О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 936. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2019 года № 18248.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр А. Смаилов
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 октября 2018 года № 936
Перечень
некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. В приказе Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 256 "Об утверждении формы уведомления об устранении правонарушений в области оборота биотоплива" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6988, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 6):
форму уведомления об устранении правонарушений в области оборота биотоплива, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему Перечню некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения (далее – Перечень).
2. В приказе Министра финансов Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 479 "Об утверждении формы уведомления об устранении нарушений в области оборота нефтепродуктов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7200, опубликован в газете "Юридическая газета" от 13 октября 2011 года № 149 (2139)):
форму уведомления об устранении нарушений в области оборота нефтепродуктов, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему Перечню.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 23 қазандағы № 936 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 29 қаңтарда № 18248 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 23 қазандағы
№ 936 бұйрығына
қосымша
Өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Биоотын айналымы саласындағы құқық бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 256 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6988 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы 2011 жылғы 14 қыркүйекте № 6 жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген биоотын айналымы саласындағы құқық бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысаны осы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесіне (бұдан әрі – Тізбе) 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. "Мұнай өнімдерінің айналымы саласында бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 479 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізілімінде № 7200 тіркелген, 2011 жылғы 13 қазанда "Заң газеті" басылымында № 149 (2139) жарияланған) бұйрығында:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген мұнай өнімдерінің айналымы саласында бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысанын осы Тізбеге 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;

3. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 26.12.2019 № 1424 (вводится в действие с 01.04.2020).
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся изменения
Утверждено
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 мая 2011 года № 256
форма
Уведомление
об устранении правонарушений в области оборота биотоплива
"__" ________ 20__ года                                                 № _________
_________________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года
"О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" (далее – Закон),
уведомляет Вас ___________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование участника биотопливного рынка)
БИН (ИИН) _____________________________________________________
о допущенных нарушениях, выявленных "__" ______ 20__ года, в области
оборота биотоплива _______________________________________________________
(суть нарушения)
В соответствии со статьей 22 Закона участник биотопливного рынка обязан исполнить
настоящее уведомление в течение 30 календарных дней со дня его вручения (получения).
Приложение с описанием выявленных нарушений на ____ листе (-ах).
Руководитель
(заместитель Руководителя)
органа государственных доходов _____________________________       ____________
(Ф.И.О (при его наличии)             (подпись)
Место печати
Уведомление получил
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О (при его наличии) или наименование участника биотопливного рынка, подпись, дата)
Уведомление вручено _____________________________________________________
(Ф.И.О (при его наличии) или наименование участника биотопливного рынка, подпись, дата)
______________________________________________                   _____________
(Ф.И.О. (при его наличии) должностного                         подпись, дата
лица органа государственных доходов
Уведомление отправлено участнику биотопливного рынка
Адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 2
к Перечню некоторых
приказов Министра финансов
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 сентября 2011 года № 479
форма
Уведомление
об устранении нарушений в области оборота нефтепродуктов
"__" ________ 20__ года                                                       № ____
_________________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)

3. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 26.12.2019 № 1424 (01.04.2019 бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
Өзгерістер енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің кейбір
бұйрықтарының
тізбесіне 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2011 жылғы
19 мамырда № 256 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Биоотын айналымы саласындағы құқық бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
20__ жылғы "___" __________                                     № _____
__________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Биоотын өндірісі мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы"
2010 жылғы 15 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң)
сәйкес Сізге ___________________________________________________ ___________
____________________________________________ хабарлайды.
(биоотын нарығының қатысушысының Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы)
ЖСН (БСН) _______________________________________________________________
биоотын айналымы саласында 20___жылғы "___"_____________ анықталған бұзушылықтар туралы ___________________________________ хабарлайды.
(бұзушылықтың мазмұны)
Заңның 22-бабына сәйкес биоотын нарығының қатысушысы, осы хабарламаны
берілген (алынған) күннен кейінгі күннен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде орындауға
міндетті. Анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы бар қосымша ___ парақта.
Мемлекеттік кірістер
органының басшысы
(Басшысының орынбасары)___________________________ ____________________
(Т.А.Ә. (ол бар болса))                   (қолы)
Мөр орны
Хабарламаны алдым
_________________________________________________________________________
(биоотын нарығының қатысушысының Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы, қолы, күні)
Хабарлама тапсырылды
_________________________________________________________________________
(биоотын нарығының қатысушысының Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы, қолы, күні)
___________________________________________________ ____________________
(мемлекеттік кірістер органының                   (қолы, күні)
лауазымды тұлғасының Т.А.Ә. (ол бар болса))
Хабарлама биоотын нарығының қатысушысына жіберілді
Мекен-жай: ______________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы растайтын құжат)
Өзгерістер енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің кейбір
бұйрықтарының
тізбесіне 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2011 жылғы
19 қыркүйектегі
№ 479 бұйрығына
қосымша
нысан
Мұнай өнімдерінің айналымы саласында бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
20__ жылғы "___" __________                                     № ________
_________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июля 2011 года
"О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов
нефтепродуктов" (далее – Закон) уведомляет Вас______________________________
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование лица, осуществляющего производство
и (или) реализацию нефтепродуктов)
ИИН/БИН ________________________________________________________________
о допущенных нарушениях, выявленных "___" _____________ 20___ года,
по результатам камерального контроля в области оборота нефтепродуктов,
________________________________________________________________________
(суть нарушения)
В соответствии со статьей 16 Закона лицо, осуществляющее производство и (или)
реализацию нефтепродуктов, обязан исполнить настоящее уведомление в течение
30 календарных дней со дня, следующего за днем его вручения (получения).
Приложение с описанием выявленных нарушений на ___ листе (-ах).
Руководитель
(заместитель Руководителя)
органа государственных доходов __________________________       ________________
Ф.И.О. (при его наличии)             (подпись)
Место печати
Уведомление получил
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование лица, осуществляющего производство
и (или) реализацию нефтепродуктов или его представителя, подпись, дата)
Уведомление вручено
_________________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) или наименование лица, осуществляющего производство
и (или) реализацию нефтепродуктов или его представителя), подпись, дата)
______________________________________________             __________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должностного                   подпись, дата
лица органа государственных доходов)
Уведомление отправлено лицу осуществляющего производство и (или) реализацию
нефтепродуктов или его представителю
Адрес: __________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)

мемлекеттік реттеу туралы" 2011 жылдағы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының
Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес Сізге ________________________________________
________________________________________________________хабарлайды.
(мұнай өнімдерін өндіретін және (немесе) сататын тұлғаның Т.А.Ә. (ол бар болса)
немесе атауы)
ЖСН (БСН) _______________________________________________________________
мұнай өнімдері айналымы саласындағы камералдық бақылау қортындысы бойынша
20___жылғы "___"___________ анықталған бұзушылықтар туралы
________________________________________________________хабарлайды.
(бұзушылықтың мазмұны)
Заңның 16-бабына сәйкес мұнай өнімдерін өндіру және (немесе) өткізуді жүзеге
асыратын тұлға, осы хабарламаны берілген (алынған) күннен кейінгі күннен бастап
30 күнтізбелік күн ішінде орындауға міндетті.
Анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы бар қосымша ___ парақта.
Мемлекеттік кірістер
органының басшысы
(Басшысының орынбасары)___________________________ ____________________
(Т.А.Ә. (ол бар болса))             (қолы)
Мөр орны
Хабарламаны алдым
_________________________________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіретін және сататын тұлғаның немесе
оның өкілінің Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы, қолы, күні)
Хабарлама тапсырылды
_________________________________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіретін және сататын тұлғаның немесе
оның өкілінің Т.А.Ә. (ол бар болса) немесе атауы, қолы, күні)
___________________________________________________ ____________________
(мемлекеттік кірістер органының                         (қолы, күні)
лауазымды тұлғасының Т.А.Ә. (ол бар болса))
Хабарлама мұнай өнімдерін өндіретін және сататын тұлғаның немесе
оның өкіліне жіберілді
Мекен-жай: ______________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)