Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в области животноводства
Постановление акимата Акмолинской области от 30 января 2018 года № А-2/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 февраля 2018 года № 6376. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 24 ноября 2018 года № А-11/505
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 24.11.2018 № А-11/505 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14813), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормативы бюджетных субсидий согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № А-2/49 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 ақпанда № 6376 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № А-11/505 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 24.11.2018 № А-11/505 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14813 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, бюджеттік субсидиялар нормативтері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
4. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес, Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің

от 30 января 2018 года
№ А-2/49
Нормативы бюджетных субсидий
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах, а также в крестьянских (фермерских) хозяйствах, занимающихся разведением каракульских пород овец
голова

2018 жылғы 30 қаңтардағы
№ А-2/49 қаулысына
1-қосымша
Бюджеттік субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Мал шаруашылығы
1.
Жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде сондай-ақ, қойдың қаракөл тұқымдарын өсірумен айналысатын шаруа (фермер) қожалықтарында ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в области животноводства" от 28 апреля 2017 года № А-4/174 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5944, опубликовано 11 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 28 апреля 2017 года № А-4/174 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в области животноводства" от 12 сентября 2017 года № А-10/381 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6078, опубликовано 22 сентября 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 28 апреля 2017 года № А-4/174 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в области животноводства" от 27 ноября 2017 года № А-12/549 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6201, опубликовано 14 декабря 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 28 апреля 2017 года № А-4/174 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в области животноводства" от 25 декабря 2017 года № А-1/598 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6251, опубликовано 27 декабря 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

1. "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/174 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5944 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № А-10/381 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6078 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № А-12/549 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6201 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/174 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № А-1/598 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6251 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).