О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 февраля 2018 года № 296. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 16 марта 2018 года № 3-1-179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5793, опубликованное 9 января 2018 года в газете "Ақтөбе" и 10 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "54 851 226" заменить цифрами "56 386 217,7", в том числе:
поступления от продажи основного капитала: цифры "5 690 000" заменить цифрами "6 290 000,0";
поступления трансфертов: цифры "18 896 226" заменить цифрами "19 831 217,7";
в подпункте 2):
затраты: цифры "50 147 873" заменить цифрами "57 710 124,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "4 494 501" заменить цифрами "-1 532 759,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 4 494 501" заменить цифрами "1 532 759,2", в том числе:
поступления займов: цифру "0" заменить цифрами "4 500 000,0";
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 296 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 наурызда № 3-1-179 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 санымен тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде және 2018 жылдың 10 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "54 851 226" сандары "56 386 217,7" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "5 690 000" сандары "6 290 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "18 896 226" сандары "19 831 217,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "50 147 873" сандары "57 710 124,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "4 494 501" сандары "- 1 532 759,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "- 4 494 501" сандары "1 532 759,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі: "0" саны "4 500 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции города Актобе;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.

3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2 189 861,0
002
Программа занятости
700 625,0
006
Оказание жилищной помощи
12 489,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
728 363,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
90 675,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
128 049,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
469 708,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 952,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
181 995,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
181 995,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 137,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 965,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
39 039,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
62 702,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 152,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 673 917,9
1
Жилищное хозяйство
9 173 090,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 015 186,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 597 690,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 408 195,6
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9 300,3
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
19 380,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
18 505,0
005
Капитальные расходы государственного органа
875,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
138 524,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
127 675,0
003
Капитальные расходы государственного органа

2 189 861,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
700 625,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 489,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
728 363,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
90 675,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
128 049,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
469 708,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 952,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
181 995,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
181 995,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 137,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 965,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 039,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
62 702,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 152,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
14 673 917,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 173 090,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 015 186,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 597 690,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 408 195,6
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
9 300,3
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
19 380,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 505,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
875,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
138 524,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
127 675,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

77 650,0
частичное субсидирование заработной платы
38 623,0
молодежная практика
216 446,0
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 041,0
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 240,0
Отдел образования района (города областного значения)
271 331,0
апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
152 978,0
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
118 353,0
Целевые трансферты на развитие
8 102 393,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
8 102 393,0
Развитие теплоэнергетической системы
1 650 946,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 496 955,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
744 705,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 209 787,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 28 февраля 2018 года № 296
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
15 318 030,7
Целевые текущие трансферты
5 983 776,0
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
64 500,0
На капитальные расходы государственных органов
64 500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133 994,0
на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам
72 042,0
на содействие занятости населения
61 952,0
Отдел образования района (города областного значения)
3 824 152,0
апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
309 833,0
на обеспечение доступа общеобразовательных школ к Широкополосному интернету
89 226,0
на общеобразовательное обучение
150 000,0
на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту
14 250,0
на обновление компьютерной техники общеобразовательных школ
210 009,0
на оснащение общеобразовательных школ технической инфраструктурой
138 112,0
на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования
146 189,0
на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
193 582,0
на дополнительное образование для детей
100 000,0
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

77 650,0
жалақыны ішінара субсидиялау
38 623,0
жастар практикасы
216 446,0
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге
20 041,0
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушілердің шығындарын субсидиялауға
1 240,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
271 331,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
152 978,0
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
118 353,0
Нысаналы даму трансферттері
8 102 393,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 102 393,0
жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 650 946,0
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 496 955,0
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
744 705,0
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 209 787,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 296 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
15 318 030,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 983 776,0
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
64 500,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына
64 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
133 994,0
жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқыту
72 042,0
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге
61 952,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 824 152,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
309 833,0
жалпы білім беретін мектептерді кең жолақты Интернетке қосылуын қамтамасыз етуге
89 226,0
жалпы білім беруге
150 000,0
жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға
14 250,0
жалпы білім беретін мектептердің компьютерлік техникаларын жаңалауға
210 009,0
жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға
138 112,0
білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстарына
146 189,0
мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге
193 582,0
балаларға қосымша білім беруге
100 000,0
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға