Об образовании избирательных участков на территории города Актобе
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 29 ноября 2018 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-1-215. Утратило силу решением акима города Актобе Актюбинской области от 25 октября 2019 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима города Актобе Актюбинской области от 25.10.2019 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Актюбинской области от 11 апреля 2018 года № 166 и решением маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2018 года № 281 "О присвоении наименования образованным районам города Актобе", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5908, РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Актобе согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима города Актобе:
1) Решение акима города Актобе Актюбинской области от 20 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3768, опубликованное 30 января 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2) Решение акима города Актобе Актюбинской области от 21 октября 2015 года № 13 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актобе от 20 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4548, опубликованное 27 октября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения акима в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Актобе.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат акима города Актобе".
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города И. Испанов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Актюбинской
городской территориальной
избирательной комиссии
М. Таджибаева
29 октября 2018 года
Приложение к решению
акима города Актобе
от 29 ноября 2018 года № 4

Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-1-215 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің 2019 жылғы 25 қазандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің 25.10.2019 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37-баптарына, Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 166 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 281 "Ақтөбе қаласының құрылған аудандарына атау беру туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5908 болып тіркелген, бірлескен қаулысы және шешіміне сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Ақтөбе қаласы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 1 "Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3768 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 13 "Ақтөбе қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 1 "Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4548 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қазанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Қала әкімі І. Испанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақтөбе қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
М. Тәджібаева
2018 жылғы "29" қазан
Ақтөбе қаласы әкімінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 4 шешіміне қосымша

Границы избирательных участков на территории города Актобе Избирательный участок № 1 город Актобе, район Алматы, улица Ш.Айманова, 8, средняя школа № 14, тел. 21-16-48
улица Шакена Айманова (бывшая В.Чапаева), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №9А, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №14А, №15, №15А, №16, №16А, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №29А, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №37А, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №59А, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №66/1, №66/2, №67, №68, №68/1, №68/3, №69, №69А, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82/2, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88/1, №89, №90, №91, №91А, №92, №93, №93А, №95, №97, №99, №99А, №101;
улица Нахимова, №2, №2А, №4, №5, №5А, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №8А, №8Б, №8В, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №43А, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №55А, №55/1, №56, №56А, №57, №58, №59, №59А, №60, №60А, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №71А, №71Б, №72, №73, №73А, №74, №75, №75А, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88;
улица Мебельная, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №22, №24;
улица У.Кулымбетова, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №142А, №142Б, №142В, №144, №144А, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №153, №155, №157, №159, №161, №163, №164, №165, №167, №168, 169, 173;
улица А.Джангильдина, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №148, №149, №150, №150А, №151, №152, №152А, №153, №154, №155, №156, №157, №157А, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №167, №167, корпус 1, №168, №168А, №170;
улица А.Акимжанова, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №121, №124, №125, №126, №132, №136;
улица А.Смагулова, №94, №96, №98, №100;
улица Н.Байганина, №143, №145, №147, №147А, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №159;
улица Т.Жургенова, №157, №159, №161, №163, №167, №169А, №171, №173, №175, №175А, №175Б;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 2 город Актобе, район Алматы, улица Ш.Айманова, 8, средняя школа № 14, тел. 21-16-48
улица Т.Жургенова, №140, №142, №144, №146, №146А, №148, №150, №154, №156, №158, №160, №162, №162А, №164, №172, №174, №174Б, №176, №176А, №178, №178А, №178Б, №178В, №178Г, №180;

Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерінің шекаралары № 1 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ш.Айманов көшесі, 8, № 14 орта мектеп, тел. 21-16-48
Шәкен Айманов көшесі (бұрынғы В.Чапаев), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №9А, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №14А, №15, №15А, №16, №16А, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №29А, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №37А, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №59А, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №66/1, №66/2, №67, №68, №68/1, №68/3, №69, №69А, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82/2, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88/1, №89, №90, №91, №91А, №92, №93, №93А, №95, №97, №99, №99А, №101;
Нахимов көшесі, №2, №2А, №4, №5, №5А, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №8А, №8Б, №8В, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №43А, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №55А, №55/1, №56, №56А, №57, №58, №59, №59А, №60, №60А, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №71А, №71Б, №72, №73, №73А, №74, №75, №75А, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88;
Мебельная көшесі, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №22, №24;
Ұ.Құлымбетов көшесі, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №142А, №142Б, №142В, №144, №144А, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №153, №155, №157, №159, №161, №163, №164, №165, №167, №168, 169, 173;
Ә.Жангильдин көшесі, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №148, №149, №150, №150А, №151, №152, №152А, №153, №154, №155, №156, №157, №157А, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №167, №167, корпус 1, №168, №168А, №170;
А.Әкімжанов көшесі, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №121, №124, №125, №126, №132, №136;
Ә.Смағұлов көшесі, №94, №96, №98, №100;
Н.Байғанин көшесі, №143, №145, №147, №147А, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №159;
Т.Жүргенов көшесі, №157, №159, №161, №163, №167, №169А, №171, №173, №175, №175А, №175Б;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 2 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ш.Айманов көшесі, 8, № 14 орта мектеп, тел. 21-16-48
Т.Жүргенов көшесі, №140, №142, №144, №146, №146А, №148, №150, №154, №156, №158, №160, №162, №162А, №164, №172, №174, №174Б, №176, №176А, №178, №178А, №178Б, №178В, №178Г, №180;

улица М.Ряхова, №2, №2А, №2В, №2/1, №3, №4, №5, №5А, №5Б, №6, №7, №7А, №8, №9, №9А, №10, №12, №14, №16, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №42, №42А, №43, №44, №44А, №44Б, №45, №46, №47, №47А, №48, №48А, №48Б, №49, №49Б, №50, №51, №52, №53, №53А, №54, №55, №56, №61, №61А, №63, №65, №65А, №67, №67А, №69, №69А, №69Б, №69/1, №71, №71А, №73, №75;
улица Керей хана (бывшая Бр.Коростылевых), №2, №4, №6, №6А, №8А, №10, №12, №12А, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №34А, №34Б, №36, №38, №42, №44, №46, №46А, №48, №48А, №50, №50А, №52, №52А, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №68А, №70, №70А, №70Б, №72, №72А, №74, №76, №76А, №78, №80;
улица Айтеке би, №128, №128Б, №131, №133, №135, №137, №137/1, №137/2, №137Г, №139, №141, №143;
улица Шернияза, №139, №141, №141А, №143, №143А, №145, №147, №149;
улица Кузнечные ряды, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №8Б, №8В, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
улица Жанкожа батыра, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №138А, №140, №142, №142А, №144, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №151А, №152, №153, №153А, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №168А, №169, №170, №171, №171А, №172, №173, №174, №176, №178;
улица М.Утемисова, №150, №152, №154, №156, №158, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №177, №177А, №178, №179, №179А, №180, №181, №181А, №182, №183, №183А, №184, №185, №186, №188, №188А, №188Б, №190, №192, №193, №193/1, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №199А, №199А/1, №199Б, №199Б/1, №199В, №200, №202, №203, №203А, №204, №206, №208;
улица Бурабай (бывшая Кобозева), №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7Б, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №19, №19А, №19Б, №21, №21А, №23, №23А, №25, №25А, №25Б, №25В, №27, №29;
переулок Изгилик (бывшая переулок Фрунзе), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17, №19, №21;
переулок Советский, №2,№4, №6, №8, №10 №12;
переулок Столетова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
проспект К.Нокина, №1;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 3 город Актобе, район Алматы, улица А.Смагулова, 1, Актюбинский технический колледж, тел. 22-14-56
проспект 312 стрелковой дивизии, №1, №1А, №1В, №1М, №1З;
улица Бурабай (бывшая Кобозева), №16, №18, №20, №20А, №22, №24, №26, №28, №28А, №30, №31, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №39Б, №40, №41, №41А, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №49Б, №50, №51, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №67А, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №80А, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №91А, №92, №93, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №116А, №117, №118, №119, №120, №120А, №121, №122, №123, №124, №124А, №125, №126, №127, №129, №131, №133;

М.Ряхов көшесі, №2, №2А, №2В, №2/1, №3, №4, №5, №5А, №5Б, №6, №7, №7А, №8, №9, №9А, №10, №12, №14, №16, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №42, №42А, №43, №44, №44А, №44Б, №45, №46, №47, №47А, №48, №48А, №48Б, №49, №49Б, №50, №51, №52, №53, №53А, №54, №55, №56, №61, №61А, №63, №65, №65А, №67, №67А, №69, №69А, №69Б, №69/1, №71, №71А, №73, №75;
Керей хан көшесі (бұрынғы Ағ.Коростылевтар), №2, №4, №6, №6А, №8А, №10, №12, №12А, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №34А, №34Б, №36, №38, №42, №44, №46, №46А, №48, №48А, №50, №50А, №52, №52А, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №68А, №70, №70А, №70Б, №72, №72А, №74, №76, №76А, №78, №80;
Әйтеке би көшесі, №128, №128Б, №131, №133, №135, №137, №137/1, №137/2, №137Г, №139, №141, №143;
Шернияз көшесі, №139, №141, №141А, №143, №143А, №145, №147, №149;
Кузнечные ряды көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №8Б, №8В, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
Жанқожа батыр көшесі, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №138А, №140, №142, №142А, №144, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №151А, №152, №153, №153А, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №168А, №169, №170, №171, №171А, №172, №173, №174, №176, №178;
М.Өтемісов көшесі, №150, №152, №154, №156, №158, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №177, №177А, №178, №179, №179А, №180, №181, №181А, №182, №183, №183А, №184, №185, №186, №188, №188А, №188Б, №190, №192, №193, №193/1, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №199А, №199А/1, №199Б, №199Б/1, №199В, №200, №202, №203, №203А, №204, №206, №208;
Бурабай көшесі (бұрынғы Кобозев), №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7Б, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №19, №19А, №19Б, №21, №21А, №23, №23А, №25, №25А, №25Б, №25В, №27, №29;
Ізгілік тұйық көшесі (бұрынғы Фрунзе тұйық көшесі), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17, №19, №21;
Советский тұйық көшесі, №2,№4, №6, №8, №10 №12;
Столетова тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
К.Нокин даңғылы, №1;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 3 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов көшесі, 1, Ақтөбе техникалық колледжі, тел. 22-14-56
312 атқыштар дивизиясы даңғылы, №1, №1А, №1В, №1М, №1З;
Бурабай көшесі (бұрынғы Кобозев), №16, №18, №20, №20А, №22, №24, №26, №28, №28А, №30, №31, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №39Б, №40, №41, №41А, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №49Б, №50, №51, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №67А, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №80А, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №91А, №92, №93, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №116А, №117, №118, №119, №120, №120А, №121, №122, №123, №124, №124А, №125, №126, №127, №129, №131, №133;

улица М.Ряхова, №58, №60, №62, №62А, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №77, №78, №79, №79А, №80, №81, №81А, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №92А, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №97, №98, №98А, №99, №100, №100А, №101, №101А, №102, №103, №103А, №104, №105, №106, №107, №108, №108А, №109, №109А, №109Б, №110, №111, №111А, №112, №112А, №113, №114, №115, №116, №116А, №118, №118А, №119, №119А, №120, №121, №122, №122А, №122Б, №123, №124, №125, №126, №126А, №127, №128, №129, №129А, №129Б, №130, №131, №131А, №132, №133, №134, №136, №137, №138, №138А, №139, №140, №141, №142, №143, №143А, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №171, №173;
улица Н.Байганина, №85, №87, №89, №89А, №91, №91А, №93, №93Б, №95, №95А, №97, №97А, №97Б, №99, №99А, №101, №101А, №103, №105, №107, №109, №109А, №111, №111А, №111Б, №113, №113А, №115, №117, №119, №121, №123, №123А, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №139А, №140, №141, №141А, №142, №144, №146, №148;
улица А.Смагулова, №42, №44, №46, №48, №50, №50А, №50Б, №52, №52А, №52Б, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №86А, №88, №88А, №90, №92;
улица Д.Кунаева, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №122А, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №138А, №140, №140А, №142, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №172, №174, №174А, №176, №178, №180, №182, №184, №186, №188, №190, №192, №194, №196, №196А, №198А;
улица У.Кулымбетова, №78, №79, №80А, №81, №81А, №82, №82А, №82Б, №83, №84, №85, №86, №86А, №87, №87А, №88, №88А, №88Б, №88В, №89, №89А, №90, №90А, №90Б, №91, №91А, №92, №93, №93А, №94, №95, №95А, №95Б, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №100А, №101, №102, №102А, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №110А, №110Б, №111, №112, №112А, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №124А, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145;
улица А.Джангильдина, №79, №81, №83, №85, №87, №88, №89, №89А, №89Б, №90, №91, №91А, №92, №92А, №92Б, №93, №93А, №93Б, №94, №94А, №94Б, №95, №96, №96А, №96Б, №97, №98, №98А, №98Б, №99, №100, №100А, №100Б, №101, №101А, №101Б, №102, №102А, №102Б, №103, №103А, №103Б, №103В, №104, №104А, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №115А, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №124, №125, №126, №127, №127А, №128, №128А, №129, №130, №131, №132, №132А, №132/1, №133, №134, №135, №136, №136А, №138, №138А, №140, №142, №144, №146;

М.Ряхов көшесі, №58, №60, №62, №62А, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №77, №78, №79, №79А, №80, №81, №81А, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №92А, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №97, №98, №98А, №99, №100, №100А, №101, №101А, №102, №103, №103А, №104, №105, №106, №107, №108, №108А, №109, №109А, №109Б, №110, №111, №111А, №112, №112А, №113, №114, №115, №116, №116А, №118, №118А, №119, №119А, №120, №121, №122, №122А, №122Б, №123, №124, №125, №126, №126А, №127, №128, №129, №129А, №129Б, №130, №131, №131А, №132, №133, №134, №136, №137, №138, №138А, №139, №140, №141, №142, №143, №143А, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №171, №173;
Н.Байғанин көшесі, №85, №87, №89, №89А, №91, №91А, №93, №93Б, №95, №95А, №97, №97А, №97Б, №99, №99А, №101, №101А, №103, №105, №107, №109, №109А, №111, №111А, №111Б, №113, №113А, №115, №117, №119, №121, №123, №123А, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №139А, №140, №141, №141А, №142, №144, №146, №148;
Ә.Смағұлов көшесі, №42, №44, №46, №48, №50, №50А, №50Б, №52, №52А, №52Б, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №86А, №88, №88А, №90, №92;
Д.Қонаев көшесі, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №122А, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №138А, №140, №140А, №142, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №172, №174, №174А, №176, №178, №180, №182, №184, №186, №188, №190, №192, №194, №196, №196А, №198А;
Ұ.Құлымбетов көшесі, №78, №79, №80А, №81, №81А, №82, №82А, №82Б, №83, №84, №85, №86, №86А, №87, №87А, №88, №88А, №88Б, №88В, №89, №89А, №90, №90А, №90Б, №91, №91А, №92, №93, №93А, №94, №95, №95А, №95Б, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №100А, №101, №102, №102А, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №110А, №110Б, №111, №112, №112А, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №124А, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145;
Ә.Жангильдин көшесі, №79, №81, №83, №85, №87, №88, №89, №89А, №89Б, №90, №91, №91А, №92, №92А, №92Б, №93, №93А, №93Б, №94, №94А, №94Б, №95, №96, №96А, №96Б, №97, №98, №98А, №98Б, №99, №100, №100А, №100Б, №101, №101А, №101Б, №102, №102А, №102Б, №103, №103А, №103Б, №103В, №104, №104А, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №115А, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №124, №125, №126, №127, №127А, №128, №128А, №129, №130, №131, №132, №132А, №132/1, №133, №134, №135, №136, №136А, №138, №138А, №140, №142, №144, №146;

улица А.Акимжанова, №57, №57А, №59, №59А, №61, №63, №64, №64А, №65, №65А, №67, №68, №69, №69А, №70, №70А, №70Б, №71, №72, №73, №74, №75, №77, №78, №78А, №79, №80, №80А, №80Б, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110;
улица Жанибек хана (бывшая Н.Жуковского), №109, №111, №111А, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №120А, №121, №121А, №122, №123, №124, №125, №125А, №126, №126А, №126Б, №127, №128, №128А, №128Б, №128В, №129, №130, №130А, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №142А, №143, №143А, №144, №144А, №144Б, №145, №145А, №146, №146А, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №161А, №162, №163, №163А, №164, №165, №166, №166А, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №173А, №174, №175, №175А, №175Б, №176, №177, №178, №179, №180, №180А, №181, №182, №183, №184, №186, №188, №188А, №190, №192;
улица Керей хана (бывшая Бр.Коростылевых), №82, №84, №84А, №86, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №97, №98, №98А, №99, №100, №101, №102, №102А, №103, №103А, №104, №104А, №104Б, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №110А, №110Б, №111, №111Б, №112, №112А, №112Б, №113, №113А, №114, №114А, №114Б, №115, №116, №116А, №117, №118, №119, №119А, №119Б, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №134А, №135, №135А, №136, №136А, №136Б, №137, №137А, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №156А, №156Б, №157, №158, №158А, №159, №160, №160А, №161, №162, №162А, №163, №164, №165, №166, №168, №170, №172, №172А, №174, №176, №178, №178А, №180, №180А, №182, №184, №186, №188, №190;
улица Т.Жургенова, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, №155;
переулок Л.Чайкиной, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №16;
переулок Полярный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11;
переулок Халыкаралык, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №6;
переулок Ю.Смирнова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №8, №10.
Избирательный участок № 4 город Актобе, район Алматы, улица Жамбыла, 102, средняя школа №31, тел. 40-03-13
улица Н.Байганина, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №78А, №80, №82, №82А, №84, №84А, №86, №88, №90, №92, №94, №94А, №96, №96А, №98, №98А, №98Б, №100, №100А, №100Б, №100В, №102, №102А, №102Б, №102В, №104, №104А, №106, №106А, №108, №110, №114, №116, №116А, №116Б, №118, №118А, №118Б, №118/2, №120, №122;

А.Әкімжанов көшесі, №57, №57А, №59, №59А, №61, №63, №64, №64А, №65, №65А, №67, №68, №69, №69А, №70, №70А, №70Б, №71, №72, №73, №74, №75, №77, №78, №78А, №79, №80, №80А, №80Б, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110;
Жәнібек хан көшесі (бұрынғы Н.Жуковский), №109, №111, №111А, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №120А, №121, №121А, №122, №123, №124, №125, №125А, №126, №126А, №126Б, №127, №128, №128А, №128Б, №128В, №129, №130, №130А, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №142А, №143, №143А, №144, №144А, №144Б, №145, №145А, №146, №146А, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №161А, №162, №163, №163А, №164, №165, №166, №166А, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №173А, №174, №175, №175А, №175Б, №176, №177, №178, №179, №180, №180А, №181, №182, №183, №184, №186, №188, №188А, №190, №192;
Керей хан көшесі (бұрынғы Ағ.Коростылевтар), №82, №84, №84А, №86, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №97, №98, №98А, №99, №100, №101, №102, №102А, №103, №103А, №104, №104А, №104Б, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №110А, №110Б, №111, №111Б, №112, №112А, №112Б, №113, №113А, №114, №114А, №114Б, №115, №116, №116А, №117, №118, №119, №119А, №119Б, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №134А, №135, №135А, №136, №136А, №136Б, №137, №137А, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №156А, №156Б, №157, №158, №158А, №159, №160, №160А, №161, №162, №162А, №163, №164, №165, №166, №168, №170, №172, №172А, №174, №176, №178, №178А, №180, №180А, №182, №184, №186, №188, №190;
Т.Жүргенов көшесі, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, №155;
Л.Чайкина тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №16;
Полярный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11;
Халықаралық тұйық көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №6;
Ю.Смирнов тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №8, №10.
№ 4 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102, № 31 орта мектеп, тел. 40-03-13
Н.Байғанин көшесі, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №78А, №80, №82, №82А, №84, №84А, №86, №88, №90, №92, №94, №94А, №96, №96А, №98, №98А, №98Б, №100, №100А, №100Б, №100В, №102, №102А, №102Б, №102В, №104, №104А, №106, №106А, №108, №110, №114, №116, №116А, №116Б, №118, №118А, №118Б, №118/2, №120, №122;

улица Керей хана (бывшая Бр.Коростылевых), №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №29, №31, №33, №35, №35А, №37, №43, №45, №45А, №45Б, №45В, №45Г, №45Д, №45Е, №45Ж, №47, №49, №51, №51А, №53, №53А, №55, №57, №59, №61, №61А, №61Б, №63, №65, №65А, №67, №69, №75, №77, №79, №81, №81А, №83, №83А, №85, №85А;
улица Айтеке би, №45, №47, №47А, №49, №51, №51А, №53, №55, №57А, №61, №63, №65, №65А, №65Б, №65В, №67, №67А, №67Б, №67В, №69, №71, №75 №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №89А, №91, №95, №97, №99, №101, №103, №103А, №103Б, №105, №105А, №105Б, №107, №107А, №107Б, №109, №109А, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №127А, №127Б;
улица Некрасова, №124, №126, №126А, №126Б, №128, №128А, №128Б, №130, №130Б, №132, №132А, №132Б, №132В, №132/1, №132/2, №134Б, №136;
улица М.Утемисова, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №82А, №82/1, №82/2, №84, №84А, №86, №86/1, №86/2, №88, №88/1, №88/2, №90, №92, №92А, №94, №94А, №96, №96А, №96Б, №98, №98А, №100, №100А, №102, №104, №105, №105А, №106, №106А, №108, №108А, №109А, №111, №112, №113, №113А, №113Б, №114, №114А, №114Б, №115, №116, №116А, №116Б, №116В, №117, №117В, №118, №118А, №118Б, №119, №119А, №121, №121А, №122, №123, №124, №125, №125Б, №126, №126А, №128, №129, №129/1, №129/2, №130, №131А, №131Б, №131/1, №132, №133, №133А, №134, №134А, №134Б, №135, №135А, №136, №136А, №137, №137Б, №138, №138А, №138Б, №139, №139А, №139Б, №141, №143, №144, №144А, №144Б, №144В, №144Г, №145, №145Б, №146, №147, №148, №149, №151, №153, №153А, №153Б, №153В, №153Г, №155, №157;
улица Жамбыла, №26, №27А, №28, №28А, №29, №29А, №29/1, №29/2, №30, №30А, №31, №31А, №32, №32А, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №52, №53, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №62, №62А, №64, №64А, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №88А, №92, №94, №96, №96А, №98;
улица Д.Кунаева, №19, №21, №23, №25, №27, №31, №32, №32/1,2,3,4, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №37А, №37Б, №38, №39, №39А, №39Б, №40, №40А, №41, №42, №43, №44, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №51А, №52, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №57А, №59, №60, №62, №63, №64, №64/1, №64/А1, №64А, №66, №66А, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №75А, №76, №77, №78, №79, №80, №80А, №81, №82, №82А, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100, №102, №102А, №104, №104А, №106, №108, №110;
улица Жанибек хана (бывшая Н.Жуковского), №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №41А, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №50, №52, №53, №55, №56, №57, №58, №58А, №59, №59А, №60, №61, №62, №64, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №80Г, №81, №82, №82А, №84, №84А, №84Б, №84В, №84Г, №84Д, №86, №86А, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №102А, №103, №104, №104А, №105, №105А, №106, №107, №108, №110, №110А, №112;

Керей хан көшесі (бұрынғы Ағ.Коростылевтар), №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №29, №31, №33, №35, №35А, №37, №43, №45, №45А, №45Б, №45В, №45Г, №45Д, №45Е, №45Ж, №47, №49, №51, №51А, №53, №53А, №55, №57, №59, №61, №61А, №61Б, №63, №65, №65А, №67, №69, №75, №77, №79, №81, №81А, №83, №83А, №85, №85А;
Әйтеке би көшесі, №45, №47, №47А, №49, №51, №51А, №53, №55, №57А, №61, №63, №65, №65А, №65Б, №65В, №67, №67А, №67Б, №67В, №69, №71, №75 №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №89А, №91, №95, №97, №99, №101, №103, №103А, №103Б, №105, №105А, №105Б, №107, №107А, №107Б, №109, №109А, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №127А, №127Б;
Некрасов көшесі, №124, №126, №126А, №126Б, №128, №128А, №128Б, №130, №130Б, №132, №132А, №132Б, №132В, №132/1, №132/2, №134Б, №136;
М.Өтемісов көшесі, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №82А, №82/1, №82/2, №84, №84А, №86, №86/1, №86/2, №88, №88/1, №88/2, №90, №92, №92А, №94, №94А, №96, №96А, №96Б, №98, №98А, №100, №100А, №102, №104, №105, №105А, №106, №106А, №108, №108А, №109А, №111, №112, №113, №113А, №113Б, №114, №114А, №114Б, №115, №116, №116А, №116Б, №116В, №117, №117В, №118, №118А, №118Б, №119, №119А, №121, №121А, №122, №123, №124, №125, №125Б, №126, №126А, №128, №129, №129/1, №129/2, №130, №131А, №131Б, №131/1, №132, №133, №133А, №134, №134А, №134Б, №135, №135А, №136, №136А, №137, №137Б, №138, №138А, №138Б, №139, №139А, №139Б, №141, №143, №144, №144А, №144Б, №144В, №144Г, №145, №145Б, №146, №147, №148, №149, №151, №153, №153А, №153Б, №153В, №153Г, №155, №157;
Жамбыл көшесі, №26, №27А, №28, №28А, №29, №29А, №29/1, №29/2, №30, №30А, №31, №31А, №32, №32А, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №52, №53, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №62, №62А, №64, №64А, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №88А, №92, №94, №96, №96А, №98;
Д.Қонаев көшесі, №19, №21, №23, №25, №27, №31, №32, №32/1,2,3,4, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №37А, №37Б, №38, №39, №39А, №39Б, №40, №40А, №41, №42, №43, №44, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №51А, №52, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №57А, №59, №60, №62, №63, №64, №64/1, №64/А1, №64А, №66, №66А, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №75А, №76, №77, №78, №79, №80, №80А, №81, №82, №82А, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100, №102, №102А, №104, №104А, №106, №108, №110;
Жәнібек хан көшесі (бұрынғы Н.Жуковский), №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №41А, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №50, №52, №53, №55, №56, №57, №58, №58А, №59, №59А, №60, №61, №62, №64, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №80Г, №81, №82, №82А, №84, №84А, №84Б, №84В, №84Г, №84Д, №86, №86А, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №102А, №103, №104, №104А, №105, №105А, №106, №107, №108, №110, №110А, №112;

улица Жанкожа батыра, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №60А, №62, №62А, №62/2, №63, №63/1,2,3, №65, №65/1,2,3, №66, №67, №67А, №68, №69, №70, №70/1,2 №71, №72, №72/2, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №87, №88, №89, №89А, №89/1, №90, №91, №91А, №92, №94, №95, №96, №96А, №96Б, №97, №98, №98А, №99, №100, №100А, №100Б, №101, №102, №102А, №103, №104, №104А, №104Б, №105, №106, №106А, №106Б, №107, №108, №109, №109А, №109Б, №110, №111, №111А, №112, №113, №113А, №114, №114А, №114В, №115, №116, №116А, №116Б, №117, №117А, №118, №119, №120, №121, №121А, №121Б, №123, №123А, №123Б, №123В, №123Г, №123Е, №125, №125А, №125Б, №125В, №125Г, №125Д, №129, №129А, №131, №133, №135, №137, №141, №141Д, №143, №145,
улица Т.Жургенова, №79, №81, №83, №83А, №85, №85А, №87, №87А, №87Б, №87В, №89, №90, №91, №91А, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №97Б, №98, №98А, №98Б, №100, №100А, №100Б, №100В, №101, №102, №103, №105, №106, №107, №107А, №107Б, №107В, №107Г, №108, №109, №109А, №109Б, №109В, №110, №111, №111А, №111Б, №112, №112А, №113, №113А, №113Б, №113В, №114, №114А, №114Б, №115, №115А, №115Б, №115В, №115Г, №115Д, №115Е, №116, №116А, №116Б, №116Г, №117, №117А, №118, №118А, №118Б, №119, №120, №120А, №120Б, №122, №122А, №122Б, №123, №123А, №124, №125, №125А, №125Б, №125В, №126, №127, №127А, №127Б, №129, №130, №131, №132, №132А, №132Б, №134А, №136, №138;
улица Асау-Барака, №51, №53, №55, №63, №65, №69, №69А, №69Б, №71, №71А, №71Б, №72, №72А, №73, №73Б, №74, №74А, №75, №75А, №76, №77, №78, №78А, №80, №82, №82А, №82Б, №84, №84А, №86, №88, №90, №92, №94, №100, №102;
переулок Первый, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №15.
Избирательный участок № 5 город Актобе, район Алматы, улица Жамбыла, 102, средняя школа № 31, тел. 40-03-13
улица Жамбыла, №100, №102А, №104, №108, №110, №112, №114, №116, №117, №118, №119, №119А, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №125А, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №136, №136А, №136Б, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №147А, №148, №149, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №159, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №173А, №174, №175, №176, №178;
улица У.Кулымбетова, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №13Б, №14, №15, №16, №17, №17А, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №27, №27А, №29, №29А, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №45А, №45Б, №47, №47А, №47Б, №49, №49А, №49Б, №51, №51А, №53, №53А, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №66, №67, №67А, №68, №69, №69А, №69Б, №70, №71, №71А, №71Б, №72, №73, №73А, №74, №75, №76, №77;

Жанқожа батыр көшесі, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №60А, №62, №62А, №62/2, №63, №63/1,2,3, №65, №65/1,2,3, №66, №67, №67А, №68, №69, №70, №70/1,2 №71, №72, №72/2, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №87, №88, №89, №89А, №89/1, №90, №91, №91А, №92, №94, №95, №96, №96А, №96Б, №97, №98, №98А, №99, №100, №100А, №100Б, №101, №102, №102А, №103, №104, №104А, №104Б, №105, №106, №106А, №106Б, №107, №108, №109, №109А, №109Б, №110, №111, №111А, №112, №113, №113А, №114, №114А, №114В, №115, №116, №116А, №116Б, №117, №117А, №118, №119, №120, №121, №121А, №121Б, №123, №123А, №123Б, №123В, №123Г, №123Е, №125, №125А, №125Б, №125В, №125Г, №125Д, №129, №129А, №131, №133, №135, №137, №141, №141Д, №143, №145;
Т.Жүргенов көшесі, №79, №81, №83, №83А, №85, №85А, №87, №87А, №87Б, №87В, №89, №90, №91, №91А, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №97Б, №98, №98А, №98Б, №100, №100А, №100Б, №100В, №101, №102, №103, №105, №106, №107, №107А, №107Б, №107В, №107Г, №108, №109, №109А, №109Б, №109В, №110, №111, №111А, №111Б, №112, №112А, №113, №113А, №113Б, №113В, №114, №114А, №114Б, №115, №115А, №115Б, №115В, №115Г, №115Д, №115Е, №116, №116А, №116Б, №116Г, №117, №117А, №118, №118А, №118Б, №119, №120, №120А, №120Б, №122, №122А, №122Б, №123, №123А, №124, №125, №125А, №125Б, №125В, №126, №127, №127А, №127Б, №129, №130, №131, №132, №132А, №132Б, №134А, №136, №138;
Асау-Барақ көшесі, №51, №53, №55, №63, №65, №69, №69А, №69Б, №71, №71А, №71Б, №72, №72А, №73, №73Б, №74, №74А, №75, №75А, №76, №77, №78, №78А, №80, №82, №82А, №82Б, №84, №84А, №86, №88, №90, №92, №94, №100, №102;
Первый тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №15.
№ 5 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102, № 31 орта мектеп, тел. 40-03-13
Жамбыл көшесі, №100, №102А, №104, №108, №110, №112, №114, №116, №117, №118, №119, №119А, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №125А, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №136, №136А, №136Б, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №147А, №148, №149, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №159, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №173А, №174, №175, №176, №178;
Ұ.Құлымбетов көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №13Б, №14, №15, №16, №17, №17А, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №27, №27А, №29, №29А, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №45А, №45Б, №47, №47А, №47Б, №49, №49А, №49Б, №51, №51А, №53, №53А, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №66, №67, №67А, №68, №69, №69А, №69Б, №70, №71, №71А, №71Б, №72, №73, №73А, №74, №75, №76, №77;

улица Некрасова, №141, №141А, №143, №145, №145А, №147, №149, №149А, №149Б, №151, №151А, №153, №153А, №153Б, №155, №155А, №155Б, №157, №159, №159Б, №161, №163, №163А, №165, №165А, №165Б, №167, №169, №169А, №169Б, №171, №171А, №171Б, №171В, №173, №173А, №175, №177, №179, №181, №183, №183А, №185, №185А, №187, №187Б, №189, №189А, №189Б, №191, №193, №195, №197, №199, №200, №202, №202А, №204, №206, №206А, №208, №210, №212, №214, №216, №218, №220, №222, №228, №230, №230А, №232, №232Б, №234, №234А, №234Б, №236, №236А, №236Б, №238, №238А, №240, №242, №244, №246, №246А;
улица Н.Байганина, №1, №3, №5, №5А, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №23А, №25, №27, №27А, №29, №31, №33, №73, №75, №77, №79, №81, №83;
улица Ы.Алтынсарина, №82, №84;
улица Ломоносова, №34, №36, №38, №40, №40А, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №52А, №54, №56, №58, №58А, №60, №62, №64, №68, №70, №70А, №70Б, №72, №72А, №74, №74А, №76, №76А, №78, №80, №80А, №80Б, №82, №84, №84А, №86, №86А, №88, №90, №92, №92А, №94, №96А;
улица Асау-Барака, №141, №141А, №143, №145, №145А, №145Б, №147, №147А, №149, №149А, №149Б, №151, №153, №153А, №155, №155А, №157, №159, №159А, №160, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №165А, №165Б, №166, №166А, №167, №167А, №168, №168А, №169, №169А, №170, №171, №171А, №172, №173, №173А, №173Б, №174, №174А, №175, №175А, №175Б, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №185А, №186, №186А, №186Б, №186В, №187, №188, №188А, №188Б, №188В, №189, №190, №191, №191А, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №200, №200А, №202, №204, №206, №206А, №208, №210, №210А, №212, №212А, №214, №216;
улица Карасай батыра, №87, №89, №91, №91А, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №112, №113, №113А, №114, №115, №116, №116А, №117, №118, №118Б, №119, №120, №120А, №121, №122, №122А, №123, №124, №124А, №125, №126, №126А, №127, №128, №128А, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №140А, №142, №142А, №144, №144А, №146, №148, №148В, №150, №150А, №152, №154, №156, №158, №158А;
улица А.Акимжанова, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №23А, №24, №25, №25А, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №28, №28А, №28Б, №29, №29А, №30, №30А, №31, №31А, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №41А, №42, №43, №43А, №43Б, №44, №44А, №45, №45А, №45Б, №46, №46А, №47, №47А, №47Б, №48, №48А, №49, №49А, №49Б, №50, №50А, №51, №51А, №51Б, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №56А, №58, №60;
улица А.Смагулова, №2, №4, №6, №8, №8Б, №10, №10Б, №12, №12А, №12Б, №12В, №14, №14А, №14Б, №16, №16Б, №18, №18А, №18Б, №20, №20А, №22, №24, №26, №26А, №26Б, №28, №28А, №28Б, №30А, №30Б, №32, №32А, №34, №36, №38, №40;

Некрасов көшесі, №141, №141А, №143, №145, №145А, №147, №149, №149А, №149Б, №151, №151А, №153, №153А, №153Б, №155, №155А, №155Б, №157, №159, №159Б, №161, №163, №163А, №165, №165А, №165Б, №167, №169, №169А, №169Б, №171, №171А, №171Б, №171В, №173, №173А, №175, №177, №179, №181, №183, №183А, №185, №185А, №187, №187Б, №189, №189А, №189Б, №191, №193, №195, №197, №199, №200, №202, №202А, №204, №206, №206А, №208, №210, №212, №214, №216, №218, №220, №222, №228, №230, №230А, №232, №232Б, №234, №234А, №234Б, №236, №236А, №236Б, №238, №238А, №240, №242, №244, №246, №246А;
Н.Байғанин көшесі, №1, №3, №5, №5А, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №23А, №25, №27, №27А, №29, №31, №33, №73, №75, №77, №79, №81, №83;
Ы.Алтынсарин көшесі, №82, №84;
Ломоносов көшесі, №34, №36, №38, №40, №40А, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №52А, №54, №56, №58, №58А, №60, №62, №64, №68, №70, №70А, №70Б, №72, №72А, №74, №74А, №76, №76А, №78, №80, №80А, №80Б, №82, №84, №84А, №86, №86А, №88, №90, №92, №92А, №94, №96А;
Асау-Барақ көшесі, №141, №141А, №143, №145, №145А, №145Б, №147, №147А, №149, №149А, №149Б, №151, №153, №153А, №155, №155А, №157, №159, №159А, №160, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №165А, №165Б, №166, №166А, №167, №167А, №168, №168А, №169, №169А, №170, №171, №171А, №172, №173, №173А, №173Б, №174, №174А, №175, №175А, №175Б, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №185А, №186, №186А, №186Б, №186В, №187, №188, №188А, №188Б, №188В, №189, №190, №191, №191А, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №200, №200А, №202, №204, №206, №206А, №208, №210, №210А, №212, №212А, №214, №216;
Қарасай батыр көшесі, №87, №89, №91, №91А, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №112, №113, №113А, №114, №115, №116, №116А, №117, №118, №118Б, №119, №120, №120А, №121, №122, №122А, №123, №124, №124А, №125, №126, №126А, №127, №128, №128А, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №140А, №142, №142А, №144, №144А, №146, №148, №148В, №150, №150А, №152, №154, №156, №158, №158А;
А.Әкімжанов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №23А, №24, №25, №25А, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №28, №28А, №28Б, №29, №29А, №30, №30А, №31, №31А, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №41А, №42, №43, №43А, №43Б, №44, №44А, №45, №45А, №45Б, №46, №46А, №47, №47А, №47Б, №48, №48А, №49, №49А, №49Б, №50, №50А, №51, №51А, №51Б, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №56А, №58, №60;
Ә.Смағұлов көшесі, №2, №4, №6, №8, №8Б, №10, №10Б, №12, №12А, №12Б, №12В, №14, №14А, №14Б, №16, №16Б, №18, №18А, №18Б, №20, №20А, №22, №24, №26, №26А, №26Б, №28, №28А, №28Б, №30А, №30Б, №32, №32А, №34, №36, №38, №40;

улица А.Джангильдина, №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11Б, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №31А, №31/1, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №45А, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №50А, №50Б, №51, №52, №52А, №52Б, №53, №54, №54А, №55, №56, №56А, №56Б, №57, №57А, №58, №58А, №59, №59А, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №65, №65А, №66, №66А, №67, №67А, №68, №68А, №69, №69А, №70, №70Б, №71, №72, №72А, №73, №73Б, №74, №74А, №75, №76, №76А, №76Б, №78, №78А, №80, №80Б, №82, №84, №86;
улица Д.Кунаева, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №115А, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, №155, №155А, №157, №159, №161, №163;
переулок Жасыл, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №8А, №10;
переулок Батыс, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26;
переулок Школьный, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24.
Избирательный участок № 6 город Актобе, район Алматы, улица Асау-Барака, 124, средняя школа-гимназия № 2, тел. 21-31-72
улица У.Кулымбетова, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №46, №48, №48А, №48Б, №50, №50А, №52, №52А, №52Б, №52В, №54, №54А, №56, №56А, №56Б, №58, №58А, №60, №62;
улица Некрасова, №83, №85, №87, №89, №89/1, №89/2, №91А, №93, №93А, №93Б, №95, №97, №97/1,2,3, №99, №101, №103, №103А, №103Б, №105, №105/1, №105/2, №105А, №105В, №107А, №109, №109А, №111, №111/2, №115, №115А, №119, №121, №123, №125, №125А, №127, №129, №129А, №129Б, №131, №131А, №133, №133А, №133Б, №135, №135А, №137, №138, №139, №140, №140А, №142А, №144, №146, №148, №150, №150А, №152, №152А, №168, №168А, №170, №172, №172А, №174, №176, №178, №180, №182, №182А, №184, №186, №186А, №188, №188А, №190, №190А, №192, №192А, №194, №194А, №194Б, №196, №198;
улица Н.Байганина, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №22, №22А, №22Б, №22В, №24, №28, №28А, №30, №32, №35, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №41А, №41Б, №41В, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49, №50, №51, №52, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №58А, №59, №59А, №59Б, №59В, №60, №60А, №61, №61А, №61Б, №62, №62А, №63, №63А, №64, №64А, №65, №65А, №66, №67, №69, №71;
улица Ы.Алтынсарина, №26, №28, №28, корпус 1, №30, №30А, №32А, №34, №36, №44, №46, №46А, №46Б, №48, №48А, №50, №52, №52А, №54, №54А, №54Б, №56, №56А, №58, №58А, №60, №62, №76, №76Б, №78, №80;

Ә.Жангильдин көшесі, №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11Б, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №31А, №31/1, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №45А, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №50А, №50Б, №51, №52, №52А, №52Б, №53, №54, №54А, №55, №56, №56А, №56Б, №57, №57А, №58, №58А, №59, №59А, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №65, №65А, №66, №66А, №67, №67А, №68, №68А, №69, №69А, №70, №70Б, №71, №72, №72А, №73, №73Б, №74, №74А, №75, №76, №76А, №76Б, №78, №78А, №80, №80Б, №82, №84, №86;
Д.Қонаев көшесі, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №115А, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, №155, №155А, №157, №159, №161, №163;
Жасыл тұйық көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №8А, №10;
Батыс тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26;
Школьный тұйық көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24.
№ 6 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Асау-Барақ көшесі, 124, № 2 орта мектеп-гимназиясы, тел. 21-31-72
Ұ.Құлымбетов көшесі, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №46, №48, №48А, №48Б, №50, №50А, №52, №52А, №52Б, №52В, №54, №54А, №56, №56А, №56Б, №58, №58А, №60, №62;
Некрасов көшесі, №83, №85, №87, №89, №89/1, №89/2, №91А, №93, №93А, №93Б, №95, №97, №97/1,2,3, №99, №101, №103, №103А, №103Б, №105, №105/1, №105/2, №105А, №105В, №107А, №109, №109А, №111, №111/2, №115, №115А, №119, №121, №123, №125, №125А, №127, №129, №129А, №129Б, №131, №131А, №133, №133А, №133Б, №135, №135А, №137, №138, №139, №140, №140А, №142А, №144, №146, №148, №150, №150А, №152, №152А, №168, №168А, №170, №172, №172А, №174, №176, №178, №180, №182, №182А, №184, №186, №186А, №188, №188А, №190, №190А, №192, №192А, №194, №194А, №194Б, №196, №198;
Н.Байғанин көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №22, №22А, №22Б, №22В, №24, №28, №28А, №30, №32, №35, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №41А, №41Б, №41В, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49, №50, №51, №52, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №58А, №59, №59А, №59Б, №59В, №60, №60А, №61, №61А, №61Б, №62, №62А, №63, №63А, №64, №64А, №65, №65А, №66, №67, №69, №71;
Ы.Алтынсарин көшесі, №26, №28, №28, корпус 1, №30, №30А, №32А, №34, №36, №44, №46, №46А, №46Б, №48, №48А, №50, №52, №52А, №54, №54А, №54Б, №56, №56А, №58, №58А, №60, №62, №76, №76Б, №78, №80;

улица Жанкожа батыра, №35, №37, №39, №39А, №41, №43, №43А, №45, №47, №49, №57А, №57Б, №57В, №57Г, №59, №59А, №59Б, №59В, №59Г, №61, №61А, №61Б;
улица М.Утемисова, №26А, №31, №33, №35, №37, №39,№39А, №40А, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №51, №52, №53, №53А, №54, №55, №55А, №55/2, №56, №57, №58, №59, №61, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №71, №73, №73А, №75, №77, №79, №81, №87, №89, №89А, №91, №91А, №93, №95,№95А, №95Б, №95В, №97, №97А, №97 Б, №97 В, №99, №99А, №101, №103, №103А, №103Б;
улица Жамбыла, №61, №61А, №61Б, №63, №65, №67, №69, №69А, №71, №73А, №73Б, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №97А, №99, №99А, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115;
улица Асау-Барака, №79, №81, №81А, №83, №85, №85Б, №87, №87А, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №101А, №103, №104, №106, №107А, №107Б, №107В, №108, №109, №109А, №109Б, №110, №110А, №111, №111А, №112, №112А, №113, №114, №114А, №114Б, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №123А, №125, №125А, №125Б, №125В, №126, №126А, №127, №127А, №127Б, №128, №128А, №129, №130, №131, №131А, №131Б, №132, №133, №133А, №134, №135, №135А, №136, №137, №137А, №137Б, №138, №139, №140, №142, №142А, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №158;
улица Карасай батыра, №33, №35, №35А, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №45/1, №45/3, №45/4, №45/5, №45/6, №46, №47, №48, №49, №50, №52, №53, №54, №55, №55А, №55Б, №56, №57, №57А, №58, №58А, №58Б, №58В, №59, №59А, №59Б, №60, №61, №61А, №62, №63, №63А, №64, №64А, №65, №66, №68, №69, №70, №71, №72, №72А, №72Б, №73, №73А, №74, №74А, №75, №75А, №76А, №78, №79, №81, №81А, №82, №82А, №83, №83А, №83Б, №83В, №84, №84А, №86, №86А, №86Б, №88, №90, №92, №94, №96, №96А, №98, №98/2, №98А, №98Б, №100, №100А, №102, №102А, №104, №106, №108, №110;
улица Т.Жургенова, №1, №3, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №30А, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №39А, №40, №41, №41А, №42, №43, №43А, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №48А, №50, №52, №58, №60, №62, №62А, №63, №63А, №64, №64А, №65, №66, №66А, №68, №69, №69А, №69/2, №70, №71, №71А, №72, №73, №73А, №74, №74А, №74Б, №75, №75А, №76, №76А, №76Б, №76В, №77, №78, №78А, №78Б, №80, №80А, №80Б, №80В, №80Г, №82, №84, №86, №88.
Избирательный участок № 7 город Актобе, район Алматы, улица Некрасова, 63, основная школа № 52, тел. 40-16-03
улица Айтеке би, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №90/2, №92, №94, №94А, №96, №98, №100, №102, №102А, №104, №104А, №104Б, №106, №106А, №108, №110, №112, №112А, №114, №114А, №116, №120, №122, №122А, №126;

Жанқожа батыр көшесі, №35, №37, №39, №39А, №41, №43, №43А, №45, №47, №49, №57А, №57Б, №57В, №57Г, №59, №59А, №59Б, №59В, №59Г, №61, №61А, №61Б;
М.Өтемісов көшесі, №26А, №31, №33, №35, №37, №39,№39А, №40А, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №51, №52, №53, №53А, №54, №55, №55А, №55/2, №56, №57, №58, №59, №61, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №71, №73, №73А, №75, №77, №79, №81, №87, №89, №89А, №91, №91А, №93, №95,№95А, №95Б, №95В, №97, №97А, №97 Б, №97 В, №99, №99А, №101, №103, №103А, №103Б;
Жамбыл көшесі, №61, №61А, №61Б, №63, №65, №67, №69, №69А, №71, №73А, №73Б, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №97А, №99, №99А, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115;
Асау-Барақ көшесі, №79, №81, №81А, №83, №85, №85Б, №87, №87А, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №101А, №103, №104, №106, №107А, №107Б, №107В, №108, №109, №109А, №109Б, №110, №110А, №111, №111А, №112, №112А, №113, №114, №114А, №114Б, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №123А, №125, №125А, №125Б, №125В, №126, №126А, №127, №127А, №127Б, №128, №128А, №129, №130, №131, №131А, №131Б, №132, №133, №133А, №134, №135, №135А, №136, №137, №137А, №137Б, №138, №139, №140, №142, №142А, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №158;
Қарасай батыр көшесі, №33, №35, №35А, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №45/1, №45/3, №45/4, №45/5, №45/6, №46, №47, №48, №49, №50, №52, №53, №54, №55, №55А, №55Б, №56, №57, №57А, №58, №58А, №58Б, №58В, №59, №59А, №59Б, №60, №61, №61А, №62, №63, №63А, №64, №64А, №65, №66, №68, №69, №70, №71, №72, №72А, №72Б, №73, №73А, №74, №74А, №75, №75А, №76А, №78, №79, №81, №81А, №82, №82А, №83, №83А, №83Б, №83В, №84, №84А, №86, №86А, №86Б, №88, №90, №92, №94, №96, №96А, №98, №98/2, №98А, №98Б, №100, №100А, №102, №102А, №104, №106, №108, №110;
Т.Жүргенов көшесі, №1, №3, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №30А, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №39А, №40, №41, №41А, №42, №43, №43А, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №48А, №50, №52, №58, №60, №62, №62А, №63, №63А, №64, №64А, №65, №66, №66А, №68, №69, №69А, №69/2, №70, №71, №71А, №72, №73, №73А, №74, №74А, №74Б, №75, №75А, №76, №76А, №76Б, №76В, №77, №78, №78А, №78Б, №80, №80А, №80Б, №80В, №80Г, №82, №84, №86, №88.
№ 7 сайлау учаскесі Актөбе қаласы, Алматы ауданы, Некрасов көшесі, 63 № 52 негізгі мектебі, тел. 40-16-03
Әйтеке би көшесі, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №90/2, №92, №94, №94А, №96, №98, №100, №102, №102А, №104, №104А, №104Б, №106, №106А, №108, №110, №112, №112А, №114, №114А, №116, №120, №122, №122А, №126;

улица Керей хана (бывшая Бр.Коростылевых), №3, №5, №5А, №5Б, №7, №7А, №7Б, №9, №9А, №9Б, №9В, №11, №13, №15, №17;
улица Шернияза, №62, №64, №66, №68, №70, №75, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №84А, №85, №85А, №85Б, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №92А, №92/1,2, №93, №93А, №94, №95, №96, №97, №97А, №97Б, №98, №99, №100, №101, №102, №102А, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №109А, №109Б, №109В, №109Д, №109Ж, №110, №111, №111А, №111Б, №111Г, №111Д, №112, №113, №115, №115А, №115Б, №115В, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №133А, №135, №137;
улица Жамбыла, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №10А, №10Б, №12, №14, №16, №16А, №15, №17, №19, №22А, №24;
улица Некрасова, №1, №3, №5, №7, №10, №10А, №11, №11А, №12, №12А, №12Б, №13, №14, №14А, №14Б, №14В, №15, №15А, №16, №16А, №16Б, №17, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №20А, №20Б, №21, №21А, №21Б, №21В, №21Г, №22, №22А, №22Б, №23, №23А, №24А, №24Б, №24В, №24Г, №25, №26, №27, №28, №28А, №28Б, №28В, №29, №30, №31, №31А, №32, №32А, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №46Б, №48, №48А, №48Б, №49, №50, №51, №52, №52А, №52Б, №52В, №54, №55, №56, №58, №58А, №58В, №59, №60, №61, №62, №62Б, №63, №64, №64А, №65, №66, №68, №68А, №70, №70А, №72, №72А, №74, №74А, №76, №76А, №78, №80, №82, №84, №84А, №84Б, №86, №86Б, №88, №88А, №90, №90А, №90Б, №92, №94, №96, №98, №100, №102, 102А, №104, №106, №110, №112;
улица Карасай батыра, №1, №2А, №2Б, №2В, №2Г, №3, №5, №6, №7, №8, №9;
улица Ы.Алтынсарина, №1, №2, №5, №6;
улица А.Яншина, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А;
улица Асау-Барака, №1, №3, №3А, №5, №7, №7А, №9, №11, №11А, №11Б, №13, №13А, №15, №15А, №15Б, №17, №17А, №17Б, №17В, №17Г, №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №27Б, №29, №31, №31А, №33, №35, №35А, №35, корпус 1, №35, корпус 2, №37, №37А, №39, №41, №43, №43А, №50, №52;
улица Жазгы, №1, №1Б, №1В, №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5;
улица Т.Ахтанова, №50, №52, №54, №58, №60, №62, №62/1,2, №71;
улица Набережная, №1, №3, №5, №7, №7А, №9, №11, №13, №13/2, №15, №15/1, №17, №17/1,2, №19, №21, №23, №23А, №25, №25А, №25/2, №27, №29, №31, №33, №35, №35А, №37;
улица Д.Кунаева, №3, №5, №7, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №20, №22, №22А, №24, №24А, №24Б, №26, №26А, №26Б, №28, №30;
улица Жанибек хана (бывшая Н.Жуковского), №12, №13, №14, №14/2, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №21, №21А, №22, №22А, №23, №24, №25, №25А, №26, №27;
улица Н.Кобландина №8, №10, №12, №14.

Керей хан көшесі (бұрынғы Ағ.Коростылевтар), №3, №5, №5А, №5Б, №7, №7А, №7Б, №9, №9А, №9Б, №9В, №11, №13, №15, №17;
Шернияз көшесі, №62, №64, №66, №68, №70, №75, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №84А, №85, №85А, №85Б, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №92А, №92/1,2, №93, №93А, №94, №95, №96, №97, №97А, №97Б, №98, №99, №100, №101, №102, №102А, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №109А, №109Б, №109В, №109Д, №109Ж, №110, №111, №111А, №111Б, №111Г, №111Д, №112, №113, №115, №115А, №115Б, №115В, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №133А, №135, №137;
Жамбыл көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №10А, №10Б, №12, №14, №16, №16А, №15, №17, №19, №22А, №24;
Некрасов көшесі, №1, №3, №5, №7, №10, №10А, №11, №11А, №12, №12А, №12Б, №13, №14, №14А, №14Б, №14В, №15, №15А, №16, №16А, №16Б, №17, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №20А, №20Б, №21, №21А, №21Б, №21В, №21Г, №22, №22А, №22Б, №23, №23А, №24А, №24Б, №24В, №24Г, №25, №26, №27, №28, №28А, №28Б, №28В, №29, №30, №31, №31А, №32, №32А, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №46Б, №48, №48А, №48Б, №49, №50, №51, №52, №52А, №52Б, №52В, №54, №55, №56, №58, №58А, №58В, №59, №60, №61, №62, №62Б, №63, №64, №64А, №65, №66, №68, №68А, №70, №70А, №72, №72А, №74, №74А, №76, №76А, №78, №80, №82, №84, №84А, №84Б, №86, №86Б, №88, №88А, №90, №90А, №90Б, №92, №94, №96, №98, №100, №102, 102А, №104, №106, №110, №112;
Қарасай батыр көшесі, №1, №2А, №2Б, №2В, №2Г, №3, №5, №6, №7, №8, №9;
Ы.Алтынсарин көшесі, №1, №2, №5, №6;
А.Яншин көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А;
Асау-Барақ көшесі, №1, №3, №3А, №5, №7, №7А, №9, №11, №11А, №11Б, №13, №13А, №15, №15А, №15Б, №17, №17А, №17Б, №17В, №17Г, №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №27Б, №29, №31, №31А, №33, №35, №35А, №35, корпус 1, №35 корпус 2, №37, №37А, №39, №41, №43, №43А, №50, №52;
Жазғы көшесі, №1, №1Б, №1В, №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5;
Т.Ахтанов көшесі, №50, №52, №54, №58, №60, №62, №62/1,2, №71;
Набережная көшесі, №1, №3, №5, №7, №7А, №9, №11, №13, №13/2, №15, №15/1, №17, №17/1,2, №19, №21, №23, №23А, №25, №25А, №25/2, №27, №29, №31, №33, №35, №35А, №37;
Д.Қонаев көшесі, №3, №5, №7, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №20, №22, №22А, №24, №24А, №24Б, №26, №26А, №26Б, №28, №30;
Жәнібек хан көшесі (бұрынғы Н.Жуковский), №12, №13, №14, №14/2, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №21, №21А, №22, №22А, №23, №24, №25, №25А, №26, №27;
Н.Қобландин көшесі, №8, №10, №12, №14.

Избирательный участок № 8 город Актобе, район Алматы, улица Ы.Алтынсарина, 24, Центр детского и юношеского творчества, тел. 21-22-05
улица Ж.Кереева, №1, №2, №3, №4, №4, корпус 1, №5, №6, №7, №7А;
улица Н.Кобландина, №26;
улица Айтеке би, №25, №27, №31;
улица Жанкожа батыра, №3, №5, №9, №30, №34;
улица Ы.Алтынсарина, №17, №18, №19, №19А, №21, №21А, №21Б, №23, №24, №25А;
улица Ш.Уалиханова, №30, №32, №34.
Избирательный участок № 9 город Актобе, район Алматы, улица Айтеке би, 35, средняя школа-гимназия № 11, тел. 21-12-24
улица Ломоносова, №2, №2, корпус 1, №4, №4, корпус 1, №8, корпус 2, №8, корпус 6, №28, №30;
улица Ы.Алтынсарина, №31, №33, №33, корпус 1, №35, №37.
Избирательный участок № 10 город Актобе, район Алматы, улица Шернияза, 41, Актюбинский кооперативный колледж, тел. 21-08-53
улица Т.Ахтанова, №59, №61, №63;
улица Карасай батыра, №11, №13, №15, №18, №20, №24, №26;
улица Ы.Алтынсарина, №8, №14, №15А, №16;
улица Шернияза, №33, №35, №37, №39, №43, №45, №51, №53, №55, №57, №58, №60;
улица Айтеке би, №19, №21, №23 №38, №38А, №40, №41, №42, №46, №48, №48А, №54;
улица Н.Кобландина, №5, №9, №13, №14, №15, №16, №18;
улица Ш.Уалиханова, №10, №14, №16, №18, №18А, №20, №22, №24, №26, №28, №28А;
улица Некрасова, №67, №71, №75, №79, №81;
улица Жанкожа батыра, №24, №46.
Избирательный участок № 11 город Актобе, район Алматы, улица Н.Кобландина, 4, средняя школа № 6, тел. 21-79-10
улица Интернациональная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №9А, №10, №10А, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №13А, №13Б, №13В, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №26А, №27, №28, №29, №29Б, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39;
улица Билге каган (бывшая М.Патоличева), №1, №3, №5, №7, №7А, №9, №13, 15, №15А, №17, №17А, №19;
улица Заводская, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №16А, №16Б, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №28, №30;
улица Тамдинская, №2, №2А, №4, №6, №8, №8А;
улица Жанши Досмухамедулы (бывшая Гарнизонная), №1, №1А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31Б, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №51, №51А, №51Б, №52, №53, №53А, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70;
улица Нариманова, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9/2, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №32, №32А, №34, №35, №35А, №37, №38А, №40, №42, №44, №46;

№ 8 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 24, Балалар және жасөспірімдер шығармашылығы орталығы, тел. 21-22-05
Ж.Кереев көшесі, №1, №2, №3, №4, №4, корпус 1, №5, №6, №7, №7А;
Н.Қобландин көшесі, №26;
Әйтеке би көшесі, №25, №27, №31;
Жанқожа батыр көшесі, №3, №5, №9, №30, №34;
Ы.Алтынсарин көшесі, №17, №18, №19, №19А, №21, №21А, №21Б, №23, №24, №25А;
Ш.Уәлиханов көшесі, №30, №32, №34.
№ 9 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әйтеке би көшесі, 35, № 11 орта мектеп-гимназиясы, тел. 21-12-24
Ломоносов көшесі, №2, №2, корпус 1, №4, №4, корпус 1, №8, корпус 2, №8, корпус 6, №28, №30;
Ы.Алтынсарин көшесі, №31, №33, №33, корпус 1, №35, №37.
№ 10 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз көшесі, 41, Ақтөбе кооперативтік колледжі, тел. 21-08-53
Т.Ахтанов көшесі, №59, №61, №63;
Қарасай батыр көшесі, №11, №13, №15, №18, №20, №24, №26;
Ы.Алтынсарин көшесі, №8, №14, №15А, №16;
Шернияз көшесі, №33, №35, №37, №39, №43, №45, №51, №53, №55, №57, №58, №60;
Әйтеке би көшесі, №19, №21, №23, №38, №38А, №40, №41, №42, №46, №48, №48А, №54;
Н.Қобландин көшесі, №5, №9, №13, №14, №15, №16, №18;
Ш.Уәлиханов көшесі, №10, №14, №16, №18, №18А, №20, №22, №24, №26, №28, №28А;
Некрасов көшесі, №67, №71, №75, №79, №81;
Жанқожа батыр көшесі, №24, №46.
№ 11 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.Қобыландин көшесі, 4, № 6 орта мектеп, тел. 21-79-10
Интернациональный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №9А, №10, №10А, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №13А, №13Б, №13В, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №26А, №27, №28, №29, №29Б, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39;
Білге қаған көшесі (бұрынғы М.Патоличев), №1, №3, №5, №7, №7А, №9, №13, 15, №15А, №17, №17А, №19;
Зауыт көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №16А, №16Б, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №28, №30;
Тамды көшесі, №2, №2А, №4, №6, №8, №8А;
Жанша Досмұхамедұлы көшесі (бұрынғы Гарнизонная), №1, №1А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31Б, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №51, №51А, №51Б, №52, №53, №53А, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70;
Нариманов көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9/2, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №32, №32А, №34, №35, №35А, №37, №38А, №40, №42, №44, №46;

улица Ерназарова, №1, №1А, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №29Б, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №38А №39, №40, №41, №44;
улица Жыра, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №14А, №15, №16, №16А, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №40, №45;
улица 30 лет Казахстана, №1, №1А, №2, №2А №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №36А, №38, №40, №40А, №42, №42А, №42Б, №46, №48, №50, №50А, №52, №52А, №52Б, №54, №56, №56А, №60, №62, №64, №66, №66А, №68, №70;
переулок Баспахана, №1, №1А, №1Б, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №42А, №42Б, №48, №50, №52, №54, №56;
переулок Безымянный, №3, №5, №7, №9, №11, №13;
улица Матросова, №1, №2, №3А/1, №3А/2, №3А/3, №8, №9, №10, №11, №11/1, №11А, №12, №13, №13Д, №14, №15, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32;
переулок Самал, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №7"З", №8, №9, №9А, №10, №11, №11А, №11"З", №12, №13, №15, №16, №17, №18, №20;
переулок Жарменке, №1, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №12А, №14;
переулок Кокжиек, №3, №5, №5А, №7, №7А, №7Б, №7В;
улица Т.Ахтанова, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №12А, №14, №16, №18, №20, №22, №22А, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38;
улица Ш.Берсиева, №5, №5Б, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №12, №14, №16, №20, №22, №28;
улица Н.Кобландина, №2, №2А, №4, №6;
улица Пожарная, №1, №2, №3, №4, №4А, №4Д, №5, №6, №7, №7А, №7Б, №7В, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №20Б, №21, №22, №22А, №23, №24, №24А, №25, №26, №28, №28А, №30, №30А, №30Б, №32, №32А, №34, №36, №38, №40, №40А, №42, №44;
улица Берчогурская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7,№7Б, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №43, №43А;
улица Жазгы, №7, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №23/1, №23/2, №24, №25, №25/1, №25/3, №27;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 12 город Актобе, район Алматы, улица Герцена, 19, средняя школа № 42, тел. 21-17-72

Ерназаров көшесі, №1, №1А, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №29Б, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №38А №39, №40, №41, №44;
Жыра көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №14А, №15, №16, №16А, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №40, №45;
Қазақстанның 30 жылдығы көшесі, №1, №1А, №2, №2А №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №36А, №38, №40, №40А, №42, №42А, №42Б, №46, №48, №50, №50А, №52, №52А, №52Б, №54, №56, №56А, №60, №62, №64, №66, №66А, №68, №70;
Баспахана тұйық көшесі, №1, №1А, №1Б, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №42А, №42Б, №48, №50, №52, №54, №56;
Безымянный тұйық көшесі, №3, №5, №7, №9, №11, №13;
Матросов көшесі, №1, №2, №3А/1, №3А/2, №3А/3, №8, №9, №10, №11, №11/1, №11А, №12, №13, №13Д, №14, №15, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32;
Самал тұйық көшесі, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №7"З", №8, №9, №9А, №10, №11, №11А, №11"З", №12, №13, №15, №16, №17, №18, №20;
Жәрмеңке тұйық көшесі, №1, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №12А, №14;
Көкжиек тұйық көшесі, №3, №5, №5А, №7, №7А, №7Б, №7В;
Т.Ахтанов көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №12А, №14, №16, №18, №20, №22, №22А, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38;
Ш.Берсиев көшесі, №5, №5Б, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №12, №14, №16, №20, №22, №28;
Н.Қобландин көшесі, №2, №2А, №4, №6;
Пожарный көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №4Д, №5, №6, №7, №7А, №7Б, №7В, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №20Б, №21, №22, №22А, №23, №24, №24А, №25, №26, №28, №28А, №30, №30А, №30Б, №32, №32А, №34, №36, №38, №40, №40А, №42, №44;
Бершүгір көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7,№7Б, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №43, №43А;
Жазғы көшесі, №7, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №23/1, №23/2, №24, №25, №25/1, №25/3, №27;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 12 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Герцен көшесі, 19, № 42 орта мектеп, тел. 21-17-72

улица Ломоносова, №1, №3, №5, №5А, №7, №11;
улица Герцена, №17, №21, №23;
улица 8 Марта, №1, №2, №3, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №18А, №20, №22, №24, №24А, №26, №28, №28, корпус 1;
улица Ш.Уалиханова, 35Б;
железнодорожные дома, №1, №1А, №11, №16, №25, №32, №35, №36, №37, №43, №77.
Избирательный участок № 13 город Актобе, район Алматы, улица Шернияза, 29, средняя школа № 22, тел. 21-04-35
переулок Элеваторный, №1, №1А, №3, №5, №7, №9, №11, №11А, №13, №13А, №15, №15А;
переулок Элеваторный двор, №2;
улица Ш.Уалиханова, №11, №13, №17, №17А, №19, №21, №23, №29, №29А, №31;
улица Жанкожа батыра, №2, №4, №6, №10;
улица Герцена, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №24, №26, №26А;
улица Шернияза, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №6, №6А, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №13, №15, №15, корпус 1, №16, №17, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №20А, №20Б, №20Г, №20Д, №21, №23, №23Г, №23Д, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №42, №42А, №44, №46, №48, №50, №52, №54;
улица Т.Ахтанова, №3, №5, №5А, №7, №7А, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №23А, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №55, №57;
улица Орская, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №15, №15А, №19, №21;
переулок Центральный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №9, №11, №11А;
улица Интернациональная, №36, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №54, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №68А, №69, №71;
улица Билге каган (бывшая М.Патоличева), №10, №12, №14, №16, №18, №20, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №42, №43, №43А, №45, №47, №53;
улица Айтеке би, №1, №2, №4, №6, №8, №9, №9А, №9Б, №10, №10А, №12, №12А, №14, №15, №16, №18, №20, №22, №24, №26;
улица Матросова, №17, №19, №19А, №21, №23, №23/1, №25, №27, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №52/1, №52/2, №54, №54А, №54Б, №56, №58;
улица Ыргыз (бывшая Тельмана), №41, №43, №45, №47, №49, №51, №51А, №53, №55, №57, №59.
Избирательный участок № 14 город Актобе, район Алматы, улица Алихана Бокейханова, 6, средняя школа № 13, тел. 40-25-07
улица Ыргыз (бывшая Тельмана), №23, №25, №27, №29, №29А, №31, №31А, №33, №35, №37, №39;
улица Алихана Бокейханова (бывшая Л.Мирзояна), №2, №2, корпус 1, №4, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №19, №20, №21, №21, корпус 1, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №46, №48, №50, №52, №52А, №54;
улица Ташкентская, №2, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49;

Ломоносов көшесі, №1, №3, №5, №5А, №7, №11;
Герцен көшесі, №17, №21, №23;
8 Март көшесі, №1, №2, №3, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №18А, №20, №22, №24, №24А, №26, №28, №28, корпус 1;
Ш.Уәлиханов көшесі, 35Б;
Темір жол үйлері, №1, №1А, №11, №16, №25, №32, №35, №36, №37, №43, №77.
№ 13 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз көшесі, 29, № 22 орта мектеп, тел. 21-04-35
Элеваторный тұйық көшесі, №1, №1А, №3, №5, №7, №9, №11, №11А, №13, №13А, №15, №15А;
Элеваторный двор тұйық көшесі, №2;
Ш.Уәлиханов көшесі, №11, №13, №17, №17А, №19, №21, №23, №29, №29А, №31;
Жанқожа батыр көшесі, №2, №4, №6, №10;
Герцен көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №24, №26, №26А;
Шернияз көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №6, №6А, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №13, №15, №15, корпус 1, №16, №17, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №20А, №20Б, №20Г, №20Д, №21, №23, №23Г, №23Д, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №42, №42А, №44, №46, №48, №50, №52, №54;
Т.Ахтанов көшесі, №3, №5, №5А, №7, №7А, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №23А, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №55, №57;
Орский көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №15, №15А, №19, №21;
Центральный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №9, №11, №11А;
Интернациональный көшесі, №36, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №54, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №68А, №69, №71;
Білге қаған көшесі (бұрынғы М.Патоличев), №10, №12, №14, №16, №18, №20, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №42, №43, №43А, №45, №47, №53;
Әйтеке би көшесі, №1, №2, №4, №6, №8, №9, №9А, №9Б, №10, №10А, №12, №12А, №14, №15, №16, №18, №20, №22, №24, №26;
Матросов көшесі, №17, №19, №19А, №21, №23, №23/1, №25, №27, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №52/1, №52/2, №54, №54А, №54Б, №56, №58;
Ырғыз көшесі (бұрынғы Тельман), №41, №43, №45, №47, №49, №51, №51А, №53, №55, №57, №59.
№ 14 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 6, № 13 орта мектеп, тел. 40-25-07
Ырғыз көшесі (бұрынғы Тельман), №23, №25, №27, №29, №29А, №31, №31А, №33, №35, №37, №39;
Әлихан Бөкейханов көшесі (бұрынғы Л.Мирзоян), №2, №2, корпус 1, №4, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №19, №20, №21, №21, корпус 1, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №46, №48, №50, №52, №52А, №54;
Ташкент көшесі, №2, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49;

улица С.Жиенбаева, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №8А, №8Б, №9, №9А, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №16А, №16Б, №17, №17А, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №25, корпус 1, №25, корпус 2, №25, корпус 3, №26, №28, №30, №30А, №32, №32А, №34, №36, №36А, №38, №40, №40А, №42, №42А, №44, №46;
улица Панфилова, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66;
улица Жумысшы, №1, №3, №ЗА, №3Б, №3В, №5, №5А, №5Б, №5В, №7, №9, №11, №11 А, №11Б, №13, №13А, №13Б, №15, №15А, №15Б, №17, №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №27А, №27Б, №29, №29А, №29Б, №31, №31А, №33, №35, №35А, №37, №37А, №39, №41;
улица Лермонтова, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №17А, №19, №21, №21А, №21Б, №23, №23А, №23Б, №23В, №25, №25А, №27, №27А, №29, №29А, №31, №33;
улица Атырау (бывшая Краснощекова), №1, №1А, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №20, №21, №21А, №21Б, №22, №23, №23А, №24, №25, №25А, №26, №27, №27А, №28, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №44Б, №45, №47, №47А, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №65, №67, №69, №71, №73, №77, №77А, №77Б, №79, №79А, №81, №83;
улица Кленовая, №1, №2, №4, №4А, №6, №8, №8А, №12, №12А, №14, №16;
улица Тамдинская, №5, №7, №9, №9А, №11, №13, №14, №16, №16А, №18, №18А, №19, №20, №20А, №20Б, №20В, №21, №22, №22А, №22Б, №22В;
улица Заводская, №33, №33А, №35, №35А, №37А, №39А, №41, №43, №54, №56, №58, №60, №60А, №60Б, №62А, №64, №64А, №66А, №66Б, №68, №70;
улица Онеркасипти, №4, №6, №8, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №15А, №16, №16А, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №21, №21А, №21Б, №22, №22А, №23, №23А, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №26А, №28, №29, №29А, №30;
улица Енбекши, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №11, №11А, №12, №12А, №13, №14, №15, №15А, №16, №16А, №17, №17А, №18, №18А, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №23А, №23Б, №23В, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №27, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53;
улица Т.Айбергенова, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №16А, №16Б, №18, №18А, №20А, №22, №22А, №22Б, №22В, №24, №24А, №24Б, №26, №26А, №26Б, №28, №30;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 15 город Актобе, район Алматы, улица Алихана Бокейханова, 17 "А", учебный корпус Актюбинского регионального государственного университета имени К.Жубанова, тел. 40-63-49
улица Алихана Бокейханова (бывшая Л.Мирзояна), №1, №3, №5, №7;
улица Ташкентская, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27;
улица С.Жиенбаева, №27, №29, №31, №31А, №33, №35, №37, №39, №41, №41А, №43, №45, №47, №49, №86, №88, №90, №92, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123;

С.Жиенбаев көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №8А, №8Б, №9, №9А, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №16А, №16Б, №17, №17А, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №25, корпус 1, №25, корпус 2, №25, корпус 3, №26, №28, №30, №30А, №32, №32А, №34, №36, №36А, №38, №40, №40А, №42, №42А, №44, №46;
Панфилов көшесі, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66;
Жұмысшы көшесі, №1, №3, №ЗА, №3Б, №3В, №5, №5А, №5Б, №5В, №7, №9, №11, №11 А, №11Б, №13, №13А, №13Б, №15, №15А, №15Б, №17, №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №27А, №27Б, №29, №29А, №29Б, №31, №31А, №33, №35, №35А, №37, №37А, №39, №41;
Лермонтов көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №17А, №19, №21, №21А, №21Б, №23, №23А, №23Б, №23В, №25, №25А, №27, №27А, №29, №29А, №31, №33;
Атырау көшесі (бұрынғы Краснощеков), №1, №1А, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №20, №21, №21А, №21Б, №22, №23, №23А, №24, №25, №25А, №26, №27, №27А, №28, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №44Б, №45, №47, №47А, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №65, №67, №69, №71, №73, №77, №77А, №77Б, №79, №79А, №81, №83;
Кленовый көшесі, №1, №2, №4, №4А, №6, №8, №8А, №12, №12А, №14, №16;
Тамды көшесі, №5, №7, №9, №9А, №11, №13, №14, №16, №16А, №18, №18А, №19, №20, №20А, №20Б, №20В, №21, №22, №22А, №22Б, №22В;
Зауыт көшесі, №33, №33А, №35, №35А, №37А, №39А, №41, №43, №54, №56, №58, №60, №60А, №60Б, №62А, №64, №64А, №66А, №66Б, №68, №70;
Өнеркәсіпті көшесі, №4, №6, №8, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №15А, №16, №16А, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №21, №21А, №21Б, №22, №22А, №23, №23А, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №26А, №28, №29, №29А, №30;
Еңбекші көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №11, №11А, №12, №12А, №13, №14, №15, №15А, №16, №16А, №17, №17А, №18, №18А, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №23А, №23Б, №23В, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №27, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53;
Т.Айбергенов көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №16А, №16Б, №18, №18А, №20А, №22, №22А, №22Б, №22В, №24, №24А, №24Б, №26, №26А, №26Б, №28, №30;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 15 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 17 "А", Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы, тел. 40-63-49
Әлихан Бөкейханов көшесі (бұрынғы Л.Мирзоян), №1, №3, №5, №7;
Ташкент көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27;
С.Жиенбаев көшесі, №27, №29, №31, №31А, №33, №35, №37, №39, №41, №41А, №43, №45, №47, №49, №86, №88, №90, №92, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123;

улица Панфилова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №20, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №33А, №34, №35, №36, №38, №39, №40, №42, №44, №46, №48, №50;
улица Т.Айбергенова, №1, №3, №5, №5А, №5Б, №7, №9, №9А, №9Б, №11, №11А, №13, №13А, №13Б, №15, №17, №17А, №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №27А, №29, №29А, №31, №31А, №32, №33, №33А, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №38А, №38Б, №38В, №40, №40А, №41, №41А, №42, №42А, №43, №44, №44А, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №73, №75, №77, №79, №94, №96, №98, №98А, №100, №106, №110, №112, №114;
улица Тимирязева, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №47, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №67А;
улица Жумысшы, №79, №81, №81А, №83, №85, №85А, №87, №89, №91, №93, №95, №97;
улица Кленовая, №13, №13, корпус 1, №13А, №15, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №30Б, №30В, №31, №32, №32А, №32Б, №33, №34, №34А, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №48Б, №49, №49А, №50, №50А, №51, №51А, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №56А, №56Б, №57, №58, №58А, №58Б, №60, №60А, №60Б, №62, №62А, №64, №66, №70;
улица Б.Тажибаева, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №25А, №26, №26А, №27, №28, №28А, №29, №30, №30А, №32, №34, №36, №38, №42, №44;
улица Кандагачская, №1, №1А, №2, №2А, №3, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №7А, №9, №10, №11, №11А, №12, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №21Б, №22, №23, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №55, №55А, №57, №57А, №58, №59, №59А, №60, №61,№61А, №62, №67, №67А, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83;
улица Сыганак (бывшая В.Куйбышева), №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №5А №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36;
улица К.Жазыкова, №2, №3, №4, №4А, №4Б, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №8А, №8Б, №9, №10, №10А, №10Б, №10В, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №19, №20, №20А, №21, №22, №22А, №23, №24, №24А, №25, №26, №26А, №27, №27А, №28, №29, №30, №30А, №31, №31А,№31Б, №32, №32А, №33, №33А, №34, №35, №35А, №35Б, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №42, №42А, №42Б, №42В, №42Г, №43, №44, №44А, №44Б, №46, №46А, №47, №47А, №48, №48А, №49, №49А, №50, №50А, №51, №51А, №52, №53, №53А, №53Б, №54, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №61А, №61Б, №63, №63А, №65, №66, №67, №68, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №81А, №83;

Панфилов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №20, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №33А, №34, №35, №36, №38, №39, №40, №42, №44, №46, №48, №50;
Т.Айбергенов көшесі, №1, №3, №5, №5А, №5Б, №7, №9, №9А, №9Б, №11, №11А, №13, №13А, №13Б, №15, №17, №17А, №19, №21, №23, №25, №25А, №27, №27А, №29, №29А, №31, №31А, №32, №33, №33А, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №38А, №38Б, №38В, №40, №40А, №41, №41А, №42, №42А, №43, №44, №44А, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №73, №75, №77, №79, №94, №96, №98, №98А, №100, №106, №110, №112, №114;
Тимирязев көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №47, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №67А;
Жұмысшы көшесі, №79, №81, №81А, №83, №85, №85А, №87, №89, №91, №93, №95, №97;
Кленовый көшесі, №13, №13, корпус 1, №13А, №15, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №30Б, №30В, №31, №32, №32А, №32Б, №33, №34, №34А, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №48Б, №49, №49А, №50, №50А, №51, №51А, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №56А, №56Б, №57, №58, №58А, №58Б, №60, №60А, №60Б, №62, №62А, №64, №66, №70;
Б.Тәжібаев көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №25А, №26, №26А, №27, №28, №28А, №29, №30, №30А, №32, №34, №36, №38, №42, №44;
Қандыағаш көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №7А, №9, №10, №11, №11А, №12, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №21Б, №22, №23, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №55, №55А, №57, №57А, №58, №59, №59А, №60, №61,№61А, №62, №67, №67А, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83;
Сығанақ көшесі (бұрынғы В.Куйбышев), №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №5А №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36;
Қ.Жазықов көшесі, №2, №3, №4, №4А, №4Б, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №8А, №8Б, №9, №10, №10А, №10Б, №10В, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №19, №20, №20А, №21, №22, №22А, №23, №24, №24А, №25, №26, №26А, №27, №27А, №28, №29, №30, №30А, №31, №31А,№31Б, №32, №32А, №33, №33А, №34, №35, №35А, №35Б, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №42, №42А, №42Б, №42В, №42Г, №43, №44, №44А, №44Б, №46, №46А, №47, №47А, №48, №48А, №49, №49А, №50, №50А, №51, №51А, №52, №53, №53А, №53Б, №54, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №61А, №61Б, №63, №63А, №65, №66, №67, №68, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №81А, №83;

переулок Мунайшылар, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 16 город Актобе, район Алматы, улица Н.Гоголя, 12, средняя школа № 15, тел. 40-71-44
улица Жумысшы, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №49А, №50, №51, №51А, №52, №53, №53А, №53Б, №54, №55, №55А, №55Б, №56, №57, №57А, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №65А, №66, №66А, №67, №67А, №68, №68А, №69, №69А, №70, №71, №71А, №72, №73, №73А, №73Б, №74, №74А, №75, №75А, №75Б, №76, №77, №77А, №78, №80, №80А, №82, №84, №86, №88, №90, №92;
улица Панфилова, №37, №39, №39А, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №51А, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №65, №67, №69;
улица Т.Айбергенова, №54, №56, №56А, №58, №58А, №60, №60А, №62, №62А, №64, №64А, №66, №66А, №66Б, №68, №68А, №70, №72, №74, №74А, №76, №76А, №78, №80, №82, №82А, №84, №84А, №86, №86А, №88, №90, №90А;
улица Тимирязева, №36, №38,№38А, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70;
улица Алма-Атинская, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15;
улица В.Зинченко, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №13А, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №75А, №77, №79, №81, №83, №85;
улица С.Жиенбаева, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №58А, №59, №60, №60А, №61, №62, №62А, №63, №63А, №63Б, №64, №65, №65А, №66, №67, №67А, №68, №69, №69А, №70, №71, №72, №73, №74, №74А, №74Б, №75, №76, №76А, №77, №78, №78А, №79, №80, №80А, №81, №81А, №82, №82А, №83, №83А, №84, №85, №85А, №87, №89, №89А, №91;
улица Б.Тажибаева, №35, №37, №39, №39А, №41, №43, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №55, №56, №56А, №56Б, №57, №57А, №58, №59, №60, №62, №64, №65, №66, №67, №67А, №67Б, №68, №70, №72, №76, №78, №80;
улица Эмбинская, №1, №2, №3, №3А, №4, №4А, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №12А, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66;
улица Н.Гоголя, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
улица Турксиба, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №50, №51, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78;

Мұнайшылар тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 16 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.Гоголь көшесі, 12, № 15 орта мектеп, тел. 40-71-44
Жұмысшы көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №49А, №50, №51, №51А, №52, №53, №53А, №53Б, №54, №55, №55А, №55Б, №56, №57, №57А, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №65А, №66, №66А, №67, №67А, №68, №68А, №69, №69А, №70, №71, №71А, №72, №73, №73А, №73Б, №74, №74А, №75, №75А, №75Б, №76, №77, №77А, №78, №80, №80А, №82, №84, №86, №88, №90, №92;
Панфилов көшесі, №37, №39, №39А, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №51А, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №65, №67, №69;
Т.Айбергенов көшесі, №54, №56, №56А, №58, №58А, №60, №60А, №62, №62А, №64, №64А, №66, №66А, №66Б, №68, №68А, №70, №72, №74, №74А, №76, №76А, №78, №80, №82, №82А, №84, №84А, №86, №86А, №88, №90, №90А;
Тимирязев көшесі, №36, №38,№38А, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70;
Алматы көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15;
В.Зинченко көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №13А, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №75А, №77, №79, №81, №83, №85;
С.Жиенбаев көшесі, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №58А, №59, №60, №60А, №61, №62, №62А, №63, №63А, №63Б, №64, №65, №65А, №66, №67, №67А, №68, №69, №69А, №70, №71, №72, №73, №74, №74А, №74Б, №75, №76, №76А, №77, №78, №78А, №79, №80, №80А, №81, №81А, №82, №82А, №83, №83А, №84, №85, №85А, №87, №89, №89А, №91;
Б.Тәжібаев көшесі, №35, №37, №39, №39А, №41, №43, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №55, №56, №56А, №56Б, №57, №57А, №58, №59, №60, №62, №64, №65, №66, №67, №67А, №67Б, №68, №70, №72, №76, №78, № 80;
Ембі көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №4А, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №12А, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66;
Н.Гоголь көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
Түрксіб көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №50, №51, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78;

улица Куншуак, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №17, №19, №20, №21, №23, №25, №27, №28, №29, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48;
улица Южная, №2, №3, №3А, №5, №7, №9, №11;
улица Диирменди, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №16, №17, №17А, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51;
улица Чкалова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №22, №22А, №24, №26, №28, №30;
улица Алгинская, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №15;
улица Ташкентская, №36, №38, №42, №51, №53, №55, №57, №59, №61;
переулок Чкалова, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 17 город Актобе, район Алматы, улица Н.Гастелло, 51, средняя школа № 5, тел. 40-15-30
улица Т.Шевченко, №21, №23, №25, №27, №29, №29А, №31, №31А, №33, №33, корпус 1, №35, №35А, №35Б, №37, №37А, №39А;
улица Береговая, №2, №2А, №4, №6, №6А, №8, №10, №10А, №12, №12А, №14, №16, №16А, №18, №20, №20А, №20Б, №22, №22А, №22В, №24, №24А, №26, №26А, №28, №28А, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №46, №46А, №48, №49, №50, №51,№52, №53, №54, №55, №57, №58, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №69А, №71, №73, №73А, №75, №77, №79;
переулок Жагалау, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №29А, №31, №33, №35, №37, №39, №39А, №40, №41, №43, №45, №47, №53, №55, №55А, №55Б, №55В, №55Г, №55Д, №55Е, №55Ж, №57А, №57Б, №57В, №57Г, №59, №59А, №59Б, №59В, №59Г, №61, №61А, №61Б, №61В, №61Г, №61Д, №61Е, №61Ж, №63А, №63Б, №63Г, №65А, №65Б, №67, №67А, №67Б, №69, №69Б, №69В, №69Г, №71, №71А, №71Б, №73, №73А, №75, №77, №79;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 18 город Актобе, район Алматы, улица Н.Гастелло, 51, средняя школа № 5, тел. 40-15-30
улица Н.Гастелло, №2, №4, №6, №8, №10, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34;
улица Можайского, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №31Б, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44;
улица Оренбургская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27;
улица Авиационная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62;

Күншуақ көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №17, №19, №20, №21, №23, №25, №27, №28, №29, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48;
Южный көшесі, №2, №3, №3А, №5, №7, №9, №11;
Диірменді көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №16, №17, №17А, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51;
Чкалов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №22, №22А, №24, №26, №28, №30;
Алға көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №15;
Ташкент көшесі, №36, №38, №42, №51, №53, №55, №57, №59, №61;
Чкалов тұйық көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 17 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н. Гастелло көшесі, 51, № 5 орта мектеп, тел. 40-15-30
Т.Шевченко көшесі, №21, №23, №25, №27, №29, №29А, №31, №31А, №33, №33 корпус 1, №35, №35А, №35Б, №37, №37А, №39А;
Береговой көшесі, №2, №2А, №4, №6, №6А, №8, №10, №10А, №12, №12А, №14, №16, №16А, №18, №20, №20А, №20Б, №22, №22А, №22В, №24, №24А, №26, №26А, №28, №28А, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №46, №46А, №48, №49, №50, №51,№52, №53, №54, №55, №57, №58, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №69А, №71, №73, №73А, №75, №77, №79;
Жағалау тұйық көшесі, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №29А, №31, №33, №35, №37, №39, №39А, №40, №41, №43, №45, №47, №53, №55, №55А, №55Б, №55В, №55Г, №55Д, №55Е, №55Ж, №57А, №57Б, №57В, №57Г, №59, №59А, №59Б, №59В, №59Г, №61, №61А, №61Б, №61В, №61Г, №61Д, №61Е, №61Ж, №63А, №63Б, №63Г, №65А, №65Б, №67, №67А, №67Б, №69, №69Б, №69В, №69Г, №71, №71А, №71Б, №73, №73А, №75, №77, №79;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 18 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н. Гастелло көшесі, 51, № 5 орта мектеп, тел. 40-15-30
Н.Гастелло көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34;
Можайский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №31Б, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44;
Орынбор көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27;
Авиационный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62;

улица Кустанайская, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №15А, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №33, №35, №35А, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №65, №67, №69;
улица Нефтяников, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №20Б, №21, №22, №23, №23А, №24, корпус 1, №24, корпус 2, №24, корпус 3, №24, корпус 4, №24, корпус 5, №24, корпус 6, №24, корпус 7, №24, корпус 8, №24, корпус 9, №24, корпус 10;
улица Штурманская, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25;
переулок Хобдинский, №2, №3, корпус 1, №4, №6, №8, №10, №12, №45;
переулок Петропавловский, №2, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 19 город Актобе, район Астана, Авиагородок, средняя школа № 29, тел. 22-72-45
В границах жилых домов "Авиагородка", №1, №1А, №1Б, №2, №3, №3А, №4, №4Б, №5, №6, №6, корпус 1, №6, корпус 2, №7, №8, №9, №9, корпус 1, №9, корпус 2, №9, корпус 3, №10, №11, №11А, №12, №13, №15, №15А, №16, №17, №18, №20, №21, №21А, №29, №29А, №29Б, №29Д, №29Г, №30, №30А, №30Г, №31, №32;
Дом юношества.
Избирательный участок № 20 город Актобе, район Алматы, село Ясное, средняя школа № 41, тел. 98-87-29
В границах жилых домов 41 разъезда:
улица Элеваторная, №1, №1А, №2, №2А, №3, №3Б, №4, №4А, №5, №5А, №6, №6А, №7, №7А, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №18, №25, №26, №28, №42, №44, №67, №200, №201, №201А, №204, №221, №222, №223, №230;
улица Степная, №1, №1А, №3, №3А, №4, №5, №5А, №7, №9, №10, №14А, №16, №18Б, №24, №80;
улица Зеленая, №2, №3, №4, №6, №8;
улица Придорожная, №2, №4, №6, №7, №8, №15А, №17, №18А, №24, №26, №27, №35, №37, №39, №42, №44, №63, №75, №76, №77, №80, №85, №95, №100, №103, №104, №105, №114, №124, №131, №133, №135, №140, №144, №146, №146А;
улица Кобыланды батыра, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №12Б, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №20А, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №45, №46, №48, №49, №52, №53, №55, №57, №58;
ст.Альджан, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №10, №12, №17, №20А, №21, №22, №25, №26, №28, №29А, №30, №32, №39, №44, №45, №48, №56, вновь построенные дома, ПМС, №1, №2, №3, №4, ПМС-2 №1, №2, №3, №4, №23, №25, №27, №50, РСХТ-1, №1, СМП-671, №1, №2, №3, №3А, №4, №5,№6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №16, №17, №18, №18А, №19, №24, №28, №29, №30, №34, №43, №69, ОПС-6, №21, №24, №25, №27, №28, №29, №29А, №31, №34, №35,№39, №48, №49, №52, ОПС, №1, №2, №3, №6, №9, №10, №11, ПМС коттеджи, №24, №25, №27, №28, №29, №29А, №31, №34, №35, №39,№48, №49, №52, ПМС-69, №1, №2, №3, №4, №6, №7, №8, №9, №10, №20, №21, №24, №25, №26, №28, №31, №34, №35, №55, №58;

Қостанай көшесі, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №15А, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №33, №35, №35А, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №65, №67, №69;
Нефтяников көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №20Б, №21, №22, №23, №23А, №24, корпус 1, №24, корпус 2, №24, корпус 3, №24, корпус 4, №24, корпус 5, №24, корпус 6, №24, корпус 7, №24, корпус 8, №24, корпус 9, №24, корпус 10;
Штурманский көшесі, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25;
Хобдинский тұйық көшесі, №2, №3, корпус 1, №4, №6, №8, №10, №12, №45;
Петропавл тұйық көшесі, №2, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 19 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық, № 29 орта мектеп, тел. 22-72-45
"Авиақалашық" тұрғын үйлерінің шекарасында, №1, №1А, №1Б, №2, №3, №3А, №4, №4Б, №5, №6, №6, корпус 1, №6, корпус 2, №7, №8, №9, №9, корпус 1, №9, корпус 2, №9, корпус 3, №10, №11, №11А, №12, №13, №15, №15А, №16, №17, №18, №20, №21, №21А, №29, №29А, №29Б, №29Д, №29Г, №30, №30А, №30Г, №31, №32;
Жасөспірімдер үйі.
№ 20 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ясное ауылы, № 41 орта мектеп, тел. 98-87-29
41 разъезд тұрғын үйлерінің шекарасында:
Элеваторный көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №3Б, №4, №4А, №5, №5А, №6, №6А, №7, №7А, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №18, №25, №26, №28, №42, №44, №67, №200, №201, №201А, №204, №221, №222, №223, №230;
Степной көшесі, №1, №1А, №3, №3А, №4, №5, №5А, №7, №9, №10, №14А, №16, №18Б, №24, №80;
Зеленый көшесі, №2, №3, №4, №6, №8;
Придорожный көшесі, №2, №4, №6, №7, №8, №15А, №17, №18А, №24, №26, №27, №35, №37, №39, №42, №44, №63, №75, №76, №77, №80, №85, №95, №100, №103, №104, №105, №114, №124, №131, №133, №135, №140, №144, №146, №146А;
Қобыланды батыр көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №12Б, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №20А, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №45, №46, №48, №49, №52, №53, №55, №57, №58;
Әлжан стансасы, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №10, №12, №17, №20А, №21, №22, №25, №26, №28, №29А, №30, №32, №39, №44, №45, №48, №56, жаңадан салынған үйлер, ПМС, №1, №2, №3, №4, ПМС-2, №1, №2, №3, №4, №23, №25, №27, №50, РСХТ-1, №1, СМП-671, №1, №2, №3, №3А, №4, №5,№6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №16, №17, №18, №18А, №19, №24, №28, №29, №30, №34, №43, №69, ОПС-6, №21, №24, №25, №27, №28, №29, №29А, №31, №34, №35,№39, №48, №49, №52, ОПС, №1, №2, №3, №6, №9, №10, №11, ПМС коттедждері, №24, №25, №27, №28, №29, №29А, №31, №34, №35, №39,№48, №49, №52, ПМС-69, №1, №2, №3, №4, №6, №7, №8, №9, №10, №20, №21, №24, №25, №26, №28, №31, №34, №35, №55, №58;

улица М.Атаниязова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №42, №57;
Актобе су коймасы, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №16, №19, №37;
Курсантское шоссе, №1, №102, №106;
Бакалейторг, №1;
Дома Ново-Альджанского элеватора;
участки, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6Б, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №15А, №16, №20, №21, №23, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №34, №35, №36, №37, №38, №39 №40, №41, №42, №46, №47, №48, №53, №54, №56, №57, №58, №61, №64, №65, №66, №68, №69, №71, №74, №84, №91;
Жилые дома поселка Канагат.
Избирательный участок № 21 город Актобе, район Астана, улица А.Пушкина, 68, средняя школа № 12, тел. 77-74-76
улица Елек, №74, №76, №78, №84А;
улица С.Торайгырова (бывшая Парижской коммуны), №1, №3, №5, №7, №9, №11, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №39;
улица Островского, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19;
улица М.Макатаева (бывшая Озерная), №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №67А, №69, №70А, №71, №73, №75, №77, №77А, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99;
улица М.Арынова, №33, №35, №37, №39, №39А, №41, №43, №45, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80;
улица А.Пушкина, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69;
улица Уральская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30;
улица Орал (бывшая Кольцова), №2, №4, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №29А, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №58А, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78;
улица Первомайская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №51А, №52, №53, №54, №54А, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №64А, №65, №66, №67, №68, №70, №72, №74, №75, №76, №78, №78А, №80, №80А, №82, №84, №86, №88, №88А, №90, №92, №94, №94А, №96, №98;
улица Шалгынды, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №26А, №27, №28А, №29, №30, №30А, №31, №32, №32А, №33, №34, №34А, №35, №36, №36А, №37, №38, №38А, №38Б, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №49, №51, №53;

М.Атаниязов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №42, №57;
Ақтөбе су қоймасы, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №16, №19, №37;
Курсанттар тас жолы, №1, №102, №106;
Бакалейторг, №1;
Жаңа-Әлжан элеватор үйлері;
учаскелер, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6Б, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №15А, №16, №20, №21, №23, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №34, №35, №36, №37, №38, №39 №40, №41, №42, №46, №47, №48, №53, №54, №56, №57, №58, №61, №64, №65, №66, №68, №69, №71, №74, №84, №91;
Қанағат ауылының тұрғын үйлері.
№ 21 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А.Пушкин көшесі, 68, № 12 орта мектеп, тел. 77-74-76
Елек көшесі, №74, №76, №78, №84А;
С.Торайғыров көшесі (бұрынғы Парижская коммуны), №1, №3, №5, №7, №9, №11, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №39;
Островский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19;
М.Мақатаев көшесі (бұрынғы Озерная), №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №67А, №69, №70А, №71, №73, №75, №77, №77А, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99;
М.Арынов көшесі, №33, №35, №37, №39, №39А, №41, №43, №45, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80;
А.Пушкин көшесі, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69;
Уральская көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30;
Орал көшесі (бұрынғы Кольцов), №2, №4, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №29А, №30, №30А, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №58А, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78;
Первомайский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №51А, №52, №53, №54, №54А, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №64А, №65, №66, №67, №68, №70, №72, №74, №75, №76, №78, №78А, №80, №80А, №82, №84, №86, №88, №88А, №90, №92, №94, №94А, №96, №98;
Шалғынды көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №26А, №27, №28А, №29, №30, №30А, №31, №32, №32А, №33, №34, №34А, №35, №36, №36А, №37, №38, №38А, №38Б, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №49, №51, №53;

улица Дины Нурпеисовой (бывшая Р.Люксембург), №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №45А, №46, №47, №48, №49;
улица Л.Толстого, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №42, №44, №45, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №58А, №60, №60А, №62;
улица А.Наумова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26А, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №53А, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65;
улица Темирказык (бывшая Екпинди), №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №17, №18, №19, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №40А, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №72;
улица Арай (бывшая Щорса), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22;
улица Каргалинская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №21;
улица Мухтара Ауэзова (бывшая Пугачева), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №38А, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47;
переулок Илецкий, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13;
переулок Колди, №77, №77А, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №107;
переулок Транспортный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18;
переулок Екпинди, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №24;
улица Уш таган (бывший переулок Совхозный проезд), №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №15, №17.
Избирательный участок № 22 город Актобе, район Астана, улица М.Арынова, 1, колледж "Тарлан", тел. 96-36-10
улица С.Торайгырова (бывшая Парижской коммуны), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44;
улица Касым хана (бывшая Д.Бедного), №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №21А, №23, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61;

Дина Нұрпейісова көшесі (бұрынғы Р.Люксембург), №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №45А, №46, №47, №48, №49;
Л.Толстой көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №42, №44, №45, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №58А, №60, №60А, №62;
А.Наумов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26А, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №53А, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65;
Темірқазық көшесі (бұрынғы Екпінді), №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №17, №18, №19, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №40А, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №72;
Арай көшесі (бұрынғы Щорса), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22,
Карғалы көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №21;
Мұхтар Әуэзов көшесі (бұрынғы Пугачев), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35А, №36, №37, №38, №38А, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47;
Илецкий тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13;
Көлді тұйық көшесі, №77, №77А, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №107;
Транспортный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18;
Екпінді тұйық көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №24;
Үш таған көшесі (бұрынғы Совхозный проезд тұйық көшесі), №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №15, №17.
№ 22 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, М.Арынов көшесі, 1, "Тарлан" колледжі, тел. 96-36-10
С.Торайғыров көшесі (бұрынғы Парижская коммуны), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44;
Қасым хан көшесі (бұрынғы Д.Бедного), №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №21А, №23, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №43А, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61;

улица М.Арынова, №1, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16В, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №28, №30, №31, №31Б, №31В, №31Г, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №46А, №48;
улица А.Пушкина, №1, №3, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66;
улица С.Жаманкулова, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15;
улица Московская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №17А, №19, №21, №23, №25;
улица Павлова, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №14, №16, №18, №20, №26, №28, №30, №32;
улица А.Иманова, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №9, №10, №11, №12А, №13, №15, №16, №16А, №16Б, №16В, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №57, №59;
улица Д.Беркимбаева, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №65;
улица Машһур Жусипа Копейулы (бывшая С.Разина), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №67А, №68, №69;
улица Монке би, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №64, №66, №68, №70, №72;
улица Г.Мясоедова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №28, №30;
улица Елек, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №8, №9В, №10, №11, №11А, №11Б, №11В, №12, №13, №13А, №13Б, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №56, №56А, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72;
переулок Малый, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14;

М.Арынов көшесі, №1, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16В, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №28, №30, №31, №31Б, №31В, №31Г, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №46А, №48;
А.Пушкин көшесі, №1, №3, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66;
С.Жаманқұлов көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15;
Московский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №17А, №19, №21, №23, №25;
Павлов көшесі, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №14, №16, №18, №20, №26, №28, №30, №32;
А.Иманов көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №9, №10, №11, №12А, №13, №15, №16, №16А, №16Б, №16В, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №57, №59;
Д.Беркімбаев көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №65;
Мәшһүр Жүсіп Көпейұлы көшесі (бұрынғы С.Разин), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №67А, №68, №69;
Мөңке би көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №64, №66, №68, №70, №72;
Г.Мясоедов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №28, №30;
Елек көшесі, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №8, №9В, №10, №11, №11А, №11Б, №11В, №12, №13, №13А, №13Б, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №56, №56А, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72;
Малый тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14;

переулок Орталык, №2, №3, №3Б, №4, №5, №6, №7А, №8, №10;
переулок Средне-малый, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14.
Избирательный участок № 23 город Актобе, район Астана, улица С.Жаманкулова, 4, корпус 2, детский сад № 44 "Тулпар", тел. 96-37-59
улица Касым хана (бывшая Д.Бедного), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №32А, №34, №36, №38, №38А, №40, №42, №42А, №44, №44А, №44Б, №46, №48, №48А, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64;
улица С.Торайгырова (бывшая Парижской коммуны), №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62;
улица Г.Мясоедова, №25, №27, №29, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №58А, №60, №62, №64, №66;
улица Кайрата Рыскулбекова (бывшая 1905 года), №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №27А, №29, №31, №33, №35, №55, №57, №59, №61;
улица Монке би, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №95, №97;
улица Д.Беркимбаева, №64, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94;
улица А.Иманова, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №77, №79, №81, №83, №89;
улица С.Сейфуллина (бывша Кызыл), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49;
улица Московская, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №72;
улица С.Жаманкулова, №2, №2А, №2Б, №2В, №2Д, №4, №4, корпус 1, №4, корпус 2, №6, №6, корпус 1, №6А, №8, №8Б, №8Г, №19, №21, №23, №25, №27, №27А, №29, №31, №33, №35, №37, №37А, №39, №41, №41Б, №43, №44Б, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №63Б, №65, №67, №69;
улица Павлова, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №70, №72, №74, №76;
улица М.Черепанова, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №43, №44, №45, №46, №46А, №46Б, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №67;

Орталык тұйық көшесі, №2, №3, №3Б, №4, №5, №6, №7А, №8, №10;
Средне-малый тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14.
№ 23 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, С.Жаманқұлов көшесі, 4, корпус 2, № 44 "Тұлпар" балабақшасы, тел. 96-37-59
Қасым хан көшесі (бұрынғы Д.Бедный), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №32А, №34, №36, №38, №38А, №40, №42, №42А, №44, №44А, №44Б, №46, №48, №48А, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64;
С.Торайғыров көшесі (бұрынғы Парижская коммуны), №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62;
Г.Мясоедов көшесі, №25, №27, №29, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №58А, №60, №62, №64, №66;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі (бұрынғы 1905 жыл), №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №27А, №29, №31, №33, №35, №55, №57, №59, №61;
Мөңке би көшесі, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №95, №97;
Д.Беркімбаев көшесі, №64, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94;
А.Иманов көшесі, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №77, №79, №81, №83, №89;
С.Сейфуллин көшесі (бұрынғы Қызыл), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49;
Московский көшесі, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №72;
С.Жаманқұлов көшесі, №2, №2А, №2Б, №2В, №2Д, №4, №4 корпус 1, №4 корпус 2, №6, №6 корпус 1, №6А, №8, №8Б, №8Г, №19, №21, №23, №25, №27, №27А, №29, №31, №33, №35, №37, №37А, №39, №41, №41Б, №43, №44Б, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №63А, №63Б, №65, №67, №69;
Павлов көшесі, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №70, №72, №74, №76;
М.Черепанов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №26, №27, №27А, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №43, №44, №45, №46, №46А, №46Б, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №67;

улица Хиуаз Доспановой (бывшая Бау-бакша), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №51А, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77;
улица Машһур Жусипа Копейулы (бывшая С.Разина), №71, №73, №75, №77;
железнодорожные дома, №38, №39, №40, №41, №42.
Избирательный участок № 24 город Актобе, район Астана, улица Д.Беркимбаева, 91, средняя школа № 33, тел. 96-30-22
улица П.Морозова, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №19, №27, №29, №31, №33, №33А, №35, №37, №39, №41;
улица Д.Беркимбаева, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153;
улица Вокзальная, №30, №32, №34, №36, №38, №39, №40, №41, №42, №46, №47, №48, №49, №52, №53, №56, №58, №61, №63, №64, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №75, №76, №77, №77А, №77Б, №77В, №78, №79, №80, №81А, №84, №86, №92А;
улица Машһур Жусипа Копейулы (бывшая С.Разина), №72, №74, №76, №78, №80, №81, №82, №83, №83А, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №91А, №92, №92А, №93, №94, №97, №99, №101, №103, №105, №105А, №107, №109, №111, №115, №117, №119, №121, №123, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №148А, №149, №150, №151, №152, №153, №153А, №155, №155А;
улица И.Билтабанова, №33, №35, №37, №39, №41, №45, №48, №49, №50, №52, №54, №56, №57, №58, №59, №61, №62, №63, №64, №66, №67, №68, №69, №71, №72, №74, №76, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95А, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №108А;
улица Кайрата Рыскулбекова (бывшая 1905 года), №40, №42, №44, №46, №50, №52, №54, №56, №62, №64, №66, №68, №70, №70А;
улица М.Макатаева (бывшая Озерная), №4, №4А, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №24А, №24Б, №26, №28А, №28Б, №30, №32, №34, №36, №101, №103, №105, №107, №115;
улица Бактыбай батыра, №38, №39, №40, №41, №43, №44, №45, №46, №49, №50, №51, №52, №54, №55, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №66, №67, №68, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №83, №84, №85, №86, №87, №87А, №88, №88А, №88Б, №89, №90, №90А, №91, №92, №92А, №93, №94, №94А, №96, №96, корпус 1, №96, корпус 2, №96, корпус 3, №96, корпус 4, №96, корпус 5, №96, корпус 6, №96, корпус 7, №98, №98А;
улица Ажибай би, №36, №37, №38, №40, №42, №43, №45, №46, №48, №49, №50, №51, №55, №56, №57, №58, №58А, №60, №61, №61А, №63, №64, №66, №68, №74, №76, №78, №80, №82, №84;

Хиуаз Доспанова көшесі (бұрынғы Бау-бақша), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №51А, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77;
Мәшһүр Жүсіп Көпейұлы көшесі (бұрынғы С.Разин), №71, №73, №75, №77;
Темір жол үйлері, №38, №39, №40, №41, №42.
№ 24 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Д.Беркімбаев көшесі, 91, № 33 орта мектеп, тел. 96-30-22
П.Морозов көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №19, №27, №29, №31, №33, №33А, №35, №37, №39, №41;
Д.Беркімбаев көшесі, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153;
Вокзал көшесі №30, №32, №34, №36, №38, №39, №40, №41, №42, №46, №47, №48, №49, №52, №53, №56, №58, №61, №63, №64, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №75, №76, №77, №77А, №77Б, №77В, №78, №79, №80, №81А, №84, №86, №92А;
Мәшһүр Жүсіп Көпейұлы көшесі (бұрынғы С.Разин), №72, №74, №76, №78, №80, №81, №82, №83, №83А, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №91А, №92, №92А, №93, №94, №97, №99, №101, №103, №105, №105А, №107, №109, №111, №115, №117, №119, №121, №123, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №148А, №149, №150, №151, №152, №153, №153А, №155, №155А;
И.Білтабанов көшесі, №33, №35, №37, №39, №41, №45, №48, №49, №50, №52, №54, №56, №57, №58, №59, №61, №62, №63, №64, №66, №67, №68, №69, №71, №72, №74, №76, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95А, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №108А;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі (бұрынғы 1905 жыл), №40, №42, №44, №46, №50, №52, №54, №56, №62, №64, №66, №68, №70, №70А;
М.Мақатаев көшесі (бұрынғы Озерная), №4, №4А, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №24А, №24Б, №26, №28А, №28Б, №30, №32, №34, №36, №101, №103, №105, №107, №115;
Бақтыбай батыр көшесі, №38, №39, №40, №41, №43, №44, №45, №46, №49, №50, №51, №52, №54, №55, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №66, №67, №68, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №83, №84, №85, №86, №87, №87А, №88, №88А, №88Б, №89, №90, №90А, №91, №92, №92А, №93, №94, №94А, №96, №96, корпус 1, №96, корпус 2, №96, корпус 3, №96, корпус 4, №96, корпус 5, №96, корпус 6, №96, корпус 7, №98, №98А;
Әжібай би көшесі, №36, №37, №38, №40, №42, №43, №45, №46, №48, №49, №50, №51, №55, №56, №57, №58, №58А, №60, №61, №61А, №63, №64, №66, №68, №74, №76, №78, №80, №82, №84;

улица Монке би, №96, №98, №98А, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №122А, №123, №124, №125, №127, №128, №130, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №166, №166А, №167, №168, №169, №170, №171;
улица Г.Мясоедова, №49, №51, №53, №53А, №55, №55А, №59, №59А, №61, №61А, №63, №65, №67, №68, №69, №70, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №77А, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №82А, №83, №84, №86, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №97, №98, №99, №100, №101, №101А, №102, №103, №104, №105, №106, №106А, №107, №107А, №108, №109, №109А, №110, №111, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124А, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №138А, №140;
улица С.Торайгырова (бывшая Парижской коммуны), №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №65, №66, №67, №68, №69, №69А, №70, №70А, №71, №71А, №72, №72А, №73, №74, №74А, №74Б, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №83, №84, №85, №86, №86А, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №108, №110, №112, №114, №114А, №116, №118, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №132А, №134, №136, №138, №140, №142;
улица Алтай батыра, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №52А, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №72, №74;
улица А.Чехова, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №60, №62, №64;
улица Красина, №1, №1А, №1В, №1Б, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №33, №34, №35, №36, №38, №38А, №40, №41, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54;
Дома бывшей мехколонны №168, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №9А, №10, №10А, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34.

Мөңке би көшесі, №96, №98, №98А, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №122А, №123, №124, №125, №127, №128, №130, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №166, №166А, №167, №168, №169, №170, №171;
Г.Мясоедов көшесі, №49, №51, №53, №53А, №55, №55А, №59, №59А, №61, №61А, №63, №65, №67, №68, №69, №70, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №77А, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №82А, №83, №84, №86, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №97, №98, №99, №100, №101, №101А, №102, №103, №104, №105, №106, №106А, №107, №107А, №108, №109, №109А, №110, №111, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124А, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №138А, №140;
С.Торайғыров көшесі (бұрынғы Парижская коммуны), №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №65, №66, №67, №68, №69, №69А, №70, №70А, №71, №71А, №72, №72А, №73, №74, №74А, №74Б, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №83, №84, №85, №86, №86А, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №108, №110, №112, №114, №114А, №116, №118, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №132А, №134, №136, №138, №140, №142;
Алтай батыр көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №52А, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №72, №74;
А.Чехов көшесі, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №52А, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №60, №62, №64;
Красин көшесі, №1, №1А, №1В, №1Б, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №33, №34, №35, №36, №38, №38А, №40, №41, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54;
Бұрынғы №168 мехколоннаның үйлері, №168 №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №9А, №10, №10А, №11, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34.

Избирательный участок № 25 город Актобе, район Астана, улица С.Жаманкулова, 14, "Филиал ремпассажирвагон-2" АО "Алматинский вагоноремонтный завод", тел. 97-54-10
улица Кайрата Рыскулбекова (бывшая 1905 года), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №34, №36;
улица Д.Беркимбаева, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №109, №110, №111, №111А, №112, №113, №114, №115, №116, №116А, №117, №118, №119, №121, №122, №122А, №123, №124, №124А, №125, №125А, №126, №127, №128, №129, №129А, №130, №131, №132, №133, №134, №136, №138, №140, №142, №144, №146, №148;
улица И.Билтабанова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №31, №34, №36, №38, №40, №42, №44;
улица Машһур Жусипа Копейулы (бывшая С.Разина), №96, №98, №100, №102, №104, №104А, №106, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №134А, №136;
улица Вокзальная, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №23, №25, №29, №31, №33, №35, №37;
улица С.Жаманкулова, №12, №14, №20, №88;
улица Московская, №71, №73, №74, №75, №75А, №76, №76А, №76Б, №76В, №77, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №104А, №105, №106, №108, №109, №110, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №119, №120, №121, №121А, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №127А, №129;
улица Павлова, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №85А, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №105А, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №112А, №113, №113А, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127,№128, №130, №132, №134, №134А, №136, №136А, №136Б, №138, №140, №142, №144, №146;
улица С.Сейфуллина (бывшая Кызыл), №50, №51, №53, №54, №55, №56, №57, №57А, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №72А, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №83, №83А, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №118, №119, №120, №121, №122, №124;
улица А.Иманова, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №95, №95, корпус 2, №95А, №96, №97, №97, корпус 2, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №115, №116, №117, №118, №120, №121, №122, №123, №124, №124А, №125, №126, №127, №128, №129, №131, №132, №133, №134, №135, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №147Б, №148, №149А, №150;

№ 25 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, С. Жаманқұлов көшесі, 14, "Алматы вагон жөндеу зауыты" АҚ "Жолаушылар вагондарын жөндеу-2 филиалы", тел. 97-54-10
Қайрат Рысқұлбеков көшесі (бұрынғы 1905 жыл), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №34, №36;
Д.Беркімбаев көшесі, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №109, №110, №111, №111А, №112, №113, №114, №115, №116, №116А, №117, №118, №119, №121, №122, №122А, №123, №124, №124А, №125, №125А, №126, №127, №128, №129, №129А, №130, №131, №132, №133, №134, №136, №138, №140, №142, №144, №146, №148;
И.Білтабанов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №31, №34, №36, №38, №40, №42, №44;
Мәшһүр Жүсіп Көпейұлы көшесі (бұрынғы С.Разин), №96, №98, №100, №102, №104, №104А, №106, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №134А, №136;
Вокзал көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №23, №25, №29, №31, №33, №35, №37;
С.Жаманқұлов көшесі, №12, №14, №20, №88;
Московский көшесі, №71, №73, №74, №75, №75А, №76, №76А, №76Б, №76В, №77, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №104А, №105, №106, №108, №109, №110, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №119, №120, №121, №121А, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №127А, №129;
Павлов көшесі, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №85А, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №105А, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №112А, №113, №113А, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127,№128, №130, №132, №134, №134А, №136, №136А, №136Б, №138, №140, №142, №144, №146;
С.Сейфуллин көшесі (бұрынғы Қызыл), №50, №51, №53, №54, №55, №56, №57, №57А, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №72А, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №81А, №82, №83, №83А, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №118, №119, №120, №121, №122, №124;
А.Иманов көшесі, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №95, №95, корпус 2, №95А, №96, №97, №97, корпус 2, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №115, №116, №117, №118, №120, №121, №122, №123, №124, №124А, №125, №126, №127, №128, №129, №131, №132, №133, №134, №135, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №147Б, №148, №149А, №150;

улица Бактыбай батыра, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37;
улица Ажибай би, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34.
Избирательный участок № 26 город Актобе, район Астана, улица Станционная, 1, Актюбинское эксплуатационное локомотивное депо, тел. 97-62-54
улица Аз Наурыз, №33;
улица Станционная, №1, №3, №5А, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №25/3, №25/7, №29, №29/1, №29/2, №29/3, №29/4, №29/6, №31, №33;
улица Вокзальная, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №14А, №16, №16А, №18, №20, №22, №22А, №24, №26, №28;
улица Д.Беркимбаева, №150, №152, №156, №158, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №170А, №172, №174, №176, №178;
улица Новокооперативная, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №19А, №21, №23, №23А, №25, №27, №29, №29А, №31, №33, №35, №39, №41, №43, №45, №45А, №47, №49, №51, №51А, №53;
улица П.Морозова, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №14А, №16, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №32А, №34, №36, №38, №38А, №40, №42, №42А, №44, №44А;
улица Московская, №128, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №137А, №138, №139, №140, №141, №141А, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №153А, №154, №155, №156, №157, №157А, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №163А, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №179А, №180, №181, №181А, №182;
улица Павлова, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №148, №150, №150А, №152, №152А, №154, №156, №157А, №158, №158А, №158В, №160, №162, №164, №166, №168;
улица А.Иманова, №151, №152, №153, №154, №155, №155А, №156, №157, №157А, №158, №159, №160, №160А, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №166, №167, №168, №168А, №169, №170, №171, №172, №172А, №173, №174, №175, №176, №178, №180, №182, №184, №186, №188, №188А, №190, №192, №192А, №196, №198;
улица Г.Мясоедова, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №127А, №129, №131, №133, №135, №135А, №137, №139, №141, №142, №142А, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №150А, №151, №152, №153, №154, №156, №158, №158А, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №172, №174;
улица С.Торайгырова (бывшая Парижской коммуны), №107, №109, №111, №113, №113А, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №146, №147, №148, №150, №152, №154, №156, №158, №158А, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №172, №174, №176, №178, №180;

Бақтыбай батыр көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37;
Әжібай би көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34.
№ 26 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Станционный көшесі, 1, Ақтөбе қолдану локомотив депосы, тел. 97-62-54
Әз Наурыз көшесі, №33;
Станционный көшесі, №1, №3, №5А, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №25/3, №25/7, №29, №29/1, №29/2, №29/3, №29/4, №29/6, №31, №33;
Вокзал көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №14А, №16, №16А, №18, №20, №22, №22А, №24, №26, №28;
Д.Беркімбаев көшесі, №150, №152, №156, №158, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №170А, №172, №174, №176, №178;
Новокооперативный көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №19А, №21, №23, №23А, №25, №27, №29, №29А, №31, №33, №35, №39, №41, №43, №45, №45А, №47, №49, №51, №51А, №53;
П.Морозов көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №14А, №16, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №32А, №34, №36, №38, №38А, №40, №42, №42А, №44, №44А;
Московский көшесі, №128, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №137А, №138, №139, №140, №141, №141А, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №153А, №154, №155, №156, №157, №157А, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №163А, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №179А, №180, №181, №181А, №182;
Павлов көшесі, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №148, №150, №150А, №152, №152А, №154, №156, №157А, №158, №158А, №158В, №160, №162, №164, №166, №168;
А.Иманов көшесі, №151, №152, №153, №154, №155, №155А, №156, №157, №157А, №158, №159, №160, №160А, №161, №162, №163, №164, №164А, №165, №166, №167, №168, №168А, №169, №170, №171, №172, №172А, №173, №174, №175, №176, №178, №180, №182, №184, №186, №188, №188А, №190, №192, №192А, №196, №198;
Г.Мясоедов көшесі, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №127А, №129, №131, №133, №135, №135А, №137, №139, №141, №142, №142А, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №150А, №151, №152, №153, №154, №156, №158, №158А, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №172, №174;
С.Торайғыров көшесі (бұрынғы Парижская коммуны), №107, №109, №111, №113, №113А, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №146, №147, №148, №150, №152, №154, №156, №158, №158А, №160, №162, №164, №166, №168, №170, №172, №174, №176, №178, №180;

улица Алтай батыра, №67, №67А, №69, №71, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №104, №106, №108, №110, №112, №114, №116;
переулок Морозова, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №24, №26;
улица Н.Баумана, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №18А, №20, №20А, №22, №22А, №24, №26, №30А;
улица З.Космедемьянской, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №38А, №40, №42, №44;
улица И.Крылова, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №13А, №14, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №54;
улица Актау, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А,№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №58, №59, №60, №61, №62;
улица Менделеева, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №9Б, №10, №11, №11А, №12, №13, №13А, №13Б, №14, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №20А, №21, №22, №23, №24А, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52;
переулок Московский, №153А, №155А, №157А, №159А, №161А, №163А, №165А, №167А, №169А, №171А, №171Б.
Избирательный участок № 27 город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, улица Н.Шайкенова, 15, средняя школа-гимназия № 9, тел. 77-33-14
11 микрорайон, №52;
улица Аз наурыз, №28 (11 микрорайон, №44);
улица Шайкенова, №21 (11 микрорайон, №47), №17 (11 микрорайон, №51);
переулок Алыс, №1, №2, №2Б, №3, №4, №4А, №5, №6, №9, №11, №12, №13Б, №14, №16, №18, №19, №20, №22, №25;
улица Локомотивная, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №11А, №12, №12А, №13, №13А, №13Б, №14, №14А, №15, №16, №17, №17А, №17Б, №17В, №18А, №19, №19А, №21;
улица Вагонная, №1, №1А, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17.
Избирательный участок № 28 город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, средняя школа № 35, тел. 23-42-84

Алтай батыр көшесі, №67, №67А, №69, №71, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №104, №106, №108, №110, №112, №114, №116;
Морозов тұйық көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №24, №26;
Н.Бауман көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №18А, №20, №20А, №22, №22А, №24, №26, №30А;
З.Космедемьянская көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №38А, №40, №42, №44;
И.Крылов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №11Б, №12, №13, №13А, №14, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №54;
Ақтау көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А,№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28, №29, №30, №30А, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №56А, №57, №58, №59, №60, №61, №62;
Менделеев көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №9Б, №10, №11, №11А, №12, №13, №13А, №13Б, №14, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №20А, №21, №22, №23, №24А, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52;
Московский тұйық көшесі, №153А, №155А, №157А, №159А, №161А, №163А, №165А, №167А, №169А, №171А, №171Б.
№ 27 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, Н. Шәйкенов көшесі, 15, № 9 орта мектеп-гимназия, тел. 77-33-14
11 шағын аудан, №52;
Әз наурыз көшесі, №28 (11 шағын аудан №44);
Н.Шәйкенов көшесі, №21 (11 шағын аудан №47), №17 (11 шағын аудан №51) ;
Алыс тұйық көшесі, №1, №2, №2Б, №3, №4, №4А, №5, №6, №9, №11, №12, №13Б, №14, №16, №18, №19, №20, №22, №25;
Локомотивный көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №8, №8А, №9, №10, №10А, №11, №11А, №12, №12А, №13, №13А, №13Б, №14, №14А, №15, №16, №17, №17А, №17Б, №17В, №18А, №19, №19А, №21;
Вагонный көшесі, №1, №1А, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17.
№ 28 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, № 35 орта мектеп, тел. 23-42-84

11 микрорайон, №85, №85А, №85В, №92, №97, №98, №99, №101;
улица Шайкенова, №6, №8 (11 микрорайон, №87), №10 (11 микрорайон, №88), №12 (11 микрорайон, №89), №16 (11 микрорайон, №94), №18 (11 микрорайон, №95), №20 (11 микрорайон, №96);
улица Аз наурыз, №32 (11 микрорайон, №100);
улица Локомотивная, №7 (жилой комплекс "Фаворит").
Избирательный участок № 29 город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, средняя общеобразовательная школа-гимназия № 32 имени М.Курмангалиевой, тел. 23-32-33
11 микрорайон, №103, №105, №106, №110, №111, №112, №112А/1, №112Б, №114, №115, №144А, №144Б.
Избирательный участок № 30 город Актобе, район Алматы, жилой массив Кирпичный, улица Кирпичная, 5, средняя школа №18, тел. 40-30-78
улица Кирпичная, №1, №1А, №2, №3, №2Б, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №2, корпус 3, №2, корпус 4, №3, №3А, №4, №5, №5А, №5Б, №6, №7В, №8, №9, №9Б, №10, №11, №12, №12А, №13/1, №14, №14Г, №16, №16, корпус 1, №20, №25, №27, №28, №28/1, №28А, №28Б, №29, №29В, №30, №30/1, №30А, №32, №32А, №34, №34А, №34Б, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №41А, №41Б, №42, №42Б, №43, №44, №47, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №58, №59, №64, №66, №67, №71, №74;
улица Акжарская, №1, №1А, №1Б, №3, №3А, №3/1,2, №4, №4/1,2, №4А, №4Г, №5, №5/1,2, №5Е, №6, №6/1,2, №7, №7/1,2,3, №8, №8/2,3,4, №9, №9/1,3, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №15А, №16, №17, №19, №19А, №19Б, №19В, №23, №25, №27, №29, №47А, №56, №58, №58А, №60;
улица Колтабан, №1, №1А, №1Б, №1В, №1Г, №1Д, №2, №2А, №2Б, №2В, №3, корпус 1, №3, корпус 2, №3А, №3Б, №3В, №4, корпус 1, №4, корпус 2, №4/1, №5, корпус 1, №5, корпус 2, №6, №6, корпус 1, №7, №8, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №24А, №24Б, №24В, №26, №28, №30, №32, №34, №35, №36, №38, №40, №41,№42, №43, №44, №44А, №45, №45А, №46, №46А, №47, №47А, №48, №49, №50, №51, №52, №54, №56, №56А, №56Б, №58, №58А, №58Б;
улица Родниковская, №1, корпус 1, №1, корпус 2, №1, корпус 3, №2А, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №2, корпус 3, №3, №3/2, №3/3, №4, №4А, №4Б, №5, №5А, №5, корпус 1, №5, корпус 2, №7, №7, корпус 1, №7, корпус 2, №8, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №25, №27, №29, №31, №32, №33, №34Б, №41, №47А, №59А, №63;
улица Солтустик, №1, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №4А, №4В, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36;
улица Барак, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №35, №35А, №39, №40;
участки, №1, №2, №2Б, №3, №3А, №4, №4А, №6, №8, №10, №12А, №14, №15, №16/1, №20, №22, №25, №27, №28А, №29, №31, №32, №35, №37, №39, №40, №43, №46, №47, №49, №51, №53, №54, №59, №60, №62, №67, №72, №74, №81, №85, №86, №90;

11 шағын аудан, №85, №85А, №85В, №92, №97, №98, №99, №101;
Н.Шәйкенов көшесі, №6, №8 (11 шағын аудан, №87), №10 (11 шағын аудан, №88), №12 (11 шағын аудан, №89), №16 (11 шағын аудан, №94), №18 (11 шағын аудан, №95), №20 (11 шағын аудан, №96);
Әз наурыз көшесі, №32 (11 шағын аудан, №100);
Локомотивный көшесі, №7 ("Фаворит" тұрғын кешені).
№ 29 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, М. Құрманғалиева атындағы № 32 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназия, тел. 23-32-33
11 шағын аудан, №103, №105, №106, №110, №111, №112, №112А/1, №112Б, №114, №115, №144А, №144Б.
№ 30 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичный көшесі, 5, № 18 орта мектеп, тел. 40-30-78
Кирпичный көшесі, №1, №1А, №2, №3, №2Б, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №2, корпус 3, №2, корпус 4, №3, №3А, №4, №5, №5А, №5Б, №6, №7В, №8, №9, №9Б, №10, №11, №12, №12А, №13/1, №14, №14Г, №16, №16, корпус 1, №20, №25, №27, №28, №28/1, №28А, №28Б, №29, №29В, №30, №30/1, №30А, №32, №32А, №34, №34А, №34Б, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №41А, №41Б, №42, №42Б, №43, №44, №47, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №58, №59, №64, №66, №67, №71, №74;
Ақжар көшесі, №1, №1А, №1Б, №3, №3А, №3/1,2, №4, №4/1,2, №4А, №4Г, №5, №5/1,2, №5Е, №6, №6/1,2, №7, №7/1,2,3, №8, №8/2,3,4, №9, №9/1,3, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №15А, №16, №17, №19, №19А, №19Б, №19В, №23, №25, №27, №29, №47А, №56, №58, №58А, №60;
Қолтабан көшесі, №1, №1А, №1Б, №1В, №1Г, №1Д, №2, №2А, №2Б, №2В, №3, корпус 1, №3, корпус 2, №3А, №3Б, №3В, №4, корпус 1, №4, корпус 2, №4/1, №5, корпус 1, №5, корпус 2, №6, №6, корпус 1, №7, №8, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №24А, №24Б, №24В, №26, №28, №30, №32, №34, №35, №36, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №44А, №45, №45А, №46, №46А, №47, №47А, №48, №49, №50, №51, №52, №54, №56, №56А, №56Б, №58, №58А, №58Б;
Родниковский көшесі, №1, корпус 1, №1, корпус 2, №1, корпус 3, №2А, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №2, корпус 3, №3, №3/2, №3/3, №4, №4А, №4Б, №5, №5А, №5, корпус 1, №5, корпус 2, №7, №7, корпус 1, №7, корпус 2, №8, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №25, №27, №29, №31, №32, №33, №34Б, №41, №47А, №59А, №63;
Солтүстік көшесі, №1, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №4А, №4В, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36;
Барақ көшесі, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №35, №35А, №39, №40;
учаскелер №1, №2, №2Б, №3, №3А, №4, №4А, №6, №8, №10, №12А, №14, №15, №16/1, №20, №22, №25, №27, №28А, №29, №31, №32, №35, №37, №39, №40, №43, №46, №47, №49, №51, №53, №54, №59, №60, №62, №67, №72, №74, №81, №85, №86, №90;

Жилые дома "Кирпичный", №1, №1Б, №2, №2В, №2, корпус 2, №2, корпус 3, №2, корпус 4, №2Б, №3А, №4А, №5, №7Е, №8, №9Б, №12А, №14, №14, корпус 3, №16В, №16, корпус 1, №18, №20, №21, №21А, №22, №28, №28Б, №29, №29А, №29Б, №30, №31, №32, №35А, №35Б, №36, №39В, №40, №40Б, №41, №41А, №42, №44, №48, №49, №50, №51А, №53, №54, №55, №57, №59, №61А, №64, №65, №65Б, №66, №68, №69, №70, №70А, №70Б, №72, №72А, №76А, №77, №77, корпус 1, №82, №84, №95, №136, №144, №183, №367, №388К, №388Р, №388Т, №388Ф, №389, №389У, №390, №391В, №391Г, №396.
Избирательный участок № 31 город Актобе, район Астана, улица Т.Рыскулова, 8 А, средняя школа № 40, тел. 53-63-00
улица Пожарского, №34, корпус 1, №36, №36, корпус 1, №36, корпус 2, №36, корпус 3, №36Б,
улица Т.Рыскулова, №10, №12, №12, корпус 1, №14, №14, корпус1(А), №16, №16, корпус 1, №16, корпус 2, №18, №18А, №18, корпус 1, №18, корпус 2;
улица Чекалина, №31;
Избирательный участок № 32 город Актобе, район Астана, улица Т.Рыскулова, 8 А, средняя школа № 40, тел. 53-63-00
СМП-555, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №7, №7А, №8, №9, №10, №10А, №12, №14, №14А, №14Б, №15, №17, №18 и остальные жилые дома;
улица Т.Рыскулова, №4, корпус 3;
улица А.Чекалина, №30, №30Б, №32, корпус 1, №34, №36, №36А, №36Б, №38, №38А, №40, №40А, №42А, №44, №44А, №44Б;
улица О.Кошевого, №105, корпус 1, №105, корпус 2, №105, корпус 3, №109, №113, №113, корпус 1, №113, корпус 2, №115.
Избирательный участок № 33 город Актобе, район Астана, проспект Мира, 47, средняя школа № 26, тел. 50-73-57
улица Т.Рыскулова, №20, №57А, №59, №59А, №59Б, №59В, №67, №67Б, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143;
проспект Мира, №47, №49, №59;
улица Хмельницкого, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
улица Бр.Жубановых, №41, №43, №45, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №148, №150, №152, №154;

"Кірпішті" тұрғын үйлері, №1, №1Б, №2, №2В, №2, корпус 2, №2, корпус 3, №2, корпус 4, №2Б, №3А, №4А, №5, №7Е, №8, №9Б, №12А, №14, №14, корпус 3, №16В, №16, корпус 1, №18, №20, №21, №21А, №22, №28, №28Б, №29, №29А, №29Б, №30, №31, №32, №35А, №35Б, №36, №39В, №40, №40Б, №41, №41А, №42, №44, №48, №49, №50, №51А, №53, №54, №55, №57, №59, №61А, №64, №65, №65Б, №66, №68, №69, №70, №70А, №70Б, №72, №72А, №76А, №77, №77, корпус 1, №82, №84, №95, №136, №144, №183, №367, №388К, №388Р, №388Т, №388Ф, №389, №389У, №390, №391В, №391Г, №396.
№ 31 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8 А, № 40 орта мектеп, тел. 53-63-00
Пожарский көшесі, №34, корпус 1, №36, №36, корпус 1, №36, корпус 2, №36, корпус 3, №36Б;
Т.Рысқұлов көшесі, №10, №12, №12, корпус 1, №14, №14, корпус 1(А), №16, №16, корпус 1, №16, корпус 2, №18, №18А, №18, корпус 1, №18, корпус 2;
А.Чекалин көшесі, №31.
№ 32 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8 А, № 40 орта мектеп, тел. 53-63-00
СМП-555, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №7, №7А, №8, №9, №10, №10А, №12, №14, №14А, №14Б, №15, №17, №18 және қалған тұрғын үйлер;
Т.Рысқұлов көшесі, №4, корпус 3;
А.Чекалин көшесі, №30, №30Б, №32, корпус 1, №34, №36, №36А, №36Б, №38, №38А, №40, №40А, №42А, №44, №44А, №44Б;
О.Кошевой көшесі, №105, корпус 1, №105, корпус 2, №105, корпус 3, №109, №113, №113, корпус 1, №113, корпус 2, №115.
№ 33 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47, № 26 орта мектеп, тел. 50-73-57
Т.Рысқұлов көшесі, №20, №57А, №59, №59А, №59Б, №59В, №67, №67Б, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143;
Бейбітшілік даңғылы, №47, №49, №59;
Хмельницкий көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №41, №43, №45, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №82А, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №148, №150, №152, №154;

улица Снайперская, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, №155;
улица Казангапа, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №70/2, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96;
улица Габита Мусирепова (бывшая Котовского), №50, №52, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №75А, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №96, №98, №100;
улица Актюбинская, №47, №47, корпус 2, №47А, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98;
улица Пожарского, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №33;
улица П.Чайковского, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54;
переулок Минина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №59, №61, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №70А, №70Б, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №100.
Избирательный участок № 34 город Актобе, район Астана, проспект Мира, 47, средняя школа № 26, тел. 50-73-57
улица Казангапа, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №56, №57, №58, №59, №58/1, №60/1, №61, №63;
проспект Мира, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64;
улица П.Чайковского, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;

Снайперский көшесі, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, №155;
Қазанғап көшесі, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №70/2, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96;
Ғабит Мүсірепов көшесі (бұрынғы Котовский), №50, №52, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №75А, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №96, №98, №100;
Актюбинский көшесі, №47, №47, корпус 2, №47А, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98;
Пожарский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №29, №30, №31, №33;
П.Чайковский көшесі, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54;
Минин тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №59, №61, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №70А, №70Б, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №100.
№ 34 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47, № 26 орта мектеп, тел. 50-73-57
Қазанғап көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №56, №57, №58, №59, №58/1, №60/1, №61, №63;
Бейбітшілік даңғылы, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64;
П.Чайковский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;

улица Актюбинская, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №25А, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №45А, №46, №48, №50, №50А, №52, №54, №56, №58, №60;
улица Бр.Жубановых, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №42, №44, №46, №46А;
улица Снайперская, №1, №1А, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49;
улица Габита Мусрепова (бывшая Котовского), №1, №3, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №51, №53;
улица А.Чекалина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №29;
улица Т.Рыскулова, №3, №4, №4/1, №4, корпус 2, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №37А, №39, №41, №43, №45, №49, №51, №53, №55, №57.
Избирательный участок № 35 город Актобе, район Астана, улица Ватутина, 1, Актюбинский колледж строительства и бизнеса, тел. 50-05-82
улица Чернышевского, №41, №41А, №41Б, №43, №43А, №45, №45А, №47, №49, №51, №53, №55, №55А, №57, №59, №61, №61А, №63, №65, №67, №69, №69А, №71, №72, №73, №73А, №74, №75, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №95А, №96, №97, №97/1, №98, №99, №100, №101, №102, №104, №105, №106, №107, №107, корпус 1, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №132А, №134, №134А, №136, №136А;
проспект Мира, №34, №36;
улица О.Кошевого, №32, №32А, №33, №33А, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №41А, №42, №43, №43А, №43Б, №43В, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №67А, №68, №69, №69А, №70, №71, №72, №73, №73А, №74, №75, №75А, №77, №77А, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №92А, №94, №96, №97, №97А, №99, №101;

Актюбинский көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №25А, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №45А, №46, №48, №50, №50А, №52, №54, №56, №58, №60;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №31А, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №42, №44, №46, №46А;
Снайперский көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49;
Ғабит Мүсірепов көшесі (бұрынғы Котовский), №1, №3, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №51, №53;
А.Чекалин көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №29;
Т.Рысқұлов көшесі, №3, №4, №4/1, №4, корпус 2, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №37А, №39, №41, №43, №45, №49, №51, №53, №55, №57.
№ 35 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ватутин көшесі, 1, Ақтөбе құрылыс және бизнес колледжі, тел. 50-05-82
Чернышевский көшесі, №41, №41А, №41Б, №43, №43А, №45, №45А, №47, №49, №51, №53, №55, №55А, №57, №59, №61, №61А, №63, №65, №67, №69, №69А, №71, №72, №73, №73А, №74, №75, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №95А, №96, №97, №97/1, №98, №99, №100, №101, №102, №104, №105, №106, №107, №107 корпус 1, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №132А, №134, №134А, №136, №136А;
Бейбітшілік даңғылы, №34, №36;
О.Кошевой көшесі, №32, №32А, №33, №33А, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40А, №41, №41А, №42, №43, №43А, №43Б, №43В, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №67А, №68, №69, №69А, №70, №71, №72, №73, №73А, №74, №75, №75А, №77, №77А, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №92А, №94, №96, №97, №97А, №99, №101;

улица Саябак, №10, №11, №14, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №33, №34, №36, №37, №38, №39, №39/1, №40, №41, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78;
улица Ватутина, №1А, №3, №4, №6, №8;
улица Белинского, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 36 город Актобе, район Астана, проспект Мира, 17, театр кукол "Алакай", тел. 50-24-99
улица Тургенева, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №30;
проспект Мира, №1, №1, корпус 1, №5, №5, корпус 1, №5А, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20;
улица Чернышевского, №1, №2, №2Б, №3, №4, №4, корпус 1, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18, №20, №22,№24, №26, №28, №30;
улица О.Кошевого, №1, №2, №3, №4, №5, №7;
улица Ватутина, №20, №22, №24, №26, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №36, №38;
улица М.Кутузова, №1, №2, №3, №4, №5, №5Б, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26А, №27, №28, №29, №30, №31, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №47А, №49, №51, №53, №55;
улица Ю.Гагарина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13/2, №14, №14, корпус 1, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №32А, №34, №34А, №36, №36А, №38, №40, №42, №42А, №44, №44А, №46, №46А, №48, №50, №52, №54, №54А, №56;
переулок Шыгыс, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №20.
Избирательный участок № 37 город Актобе, район Астана, улица Абубакира Кердери, 19, средняя школа № 36, тел. 50-83-30
улица Б.Махамбетова, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
улица Тургенева, №32, №34, №36, №38, №40, №44, №46, №48, №50, №52;
улица М.Кутузова, №50, №52, №54, №56;
улица Мухамеджана Тынышбаева (бывшая Ленинградская), №48, №49, №49А, №50, №51, №51А, №52, №54, №55, №55, корпус 1, №56, №58, №60, №60А, №62, №64, №66;
улица Есет батыра, №9, №9А, №9Б, №11, №13;
улица Абубакира Кердери (бывшая Красногорская), №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №18А, №20, №20А, №21, №22, №22А, №24, №24А, №26, №26А, №28, №28А, №30, №32, №34;
улица Севастопольская, №10, №12, №16;
улица Ю.Гагарина, №37, №45, №53;
проспект Мира, №7, №9.
Избирательный участок № 38 город Актобе, район Астана, проспект Мира, 14 А, Дом культуры металлургов, тел. 50-25-10
улица Есет батыра, №20, №22, №24, №26, №30, №32, №36, №38;
улица Севастопольская, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №9;

Саябақ көшесі, №10, №11, №14, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №33, №34, №36, №37, №38, №39, №39/1, №40, №41, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78;
Ватутин көшесі, №1А, №3, №4, №6, №8;
Белинский көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 36 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 17, "Алақай" қуыршақ театры, тел. 50-24-99
Тургенев көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №30;
Бейбітшілік даңғылы, №1, №1, корпус 1, №5, №5, корпус 1, №5А, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20;
Чернышевский көшесі, №1, №2, №2Б, №3, №4, №4, корпус 1, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18, №20, №22,№24, №26, №28, №30;
О.Кошевой көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №7;
Ватутин көшесі №20, №22, №24, №26, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №36, №38;
М.Кутузов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5Б, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26А, №27, №28, №29, №30, №31, №33, №34, №34А, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №47А, №49, №51, №53, №55;
Ю.Гагарин көшесі №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13/2, №14, №14, корпус 1, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №22, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №32А, №34, №34А, №36, №36А, №38, №40, №42, №42А, №44, №44А, №46, №46А, №48, №50, №52, №54, №54А, №56;
Шығыс тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №20.
№ 37 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Абубәкір Кердері көшесі, 19, № 36 орта мектеп, тел. 50-83-30
Б.Махамбетов көшесі, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
Тургенев көшесі, №32, №34, №36, №38, №40, №44, №46, №48, №50, №52;
М.Кутузов көшесі, №50, №52, №54, №56;
Мұхамеджан Тынышбаев көшесі (бұрынғы Ленинградская), №48, №49, №49А, №50, №51, №51А, №52, №54, №55, №55, корпус 1, №56, №58, №60, №60А, №62, №64, №66;
Есет батыр көшесі, №9, №9А, №9Б, №11, №13;
Абубәкір Кердері көшесі (бұрынғы Красногорская), №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №18А, №20, №20А, №21, №22, №22А, №24, №24А, №26, №26А, №28, №28А, №30, №32, №34;
Севастопольский көшесі, №10, №12, №16;
Ю.Гагарин көшесі, №37, №45, №53;
Бейбітшілік даңғылы, №7, №9.
№ 38 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 14 А, Металлургтер мәдениет Үйі, тел. 50-25-10
Есет батыр көшесі, №20, №22, №24, №26, №30, №32, №36, №38;
Севастопольский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №9;

проспект Победы, №11, №16, №17 №18, №19, №20, №21, №22, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №31;
проспект Мира, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №33;
улица Маресьева, №1, №2, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №2А, №2Б, №2Г, №2Е, №3, №4 "З", №5, №7, №9, №11, №13;
улица В.Ливенцова, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16;
улица Абубакира Кердери (бывшая Красногорская), №1, №3, №5, №7, №9;
переулок Касиподак, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23.
Избирательный участок № 39 город Актобе, район Астана, улица Маресьева, 10, Актюбинский колледж нефти и газа, тел. 56-73-89
проспект Санкибай батыра, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №12, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №83А, №85;
улица Пожарского, №32, №34, №35, №37, №39, №41, №45, №47, №49, №49А, №51;
улица Т.Рыскулова, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №145, №147, №149, №151, №153, №155, №157, №159, №161, №163, №165, №167, №169, №171, №173, №175, №177, №179, №181, №183, №185, №187, №189, №191, №193;
улица Хмельницкого, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65;
улица Казангапа, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №144, №146;
улица С.Вавилова, №2, №2А, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60;
улица Снайперская, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №177, №179, №181, №183, №185, №187, №189, №191, №193, №195, №197;
улица Бр.Жубановых, №147, №149, №151, №153, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №198;

Жеңіс даңғылы, №11, №16, №17 №18, №19, №20, №21, №22, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №31;
Бейбітшілік даңғылы, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №33;
Маресьев көшесі, №1, №2, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №2А, №2Б, №2Г, №2Е, №3, №4 "З", №5, №7, №9, №11, №13;
В.Ливенцов көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16;
Абубәкір Кердері көшесі (бұрынғы Красногорская), №1, №3, №5, №7, №9;
Кәсіподақ тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23.
№ 39 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 10, Ақтөбе мұнай және газ колледжі, тел. 56-73-89
Сәңкібай батыр даңғылы, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №12, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №83А, №85;
Пожарский көшесі, №32, №34, №35, №37, №39, №41, №45, №47, №49, №49А, №51;
Т.Рысқұлов көшесі, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №145, №147, №149, №151, №153, №155, №157, №159, №161, №163, №165, №167, №169, №171, №173, №175, №177, №179, №181, №183, №185, №187, №189, №191, №193;
Хмельницкий көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65;
Қазанғап көшесі, №98, №100, №102, №104, №106, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №144, №146;
С.Вавилов көшесі, №2, №2А, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60;
Снайперский көшесі, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №177, №179, №181, №183, №185, №187, №189, №191, №193, №195, №197;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №147, №149, №151, №153, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №198;

улица Металлургическая, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №5Б, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №70А, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86;
улица Сауран (бывшая Декабристов), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №68А, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100, №100А;
улица К.Оспанова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87.
Избирательный участок № 40 город Актобе, район Астана, 12 микрорайон, детский сад "Димаш", тел. 23-00-26
12 микрорайон, №15, №16, №18, №19, №20, №21, №21, корпус 1, №21Б, №21В, №21Г, №21Д, №21Е, №21З, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №28, №30, №30АБ, №30Д, №46;
улица Бокенбай батыра, №2, №2А.
Избирательный участок № 41 город Актобе, район Астана, проспект Победы, 34, средняя школа № 16, тел. 50-22-35
проспект Абилкайыр хана, №10, №12, №14, №16, №20;
проспект Победы, №32, №36, №38, №40;
улица Маресьева, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61;
улица Б.Каратаева, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №13, №15;
улица Тилеу батыра, №1, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №9А;
улица Лачугина, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
улица Б.Махамбетова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №12, №12А, №14, №16, №18, №20;
улица А.Кусжанова, №1, №2, №2Б, №3, №4, №5, №6, №8, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №38, №41;
улица В.Козенкова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29,№30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39;
переулок Стадионный, №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11.

Металлургический көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №5Б, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №70А, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86;
Сауран көшесі (бұрынғы Декабристов), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №68А, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100, №100А;
Қ.Оспанов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №18Б, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87.
№ 40 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12 шағын аудан, "Димаш" балабақшасы, тел. 23-00-26
12 шағын аудан, №15, №16, №18, №19, №20, №21, №21 корпус 1, №21Б, №21В, №21Г, №21Д, №21Е, №21З, №24, №24А, №24Б, №25, №26, №28, №30, №30АБ, №30Д, №46;
Бөкенбай батыр көшесі, №2, №2А.
№ 41 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 34, № 16 орта мектеп, тел. 50-22-35
Әбілқайыр хан даңғылы, №10, №12, №14, №16, №20;
Жеңіс даңғылы, №32, №36, №38, №40;
Маресьев көшесі, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61;
Б.Қаратаев көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №13, №15;
Тілеу батыр көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №9А;
Лачугин көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
Б.Махамбетов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №10А, №12, №12А, №14, №16, №18, №20;
А.Қосжанов көшесі, №1, №2, №2Б, №3, №4, №5, №6, №8, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №38, №41;
В.Козенков көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29,№30, №31, №32, №33, №34, №35, №37, №39;
Стадионный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11.

Избирательный участок № 42 город Актобе, район Астана, проспект Победы, 31, Городской дом культуры, тел. 50-50-31
проспект Абилкайыр хана, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №9, №11, №13, №15, №18;
улица М.Прохорова, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №10, №12, №13А, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №45, №47;
улица Б.Махамбетова, №22, №24;
улица Тилеу батыра, №11, №13;
улица Б.Каратаева, №17, №19, №21;
улица Абубакира Кердери (бывшая Красногорская), №6, №8, №10,
проспект Победы №29, №33.
Избирательный участок № 43 город Актобе, район Астана, проспект Абилкайыр хана, 7, средняя школа № 34, тел. 53-20-41
улица Ш.Калдаякова, №2, №2А, №4, №4А, №6, №6А, №8, №8А, №10, №10А, №12, №12А, №14, №14А, №16, №16А, №18, №20, №22, №22А, №24, №24А, №26;
улица Тургенева, №54, №56, №58, №60, №62А;
улица Б.Махамбетова, №26, №28, №30, №32;
улица Тилеу батыра, №15, №17А, №19, №21, №23;
улица И.Киселева, №1, №3, №3А, №5, №5А, №7, №7А, №9, №9А, №11, №11А, №13, №13А, №15, №15А, №19, №21, №23, №24, №30, №32, №34, №36;
Военый городок, №15, №15А, №17, №18, №19, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70, №71, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №103, №104, №104А, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №132, №133, №134, №134А, №134Б, №135, №136, №137, №138;
улица Есет батыра, №33, №39, №39А, №40, №41, №41В, №43, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №59, №60, №62, №62А, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100;
улица Р.Кутуева, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №14Б, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №42;
улица А.Жанзакова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №14Б, №14Г, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37;
улица Ю.Гагарина, №57, №59, №61, №63.
Избирательный участок № 44 город Актобе, район Астана, улица Тургенева, 70 А, средняя школа № 30, тел. 54-05-65
улица Тургенева, №64, №64А, №64Б, №66, №68, №70, №74, №74А, №76, №76А, №76, корпус 1, №78, №80, №80А, №80Б;
улица Ш.Калдаякова, №1, №1 А, №5, №5А, №5Г;
проспект 312 стрелковой дивизии, №12, №25, №30, №114, вновь построенные дома.
Избирательный участок № 45 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 71 Б, средняя школа № 25, тел. 56-05-73

№ 42 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 31, Қалалық мәдениет үйі, тел. 50-50-31
Әбілқайыр хан даңғылы, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №9, №11, №13, №15, №18;
М.Прохоров көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, №10, №12, №13А, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №45, №47;
Б.Махамбетов көшесі, №22, №24;
Тілеу батыр көшесі, №11, №13;
Б.Қаратаев көшесі, №17, №19, №21;
Абубәкір Кердері көшесі (бұрынғы Красногорская), №6, №8, №10;
Жеңіс даңғылы, №29, №33.
№ 43 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 7, № 34 орта мектеп, тел. 53-20-41
Ш.Қалдаяқов көшесі, №2, №2А, №4, №4А, №6, №6А, №8, №8А, №10, №10А, №12, №12А, №14, №14А, №16, №16А, №18, №20, №22, №22А, №24, №24А, №26;
Тургенев көшесі, №54, №56, №58, №60, №62А;
Б.Махамбетов көшесі, №26, №28, №30, №32;
Тілеу батыр көшесі, №15, №17А, №19, №21, №23;
И.Киселев көшесі, №1, №3, №3А, №5, №5А, №7, №7А, №9, №9А, №11, №11А, №13, №13А, №15, №15А, №19, №21, №23, №24, №30, №32, №34, №36;
Әскери қалашық, №15, №15А, №17, №18, №19, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70, №71, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №103, №104, №104А, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №132, №133, №134, №134А, №134Б, №135, №136, №137, №138;
Есет батыр көшесі, №33, №39, №39А, №40, №41, №41В, №43, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №59, №60, №62, №62А, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96, №98, №100;
Р.Кутуев көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №14Б, №15, №15А, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №42;
А.Жанзақов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №14А, №14Б, №14Г, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37;
Ю.Гагарин көшесі, №57, №59, №61, №63.
№ 44 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70 А, № 30 орта мектеп, тел. 54-05-65
Тургенев көшесі, №64, №64А, №64Б, №66, №68, №70, №74, №74А, №76, №76А, №76, корпус 1, №78, №80, №80А, №80Б;
Ш.Қалдаяқов көшесі, №1, №1 А, №5, №5А, №5Г;
312 атқыштар дивизиясы даңғылы, №12, №25, №30, №114, жаңа салынған үйлер.
№ 45 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 71 Б, № 25 орта мектеп, тел. 56-05-73

улица Есет батыра, №63, №65, №67, №67А, №69, №69Б, №71А, №71, корпус 1, №71, корпус 2, №73А, №73, корпус 2, №75, №75А, №77, №79;
проспект Абая, №13, №15, №15А, №17Б;
улица Ш.Калдаякова, №7, №9, №11, №13, №15, №17А.
Избирательный участок № 46 город Актобе, район Астана, улица Тургенева, 70 А, средняя школа № 30, тел.54-05-65
проспект Абилкайыр хана, №35А, №37, №39;
проспект Абая, №2, №2, корпус 1, №4, №6, №8, №8А, №10, №16, №18, №20, №21, №21А, №24, корпус 1, №24, корпус 2;
улица Есет батыра, №122, №124;
улица Тургенева, №82, №88, №90, №92, №92А.
Избирательный участок № 47 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 73, Актюбинский гуманитарный колледж, тел. 56-66-97
улица Есет батыра, №116, №116В, №118, №120;
проспект Абая, №1, №3, №5, №7, №9, №9А, №15, корпус 2;
проспект Абилкайыр хана, №27, №27А, №27, корпус 1, №31.
Избирательный участок № 48 город Актобе, район Астана, проспект Абилкайыр хана, 25 А, средняя школа № 28, тел. 56-46-27
проспект Абилкайыр хана, №17, №21, №21Б, №21, корпус 1, №23, №25;
улица Ш.Калдаякова, №23, №25, №27;
улица Есет батыра, №102, №102А, №104, №104А, №106, №106А, №108, №108А, №108Б, №110, №112, №114, №114А.
Избирательный участок № 49 город Актобе, район Астана, улица Маресьева, 75 А, средняя школа-лицей № 20, тел. 56-32-89
проспект Абилкайыр хана, №22, №24, №24/1, №26, №28, №30;
улица Маресьева, №67, №69, №71, №73, №75.
Избирательный участок № 50 город Актобе, район Астана, улица Маресьева, 81, Актюбинский филиал Алматинской академии экономики и статистики, тел. 56-75-18
проспект Абилкайыр хана, №30, корпус 1, №30А, №32, №34, №36, №38,
улица Пацаева, №2, №4, №6,
улица Маресьева, №77, №79, №81, №83, №85.
Избирательный участок № 51 город Актобе, район Астана, улица Маресьева, 10, Актюбинский колледж нефти и газа, тел. 56-73-89
улица Пацаева, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, , №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82;
проспект Санкибай батыра, №18, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139;
улица С.Вавилова, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №15А, №17, №19, №21, №25, №27, №29, №31, №33, №39, №41, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №67;
улица Маресьева, №10, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64;
улица Жастар, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18Б, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №67, №69, №71, №73;

Есет батыр көшесі, №63, №65, №67, №67А, №69, №69Б, №71А, №71, корпус 1, №71, корпус 2, №73А, №73, корпус 2, №75, №75А, №77, №79;
Абай даңғылы, №13, №15, №15А, №17Б;
Ш.Қалдаяқов көшесі, №7, №9, №11, №13, №15, №17А.
№ 46 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70 А, № 30 орта мектеп, тел. 54-05-65
Әбілқайыр хан даңғылы, №35А, №37, №39;
Абай даңғылы, №2, №2, корпус 1, №4, №6, №8, №8А, №10, №16, №18, №20, №21, №21А, №24, корпус 1, №24, корпус 2;
Есет батыр көшесі, №122, №124;
Тургенев көшесі, №82, №88, №90, №92, №92А.
№ 47 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 73, Ақтөбе гуманитарлық колледжі, тел. 56-66-97
Есет батыр көшесі, №116, №116В, №118, №120;
Абай даңғылы, №1, №3, №5, №7, №9, №9А, №15 корпус 2;
Әбілқайыр хан даңғылы, №27, №27А, №27 корпус 1, №31.
№ 48 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 25 А, № 28 орта мектеп, тел. 56-46-27
Әбілқайыр хан даңғылы, №17, №21, №21Б, №21, корпус 1, №23, №25;
Ш.Қалдаяқов көшесі, №23, №25, №27;
Есет батыр көшесі, №102, №102А, №104, №104А, №106, №106А, №108, №108А, №108Б, №110, №112, №114, №114А.
№ 49 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А, № 20 орта мектеп-лицей, тел. 56-32-89
Әбілқайыр хан даңғылы, №22, №24, №24/1, №26, №28, №30;
Маресьев көшесі, №67, №69, №71, №73, №75.
№ 50 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астна ауданы, Маресьев көшесі, 81, Алматы экономика және статистика академиясының Ақтөбе филиалы, тел. 56-75-18
Әбілқайыр хан даңғылы, №30, корпус 1, №30А, №32, №34, №36, №38;
Пацаев көшесі, №2, №4, №6;
Маресьев көшесі, №77, №79, №81, №83, №85.
№ 51 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 10, Ақтөбе мұнай және газ колледжі, тел. 56-73-89
Пацаев көшесі, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, , №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82;
Сәңкібай батыр даңғылы, №18, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139;
С.Вавилов көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №15А, №17, №19, №21, №25, №27, №29, №31, №33, №39, №41, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №67;
Маресьев көшесі, №10, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64;
Жастар көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18Б, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №67, №69, №71, №73;

улица Т.Рыскулова, №166, №168, №170, №172, №174, №176, №178, №180, №182, №184, №186, №247, №249, №251, №253, №255, №257, №259, №261, №263, №265А, №267;
улица Бр.Жубановых, №250, №252, №254, №256, №258, №260, №262, №264, №266, №268, №270;
улица М.Глинки, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10;
переулок И.Айвазовского, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21;
улица Самурык (бывшая И.Бабушкина), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22;
переулок Литейный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
переулок Химиков, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
переулок Арматурный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
переулок Ярославский, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10.
Избирательный участок № 53 город Актобе, район Астана, улица Т.Рыскулова, 267, Актюбинский политехнический колледж, тел. 56-72-35
проспект Санкибай батыра, №167, №169, №169, корпус 1, №169, корпус 2, №169, корпус 3, №171, №173, №173, корпус 1, №175;
проспект А.Молдагуловой, №40, №42, №44;
улица Т.Рыскулова, №198, №200;
улица К.Сатпаева, №15, №18, №22.
Избирательный участок № 54 город Актобе, район Астана, улица К.Сатпаева, 13, средняя школа-лицей № 23, тел. 54-90-97
проспект Санкибай батыра, №157, №159, №159, корпус 1, №159, корпус 2, №159, корпус Б, №161, №165;
улица К.Сатпаева, №20, корпус 2;
улица Макаренко, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7, корпус 1, №8, №9, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34;
улица Т.Рыскулова, №192, №192, корпус 1, №192, корпус 2, №194, корпус 1, №271, №271М, №273, №273В, №275, №277;
улица Бр.Жубановых, №272, №272А, №272Б.
Избирательный участок № 55 город Актобе, район Астана, проспект А.Молдагуловой, 34, Актюбинский региональный государственный университет имени К.Жубанова, 56-37-73
проспект А.Молдагуловой, №36, №36, корпус 1;
улица Бр.Жубановых, №257, №257, корпус 1, №259, №259, корпус 1, №261, №274, №276, №278, №280, №282;
улица Т.Рыскулова, №265;
улица К.Сатпаева, №11.
Избирательный участок № 56 город Актобе, район Астана, улица Маресьева, 68, первый корпус Западно-Казахстанского государственного медицинского университета имени М.Оспанова, тел. 56-72-43
улица Маресьева, №76, №76, корпус 1, №76, корпус 2, №78, №80, №80, корпус 1, №80, корпус 2, №82, №82, корпус 2, №82, корпус 3, №87, №89, №93, №95;
улица К.Сатпаева, №5, №5, корпус 1, №5, корпус 2, №5Б, №10, корпус 1, №12, №12, корпус 1, №16, корпус 1;
улица Пацаева, №1, №3, №5, №7;
улица Бр.Жубановых, №253/1, №253/3 №253/5, №263, №263, корпус 1.
Избирательный участок № 57 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 144 А, лингвистическая школа-гимназия № 24, тел. 57-83-46

Т.Рысқұлов көшесі, №166, №168, №170, №172, №174, №176, №178, №180, №182, №184, №186, №247, №249, №251, №253, №255, №257, №259, №261, №263, №265А, №267;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №250, №252, №254, №256, №258, №260, №262, №264, №266, №268, №270;
М.Глинки көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10;
И.Айвазовский тұйық көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21;
Самұрық көшесі (бұрынғы И.Бабушкина), №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22;
Литейный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
Химиков тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
Арматурный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
Ярославский тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10.
№ 53 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т. Рысқұлов көшесі, 267, Ақтөбе политехникалық колледжі, тел. 56-72-35
Сәңкібай батыр даңғылы, №167, №169, №169, корпус 1, №169, корпус 2, №169, корпус 3, №171, №173, №173, корпус 1, №175;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №40, №42, №44;
Т.Рысқұлов көшесі, №198, №200;
Қ.Сәтпаев көшесі, №15, №18, №22;
№ 54 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Қ. Сәтпаев көшесі, 13, № 23 орта мектеп-лицей, тел. 54-90-97
Сәңкібай батыр даңғылы, №157, №159, №159, корпус 1, №159, корпус 2, №159, корпус Б, №161, №165;
Қ.Сәтпаев көшесі, №20, корпус 2;
Макаренко көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7, корпус 1, №8, №9, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34;
Т.Рысқұлов көшесі, №192, №192 корпус 1, №192 корпус 2, №194, корпус 1, №271, №271М, №273, №273В, №275, №277;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №272, №272А, №272Б.
№ 55 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ә. Молдағұлова даңғылы, 34, Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, тел. 56-37-73
Ә.Молдағұлова даңғылы, №36, №36, корпус 1;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №257, №257, корпус 1, №259, №259, корпус 1, №261, №274, №276, №278, №280, №282;
Т.Рысқұлов көшесі, №265;
Қ.Сәтпаев көшесі, №11.
№ 56 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 68, М. Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік медициналық университетінің бірінші корпусы, тел. 56-72-43
Маресьев көшесі, №76, №76, корпус 1, №76, корпус 2, №78, №80, №80, корпус 1, №80, корпус 2, №82, №82, корпус 2, №82, корпус 3, №87, №89, №93, №95;
Қ.Сәтпаев көшесі, №5, №5, корпус 1, №5, корпус 2, №5Б, №10, корпус 1, №12, №12, корпус 1, №16, корпус 1;
Пацаев көшесі, №1, №3, №5, №7;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №253/1, №253/3 №253/5, №263, №263, корпус 1.
№ 57 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 144 А, № 24 лингвистикалық мектеп-гимназия, тел. 57-83-46

проспект Абилкайыр хана, №37А, №43, №43, корпус 1, №45, №47, №47А, №49;
улица Есет батыра, №126, №128, №128В, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142.
Избирательный участок № 58 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 154 А, средняя школа № 3, тел. 57-69-27
проспект Абилкайыр хана, №57А, №61, корпус 2, №61, корпус 3, №63, корпус 1;
улица Есет батыра, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №158, №158Б.
Избирательный участок № 59 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 154 А, средняя школа № 3, тел. 57-69-27
проспект Абилкайыр хана, №65А, №65Б, №67А, №67Б;
улица Есет батыра, №160, №160, корпус 1, №160А, №160Б, №162, №164, №168;
проспект А.Молдагуловой, №18, №20, №22, №24, №24, корпус 1, №24Б.
Избирательный участок № 60 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 101 А, средняя школа № 19, тел. 54-67-72
улица Есет батыра, №103, корпус 1, №103, корпус 2, №105, №105, корпус 1, №105, корпус 2, №107, №107, корпус 1, №109, №109, корпус 1, №109, корпус 2;
проспект А.Молдагуловой, №8, №10, №10, корпус 1, №12, №12, корпус 1.
Избирательный участок № 61 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 101 А, средняя школа № 19, тел. 54-67-72
проспект Абая, №14;
улица Есет батыра, №83, №89, №89, корпус 1, №91, №91, корпус 1, №91, корпус 2, №93, №93, корпус 1, №95, №95, корпус 1, №95, корпус 3, №97, №97, корпус 1, №97, корпус 2, №97, корпус 3, №97, корпус 4, №97А, №101, №103.
Избирательный участок № 62 город Актобе, район Астана, улица Тургенева, 100, учебный корпус Актюбинского регионального государственного университета имени К.Жубанова, тел. 54-58-82
улица Тургенева, №94, корпус 1, №94, корпус 2, №96, корпус 1, №96, корпус 2, №98, №98, корпус 1, №98, корпус 2, №98, корпус 3, №98, корпус 4, №98, корпус 5, №98, корпус 6, №100, №100, корпус 3, №100, корпус 4, №100, корпус 5, №100В, №102, №102А, №102В.
Избирательный участок № 63 город Актобе, район Астана, улица Тургенева, 100, учебный корпус Актюбинского регионального государственного университета имени К.Жубанова, тел. 56-28-25
улица Тургенева, №100, корпус 1, №102, корпус 1, №102, корпус 2, №102, корпус 3, №104, №104, корпус 1, №104, корпус 2, №106, №106, корпус 1, №106, корпус 2, №108, №110, №112, №112, корпус 1;
проспект А.Молдагуловой, №2, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №4, №6, №6, корпус 1, №8, корпус 1.
Избирательный участок № 64 город Актобе, район Астана, улица Е.Тайбекова, 10, средняя школа № 4, тел. 90-62-95
проспект А.Молдагуловой, №5, №5А, №7, №9, №11А, №11Б, №11В, №11Г, №13, №13Б;
улица Г.Ибатова, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №42, №44, №46, №46А, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96;

Әбілқайыр хан даңғылы, №37А, №43, №43, корпус 1, №45, №47, №47А, №49;
Есет батыр көшесі, №126, №128, №128В, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142.
№ 58 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 154 А, № 3 орта мектеп, тел. 56-69-27
Әбілқайыр хан даңғылы, №57А, №61, корпус 2, №61, корпус 3, №63, корпус 1;
Есет батыр көшесі, №144, №146, №148, №150, №152, №154, №156, №158, №158Б.
№ 59 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 154 А, № 3 орта мектеп, тел. 57-69-27
Әбілқайыр хан даңғылы, №65А, №65Б, №67А, №67Б;
Есет батыр көшесі, №160, №160, корпус 1, №160А, №160Б, №162, №164, №168;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №18, №20, №22, №24, №24, корпус 1, №24Б.
№ 60 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 101 А, № 19 орта мектеп, тел. 54-67-72
Есет батыр көшесі, №103, корпус 1, №103, корпус 2, №105, №105, корпус 1, №105, корпус 2, №107, №107, корпус 1, №109, №109, корпус 1, №109, корпус 2;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №8, №10, №10, корпус 1, №12, №12, корпус 1.
№ 61 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 101 А, № 19 орта мектеп, тел. 54-67-72
Абай даңғылы, №14;
Есет батыр көшесі, №83, №89, №89, корпус 1, №91, №91, корпус 1, №91, корпус 2, №93, №93, корпус 1, №95, №95, корпус 1, №95, корпус 3, №97, №97, корпус 1, №97, корпус 2, №97, корпус 3, №97, корпус 4, №97А, №101, №103.
№ 62 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100, Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы, тел. 54-58-82
Тургенев көшесі, №94, корпус 1, №94, корпус 2, №96, корпус 1, №96, корпус 2, №98, №98, корпус 1, №98, корпус 2, №98, корпус 3, №98, корпус 4, №98, корпус 5, №98, корпус 6, №100, №100, корпус 3, №100, корпус 4, №100, корпус 5, №100В, №102, №102А, №102В.
№ 63 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100, Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы, тел. 56-28-25
Тургенев көшесі, №100, корпус 1, №102, корпус 1, №102, корпус 2, №102, корпус 3, №104, №104, корпус 1, №104, корпус 2, №106, №106, корпус 1, №106, корпус 2, №108, №110, №112, №112, корпус 1;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №2, №2, корпус 1, №2, корпус 2, №4, №6, №6, корпус 1, №8, корпус 1.
№ 64 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков көшесі, 10, № 4 орта мектеп, тел. 90-62-95
Ә.Молдағұлова даңғылы, №5, №5А, №7, №9, №11А, №11Б, №11В, №11Г, №13, №13Б;
Ғ.Ибатов көшесі, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №42, №44, №46, №46А, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №96;

улица Холмогорская, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
улица Г.Жубановой, №2, №2А, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
улица М.Оспанова, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №5А, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №45, №47, №49, №51;
улица Ж.Тлепбергенова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №85, №87, №89;
улица Целинная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №51, №53, №55, №57;
улица Е.Тайбекова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75;
улица Алкея Маргулана (бывшая Цементная), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №37, №39, №41, №43;
улица Дмитрова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
улица Индустриальная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31А, №32, №34, №36, №38, №40;
улица Фестивальная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47;
улица В.Тропинина, №8, №9, №10, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №23;
улица Амре Кашаубаева (бывшая Коммунальников), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47;

Холмогорский көшесі, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
Ғ.Жұбанова көшесі, №2, №2А, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
М.Оспанов көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №5А, №6, №6А, №6Б, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №45, №47, №49, №51;
Ж.Тілепбергенов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №85, №87, №89;
Целинный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №51, №53, №55, №57;
Е.Тайбеков көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75;
Әлкей Марғұлан көшесі (бұрынғы Цементная), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №37, №39, №41, №43;
Дмитров көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42;
Индустриальный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31А, №32, №34, №36, №38, №40;
Фестивальный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47;
В.Тропинин көшесі, №8, №9, №10, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №23;
Әміре Қашаубаев көшесі (бұрынғы Коммунальников), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47;

переулок Бакытты, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
переулок Механизаторов, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18;
переулок Кумды, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14, №16, №18, №20;
переулок Куаныш, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17,
переулок Темиржол, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18;
переулок Селеу, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
переулок Бакинский, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
переулок Жарык, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
переулок Крымский, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18;
переулок Кыска, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20;
переулок У.Канахина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13;
переулок Таулы, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10.
Избирательный участок № 65 город Актобе, район Астана, улица А.Гришина, 5, Актюбинский колледж связи и электротехники, тел. 51-63-35
улица Г.Жубановой, №1, №1А, №2, №2А, №2Б, №3, №3А, №3Б, №3В, №3Г, №3Д, №4, №4Б, №5, №5Б, №5Д, №6Б, №7, №7Д, №8, №9, №10Б, №11, №11Б, №12Б, №14, №14Б, №17, №19, №20, №21, №22А, №23, №23А, №24Б, №25, №27, №27А, №29, №31, №32, №32А, №32Б, №33А, №34, №34А, №39, №39А, №39Б, №39В, №39Г, №39Д, №39Е, №39Ж, №41, №41А, №110, №112, №112А, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №142, вновь построенные коттеджи;
улица Бр.Жубановых, №312, №312А, №312, корпус 2, №312, корпус 3, №314, корпус 1, №314, корпус 2, №316, №318, №318, корпус 1, №318, корпус 2, №318, корпус 3, №318, корпус 4, №318, корпус 5, №318, корпус 6, №318, корпус 7, №320, №322, №324, №326, №328, №330, №332, №334, №336, №338, №340, №342, №344, №346, №348, №350, №352, №354, №356, №358, №360, №362, вновь построенные коттеджи;
улица М.Оспанова, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №102, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149;
улица А.Гришина, №1, №1, корпус 1, №2,№3,№4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №11, корпус 2 №11А, №11Б, №12, №12, корпус 2, №13, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №42, корпус 2, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60;
улица С.Курманалина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №59А;

Бақытты тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
Механизаторов тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18;
Құмды тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14, №16, №18, №20;
Қуаныш тұйық көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17;
Теміржол тұйық көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18;
Селеу тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Бакинский тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
Жарық тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14;
Крымский тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18;
Қысқа тұйық көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20;
У.Канахин тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13;
Таулы тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10.
№ 65 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А. Гришин көшесі, 5, Ақтөбе байланыс және электротехника колледжі, тел. 51-63-35
Ғ.Жұбанова көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №2Б, №3, №3А, №3Б, №3В, №3Г, №3Д, №4, №4Б, №5, №5Б, №5Д, №6Б, №7, №7Д, №8, №9, №10Б, №11, №11Б, №12Б, №14, №14Б, №17, №19, №20, №21, №22А, №23, №23А, №24Б, №25, №27, №27А, №29, №31, №32, №32А, №32Б, №33А, №34, №34А, №39, №39А, №39Б, №39В, №39Г, №39Д, №39Е, №39Ж, №41, №41А, №110, №112, №112А, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №142, жаңа салынған коттедждер;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №312, №312А, №312, корпус 2, №312, корпус 3, №314, корпус 1, №314, корпус 2, №316, №318, №318, корпус 1, №318, корпус 2, №318, корпус 3, №318, корпус 4, №318, корпус 5, №318 корпус, 6, №318, корпус 7, №320, №322, №324, №326, №328, №330, №332, №334, №336, №338, №340, №342, №344, №346, №348, №350, №352, №354, №356, №358, №360, №362, жаңа салынған коттедждер;
М.Оспанов көшесі, №62, №64, №66, №68, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90, №92, №94, №102, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №131, №133, №135, №137, №139, №141, №143, №145, №147, №149;
А.Гришин көшесі, №1, №1, корпус 1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №11, корпус 2, №11А, №11Б, №12, №12, корпус 2, №13, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №42, корпус 2, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60;
С.Құрманалин көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №34, №35, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №59А;

улица Радистов, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №27А, №27Б, №27В, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60;
улица Почтовая, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60;
улица Звездная, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №42А, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59;
улица Алабяна, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28, корпус 1, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36;
улица О.Калыбаева, №1, №2, №5, №6, №8, №11, №14, №15, №16, №18, №18А, №19, №32, №34, №38, №39, №40, №49, №58, №63, №65;
улица Нурлы Тан, все дома;
улица Жомарт, все дома;
улица Тауке хана, все дома;
улица Козы Корпеш-Баян Сулу, все дома;
переулок Космонавтов, №1, №2, №3, №6;
переулок Спартак, №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
переулок Театральный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
переулок Никелевый, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9;
переулок Алмазный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №71;
переулок Полтавский, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
переулок Казанский, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
переулок Спортивный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
переулок Каменный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
переулок Орманды, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
переулок Автотранспортный все дома.
Избирательный участок № 66 город Актобе, район Астана, улица Г.Ибатова, 53, детский сад № 18 "Гаухар", тел. 51-32-48
проспект Абилкайыр хана, №69, №71, №71, корпус 1, №73, №75, №77, №79, №81, №83;
улица Г.Ибатова, №43, №49, №51, №55, №57, №59, №61.
Избирательный участок № 67 город Актобе, район Астана, улица Е.Тайбекова, 10, средняя школа № 4, тел. 90-62-95
проспект Абилкайыр хана, №80, №82, №84, №86, №87, №89;
улица Г.Жубановой, №3Ж, №13, №13А, №15, №15/1, №15/1А, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №67, №68, №70, №72, №73, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №88, №90, №94, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108;

Радистов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №27А, №27Б, №27В, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60;
Почтовый көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60;
Звездный көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28А, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №42А, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59;
Алабян көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №28, корпус 1, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36;
О.Қалыбаев көшесі, №1, №2, №5, №6, №8, №11, №14, №15, №16, №18, №18А, №19, №32, №34, №38, №39, №40, №49, №58, №63, №65;
Нұрлы Таң көшесі, барлық үйлер;
Жомарт көшесі, барлық үйлер;
Тәуке хан көшесі, барлық үйлер;
Қозы Көрпеш-Баян Сұлу көшесі, барлық үйлер;
Космонавттар тұйық көшесі, №1, №2, №3, №6;
Спартак тұйық көшесі, №1, №2, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
Театральный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Никелевый тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9;
Алмазный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №71;
Полтавский тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
Казанский тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
Спортивный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10;
Каменный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Орманды тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Автотранспортный тұйық көшесі, барлық үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ғ.Ибатов көшесі, 53, № 18 "Гаухар" балабақшасы, тел. 51-32-48
Әбілқайыр хан даңғылы, №69, №71, №71, корпус 1, №73, №75, №77, №79, №81, №83;
Ғ.Ибатов көшесі, №43, №49, №51, №55, №57, №59, №61.
№ 67 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е. Тайбеков көшесі, 10, № 4 орта мектеп, тел. 90-62-95
Әбілқайыр хан даңғылы, №80, №82, №84, №86, №87, №89;
Ғ.Жұбанова көшесі, №3Ж, №13, №13А, №15, №15/1, №15/1А, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №67, №68, №70, №72, №73, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №88, №90, №94, №96, №98, №100, №102, №104, №106, №108;

улица М.Оспанова, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №107, №109, №111, №113;
улица Карагул батыра, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30;
улица Т.Алдиярова, №2, №2А, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43;
переулок Балалар, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44А, №46, №48, №50, №52;
переулок Местпрома, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №64А, №64Б, №66;
переулок Жолды, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68;
улица Бр.Жубановых, №299, №301, №301, корпус 1, №303, №305, №307, №309, №311, №313, №315, №317, №319, №321, №323, №325, №327, №329, №331.
Избирательный участок № 68 город Актобе, район Астана, улица Бр.Жубановых, 293 А, средняя школа № 39, тел. 51-57-37
улица М.Оспанова, №50, №52, №52, корпус 2, №54, №54А, №54, корпус 1, №54, корпус 2, №56, №58, №58, корпус 1, №58В;
улица Бр.Жубановых, №291, №293, корпус 1, №295;
проспект Абилкайыр хана, №70, корпус 1, №72, №74, №76, №78.
Избирательный участок № 69 город Актобе, район Астана, улица Бр.Жубановых, 291 А, средняя школа-гимназия № 17, тел. 51-53-17
улица Бр.Жубановых, №285, корпус 2, №287, №289, №289, корпус 1, №291, корпус 1, №293;
проспект Абилкайыр хана, №64, №64, корпус 1, №66, №66, корпус 1, №68, №68, корпус 1, №70;
улица 101 стрелковой бригады, №7, №14.
Избирательный участок № 70 город Актобе, район Астана, улица Бр.Жубановых, 273 Б, средняя школа-гимназия № 21, тел. 90-61-93
проспект Абилкайыр хана, №58, №58А, №58, корпус 1, №58, корпус 2, №60, корпус 1, №60, корпус 2, №60, корпус 3, №62, корпус 1, №62, корпус 2;
улица Бр.Жубановых, №281, корпус 1, №283, корпус 2, №285, корпус 1;
улица 101 стрелковой бригады, №2, №6, №6А, №6, корпус 1, №8, №8, корпус 1;
проспект А.Молдагуловой, №39.
Избирательный участок № 71 город Актобе, район Астана, улица Бр.Жубановых, 273 А, средняя школа-лицей № 27, тел. 51-24-90

М.Оспанов көшесі, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №107, №109, №111, №113;
Қарағұл батыр көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30;
Т.Алдияров көшесі, №2, №2А, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43;
Балалар тұйық көшесі, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №11А, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44А, №46, №48, №50, №52;
Местпром тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №64А, №64Б, №66;
Жолды тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №36А, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №299, №301, №301, корпус 1, №303, №305, №307, №309, №311, №313, №315, №317, №319, №321, №323, №325, №327, №329, №331.
№ 68 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағ. Жұбановтар көшесі, 293 А, № 39 орта мектеп, тел. 51-57-37
М.Оспанов көшесі, №50, №52, №52, корпус 2, №54, №54А, №54, корпус 1, №54, корпус 2, №56, №58, №58, корпус 1, №58В;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №291, №293, корпус 1, №295;
Әбілқайыр хан даңғылы, №70, корпус 1, №72, №74, №76, №78.
№ 69 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағ. Жұбановтар көшесі, 291А, № 17 орта мектеп-гимназия, тел. 51-53-17
Ағ.Жұбановтар көшесі, №285, корпус 2, №287, №289, №289, корпус 1, №291, корпус 1, №293;
Әбілқайыр хан даңғылы, №64, №64, корпус 1, №66, №66, корпус 1, №68, №68, корпус 1, №70;
101 атқыштар бригадасы көшесі, №7, №14.
№ 70 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағ. Жұбановтар көшесі, 273 Б, № 21 орта мектеп-гимназия, тел. 90-61-93
Әбілқайыр хан даңғылы, №58, №58А, №58, корпус 1, №58, корпус 2, №60, корпус 1, №60, корпус 2, №60, корпус 3, №62, корпус 1, №62, корпус 2;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №281, корпус 1, №283, корпус 2, №285 корпус 1,
101 атқыштар бригадасы көшесі, №2, №6, №6А, №6, корпус 1, №8, №8, корпус 1;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №39.
№ 71 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағ. Жұбановтар көшесі, 273 А, № 27 орта мектеп-лицей, тел. 51-24-90

проспект А.Молдагуловой, №41, №41, корпус 1, №43, корпус 1, №45, №45, корпус 1, №47, №47, корпус 1, №47, корпус 2, №49, корпус 1;
улица Бр.Жубановых, №269, №269, корпус 1, №269, корпус 2, №271, корпус 1, №271, корпус 2, №273, корпус 1, №284, №288, №288, корпус 1, №290.
Избирательный участок № 72 город Актобе, район Астана, улица А.Гришина, 72, корпус 3, средняя школа № 1, тел. 51-79-70
улица Бр.Жубановых, №284, корпус 1, №286, №286А, №290, корпус 1, №290, корпус 2, №290, корпус 3, №292, №292, корпус 1, №294, №296, №296, корпус 3;
улица А.Гришина, №74, №74, корпус 1, №76;
проспект А.Молдагуловой, №16.
Избирательный участок № 73 город Актобе, район Астана, улица А.Гришина, 72, корпус 3, средняя школа № 1, тел. 51-79-70
улица Бр.Жубановых, №296, корпус 1, №296, корпус 2, №298, корпус 1, №298, корпус 2, №298, корпус 3, №300, корпус 1, №302, №302А, №302, корпус 1, №304;
улица 101 стрелковой бригады, №20, №22, №24, №26;
улица А.Гришина, №29, №31, №45, №47, №49, №70, №70, корпус 1, №70, корпус 2, №72, №72, корпус 1, №72, корпус 2;
проспект Санкибай батыра, №183, №187, №191, №207, вновь построенные жилые дома и коттеджи,
Избирательный участок № 74 город Актобе, район Алматы, улица Н.Кобландина, 25 Специальный приемник для лиц, арестованных в административном порядке УВД города Актобе, тел. 72-98-86
Учреждение.
Избирательный участок № 75 город Актобе, район Астана, улица Бр.Жубановых, 306 А, специальная (коррекционная) школа № 7, тел. 51-78-67
улица Бр.Жубановых, №306, №306, корпус 1, №308, №308, корпус 1, №308, корпус 2;
улица 101 стрелковой бригады, №13, №13, корпус 1, №15, №16, №19, №21, №23;
улица А.Гришина, №64, №64А, №64, корпус 1, №66, №68, вновь построенные коттеджи жилого массива "Сазда-4", №1, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №18, №30, №31, №32, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59А, №60, №61, №61А, №200, №201, №202, №208, №209, жилой комплекс "Бикеш".
Избирательный участок № 76 город Актобе, район Алматы, проспект 312 стрелковой дивизии, 44, административное здание Актюбинского филиала АО "КЕГОК", тел. 70-03-59
В границах жилых домов по проспекту 312 стрелковой дивизии от административного здания ТОО "Энергосистема" до АЗФ.
Дома квартала "Новостройка-2", №1, №2, №2А, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №15А, №16, №16А, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №21, №21А, №21Г, №23, №24, №24А, №24В, №25, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №27В, №28, №29, №30, №30А, №31, №31А, №31Б, №32, №33, №33А, №34, №34А, №34Б, №35, №36, №37, №38, №38А, №39, №39А, №39Б, №40, №40А, №41, №41А, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №47А, №48, №48/1, №48/2, №48А, №48Б, №48В, №48Д, №48К, №48Л, №48П, №49, №49А, №50, №52, №52А, №52Б, №52В, №52Г, №52Е, №53, №53А, №53Б, №53В, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №60А, №60Б, №61, №62, №62А, №63, №63А, №64, №65, №66, №67, №68, №68А, №69, №69А, №69Б, №70, №70А, №70Б, №71, №72, №72А, №73, №74А, №74Б, №74В, №75, №75А, №76, №77, №77А, №78, №78А, №78Б, №79, №80, №81, №81А, №82, №82А, №83, №84, №87, №88, №89, №89А, №89Б, №89В, №90, №91, №91А, №91Б, №91В, №91Г, №92, №92А, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №96Б, №96В, №97, №97А, №98, №98А, №99, №100, №100А, №100Д, №101, №102, №102А, №102Б, №103, №105, №106, №107, №108, №108А, №108Б, №108В, №110, №111, №112, №113, №113А, №114, №114А, №114Б, №114В, №114Г, №115, №116, №116А, №117, №117А, №118, №119, №119А, №120, №120А, №120Б, №120В, №121, №121Д, №122, №122А, №123, №124, №125, №126, №126А, №127, №128, №129, №130, №131, №134, №179;

Ә.Молдағұлова даңғылы, №41, №41, корпус 1, №43, корпус 1, №45, №45, корпус 1, №47, №47, корпус 1, №47, корпус 2, №49, корпус 1;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №269, №269, корпус 1, №269, корпус 2, №271, корпус 1, №271, корпус 2, №273, корпус 1, №284, №288, №288, корпус 1, №290.
№ 72 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А. Гришин көшесі, 72, корпус 3, № 1 орта мектеп, тел. 51-79-70
Ағ.Жұбановтар көшесі, №284, корпус 1, №286, №286А, №290, корпус 1, №290, корпус 2, №290, корпус 3, №292, №292, корпус 1, №294, №296, №296, корпус 3;
А.Гришин көшесі, №74, №74, корпус 1, №76;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №16.
№ 73 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А.Гришин көшесі, 72, корпус 3, № 1 орта мектеп, тел. 51-79-70
Ағ.Жұбановтар көшесі, №296, корпус 1, №296, корпус 2, №298, корпус 1, №298, корпус 2, №298, корпус 3, №300, корпус 1, №302, №302А, №302, корпус 1, №304;
101 атқыштар бригадасы көшесі, №20, №22, №24, №26;
А.Гришин көшесі, №29, №31, №45, №47, №49, №70, №70, корпус 1, №70, корпус 2, №72, №72, корпус 1, №72, корпус 2;
Сәңкібай батыр даңғылы, №183, №187, №191, №207, жаңа салынған тұрғын үйлер және коттедждер.
№ 74 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н. Қобыландин көшесі, 25, Ақтөбе қаласының ІІБ әкімшілік тәртіпте қамауға алынған тұлғаларға арналған арнайы қабылдағыш, тел. 72-98-86
Мекеме.
№ 75 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағ. Жұбановтар көшесі, 306 А, № 7 арнайы (түзету) мектебі, тел. 51-78-67
Ағ.Жұбановтар көшесі, №306, №306, корпус 1, №308, №308, корпус 1, №308, корпус 2;
101 атқыштар бригадасы көшесі, №13, №13, корпус 1, №15, №16, №19, №21, №23;
А.Гришин көшесі, №64, №64А, №64, корпус 1, №66, №68, "Сазды-4" тұрғын үй алабында жаңадан салынған коттедждер, №1, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №18, №30, №31, №32, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59А, №60, №61, №61А, №200, №201, №202, №208, №209, "Бикеш" тұрғын кешені.
№ 76 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, 312 атқыштар дивизиясы даңғылы, 44, "КЕГОК" АҚ Ақтөбе филиалының әкімшілік ғимараты, тел. 70-03-59
312 атқыштар дивизиясы даңғылы бойында "Энергосистема" ЖШС әкімшілік ғимаратынан бастап, АЗФ дейінгі тұрғын үйлер шекарасында.
"Новостройка-2" кварталындағы үйлер, №1, №2, №2А, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №13А, №14, №14А, №15, №15А, №16, №16А, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №21, №21А, №21Г, №23, №24, №24А, №24В, №25, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №27В, №28, №29, №30, №30А, №31, №31А, №31Б, №32, №33, №33А, №34, №34А, №34Б, №35, №36, №37, №38, №38А, №39, №39А, №39Б, №40, №40А, №41, №41А, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №47А, №48, №48/1, №48/2, №48А, №48Б, №48В, №48Д, №48К, №48Л, №48П, №49, №49А, №50, №52, №52А, №52Б, №52В, №52Г, №52Е, №53, №53А, №53Б, №53В, №54, №55, №55А, №56, №57, №58, №59, №60, №60А, №60Б, №61, №62, №62А, №63, №63А, №64, №65, №66, №67, №68, №68А, №69, №69А, №69Б, №70, №70А, №70Б, №71, №72, №72А, №73, №74А, №74Б, №74В, №75, №75А, №76, №77, №77А, №78, №78А, №78Б, №79, №80, №81, №81А, №82, №82А, №83, №84, №87, №88, №89, №89А, №89Б, №89В, №90, №91, №91А, №91Б, №91В, №91Г, №92, №92А, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №96Б, №96В, №97, №97А, №98, №98А, №99, №100, №100А, №100Д, №101, №102, №102А, №102Б, №103, №105, №106, №107, №108, №108А, №108Б, №108В, №110, №111, №112, №113, №113А, №114, №114А, №114Б, №114В, №114Г, №115, №116, №116А, №117, №117А, №118, №119, №119А, №120, №120А, №120Б, №120В, №121, №121Д, №122, №122А, №123, №124, №125, №126, №126А, №127, №128, №129, №130, №131, №134, №179;

Дома квартала "ВОХРА", №1, №1А, №1Б, №1В, №2, №2А, №2Б, №2Г, №2Д, №2Е, №3, №3А, №4, №4А, №4Б, №5, №5А, №6, №7, №7А, №7Б, №7В, №7Г, №8, №8А, №8Б, №9, №9А, №9Б, №9Г, №10, №10/1, №10А, №10Б, №10В, №10Г, №10Е, №11, №11/3, №12, №12А, №13, №13А, №13Б, №13В, №13Г, №13Д, №14, №14А, №14Б, №14В, №14Г, №14Д, №15, №15А, №15Б, №16, №17, №17А, №17Д, №17Е, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №20В, №21, №21А, №21Б, №21В, №21Г, №23, №23А, №23Б, №23В, №23Г, №24, №25, №25А, №26, №27, №28, №29, №29А, №29Б, №30, №30А, №30Б, №30В, №30Д, №30Е, №31, №31А, №32, №33, №33А, №34, №34А, №34Б, №34В, №36, №36А, №36Б, №37, №37А, №37Б, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №43А, №45, №45А, №50, №50Б, №52, №53, №53А, №54, №57, №61;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 77 город Актобе, район Астана, проспект Абилкайыр хана, 50, Городской дворец школьников, тел. 56-47-85
проспект Абилкайыр хана, №44В, №46В, №52, №53, №53А, №55, №56, №57, №59, №61, корпус А, №61, корпус Б, №61, корпус В, №61, корпус Г, №63, №65, №67;
проспект А.Молдагуловой, №30Б;
улица Сатпаева, №2Б;
улица Маресьева, №86, №86Б, №86В, №86Г, №86Д, №86Е, №86Ж.
Избирательный участок № 78 город Актобе, район Алматы, жилой массив Заречный-1, улица М.Букенбаева, 15, средняя школа № 50, тел. 99-86-68
В границах жилого массива "Заречный-1":
участки, №27Б, №133, №194, №337;
улица Набережная, №6, №46;
улица Полевая, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №21 №23, №23/1, №25, №25/1, №27/1, №27/2, №29, №230, №231, №502, №504, №505, №508, №511, №512, №513, №515, №515А, 516;
улица Тополинная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30/1, №31, №31/1, №32, №32/1, №33, №34, №34/2, №35, №35/2, №36, №36/1, №36/2, №37, №38, №39, №40, №41, №41/1, №41/2, №42, №43, №43/1, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54;
улица Воинов-интернационалистов, №25, №26, №27, №27А, №27Б, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №38/1, №38/2, №39, №40, №40/2, №41, №41/1, №41/2, №42, №43, №43Г, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №277, №295А;
улица Ф.Озмителя, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №44/1, №45, №46, №48, №48/1, №48/2, №50, №170А;
улица М.Букенбаева, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №23А, №24, №25, №25Б, №26, №26/1, №26/2, №27, №28, №28/1, №28/2, №29, №30, №30/1, №30/2, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №57А, №58, №59, №60, №62, №66, №68, №70, №72, №75, №76, №80, №96;

"ВОХР" кварталындағы үйлер, №1, №1А, №1Б, №1В, №2, №2А, №2Б, №2Г, №2Д, №2Е, №3, №3А, №4, №4А, №4Б, №5, №5А, №6, №7, №7А, №7Б, №7В, №7Г, №8, №8А, №8Б, №9, №9А, №9Б, №9Г, №10, №10/1, №10А, №10Б, №10В, №10Г, №10Е, №11, №11/3, №12, №12А, №13, №13А, №13Б, №13В, №13Г, №13Д, №14, №14А, №14Б, №14В, №14Г, №14Д, №15, №15А, №15Б, №16, №17, №17А, №17Д, №17Е, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №20В, №21, №21А, №21Б, №21В, №21Г, №23, №23А, №23Б, №23В, №23Г, №24, №25, №25А, №26, №27, №28, №29, №29А, №29Б, №30, №30А, №30Б, №30В, №30Д, №30Е, №31, №31А, №32, №33, №33А, №34, №34А, №34Б, №34В, №36, №36А, №36Б, №37, №37А, №37Б, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №43А, №45, №45А, №50, №50Б, №52, №53, №53А, №54, №57, №61;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 77 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 50, Қалалық оқушылар Сарайы, тел. 56-47-85
Әбілқайыр хан даңғылы, №44В, №46В, №52, №53, №53А, №55, №56, №57, №59, №61, корпус А, №61, корпус Б, №61, корпус В, №61, корпус Г, №63, №65, №67;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №30Б;
Сәтпаев көшесі, №2Б;
Маресьев көшесі, №86, №86Б, №86В, №86Г, №86Д, №86Е, №86Ж.
№ 78 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Заречный-1 тұрғын үй алабы, М. Бөкенбаев көшесі, 15, № 50 орта мектеп, тел. 99-86-68
"Заречный-1" тұрғын үй алабының шекарасында:
учаскелер, №27Б, №133, №194, №337;
Набережный көшесі, №6, №46;
Полевой көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №21 №23, №23/1, №25, №25/1, №27/1, №27/2, №29, №230, №231, №502, №504, №505, №508, №511, №512, №513, №515, №515А, 516;
Тополинный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №30/1, №31, №31/1, №32, №32/1, №33, №34, №34/2, №35, №35/2, №36, №36/1, №36/2, №37, №38, №39, №40, №41, №41/1, №41/2, №42, №43, №43/1, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54;
Жауынгер-интернационалистер көшесі, №25, №26, №27, №27А, №27Б, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №38/1, №38/2, №39, №40, №40/2, №41, №41/1, №41/2, №42, №43, №43Г, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №277, №295А;
Ф.Озмитель көшесі, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №44/1, №45, №46, №48, №48/1, №48/2, №50, №170А;
М.Бөкенбаев көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №21А, №22, №23, №23А, №24, №25, №25Б, №26, №26/1, №26/2, №27, №28, №28/1, №28/2, №29, №30, №30/1, №30/2, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №46А, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №57А, №58, №59, №60, №62, №66, №68, №70, №72, №75, №76, №80, №96;

улица Сулы, №1, №1А, №2, №2А, №3, №3А, №4, №5, №6, №6А, №7, №7А, №7/1, №7/2, №8, №9, №9/1, №9/2, №10, №10А, №11, №11А, №11/1, №11/2, №12, №13, №13Д, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №19Б, №20,№20Б, №20/2, №21А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26Б, №27, №27Б, №32, №32А;
улица С.Ешбаева, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9/2, №10, №11, №12, №12/2, №13, №14, №14/2, №15, №16, №16/1, №17, №18, №18/1, №19, №20, №20/2, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №44/1, №44/2, №45, №46, №47, №48, №51, №52, №53, №54;
улица А.Гуцало, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13/2, №14, №15, №15/1, №15/2, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23/1, №23/2, №24, №25, №25/1, №25/2, №26, №27, №27/2, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №445, №446, №447, №448, №449;
улица Новороссийская, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10/2, №12, №19, №23, №27, №30, №31, №33, №35, №37, №48, №50, №52;
улица Энергетиков, №1, №1/1, №1/2, №2, №3, №3/1, №3/2, №4, №5, №6, №6А №6/2, №7, №8, №9, №9А, №10, №10А, №10Б, №10/2, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №21, №23, №25, №102;
улица Машиностроителей, №1, №2, №3, №3/2, №5, №5/2, №6, №7, №7/1, №7/2, №8, №8А, №9, №9/1, №9/2, №11, №11А, №12А, №13, №15, №17, №17/2, №17А, №17Б, №18, №18А, №18Б, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №32А, №33, №35, №37, №37А, №37Б, №39, №41, №52, №57, №61, №62, №62А, №63, №64, №66, №91;
улица Архитектурная, №1, №2, №3, №3/1, №3/2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №19, №21/1, №21/2, №22/1, №26, №37, №38, №41А, №70;
улица А.Попова, №48, №49, №49А, №51, №52, №56, №57, №58, №58А, №59, №60, №61, №62, №64, №65, №67, №68, №73, №74, №75, №81, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №91А, №92, №94, №96, №113А, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №345А, №346, №347, №348, №348А;
жилые дома лесопитомника, жилой массив "Сая";
жилые дома села Магаджановское.
Избирательный участок № 79 город Актобе, район Алматы, улица Жамбыла, 1 А, областной противотуберкулезный диспансер, тел. 21-13-74
В границах лечебных корпусов областного противотуберкулезного диспансера.
Избирательный участок № 80 город Актобе, район Алматы, улица Ы.Алтынсарина, 3 А, областной перинатальный центр, тел. 21-25-74
В участок входят корпуса областного перинатального центра.
Избирательный участок № 81 город Актобе, район Алматы, улица Шернияза, 59, областной кожно-венерологический диспансер, тел. 21-11-53
В участок входят областной кожно-венерологический диспансер.

Сулы көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №3А, №4, №5, №6, №6А, №7, №7А, №7/1, №7/2, №8, №9, №9/1, №9/2, №10, №10А, №11, №11А, №11/1, №11/2, №12, №13, №13Д, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №19Б, №20,№20Б, №20/2, №21А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26Б, №27, №27Б, №32, №32А;
С.Ешбаев көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9/2, №10, №11, №12, №12/2, №13, №14, №14/2, №15, №16, №16/1, №17, №18, №18/1, №19, №20, №20/2, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №44/1, №44/2, №45, №46, №47, №48, №51, №52, №53, №54;
А.Гуцало көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13/2, №14, №15, №15/1, №15/2, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23/1, №23/2, №24, №25, №25/1, №25/2, №26, №27, №27/2, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №445, №446, №447, №448, №449;
Новороссийский көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10/2, №12, №19, №23, №27, №30, №31, №33, №35, №37, №48, №50, №52;
Энергетиктер көшесі, №1, №1/1, №1/2, №2, №3, №3/1, №3/2, №4, №5, №6, №6А №6/2, №7, №8, №9, №9А, №10, №10А, №10Б, №10/2, №11, №12, №13, №14, №14А, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №21, №23, №25, №102;
Машиностроителей көшесі, №1, №2, №3, №3/2, №5, №5/2, №6, №7, №7/1, №7/2, №8, №8А, №9, №9/1, №9/2, №11, №11А, №12А, №13, №15, №17, №17/2, №17А, №17Б, №18, №18А, №18Б, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №32А, №33, №35, №37, №37А, №37Б, №39, №41, №52, №57, №61, №62, №62А, №63, №64, №66, №91;
Архитектурный көшесі, №1, №2, №3, №3/1, №3/2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №19, №21/1, №21/2, №22/1, №26, №37, №38, №41А, №70;
А.Попов көшесі, №48, №49, №49А, №51, №52, №56, №57, №58, №58А, №59, №60, №61, №62, №64, №65, №67, №68, №73, №74, №75, №81, №86, №87, №88, №89, №89А, №90, №91, №91А, №92, №94, №96, №113А, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №345А, №346, №347, №348, №348А;
Орман шаруашылығының тұрғын үйлері, "Сая" тұрғын үй алабы;
Мағаджан ауылының тұрғын үйлері.
№ 79 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 1 А, облыстық туберкулезге қарсы диспансер, тел. 21-13-74
Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансерінің емдеу корпустарының шекарасында.
№ 80 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы. Алтынсарин көшесі, 3 А, облыстық перинаталдық орталық, тел. 21-25-74
Учаскеге облыстық перинаталдық орталықтың корпустары кіреді.
№ 81 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз көшесі, 59, облыстық тері-венерологиялық диспансер, тел. 21-11-53
Учаскеге облыстық тері-венерологиялық диспансер кіреді.

Избирательный участок № 82 город Актобе, район Астана, улица Хиуаз Доспановой, 36, ФАО "Железнодорожные госпитали медицинских катастроф" - Актюбинская железнодорожная больница, тел. 97-52-27
В границах лечебных корпусов объединенной железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 83 город Актобе, район Астана, проспект Мира, 43, областная клиническая инфекционная больница, тел. 50-08-83
В границах лечебных корпусов областной клинической инфекционной больницы.
Избирательный участок № 84 город Актобе, район Астана, улица Пацаева, 7, ГКП "Больница скорой медицинской помощи", тел. 54-76-65
В границах лечебных корпусов больницы скорой медицинской помощи и городской детской больницы.
Избирательный участок № 85 город Актобе, район Астана, село Жанаконыс, медицинский центр Западно-Казахстанского Государственного медицинского университета имени М.Оспанова, тел. 56-82-88
В участок входят корпуса медицинского центра Западно-Казахстанского Государственного медицинского университета имени М.Оспанова.
Избирательный участок № 86 город Актобе, район Астана, село Жанаконыс, стационар областного наркологического диспансера, тел. 99-78-58
В участок входит стационар областного наркологического диспансера, ГККП "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие".
Избирательный участок № 87 город Актобе, район Астана, улица Есет батыра, 39, тел. 50-03-60
Учреждение.
Избирательный участок № 88 город Актобе, район Астана, село Жанаконыс, Областная многопрофильная больница, тел. 53-42-45
В границах корпусов областной детской клинической больницы и областной многопрофильной больницы.
Избирательный участок № 89 город Актобе, район Астана, улица Павлова, 3, тел. 77-82-46
Учреждение.
Избирательный участок № 90 город Актобе, район Астана, село Сазда, улица Дарын, 1, Саздинская средняя школа, тел. 99-18-44
В границах села Сазда:
улица Новостройка, №504, №623;
улица Сазда-1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
участки села Сазда, №46, №46А, №4, №83, №100, №101;
улица Сазды, №1, №2, №3, №5;
улица Шагала, №1, №2, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №21, №23, №25, №20, №20А, №22, №24, №27, №27А, №29, №30, №32, №32А, №43, №46, №47;
улица Орталык, №1, №2, №2/1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №26, №26/2, №27, №28, №29, №30, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №41, №43, №75А;
улица Мерейтой, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28А, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37;

№ 82 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Хиуаз Доспанова көшесі, 36, "Апаттар медицицнасының темір жолдар госпиталі" АҚФ – Ақтөбе темір жол ауруханасы, тел. 97-52-27
Біріккен темір жол ауруханасының емдеу корпустары шекарасында.
№ 83 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 43, облыстық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы, тел. 50-08-83
Облыстық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы емдеу корпустарының шекарасында.
№ 84 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Пацаев көшесі, 7, "Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" МКК, тел. 54-76-65
Жедел медициналық жәрдем ауруханасы және қалалық балалар ауруханасының емдеу корпустарының шекарасында.
№ 85 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс ауылы, М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығы, тел. 56-82-88
Учаскеге М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығының корпустары кіреді.
№ 86 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс ауылы, облыстық наркология диспансерінің стационары, тел. 99-78-58
Учаскеге облыстық наркология диспансерінің стационары кіреді, "Мамандандырылған емдеу-алдын алу кәсіпорны" МКҚК кіреді.
№ 87 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 39, тел. 50-03-60
Мекеме.
№ 88 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс ауылы Облыстық көпсалалы аурухана, тел. 53-42-45 Облыстық балалар клиникалық ауруханасының және облыстық көпсалалы ауруханасының корпустары шекарасында.
Мекеме.
№ 89 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Павлов көшесі, 3, тел. 77-82-46
Мекеме.
№ 90 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сазды ауылы, Дарын көшесі, 1, Сазды орта мектеп, тел. 99-18-44
Сазды ауылының шекарасында:
Новостройка көшесі, №504, №623;
Сазды-1 көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
Сазды ауылы учаскелері, №46, №46А, №4, №83, №100, №101;
Сазды көшесі, №1, №2, №3, №5;
Шағала көшесі, №1, №2, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №21, №23, №25, №20, №20А, №22, №24, №27, №27А, №29, №30, №32, №32А, №43, №46, №47;
Орталық көшесі, №1, №2, №2/1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №26, №26/2, №27, №28, №29, №30, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №41, №43, №75А;
Мерейтой көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №17, №18, №19, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28А, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №37;

улица Онеге, №1, №1В, №1Г, №1/2, №2, №3, №3Б, №4, №6А, №8, №10, №11, №12А, №14А, №16, №18, № 20, №24, №24Б, №26/1, №26/2, №28, №30, №32А, №34, №36, №40, №42, №44, №46, №47, №48;
улица Дарын, №1, №1А, №1Б, №4, №4А, №5, №5А, №7, №8, №9, №9Г, №11, №14, №16, №83А;
улица Кокжелек, №1, №3, №3А, №4, №4А, №7, №15;
улица Казан, №1, №2, №2А, №3, №4, №8, №9, №11А, №12, №12А, №14;
улица Жусанды, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №11, №18, №20, №23;
улица Жасампаз, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №21А, №185;
Квартал "А", №6, №7, №8, №8А, №10, №11, №13, №14А, №18, №17, №16, №19, №21, №22, №23, №24, №27, №28, №32;
включая дома жилой массив "Лесное" и прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 91 город Актобе, район Алматы, село Пригородное, улица Бейбитшилик, 4, Пригородная средняя школа, тел. 98-41-44
В границах села Пригородное.
Избирательный участок № 92 город Актобе, район Алматы, село Садовое, основая школа № 54, тел. 98-35-79
В границах сел Садовое, Шилисай.
Избирательный участок № 93 город Актобе, район Алматы, село Акшат, средняя школа № 67, тел. 24-17-31
В границах села Акшат.
Избирательный участок № 94 город Актобе, район Алматы, село Кенеса Нокина, Актюбинский сельскохозяйственный колледж, тел. 99-43-05
Жилые дома Актюбинского сельскохозяйственного колледжа, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, вновь построенные дома по улицам Жигер, Балауса, Аманат, Уркер, Улан, Серуен, Кеменгер;
санаторий "Чайка".
Избирательный участок № 95 город Актобе, район Алматы, село Кенеса Нокина, Благодарная средняя школа, тел. 99-42-20
В границах села Кенеса Нокина:
улица Мичурина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34;
улица Саябак, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23;
улица Мира, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31;
улица Октябрьская, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47;
улица Строительная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23;

Өнеге көшесі, №1, №1В, №1Г, №1/2, №2, №3, №3Б, №4, №6А, №8, №10, №11, №12А, №14А, №16, №18, № 20, №24, №24Б, №26/1, №26/2, №28, №30, №32А, №34, №36, №40, №42, №44, №46, №47, №48;
Дарын көшесі, №1, №1А, №1Б, №4, №4А, №5, №5А, №7, №8, №9, №9Г, №11, №14, №16, №83А;
Көкжелек көшесі, №1, №3, №3А, №4, №4А, №7, №15;
Қазан көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №8, №9, №11А, №12, №12А, №14;
Жусанды көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №11, №18, №20, №23;
Жасампаз көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №21А, №185;
"А" кварталы, №6, №7, №8, №8А, №10, №11, №13, №14А, №18, №17, №16, №19, №21, №22, №23, №24, №27, №28, №32;
"Лесное" тұрғын үй алабының үйлері және жақын жатқан бау-бақша учаскелерін қосқанда.
№ 91 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Пригородное ауылы, Бейбітшілік көшесі, 4, Пригородный орта мектеп, тел. 98-41-44
Пригородное ауылының шекарасында.
№ 92 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Садовое ауылы, № 54 негізгі мектеп, тел. 98-35-79
Садовое, Шиелісай ауылдарының шекарасында.
№ 93 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақшат ауылы, № 67 орта мектеп, тел. 24-17-31
Ақшат ауылының шекарасында.
№ 94 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кеңес Нокин ауылы, Ақтөбе ауылшаруашылық колледжі, тел. 99-43-05
Ақтөбе ауылшаруашылық колледжінің тұрғын үйлері, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, Жігер, Балауса, Аманат, Үркер, Ұлан, Серуен, Кемеңгер көшелерінде жаңа салынған үйлер;
"Чайка" санаторийі.
№ 95 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кеңес Нокин ауылы, Благодарный орта мектеп, тел. 99-42-20
Кеңес Нокин ауылының шекарасында:
Мичурин көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34;
Саябақ көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23;
Мира көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31;
Октябрьский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47;
Строительный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23;

улица Набережная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15;
улица Достык, №1, №2, №2Б, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №8, №9, №10, №11, №11А, №13;
улица Ильяса Есенберлина, 1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №30/1;
переулок Клубный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
село Украинка.
Избирательный участок № 96 город Актобе, район Алматы, село Кызылжар, Кызылжарская средняя школа, тел. 22-92-77
В границах села Кызылжар.
Избирательный участок № 97 город Актобе, район Алматы, село Беккул баба, основная школа имени Беккул баба, тел. 22-57-13
В границах сел Беккул баба, Ульке, Актасты.
Избирательный участок № 98 город Актобе, район Алматы, село Белогорка, Белогорская основная школа, тел. 24-18-54
В границах сел Белогорка, Белогорский карьер.
Избирательный участок № 99 город Актобе, район Алматы, село Акжар, средняя школа № 70, тел. 99-15-85
В границах села Акжар, прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 100 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, улица Байганина, 2 А, Каргалинская казахская средняя школа имени М. Арына, тел. 99-50-71
В границах села Каргалинское:
улица 60 лет Октября, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14, №14А, №16, №17;
улица Н.Байганина, №1, №2, №4, №6, №12, №12А, №12Б;
улица Абая, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №12Б;
улица Нефтеразведчиков, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14;
улица Первомайская, №1, №7, №7А, №9, №11, №11А, №13, №15, №15А, №17;
улица 8 Марта, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 101 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, улица К. Сатпаева, 38, средняя школа № 53, тел. 99-69-32
В границах села Каргалинское:
улица Мира, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №8, №10, №11, №12;
улица Степная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №35, №37, №38, №40, №41, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №50, №50А, №52, №54, №54А, №56, №57;
улица Дружбы, №1, №1А, №1Б, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №27, №29, №30, №31, №32 №33, №35, №37, №39, №41, №42, №44, №46, №48, №49, №50, уч. №588;
улица Транспортная, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №18;
улица Дачная, №25, №26;
улица Северная, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20;

Набережный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15;
Достық көшесі, №1, №2, №2Б, №3, №4, №5, №5А, №6, №6А, №8, №9, №10, №11, №11А, №13;
Ілияс Есенберлин көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №30, №30/1;
Клубный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12;
Украинка ауылы.
№ 96 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қызылжар ауылы, Қызылжар орта мектеп, тел. 22-92-77
Қызылжар ауылының шекарасында.
№ 97 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Бекқұл баба ауылы, Бекқұл баба атындағы негізгі мектебі, тел. 22-57-13
Бекқұл баба, Өлке, Ақтасты ауылдарының шекарасында.
№ 98 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Белогорка ауылы, Белогор негізгі мектебі, тел. 24-18-54
Белогорка, Белогор карьері ауылдарының шекарасында.
№ 99 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақжар ауылы, № 70 орта мектеп, тел. 99-15-85
Ақжар ауылының шекарасында, жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 100 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Байғанин көшесі, 2 А, М. Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектеп, тел. 99-50-71
Қарғалы ауылының шекарасында:
60 лет Октября көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14, №14А, №16, №17;
Н.Байғанина көшесі, №1, №2, №4, №6, №12, №12А, №12Б;
Абай көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №12Б;
Нефтеразведчиков көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14;
Первомайский көшесі, №1, №7, №7А, №9, №11, №11А, №13, №15, №15А, №17;
8 Март көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 101 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі, 38, № 53 орта мектеп, тел. 99-69-32
Қарғалы ауылының шекарасында:
Мира көшесі, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №8, №10, №11, №12;
Степной көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №35, №37, №38, №40, №41, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №47, №47А, №48, №49, №50, №50А, №52, №54, №54А, №56, №57;
Дружба көшесі, №1, №1А, №1Б, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №27, №29, №30, №31, №32 №33, №35, №37, №39, №41, №42, №44, №46, №48, №49, №50, №588;
Транспортный көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №18;
Дачный көшесі, №25, №26;
Северный көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20;

улица Каргалинская, №1А, №4, №5, №5А, №6, №8, №10, №11, №11Б, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №22, №24, №26, №27, №28, №29;
улица Картова, №3, №5, №7, №9, №11, №11А, №13, №14, №15;
улица Цветочная, №1, №3, №3А, №9, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №30, №32, №32А;
переулок Жасыл, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19;
улица Песочная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №10, №10А, №12, №14, №15, №19, №20, №21, №23А, №25, №27, №29, №29А;
улица Солнечная, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №27, №29, №29А, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №49.
Избирательный участок № 102 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, улица Сатпаева, 52А, Детско-юношеская спортивная школа города Актобе № 1, тел. 99–51–34
В границах села Каргалинское:
улица Пацаева, №2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8/1, №8/2, №10/1, №10/2, №10/3, №12/1, №12/2, №12/3, №14;
улица Азберген батыра, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18, №22, №24, №28;
улица Молодежная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20;
улица Студенческая, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18;
улица Советская, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13;
переулок Ясный, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №5/3, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №34, №35;
переулок Абая, №2, №4, №7, №7А, №13;
улица И.Жандосова, №2, №4, №6, №7, №9;
улица И.Тайманова, №1, №3, №5, №7, №9;
улица Заречная, №1/1, №1/2, №1/3, №2, №3;
улица Садовая (бывшая госплемстанция), №1, №1А, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8;
улица Интернациональная, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №16;
улица Набережная (бывшая госплемстанция), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17;
улица И.Мишина (бывшая улица Садовая совхоза Каргалинский), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №32Б, №33, №34, №34А, №34Б, №34В, №34Г, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47, №49;
улица Комсомольская, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №19;
улица Центральная, №1, №6, №7, №8, №14, №20;
улица Набережная (бывший совхоз Каргалинский), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12;
квартал "Энергетик", №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №20, №21, №23, №25, №30, №31, №34, №38, №43, №50, №56, №60;

Қарғалы көшесі, №1А, №4, №5, №5А, №6, №8, №10, №11, №11Б, №12, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №22, №24, №26, №27, №28, №29;
Картов көшесі, №3, №5, №7, №9, №11, №11А, №13, №14, №15;
Цветочный көшесі, №1, №3, №3А, №9, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №25, №30, №32, №32А;
Жасыл тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19;
Песочный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №10, №10А, №12, №14, №15, №19, №20, №21, №23А, №25, №27, №29, №29А;
Солнечный көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №27, №29, №29А, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №49.
№ 102 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі, 52А, № 1 Ақтөбе қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі, тел. 99–51–34
Қарғалы ауылының шекарасында:
Пацаев көшесі, №2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/2, №6/1, №6/2, №7, №8/1, №8/2, №10/1, №10/2, №10/3, №12/1, №12/2, №12/3, №14;
Әзберген батыр көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18, №22, №24, №28;
Молодежный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №20;
Студенческий көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18;
Советский көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13;
Ясный тұйық көшесі, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №5/3, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №34, №35;
Абай тұйық көшесі, №2, №4, №7, №7А, №13;
И.Жандосов көшесі, №2, №4, №6, №7, №9;
И.Тайманов көшесі, №1, №3, №5, №7, №9;
Заречный көшесі, №1/1, №1/2, №1/3, №2, №3;
Садовый көшесі (бұрынғы госплемстанция), №1, №1А, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8;
Интернациональный көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №16;
Набережный көшесі (бұрынғы госплемстанция), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17;
И.Мишин көшесі (Қарғалы совхозының бұрынғы Садовая көшесі), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №32Б, №33, №34, №34А, №34Б, №34В, №34Г, №35, №36, №37, №38, №39, №41, №43, №45, №47, №49;
Комсомольский көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №19;
Центральный көшесі, №1, №6, №7, №8, №14, №20;
Набережный көшесі (бұрынғы совхоз Каргалинский), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12;
"Энергетик" кварталы, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №18, №20, №21, №23, №25, №30, №31, №34, №38, №43, №50, №56, №60;

улица К.Сатпаева, №2, №3, №6, №7, №9, №11, №11А, №13, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №34, №40, №47, №49, №50, №51, №53;
улица М.Маметовой, №1, №3.
Избирательный участок № 103 город Актобе, район Алматы, село Ясное, Актюбинская средняя школа, тел. 98-83-61
В границах села Ясное, Ясное-2.
Жилые дома птицефабрики АО "Рамазан", №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 104 город Актобе, район Астана, село Курашасай, участок № 400, средняя школа № 58, тел. 22-90-18
В границах села Курашасай.
Избирательный участок № 105 город Актобе, район Астана, село Жанаконыс, улица Ленина, 25, Новая средняя школа, тел. 99-75-17
улица Алматинская, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16А, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №27;
улица Абая, №1, №3, №3А, №8, №9, №10, №14, №17, №22;
улица Мира, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5/1, №5/2, №6, №7, №7/1, №7/2, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21/1, №22, №23, №23/1, №24, №25, №25/1, №25/2, №26, №27, №27/1, №27/2, №28, №29/1, №29/2, №30, №32, №34, №36;
улица 40 лет Победы, №1, №1А, №2, №3, №3/1, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №7Б, №7А, №8, №9, №9А, №9В, №10, №11, №11/2, №11А, №13, №13А, №13/3, №15, №15А, №15/1, №15/2, №16/2, №16, №17, №17/1, №18, №19, №19/1, №20А, №20, №20/1, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №25А, №26, №26А, №27, №27А, №27В, №28, №29;
переулок Садовый, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6/1, №6/2, №7, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №10/1, №10/2, №12, №12/1, №12/2;
улица Ленина, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №10/1, №10/2, №11, №11/1, №11/2, №12, №13, №13А, №15, №17, №17А, №18, №19, №21, №23, №23/1, №23А, №23/2, №27, №27А, №25;
улица Комсомольская, №1, №1/98, №1А, №2, №2/1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №18, №18А, №18Б, №20, №20А, №22, №24, №26, №26А, №26/2, №27, №29, №31, №33, №38, №104;
улица Степная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №12;
улица Больничная, №1, №1А, №2, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14, №14/1, №14/2, №16, №16/1, №16/2;
улица Молодежная, №1, №1А, №2, №2/2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21/1, №22;
улица Советская, №1Б, №3, №3/1, №4, №4/1, №4А, №5, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18/1, №18/2, №19, №20, №21;
улица Овражная, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18;

Қ.Сәтпаев көшесі, №2, №3, №6, №7, №9, №11, №11А, №13, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №34, №40, №47, №49, №50, №51, №53;
М.Мәметова көшесі, №1, №3.
№ 103 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ясный ауылы, Ақтөбе орта мектебі, тел. 98-83-61
Ясное, Ясное-2 ауылдарының шекарасында;
"Рамазан" АҚ құс фабрикасының тұрғын үйлері, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 104 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Құрашасай ауылы, № 400 учаскесі, № 58 орта мектеп, тел. 22-90-18
Құрашасай ауылының шекарасында.
№ 105 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс ауылы, "Жастар" ауданы, 3 квартал, 13А учаске Новый орта мектеп, тел. 99-75-17
Алматы көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16А, №16, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №27;
Абай көшесі, №1, №3, №3А, №8, №9, №10, №14, №17, №22;
Мира көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5/1, №5/2, №6, №7, №7/1, №7/2, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21/1, №22, №23, №23/1, №24, №25, №25/1, №25/2, №26, №27, №27/1, №27/2, №28, №29/1, №29/2, №30, №32, №34, №36;
40 лет Победы көшесі, №1, №1А, №2, №3, №3/1, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №7Б, №7А, №8, №9, №9А, №9В, №10, №11, №11/2, №11А, №13, №13А, №13/3, №15, №15А, №15/1, №15/2, №16/2, №16, №17, №17/1, №18, №19, №19/1, №20А, №20, №20/1, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №25А, №26, №26А, №27, №27А, №27В, №28, №29;
Садовый тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №4А, №5, №6, №6/1, №6/2, №7, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №10/1, №10/2, №12, №12/1, №12/2;
Ленин көшесі, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №10/1, №10/2, №11, №11/1, №11/2, №12, №13, №13А, №15, №17, №17А, №18, №19, №21, №23, №23/1, №23А, №23/2, №27, №27А, №25;
Комсомол көшесі, №1, №1/98, №1А, №2, №2/1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №18, №18А, №18Б, №20, №20А, №22, №24, №26, №26А, №26/2, №27, №29, №31, №33, №38, №104;
Степной көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №12;
Больничный көшесі, №1, №1А, №2, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №12, №14, №14/1, №14/2, №16, №16/1, №16/2;
Молодежный көшесі, №1, №1А, №2, №2/2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №21/1, №22;
Советский көшесі, №1Б, №3, №3/1, №4, №4/1, №4А, №5, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18/1, №18/2, №19, №20, №21;
Овражный көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18;

улица Новая, №1, №73/2;
многоэтажные жилые дома, №1, №1/1, №2.
Избирательный участок № 106 город Актобе, район Алматы, село Курайли, средняя школа № 59, тел. 98-01-02
улица Женис, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №1/7, №1/8, №1/9, №1/10, №1/11, №1/12, №1/13, №1/14, №1/15, №1/16, №1/17, №1/18, №3/1, №3/2, №3/3, №3/4, №3/5, №3/6, №3/7, №3/8, №3/9, №3/10, №3/11, №3/12, №3/13, №3/14, №3/15, №3/16, №3/17, №3/18, №5/1, №5/3, №5/4, №5/5, №5/6, №5/7, №5/8, №5/9, №5/10, №5/11, №5/12, №5/13, №5/14, №5/15, №5/16, №5/17, №5/18, №7/1, №7/2, №7/3, №7/4, №7/6, №7/7, №7/8, №7/9, №7/10, №7/11, №7/12, №2, №4, №6, №8, №10, №11, №12, №14, №16А, №16, №18, №20, №17/1, №17/2, №19/1, №21/1, №21/2, №22/2, №23/1, №23/2, №24/1, №24/2, №25/1, №25/2, №26/1, №26/2, №26/3, №26/4, №26/5, №26/6, №26/7, №26/8, №27/1, №27/2, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32/1, №32/2, №34/1, №34/2, №36/1, №36/2, №38/1, №38/2, №38/3, №38/4, №40/1, №40/2, №40/3, №40/4, №40/4, №44;
улица Елек, №1, №2, №3/1, №3/2, №3А, №4/1, №4/2, №4/3, №4/4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8/1, №8А, №9/1, №9/2, №10/1, №10/2, №11/1, №11/2, №12, №13/1, №13/2, №14/1, №14/2;
улица Ю.Гагарина, №1, №2, №3/1, №3/2, № №4/1, №4/2, №4/3, №5/1, №5/2, №,6/1, №6/2, №7А, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №96/1, №96/2;
Мектеп-интернат, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
улица Ы.Алтынсарина, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6, №7/1, №8, №10, №11А, №11/1, №12/1;
улица Фучика, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14/1, №14/2, №14/3, №14/4, №15/1, №15/2, №15/3, №15/4;
переулок Украинский, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2;
улица Гофмана, №1, №2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5, №6, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9, №10, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2;
переулок Новый, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15/1, №15/2, №16, №17/1, №17/2, №18, №19;
улица Целинная, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №7, №8/1, №8/2, №9, №10/1, №6/2, №11, №10/2;
улица Данк, №1, №2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №7/3, №8/1, №8/2, №9, №10/1, №10/2;
переулок Парковый, №1, №1/1, №1/2, №3, №4, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №7А, №8;
улица Вагонная, №2, №3, №4/1, №4/2;
улица Тепличная, №4/1, №4/2, №5, №6, №7, №8, №9, №14, №22, №32, №157, вновь построенные жилые дома;
улица Абая, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36/1, №36/2, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75/1, №75/2, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №93, №94, №95;

