О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № С-23/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № С-33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2018 года № 6919
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6301, опубликовано 13 января 2018 года в районных газетах "Вести", "Өрлеу") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 47 171 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 019,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151,7 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20 875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 597 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 501 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 777 тысяч тенге;
2) затраты – 20 875 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 288,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 576 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 439 тысяч тенге;
2) затраты – 23 288,2 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13 981 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 975 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20 091 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 204,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 856 тысяч тенге;
2) затраты – 20 091 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13 913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 493,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 389 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 настоящего решения.

Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-23/2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № С-33/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6919 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6301 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарында аудандық "Вести", "Өрлеу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 47 171 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 019,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 151,7 мың теңге;";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 875 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 597 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 501 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 777 мың теңге;
2) шығындар – 20 875 мың теңге;";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 288,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 576 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 273,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 439 мың теңге;
2) шығындар – 23 288,2 мың теңге;";
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13 981 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 946 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 975 мың теңге;";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 091 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 204,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 856 мың теңге;
2) шығындар – 20 091 мың теңге;";
6-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13 913 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 493,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 389 мың теңге;";
шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.