О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/7 "О бюджете сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 июня 2018 года № 19/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июня 2018 года № 6686
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете сельского округа на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 17/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6313, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 002,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 435,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1264,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 303,0 тысячи тенге;
2) затраты – 137 002,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Касымова
Секретарь
районного маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Сандыктауского района
А.Исмагамбетов
8 июня 2018 года
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 8 июня
2018 года № 19/4
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 17/7
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/7 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 19/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 6686 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/7 "2018–2020 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6313 тіркелген, 2018 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 002,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 435,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1264,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 303,0 мың теңге;
2) шығындар – 137 002,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.".
жоғарыда аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
М.Қасымова
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Исмағамбетов
2018 жылғы 8 маусым
Сандықтау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 8 маусымдағы
№ 19/4 1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17/7 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Балкашино ауылдық округінің бюджет
Санат
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер