Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк и сельских населенных пунктов района Биржан сал
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 марта 2018 года № С-22/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2018 года № 6555.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк и сельских населенных пунктов района Биржан сал согласно приложениям 1, 2.
2. Признать утратившими силу решения Енбекшильдерского районного маслихата, согласно приложению 3.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
И.Магерко
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима района Биржан сал
Акмолинской области
Е.Сабиров
"29" марта 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
района Биржан сал
от 29 марта 2018 года
№ С-22/8
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк района Биржан сал
№ зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I - ж
1,4
II - ж
1,3
III - ж
1,2
IV - ж
1,1
V - ж
0,9
VI - ж
1,0
VII - ж
0,7
VIII - ж
1,1
I - п
0,7
II - п
1,1
III - п
0,9
Приложение 2
к решению маслихата
района Биржан сал
от 29 марта 2018 года
№ С-22/8
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района Биржан сал
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 19.06.2019 № С-40/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
I
1,5

Біржан сал ауданының Степняк қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 сәуірде № 6555 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданының Степняк қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. 3 қосымшаға сәйкес Еңбекшілдер аудандық мәслихат шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
И.Магерко
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданы
әкімінің міндетін
атқарушы
Е.Сабыров
"29" наурыз 2018 жыл
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ С-22/8 шешіміне
1 қосымша
Біржан сал ауданының Степняк қаласы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
I – т
1,4
II – т
1,3
III – т
1,2
IV – т
1,1
V – т
0,9
VI – т
1,0
VII - т
0,7
VIII – т
1,1
I - ө
0,7
II - ө
1,1
III - ө
0,9
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ С-22/8 шешіміне
2 қосымша
Біржан сал ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Біржан сан ауданы мәслихатының 05.03.2020 № С-48/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақ
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
I
1,5

1. Решение Енбекшильдерского районного маслихата от 3 июня 2005 года № С-18/7 "Об утверждении границ зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости земель города Степняк" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-10, опубликовано 16 июля 2005 года в районной газете "Жаңа дәуір"-"Сельская новь").
2. Решение Енбекшильдерского районного маслихата от 10 марта 2010 года № С-22/5 "О внесении изменения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 3 июня 2005 года № С-18/7 "Об утверждении границ зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости земель города Степняк" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-115, опубликовано 23 апреля 2010 года в районной газете "Жаңа дәуір"-"Сельская новь").
3. Решение Енбекшильдерского районного маслихата от 9 января 2013 года № С-12/5 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3645, опубликовано 15 февраля 2013 года в районной газете "Жаңа дәуір"-"Сельская новь").
4. Решение Енбекшильдерского районного маслихата от 7 ноября 2013 года № С-23/2 "О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 9 января 2013 года № С-12/5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельских населенных пунктов и сельскохозяйственного назначения для целей налогообложения в Енбекшильдерском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3911, опубликовано 27 декабря 2013 года в районной газете "Жаңа дәуір"-"Сельская новь").
5. Решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 октября 2014 года № С-32/6 "О внесении изменения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 9 января 2013 года № С-12/5 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4484, опубликовано 19 декабря 2014 года в районной газете "Жаңа дәуір"-"Сельская новь").

1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2005 жылғы 3 маусымдағы № С-18/7 "Степняк қаласы жерлерінің кадастрлық (бағалау) құнымен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтық шекараларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-10-10 тіркелген, 2005 жылғы 16 шілдеде "Жаңа дәуір"-"Сельская новь" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 наурыз № С-22/5 "Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2005 жылғы 3 маусымдағы № С-18/7 "Степняк қаласы жерлерінің кадастарлық (бағалау) құнымен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтық шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-10-115 тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірде "Жаңа дәуір"-"Сельская новь" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
3. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы № С-12/5 "Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3645 тіркелген, 2013 жылғы 15 ақпанда "Жаңа дәуір"-"Сельская новь" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
4. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № С-23/2 "Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы № С–12/5 "Еңбекшілдер ауданында салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің және ауыл шаруашылығына арналған жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3911 тіркелген, 2013 жылғы 27 желтоқсанда "Жаңа дәуір"-"Сельская новь" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
5. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы № С-32/6 "Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы № С–12/5 "Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4484 тіркелген, 2014 жылғы 19 желтоқсанда "Жаңа дәуір"-"Сельская новь" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.