О переименовании улиц села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области от 25 июля 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6756
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким села Жаксы РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области:
улицу 30 лет Победы на улицу Тауелсиздик;
улицу Ленин на улицу Абай;
улицу Северная на улицу Мереке;
улицу Банная на улицу Бирлик;
микрорайон без наименования на микрорайон Болашак;
улицу Южная на улицу Коктем.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Жаксы С. Есмагамбетов

Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылы әкімінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6756 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Жақсы ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының көшелері қайта аталсын:
30 лет Победы көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
Ленин көшесі Абай көшесіне;
Северная көшесі Мереке көшесіне;
Банная көшесі Бірлік көшесіне;
Атауы жоқ шағын ауданы Болашақ шағын ауданына;
Южная көшесі Көктем көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауылының әкімі С. Есмағамбетов