О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 270 "Об утверждении бюджета Саздинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 4 июня 2018 года № 353. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 19 июня 2018 года № 3-1-197. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 361
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 270 "Об утверждении бюджета Саздинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5871, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "88 455" заменить цифрами "23 094,0", в том числе:
налоговые поступления: цифры "13 829" заменить цифрами "3 024,6";
неналоговые поступления: цифры "355" заменить цифрами "124,0";
поступления трансфертов: цифры "74 271" заменить цифрами "19 945,4";
в подпункте 2):
затраты: цифры "88 455" заменить цифрами "23 094,0";
в пункте 4:
объемы субвенций, передаваемых из бюджета города Актобе: цифры "74 271" заменить цифрами "19 945,4".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции города Актобе;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 270 "2018-2020 жылдарға арналған Сазды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 353 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 маусымда № 3-1-197 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 361 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 361 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 270 "2018-2020 жылдарға арналған Сазды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5871 болып тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылдың 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "88 455" сандары "23 094,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "13 829" сандары "3 024,6" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер: "355" сандары "124,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "74 271" сандары "19 945,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "88 455" сандары "23 094,0" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
Ақтөбе қаласының бюджетінен берілетін субвенция көлемі: "74 271" сандары "19 945,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.