О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2019 года № 7030.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4459013,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 673526,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13783,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15796,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3755906,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4459144,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 5145,6) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16508,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4682,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4682,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 331,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (- 331,9) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 2075346 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов, в сумме 40189 тысяч тенге, в том числе:
аппарат акима села Жаксы 16311 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 12717 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 11161 тысяч тенге.
5. Учесть в составе поступлений районного бюджета целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Жаксынского района.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год согласно приложению
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Жаксынского района.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 7030 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4459013,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 673526,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13783,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15796,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3755906,8 мың теңге;
2) шығындар – 4459144,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-5145,6) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16508,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4682,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4682,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 331,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-331,9) мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке 100 пайыз көлемінде әлеуметтік салықты бөлу нормативі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 2075346 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 40189 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 16311 мың теңге;
Жаңақима ауылдық округіне 12717 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 11161 мың теңге.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелердің аталған сомаларын бөлу Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.

7. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2019 года на 2020 год;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам в сумме 11463 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.
12. Учесть, что в бюджете района предусмотрены бюджетные программы сел, сельских округов на 2019 год, согласно приложению 7.
13. Учесть, что в бюджете района предусмотрены трансферты органам местного самоуправления между селами, сельскими округами на 2019 год, согласно приложению 8.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
С.Абишева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского
района
Б.Малгаждаров
25.12.2018
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

7. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте облыстық бюджетке қаражаттарды қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2019 жылдан 2020 жылға дейін жұмыс беруші міндетті зейнетақы жарналарын енгізу кезеңін кейінге қалдыру;
жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік сақтандыру мөлшерлемесін төмендету.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 11463 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша негізгі борышты өтеу жоспарланғаны есепке алынсын.
9. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Лауазымдық жалақысын және тарифтік ставкасы жиырма бес пайызға жоғарылатылған ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметшілер болып табылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының мамандары қалалық жағдайларда осындай жұмыс түрлерімен айналысатын мамандардың лауазымдық жалақысымен және ставкаларымен салыстырғанда, тізбеге сәйкес тағайындау.
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Аудандық бюджетінде 7 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары көзделгені ескерілсін.
13. Аудан бюджетінде 8 қосымшаға сәйкес, 2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауылдар, ауылдық округтер арасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
14. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
С.Әбішева
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының
әкімі
Б.Малғаждаров
2018.25.12.
Жақсы аудандық мәслихатының

13255,1
006
Организация санитарного убоя больных животных
945,6
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1016
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1149,3
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40240
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15238,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12406,2
004
Организация работ по зонированию земель
2832
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12893,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12893,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12893,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
12
Транспорт и коммуникации
79802,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79802,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
79802,8
13
Прочие
25098,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7074
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2924
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4150
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9054,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8943,9
003
Поддержка предпринимательской деятельности
111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8970
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8970
14
Обслуживание долга
12,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12,9
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

13255,1
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
945,6
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1016
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1149,3
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40240
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15238,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12406,2
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2832
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12893,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12893,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12893,8
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (областық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
12
Көлік және коммуникация
79802,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79802,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79802,8
13
Басқалар
25098,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7074
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2924
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4150
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9054,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8943,9
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8970
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8970
14
Борышқа қызмет көрсету
12,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12,9
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет қөрсету

от 25 декабря 2018 года
№ 6С-35-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1040093,9
Целевые текущие трансферты
720388,9
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
352227,3
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
25791
Отдел занятости и социальных программ района
163848,6
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
11789,5
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
27017,5
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3045
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1505
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
11142
на выплату государственной адресной социальной помощи
107713
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
1636,6
Отдел образования
178522
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов–психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
178522
Целевые трансферты на развитие
308342
Строительство 27 квартирного жилого дома в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
182272
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Ишимское Жаксынского района Акмолинской области
126070
Бюджетные кредиты
11363
в том числе:
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
11363
Приложение 5
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 6С-35-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от от 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
651829,9
Целевые текущие трансферты
221695,4
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2500
Отдел образования
49310,5
на открытие IT-классов в школах
3638
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
4281
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей

2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-2 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1040093,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
720388,9
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру
352227,3
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
25791
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
163848,6
жалақы мен жастар іс – тәжірибесін ішінара субсидиялауға
11789,5
жаңа бизнес – идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
27017,5
үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3045
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
1505
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
11142
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
107713
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1636,6
Білім беру бөлімі
178522
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
178522
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
308342
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылында 27 пәтерлі тұрғын үй салу
182272
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылының су құбырлары тораптырын қайта құру
126070
Бюджеттік кредиттер
11363
оның ішінде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
11363
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-2 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 6 BC-49-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
651829,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
221695,4
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген
2500
Білім беру бөлімі
49310,5
мектептердеIT – сыныптардың ашылуына
3638
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген бөлу
4281
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларамен қамтамасыз етуге берілген

5358
на приобретение и доставку учебников для школ района
11228,2
на ремонт объектов образования
23137,3
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1668
Отдел ветеринарии
41185,6
на проведение противоэпизоотических мероприятий
40240
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
945,6
Отдел занятости и социальных программ района
12586,2
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6783,2
на развитие рынка труда: на трудоустройство через частные агентства занятости
0
на развитие рынка труда: на общественные работы
3000
на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
1212
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1591
Отдел жилищно – коммунального хозяйства
80945,1
на ремонт автомобильных дорог
53485,9
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
27459,2
Отдел культуры и развития языков
35168
на ремонт объектов культуры
35168
Целевые трансферты на развитие
430134,5
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
430134,5
строительство 27 квартирного жилого дома в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области

5358
мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу бөлу
11228,2
білім беру объектілерін жөндеуіне
23137,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдың алу" бағдарламасын енгізуге берілген бөлу
1668
Ветеринария бөлімі
41185,6
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
40240
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
945,6
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12586,2
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6783,2
еңбек нарығын дамытуға: жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
0
еңбек нарығын дамытуға: қоғамдық жұмысқа
3000
кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылғанына 30 жыл толуына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1212
көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге берілген
1591
Тұрғынүй – коммуналдық шаруашылығы бөлімі
80945,1
автомобиль жолдарын жөндеуге
53485,9
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
27459,2
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
35168
мәдениет объектілеріне жөндеуіне
35168
Дамытуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
430134,5
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
430134,5
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылында 27 пәтерлі тұрғын үй салу

31050,5
благоустройство и инженерные сети к 27-ти квартирному жилому дому в селе ЖаксыЖаксынского района
24477
реконструкция стадиона в селе Жаксы Жаксынского района
150000
реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Ишимское Жаксынского района Акмолинской области
24607
реконструкция скважинного водозабора и системы водоснабжения в селе Новокиенка Жаксынского района Акмолинской области
200000
Приложение 6
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 6С-35-2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
II. Затраты
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Приложение 7
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 6С-35-2
Бюджетные программы сел, сельских округов на 2019 год

31050,5
Жақсы ауданының жақсы ауылдағы 27 пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және инженерлік желілер
24477
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы стадионды қайта жаңарту
150000
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылының су құбырлары тораптырын қайта құру
24607
Ақмола облысы Жақсы ауданы Новокиенка а. ұңғыма су тоғанын және сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
200000
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-2 шешіміне
6 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
II. ШЫҒЫНДАР
Білім беру
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
Жалпы білім беру
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-2 шешіміне
7 қосымша
2019 жылға арналған ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары