О признании утратившим силу решения областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 365 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Актюбинского областного маслихата"
Решение маслихата Актюбинской области от 27 июня 2018 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 июля 2018 года № 5928
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 365 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Актюбинского областного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4687, опубликованное 1 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Г. ЛАТЫПОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА

Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 365 "Ақтөбе облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 308 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 5928 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 365 "Ақтөбе облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4687 тіркелген, 2016 жылғы 1 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ғ. ЛАТЫПОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА