О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 361. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 20 сентября 2018 года № 3-1-206
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и совместным постановлением акимата Актюбинской области и решением маслихата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 139/272 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве города Актобе Актюбинской области", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Т. Хамитов
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова
Приложение к решению маслихата города Актобе
от 28 августа 2018 года № 361
Признанные утратившими силу решения маслихата города Актобе
1) Решение маслихата города Актобе от 15 апреля 2014 года № 220 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в сельских округах города Актобе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3893, опубликованное 14 мая 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) Решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 266 "Об утверждении бюджета Благодарного сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5867, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе");
3) Решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 267 "Об утверждении бюджета Каргалинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5868, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе");

Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 361 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 3-1-206 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Ақтөбе облысы әкімідігінің және Ақтөбе облысы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 139/272 бірлескен қаулысына және шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Т. Хамитов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2018 жылғы 28 тамыздағы
№ 361 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілері
1) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 220 "Ақтөбе қаласының ауылдық округтерінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3893 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 мамырында "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 266 "2018 - 2020 жылдарға арналған Благодар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5867 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі;
3) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 267 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5868 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі;

4) Решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 268 "Об утверждении бюджета Курайлинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5869, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе");
5) Решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 269 "Об утверждении бюджета Нового сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5870, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе");
6) Решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 270 "Об утверждении бюджета Саздинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5871, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе");
7) Решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 271 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Актобе на 2018 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5872, опубликованное 24 января 2018 года в газете "Актюбинский вестник" и 25 января 2018 года в газете "Ақтөбе");
8) Решение маслихата города Актобе от 4 июня 2018 года № 349 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 266 "Об утверждении бюджета Благодарного сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-194, опубликованное 25 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
9) Решение маслихата города Актобе от 4 июня 2018 года № 350 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 267 "Об утверждении бюджета Каргалинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-195, опубликованное 25 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

4) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 268 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қурайлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5869 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі;
5) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 269 "2018 - 2020 жылдарға арналған Новый ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі;
6) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 270 "2018 - 2020 жылдарға арналған Сазды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5871 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі;
7) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 271 "Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендеріне 2018 жылға жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5872 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында "Актюбинский вестник" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" газетінде жарияланған);
8) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымындағы № 349 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 266 "2018 - 2020 жылдарға арналған Благодар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-194 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
9) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымындағы № 350 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 267 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-195 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;

10) Решение маслихата города Актобе от 4 июня 2018 года № 351 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 268 "Об утверждении бюджета Курайлинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-196, опубликованное 25 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
11) Решение маслихата города Актобе от 4 июня 2018 года № 352 "О внесений изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 269 "Об утверждении бюджета Нового сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-198, опубликованное 25 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
12) Решение маслихата города Актобе от 4 июня 2018 года № 353 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 270 "Об утверждении бюджета Саздинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-197, опубликованное 25 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

10) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымындағы № 351 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 268 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қурайлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-196 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
11) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымындағы № 352 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 269 "2018 - 2020 жылдарға арналған Новый ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-198 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
12) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымындағы № 353 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 270 "2018 - 2020 жылдарға арналған Сазды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-197 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.