О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2018 года № 326. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 25 апреля 2018 года № 3-1-188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 12 декабря 2017 года № 243 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5793, опубликованное 9 января 2018 года в газете "Ақтөбе" и 10 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "56 386 217,7" заменить цифрами "62 886 217,7", в том числе:
поступления от продажи основного капитала: цифры "6 290 000,0" заменить цифрами "12 790 000,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "57 710 124,9" заменить цифрами "64 291 320,3";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами: цифры "208 852" заменить цифрами "248 852,0", в том числе:
приобретение финансовых активов: цифры "208 852" заменить цифрами "248 852,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "- 1 532 759,2" заменить цифрами "-1 653 954,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "1 532 759,2" заменить цифрами "1 653 954,6".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 326 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы Әділет басқармасында 2018 жылдың 25 сәуірде № 3-1-188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 243 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 санымен тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде және 2018 жылдың 10 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "56 386 217,7" сандары "62 886 217,7" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "6 290 000,0" сандары "12 790 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "57 710 124,9" сандары "64 291 320,3" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо: "208 852" сандары "248 852,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу: "208 852" сандары "248 852,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "- 1 532 759,2" сандары "- 1 653 954,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "1 532 759,2" сандары "1 653 954,6" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции города Актобе;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

90 675,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
128 049,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
379 508,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 952,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
181 995,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
181 995,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 137,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 965,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
39 039,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
62 702,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 152,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 139 757,6
1
Жилищное хозяйство
15 761 982,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 525 078,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13 097 690,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 418 087,7
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9 300,3
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
19 380,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
18 505,0
005
Капитальные расходы государственного органа
875,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
217 524,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
127 675,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
288,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
8 561,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
79 000,0
2
Коммунальное хозяйство
1 094 900,9

90 675,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
128 049,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл
маманының қызметтерін ұсыну
379 508,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 952,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
181 995,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
181 995,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 137,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 965,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 039,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
62 702,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 152,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
21 139 757,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 761 982,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15 525 078,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13 097 690,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 418 087,7
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
9 300,3
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
19 380,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 505,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
875,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
217 524,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
127 675,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
006
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
288,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
8 561,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
79 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 094 900,9