Новый көшесі, №1, №73/2;
Көп қабатты тұрғын үйлер, №1, №1/1, №2.
№ 106 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қурайлы ауылы, № 59 орта мектеп, тел. 98-01-02
Жеңіс көшесі, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №1/7, №1/8, №1/9, №1/10, №1/11, №1/12, №1/13, №1/14, №1/15, №1/16, №1/17, №1/18, №3/1, №3/2, №3/3, №3/4, №3/5, №3/6, №3/7, №3/8, №3/9, №3/10, №3/11, №3/12, №3/13, №3/14, №3/15, №3/16, №3/17, №3/18, №5/1, №5/3, №5/4, №5/5, №5/6, №5/7, №5/8, №5/9, №5/10, №5/11, №5/12, №5/13, №5/14, №5/15, №5/16, №5/17, №5/18, №7/1, №7/2, №7/3, №7/4, №7/6, №7/7, №7/8, №7/9, №7/10, №7/11, №7/12, №2, №4, №6, №8, №10, №11, №12, №14, №16А, №16, №18, №20, №17/1, №17/2, №19/1, №21/1, №21/2, №22/2, №23/1, №23/2, №24/1, №24/2, №25/1, №25/2, №26/1, №26/2, №26/3, №26/4, №26/5, №26/6, №26/7, №26/8, №27/1, №27/2, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32/1, №32/2, №34/1, №34/2, №36/1, №36/2, №38/1, №38/2, №38/3, №38/4, №40/1, №40/2, №40/3, №40/4, №40/4, №44;
Елек көшесі, №1, №2, №3/1, №3/2, №3А, №4/1, №4/2, №4/3, №4/4, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №8/1, №8А, №9/1, №9/2, №10/1, №10/2, №11/1, №11/2, №12, №13/1, №13/2, №14/1, №14/2;
Ю.Гагарин көшесі, №1, №2, №3/1, №3/2, № №4/1, №4/2, №4/3, №5/1, №5/2, №,6/1, №6/2, №7А, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №96/1, №96/2;
Мектеп-интернат, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Ы.Алтынсарина көшесі, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6, №7/1, №8, №10, №11А, №11/1, №12/1;
Фучик көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14/1, №14/2, №14/3, №14/4, №15/1, №15/2, №15/3, №15/4;
Украинский тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2;
Гофман көшесі, №1, №2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5, №6, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9, №10, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2;
Новый тұйық көшесі, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №2, №3, №4, №5, №6/1, №6/2, №7, №8, №9, №10, №11/1, №11/2, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15/1, №15/2, №16, №17/1, №17/2, №18, №19;
Целинный көшесі, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №7, №8/1, №8/2, №9, №10/1, №6/2, №11, №10/2;
Даңқ көшесі №1, №2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №7/3, №8/1, №8/2, №9, №10/1, №10/2;
Парковый тұйық көшесі, №1, №1/1, №1/2, №3, №4, №5, №6, №6А, №6Б, №7, №7А, №8;
Вагонный көшесі, №2, №3, №4/1, №4/2;
Тепличный көшесі, №4/1, №4/2, №5, №6, №7, №8, №9, №14, №22, №32, №157, жаңа салынған тұрғын үйлер;
Абай көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36/1, №36/2, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75/1, №75/2, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №93, №94, №95;

улица Ардагерлер, №1, №1А, №1Б, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №71, №73, №75, №77, №79;
улица Степная, №1/1, №2, №3/3, №4;
переулок Малый, №1, №2, №3, №4;
улица Енбек, №1, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16;
улица Актобе, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №2/3, №2/4, №2/5, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №9/1, №9/2, №10, №11/1, №11/2, №13/1, №13/2, №,13/3, №17;
улица Т.Бегельдинова, №2/1, №2/2, №3, №4/1, №4/2, №5, №6, №7, №8;
улица Интернациональная, №1, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №19;
улица А.Молдагуловой, №1, №3, №4/1, №4/2, №5, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №15, №17, №20, №21, №24;
улица Мектеп, №1, №1А, №1Б, №2А, №2/1, №2/2, №2/3, №3, №4/1, №4/2, №5, №6/1, №6/2, №7, №8/1, №8/2, №10/1, №10/2, №11/1, №118/2, №12, №13/1, №13/2, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26/1, №26/2, №26/3, №27, №28, №29, №31, №33, №35, №37, №39, вновь построенные жилые дома.
Избирательный участок № 107 город Актобе, район Алматы, село Орлеу, средняя школа № 57, тел. 76-18-97
В границах села Орлеу.
Избирательный участок № 108 город Актобе, район Астана, жилой массив Юго-Запад-1, ул.Х.Мамановой, 9, средняя школа № 10, тел. 53-46-75
В границах жилого массива Юго-Запад-1.
Избирательный участок № 109 город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, 31 А, Актюбинский строительно-монтажный колледж, тел. 23-67-83
11 микрорайон, №19, №21, №23, №25, №27, №28, №31А, №35, №36;
улица Аз наурыз, №2 (11 микрорайон, №24), №6 (11 микрорайон, №31), №8 (11 микрорайон, №32), №10 (11 микрорайон, №33), №12 (11 микрорайон, №34).
Избирательный участок № 110 город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, 92 А, средняя школа № 35, тел. 23-42-84
11 микрорайон, №3, №8, №15, №16, №37, №37А, №41В;
улица Шайкенова, №13 (11 микрорайон, №3А), №13А, №11 (11 микрорайон, №3ВГ), №9, корпус 1 (11 микрорайон, №8, корпус1);
улица Аз наурыз, №16 (11 микрорайон, №39), №13 (11 микрорайон, №39А), №18 (11 микрорайон, №41Г), №20 (11 микрорайон, №41), №24 (11 микрорайон, №42), №26 (11 микрорайон, №43).
Избирательный участок № 111 город Актобе, район Астана, 11 микрорайон, 98, средняя школа № 37, тел. 23-15-99
11 микрорайон, №13, №14, №76, №77, №79, №80, №81;
улица Шайкенова, №5 (11 микрорайон, №10), №1 (11 микрорайон, №12), №2 (11 микрорайон, №82), №4 (11 микрорайон, №83).

Ардагерлер көшесі, №1, №1А, №1Б, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №71, №73, №75, №77, №79;
Степной көшесі, №1/1, №2, №3/3, №4;
Малый тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4;
Еңбек көшесі, №1, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16;
Ақтөбе көшесі, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №2/3, №2/4, №2/5, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6/1, №6/2, №7/1, №7/2, №9/1, №9/2, №10, №11/1, №11/2, №13/1, №13/2, №,13/3, №17;
Т.Бегельдинов көшесі, №2/1, №2/2, №3, №4/1, №4/2, №5, №6, №7, №8;
Интернациональный көшесі, №1, №3, №3А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №17, №19;
Ә.Молдағұлова көшесі, №1, №3, №4/1, №4/2, №5, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №14, №15, №17, №20, №21, №24;
Мектеп көшесі, №1, №1А, №1Б, №2А, №2/1, №2/2, №2/3, №3, №4/1, №4/2, №5, №6/1, №6/2, №7, №8/1, №8/2, №10/1, №10/2, №11/1, №118/2, №12, №13/1, №13/2, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26/1, №26/2, №26/3, №27, №28, №29, №31, №33, №35, №37, №39, жаңа салынған тұрғын үйлер.
№ 107 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Өрлеу ауылы, № 57 орта мектеп, тел. 76-18-97
Өрлеу ауылының шекарасында.
№ 108 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы, Х.Маманов көшесі, 9 № 10 орта мектеп, тел. 53-46-75
"Оңтүстік-Батыс–1" тұрғын тұрғын үй алабының шекарасында.
№ 109 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, 31 А, Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжі, тел. 23-67-83
11 шағын аудан, №19, №21, №23, №25, №27, №28, №31А, №35, №36;
Әз наурыз көшесі, №2 (11 шағын аудан, №24), №6 (11 шағын аудан, №31), №8 (11 шағын аудан, №32), №10 (11 шағын аудан, №33), №12 (11 шағын аудан, №34).
№ 110 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, 92 А, № 35 орта мектеп, тел. 23-42-84
11 шағын аудан, №3, №8, №15, №16, №37, №37А, №41В;
Н.Шәйкенов көшесі, №13 (11 шағын аудан, №3А), №13А, №11 (11 шағын аудан, №3ВГ), №9, корпус 1 (11 шағын аудан, №8, корпус 1) ;
Әз наурыз көшесі, №16 (11 шағын аудан, №39), №13 (11 шағын аудан, №39А), №18 (11 шағын аудан, №41Г), №20 (11 шағын аудан, №41), №24 (11 шағын аудан, №42), №26 (11 шағын аудан, №43).
№ 111 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11 шағын аудан, 98, № 37 орта мектеп, тел. 23-15-99
11 шағын аудан, №13, №14, №76, №77, №79, №80, №81;
Н.Шәйкенов көшесі, №5 (11 шағын аудан, №10), №1 (11 шағын аудан, №12), №2 (11 шағын аудан, №82), №4 (11 шағын аудан, №83).

Избирательный участок № 112 город Актобе, район Астана, 12 микрорайон, гимназия № 51, тел. 23-60-11
12 микрорайон, №16А, №16Б, №16В, №16Г, №16И, №16/1, №16/2, №17, №37, №37А, №38А, №38Б, №39, №39А, №39Б, №58, №58А, №58Б, №58В, №58Г, №58Д, №58Е, №60, №62, №63, №64, №64А, №64Б, №64АБ, №64ВГ, №65, №82.
Избирательный участок № 113 город Актобе, район Алматы, жилой массив Заречный-2, улица А.Попова, 1, Заречная школа-сад, тел. 99-87-58
В границах жилого массива "Заречный-2":
улица Центральная, №1, №3, №5, №7, №9, №9А №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
улица Восточная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9;
улица А.Попова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46;
улица Дачная, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
все дома улицы Кайдауыл батыра, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78;
жилые массивы "Келешек" и "Саяжай";
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 114 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, улица К.Сатпаева, 72, детская музыкальная школа № 3, тел. 99-51-73
В границах села Каргалинское:
улица К.Сатпаева, №2А, №3, №4, №11А, №19, №36А, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №64А, №66, №66А, №68, №68А, №70, №71, №71А, №72, №72/2, №72/3, №72А, №72Б, №73, №74, №76, №77, №77А, №78, №79, №81, №82, №83, №87, №89, №91, №91А, №95, №97, №99, №101, №361;
улица Геологическая, №1, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №15А, №15Б, №15В, №17А, №17Б, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №24, №26, №28, №29;
переулок Дальний, №1, №3, №4, №6, №8;
улица А.Кургулова, №1, №2, №4, №4А, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №16, №17, №18, №20, №24А;
переулок Короткий, №3, №3А, №3Б, №3В, №3Г, №5, №5А, №5Б, №5В, №6, №7, №7А, №8, №12;
улица Матросова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37;
улица Рудная, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15В, №16А, №19, №20, №21, №22, №23, №24;

№ 112 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12 шағын аудан, № 51 гимназия, тел. 23-60-11
12 шағын аудан, №16А, №16Б, №16В, №16Г, №16И, №16/1, №16/2, №17, №37, №37А, №38А, №38Б, №39, №39А, №39Б, №58, №58А, №58Б, №58В, №58Г, №58Д, №58Е, №60, №62, №63, №64, №64А, №64Б, №64АБ, №64ВГ, №65, №82.
№ 113 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Заречный-2 тұрғын үй алабы, А.Попов көшесі, 1, Заречный мектеп - бақшасы, тел. 99-87-58
"Заречный-2" тұрғын үй алабының шекарасында:
Центральный көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №9А №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
Восточный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9;
А.Попов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46;
Дачный көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8;
Қайдауыл батыр көшесінің барлық үйлері, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78;
"Келешек" және "Саяжай" тұрғын алаптары;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 114 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Қ.Сәтпаев көшесі, 72, №3 балалар музыка мектебі, тел. 99-51-73
Қарғалы ауылының шекарасында:
Қ.Сәтпаев көшесі, №2А, №3, №4, №11А, №19, №36А, №42, №42А, №43, №44, №45, №46, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №64А, №66, №66А, №68, №68А, №70, №71, №71А, №72, №72/2, №72/3, №72А, №72Б, №73, №74, №76, №77, №77А, №78, №79, №81, №82, №83, №87, №89, №91, №91А, №95, №97, №99, №101, №361;
Геологическая көшесі, №1, №3, №4, №5, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №15А, №15Б, №15В, №17А, №17Б, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №24, №26, №28, №29;
Дальний тұйық көшесі, №1, №3, №4, №6, №8;
А.Құрғұлов көшесі, №1, №2, №4, №4А, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №15, №16, №17, №18, №20, №24А;
Короткий тұйық көшесі, №3, №3А, №3Б, №3В, №3Г, №5, №5А, №5Б, №5В, №6, №7, №7А, №8, №12;
Матросов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37;
Рудная көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №14А, №15В, №16А, №19, №20, №21, №22, №23, №24;

переулок Рудный, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7.
Избирательный участок № 115 город Актобе, район Астана, Авиагородок, 23 А, средняя школа № 29, тел. 22-72-45
В границах жилых домов "Авиагородка", №1К, №2В, №14А, №19, №22, №22Б, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28;
Район старого аэропорта, №1, №2, №3;
В границах жилого массива "Авиатор-1":
улица Гульдер, №1, №2, №4, №7, №8, №13, №14, №18;
улица Бакыт, №6, №7, №16, №22;
улица Рахат, №1, №4, №8, №11, №18;
улица Байтерек, все дома;
участки, №17, №19, №31, №42, №53, №55, №56, №57;
в границах жилого массива "Авиатор-2":
улица С.Амангосова, все дома;
улица Ушкыштар, все дома;
участки, №1, №2, №3, №5, №5А, №6, №6А, №7, №7А, №9, №9А, №9Б, №10, №11, №12, №13, №15, №16, №17, №17А, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №21А, №21Б, №22, №22А, №23, №23А, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №29А, №29Б, №30, №31, №31А, №33, №37, №38, №42, №44, №48, №57, №60, №63, №64, №73, №77, №84, №85, №98;
в границах микрорайонов "Сельмаш" и "Сельмаш-2" все жилые дома;
улица Илецкая №184А.
Избирательный участок № 116 город Актобе, район Астана, улица 101 стрелковой бригады, 10 А, детская школа искусств имени Казангапа, тел. 95-39-57
улица Бр.Жубановых, №271, №273, №275, №277, №279, №281, №283, №283А, №283, корпус 1, №283, корпус 3, №283, корпус 4, №285, №298, №300;
улица 101 стрелковой бригады, №12.
Избирательный участок № 117 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, улица Родниковая, 1, Актюбинский областной специализированный многопрофильный лицей-интернат имени Есет батыра, тел. 99-61-02
В границах села Каргалинское:
улица Байтерек, №1, №10, №11, №12, №14, №15, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33;
улица Родниковая, №1/1, №1/2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5, №6, №7, №8;
в границах жилого массива "Рауан";
в границах поселка "Заречный-4":
жилые дома улиц А.Сарсекова, Жиембет жырау, Женимпаз, Желкен, Жалантос Бахадура, Жетиген, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №7А, №8, №8А, №9, №10, №11, №11Б, №12, №12А, №12Б, №13, №13А, №13Б, №13В, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №35, №37, №39, №41, №50, №75, №209, №494, №495, №496А, №499(А), №511;
участки, №1, №2, №3, №3А, №4, №8, №9, №10, №10А, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №16А, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №22А, №23, №23А, №24, №25, №26, №26А, №27, №27А, №28, №30, №31, №32, №32А, №33, №33А, №35, №35А, №36, №37, №44, №45, №46, №47, №49, №50, №52, №53, №54, №55, №57, №58, №59, №60, №60А, №61, №68, №71, №72, №73, №74, №80, №81, №83, №84, №85, №86, №87, №89, №90, №91, №92, №94, №96, №97, №99, №100, №101, №103, №106, №107, №108, №110, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №126, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №138А, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №144А, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №158, №159, №160, №161, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188Б, №190, №191, №191А, №192, №193, №194, №195, №195А, №196, №197, №199, №201, №202, №202А, №203, №204, №205, №206, №210, №211, №212, №212А, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №225, №226, №227, №243, №244, №245, №246, №249, №252, №253, №254, №255, №256, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №269, №270, №272, №283, №284А, №285, №288, №295, №295А, №296, №296А, №297, №299, №300, №301, №302, №307, №308, №309, №311, №313, №494, №495, №495А, №496А, №499А.

Рудный тұйық көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7.
№ 115 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық, 23 А, № 29 орта мектеп, тел. 22-72-45
"Авиақалашық" тұрғын үйлерінің шекарасында, №1К, №2В, №14А, №19, №22, №22Б, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28;
Ескі әуежай ауданы, №1, №2, №3;
"Авиатор-1" тұрғындар үй алабының шекарасында:
Гүлдер көшесі, №1, №2, №4, №7, №8, №13, №14, №18;
Бақыт көшесі, №6, №7, №16, №22;
Рахат көшесі, №1, №4, №8, №11, №18;
Бәйтерек көшесі, барлық үйлер;
Учаскелер, №17, №19, №31, №42, №53, №55, №56, №57;
"Авиатор-2" тұрғын үй алабының шекарасында:
С.Аманғосов көшесі, барлық үйлер;
Ұшқыштар көшесі, барлық үйлер;
учаскелер, №1, №2, №3, №5, №5А, №6, №6А, №7, №7А, №9, №9А, №9Б, №10, №11, №12, №13, №15, №16, №17, №17А, №18, №18А, №19, №19А, №20, №20А, №20Б, №21А, №21Б, №22, №22А, №23, №23А, №24, №24А, №25, №26, №27, №28, №29, №29А, №29Б, №30, №31, №31А, №33, №37, №38, №42, №44, №48, №57, №60, №63, №64, №73, №77, №84, №85, №98;
"Сельмаш" және "Сельмаш-2" шағын аудандарының барлық тұрғын үйлер;
Илецкий көшесі, №184А.
№ 116 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 101 атқыштар бригадасы көшесі, 10 А, Қазанғап атындағы балалар өнер мектебі, тел. 95-39-57
Ағ.Жұбановтар көшесі, №271, №273, №275, №277, №279, №281, №283, №283А, №283, корпус 1, №283, корпус 3, №283, корпус 4, №285, №298, №300;
101 атқыштар бригадасы көшесі, №12.
№ 117 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Родниковый көшесі, 1, Есет батыр атындағы Ақтөбе облыстық арнайы көпсалалы лицей-интернаты, тел. 99-61-02
Қарғалы ауылының шекарасында:
Бәйтерек көшесі, №1, №10, №11, №12, №14, №15, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33;
Родниковая көшесі, №1/1, №1/2, №3/1, №3/2, №4/1, №4/2, №5, №6, №7, №8;
"Рауан" тұрғын үй алабының шекарасында;
"Заречный-4" тұрғын үй алабының шекарасында:
Ә.Сәрсеков, Жиембет жырау, Жеңімпаз, Желкен, Жалаңтөс Бахадүр, Жетіген көшелерінің тұрғын үйлері, №1, №1А, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №7А, №8, №8А, №9, №10, №11, №11Б, №12, №12А, №12Б, №13, №13А, №13Б, №13В, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №32А, №33, №35, №37, №39, №41, №50, №75, №209, №494, №495, №496А, №499(А), №511;
учаскелер, №1, №2, №3, №3А, №4, №8, №9, №10, №10А, №12, №13, №14, №15, №15А, №16, №16А, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №22А, №23, №23А, №24, №25, №26, №26А, №27, №27А, №28, №30, №31, №32, №32А, №33, №33А, №35, №35А, №36, №37, №44, №45, №46, №47, №49, №50, №52, №53, №54, №55, №57, №58, №59, №60, №60А, №61, №68, №71, №72, №73, №74, №80, №81, №83, №84, №85, №86, №87, №89, №90, №91, №92, №94, №96, №97, №99, №100, №101, №103, №106, №107, №108, №110, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №126, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №138А, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №144А, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №158, №159, №160, №161, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188Б, №190, №191, №191А, №192, №193, №194, №195, №195А, №196, №197, №199, №201, №202, №202А, №203, №204, №205, №206, №210, №211, №212, №212А, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №225, №226, №227, №243, №244, №245, №246, №249, №252, №253, №254, №255, №256, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №269, №270, №272, №283, №284А, №285, №288, №295, №295А, №296, №296А, №297, №299, №300, №301, №302, №307, №308, №309, №311, №313, №494, №495, №495А, №496А, №499А.

Избирательный участок № 118 город Актобе, район Алматы, село Курайли, Илекская средняя школа, тел. 98-04-25
В границах жилого массива "Елек";
улица Бр.Жубановых, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №1/7, №1/9, №1/10, №1/11, №1/12, №1/13, №1/14, №1/15, №1/16, №2, №3/2, №3/3, №3/4, №3/5, №3/6, №3/7, №3/8, №3/9, №3/10, №3/11, №3/12, №3/13, №3/14, №3/15, №3/16, №4/1, №4/2, №6, №8/1, №8/2, №10, №12/1, №12/2, №14, №16/1, №16/2, №18, №20, №22, №24, №26/1, №26/2, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32, №34, №35;
улица Ш.Берсиева, №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №8, №9, №9А, №10, №11/1, №12, №13/1, №13/2;
улица Пацаева, №1, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9, №10, №11/1, №11/2, №11А, №12, №13, №14/1, №14/2, №16;
улица Есет батыра, №1/1, №1/2, №2, №3, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6, №7, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15, №15А, №20, вновь построенные жилые дома;
улица Жамбыла, №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №12/2, №13, №14, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №21, №23А, №29А, №31А, №33А, №35А, №37А;
улица Д. Кунаева, №1, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6/1, №7, №7А, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №12/2, №13, №14, №15, №16, №18;
улица Курылысшылар, №1, №2, №2А, №2Б, №3/1, №3/2, №4, №5, №6/1, №6/2, №6А, №7, №8, №9/1, №9/2, №9Б;
улица Асау-Барака, №2, №2А, №3/1, №3/2, №4, №5/1, №5/2, №6;
улица Линейная, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3/1, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №5/3;
улица Вокзальная, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №3/3;
улица Мурагер, №15;
улица Сарбаздар, №12, №21, №25, №27, №36;
улица Саттилик, №7, №29, 38;
улица Шаттык, №23;
участки, №212, №225, №234, №235, №239, №244, №247, №255, №259, №276, №290, №300, №457;
39 разъезд.
Избирательный участок № 119 город Актобе, район Алматы, улица Набережная, 78, детский сад № 43 "Гульдаурен", тел. 24-14-75
улица Набережная, №39, №41, №41А, №43, №45, №45А, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №53А, №53Б, №53В, №54, №54А, №55, №55А, №55/1,2, №56, №57, №57А, №57Б, №58, №58А, №59, №59А, №59Б, №60, №61, №62, №63, №64, №64А, №65, №66, №66А, №67, №68, №69, №69А, №69Б, №70, №71, №72, №73, №73А, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №84А, №85, №86, №87;
улица Шернияза, №114, №116, №118, №120, №122, №122А, №124, №126, №126А, №126Б, №128, №128А, №128Б, №130, №134, №134/1, №136, №136А, №138, №138А, №140, №140А, №142, №142А, №144, №146, №148, №148А, №150, №152, №154, №156, №158, №160;
улица Д.Кунаева, №2, №4, №6, №8, №10;
улица Жанибек хана (бывшая Н.Жуковского), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11.
Избирательный участок № 120 город Актобе, район Астана, 12 микрорайон, 37 В, общеобразовательная средняя школа № 56, тел. 24-48-16

№ 118 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қурайлы ауылы, Елек орта мектебі, тел. 98-04-25
"Елек" тұрғын үй алабының шекарасында;
Ағ.Жұбановтар көшесі, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №1/7, №1/9, №1/10, №1/11, №1/12, №1/13, №1/14, №1/15, №1/16, №2, №3/2, №3/3, №3/4, №3/5, №3/6, №3/7, №3/8, №3/9, №3/10, №3/11, №3/12, №3/13, №3/14, №3/15, №3/16, №4/1, №4/2, №6, №8/1, №8/2, №10, №12/1, №12/2, №14, №16/1, №16/2, №18, №20, №22, №24, №26/1, №26/2, №28/1, №28/2, №30/1, №30/2, №32, №34, №35;
Ш.Берсиев көшесі, №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №8, №9, №9А, №10, №11/1, №12, №13/1, №13/2;
Пацаев көшесі, №1, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9, №10, №11/1, №11/2, №11А, №12, №13, №14/1, №14/2, №16;
Есет батыр көшесі, №1/1, №1/2, №2, №3, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №6, №7, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №12/2, №13/1, №13/2, №14, №15, №15А, №20, жаңа салынған тұрғын үйлер;
Жамбыл көшесі, №1/1, №1/2, №2, №3, №4, №5, №6, №7/1, №7/2, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №12/2, №13, №14, №15/1, №15/2, №16/1, №16/2, №21, №23А, №29А, №31А, №33А, №35А, №37А;
Д.Қонаев көшесі, №1, №2/1, №2/2, №3, №4, №5, №6/1, №7, №7А, №8/1, №8/2, №9/1, №9/2, №10, №11, №12/1, №12/2, №13, №14, №15, №16, №18;
Құрылысшылар көшесі, №1, №2, №2А, №2Б, №3/1, №3/2, №4, №5, №6/1, №6/2, №6А, №7, №8, №9/1, №9/2, №9Б;
Асау-Барақ көшесі, №2, №2А, №3/1, №3/2, №4, №5/1, №5/2, №6;
Линейная көшесі, №1/1, №1/2, №2/1, №2/2, №3/1, №4/1, №4/2, №5/1, №5/2, №5/3;
Вокзал көшесі, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №2/1, №2/2, №3/1, №3/2, №3/3;
Мұрагер көшесі, №15;
Сарбаздар көшесі, №12, №21, №25, №27, №36;
Сәттілік көшесі, №7, №29, 38;
Шаттық көшесі, №23;
учаскелер, №212, №225, №234, №235, №239, №244, №247, №255, №259, №276, №290, №300, №457;
39 разъезд.
№ 119 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Набережная көшесі, 78, № 43 "Гүлдәурен" балабақшасы, тел. 24-14-75
Набережный көшесі, №39, №41, №41А, №43, №45, №45А, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №53А, №53Б, №53В, №54, №54А, №55, №55А, №55/1,2, №56, №57, №57А, №57Б, №58, №58А, №59, №59А, №59Б, №60, №61, №62, №63, №64, №64А, №65, №66, №66А, №67, №68, №69, №69А, №69Б, №70, №71, №72, №73, №73А, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №84А, №85, №86, №87;
Шернияз көшесі, №114, №116, №118, №120, №122, №122А, №124, №126, №126А, №126Б, №128, №128А, №128Б, №130, №134, №134/1, №136, №136А, №138, №138А, №140, №140А, №142, №142А, №144, №146, №148, №148А, №150, №152, №154, №156, №158, №160;
Д.Қонаев көшесі, №2, №4, №6, №8, №10;
Жәнібек хан көшесі (бұрынғы Н.Жуковского), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11.
№ 120 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12 шағын аудан, 37 В № 56 жалпы білім беретін орта мектебі, тел. 41-89-70

12 микрорайон, №41, №42, №43, №43А, №45, №45Д, №49, №50, №50А, №50Б, №50Г, №51, №51А, №51Б, №51В, №51Г, №52, №53, №53А, №53/2, №54, №54А, №54Б, №54В.
Избирательный участок № 121 город Актобе, район Астана, улица Бокенбай батыра, 131 Б, Дом детского и юношеского творчества, тел. 77-90-79
улица Бокенбай батыра, №129/1, №129/2, №129Б, №129В, №129Г, №129К, №131, корпус 1, №131А, №131Б, №131В, №131Г, №133, №133, корпус 1, №133А, №133Б, №133В, №133Г.
Избирательный участок № 122 город Актобе, район Алматы, жилой массив Заречный-1, Актюбинское нефтепроводное управление западного филиала акционерного общества "Казтрансойл", тел. 94-22-65
В границах жилого массива "Заречный-1":
улица Центральная, №2, №2/1, №2/2, №2/3, №2/4, №4, №4/1, №4/2, №4/3, №4/4, №6, №6/1, №6/2, №6/3, №8, №8/2, №8/3, №10, №10/1, №10/2, №10/3, №12, №12/1, №12/2, №12/4, №14, №14/1, №16, №16/1, №18, №20, №20/1, №20/2, №22, №24, №24/1, №24/2, №24/3, №26, №28, №30, №32, №34, №46А, №62, №70;
улица Телефонная, №1, №2, №3, №3А, №3/2, №4, №4А, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №12Б, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №21, №23, №24, №26, №29, №32, №32/2, №32/3, №32Б, №33, №34, №34/1, №34/2, №35, №36, №36/1, №36/2, №37, №38/1, №38/2, №40/1, №40/4, №41, №42, №42/1, №42/2, №44, №44/2, №46, №46/2, №46/4, №48, №48/2, №50;
улица Воинов-интернационалистов, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №24;
улица Ф.Озмителя, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9Б, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №15Б, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №23А, №25, №26, №27, №31, №33;
улица Молдавская, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №14А, №15, №15А, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №39;
улица Н.Папилова, №1, №1/1, №1/2, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22;
улица Наркологическая, №1, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №4Б, №5, №7, №9, №10, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №27, №30, №31, №35А, №36, №37, №38А, №39, №39А, №41, №43, №44, №45, №46, №47;
участки, №501, №502, №503, №504, №506, №507, №508, №510, №512;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 123 город Актобе, район Астана, село Жанаконыс, улица Ленина, 25 ГККП "Дом детского творчества", тел. 99-79-27
улица Советская, №22, №22А, №23, №24, №24А, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №46А, №60, №227А;

12 шағын аудан, №41, №42, №43, №43А, №45, №45Д, №49, №50, №50А, №50Б, №50Г, №51, №51А, №51Б, №51В, №51Г, №52, №53, №53А, №53/2, №54, №54А, №54Б, №54В.
№ 121 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бөкенбай батыр көшесі, 131 Б, Балалар және жасөспірімдер шығармашылығы үйі, тел. 77-90-79
Бөкенбай батыр көшесі, №129/1, №129/2, №129Б, №129В, №129Г, №129К, №131, корпус 1, №131А, №131Б, №131В, №131Г, №133, №133, корпус 1, №133А, №133Б, №133В, №133Г.
№ 122 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Заречный-1 тұрғын үй алабы, "Казтрансойл" АҚ Батыс филиалының Ақтөбе мұнай құбырлары басқармасы, тел. 94-22-65
"Заречный-1" тұрғын үй алабының шекарасында:
Центральная көшесі, №2, №2/1, №2/2, №2/3, №2/4, №4, №4/1, №4/2, №4/3, №4/4, №6, №6/1, №6/2, №6/3, №8, №8/2, №8/3, №10, №10/1, №10/2, №10/3, №12, №12/1, №12/2, №12/4, №14, №14/1, №16, №16/1, №18, №20, №20/1, №20/2, №22, №24, №24/1, №24/2, №24/3, №26, №28, №30, №32, №34, №46А, №62, №70;
Телефонная көшесі, №1, №2, №3, №3А, №3/2, №4, №4А, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №12А, №12Б, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №21, №23, №24, №26, №29, №32, №32/2, №32/3, №32Б, №33, №34, №34/1, №34/2, №35, №36, №36/1, №36/2, №37, №38/1, №38/2, №40/1, №40/4, №41, №42, №42/1, №42/2, №44, №44/2, №46, №46/2, №46/4, №48, №48/2, №50;
Жауынгер-интернационалистер көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №22А, №23, №24;
Ф.Озмитель көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9Б, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №15Б, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №22, №23, №23А, №25, №26, №27, №31, №33;
Молдавская көшесі, №1, №1А, №2, №2А, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №8А, №9, №10, №11, №11А, №12, №13, №14, №14А, №15, №15А, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №39;
Н.Папилов көшесі, №1, №1/1, №1/2, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22;
Наркологическая көшесі, №1, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №4Б, №5, №7, №9, №10, №11А, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №24А, №25, №27, №30, №31, №35А, №36, №37, №38А, №39, №39А, №41, №43, №44, №45, №46, №47;
учаскелер, №501, №502, №503, №504, №506, №507, №508, №510, №512;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 123 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс ауылы, Ленин көшесі, 25 "Балалар шығармашылық үйі" МКҚК, тел. 99-79-27
Советская көшесі, №22, №22А, №23, №24, №24А, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №46А, №60, №227А;

улица М,Ауезова, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №8/1, №8/2, №9, №11, №10А, №10/1, №10/2, №11, №11А, №12, №12А, №12/1, №12/2, №13, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28, №29;
улица Базар жырау, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №12А, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №22, №23, №24, №24/1, №24/2, №25, №25/1, №26, №27, №28, №29, №31;
улица А,Иманова, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №10А, №11, №12, №12А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24Б, №25, №26, №27, №28, №29, №29А №30;
улица Ынтымак, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41;
улица Даулет, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №26А, №28, №30, №32, №34, №36, №91, №35, №33, №31, №29, №27, №25, №23, №21, №19, №17, №15, №13, №11, №9, №7, №5, №3, №1;
улица Нурлы, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, 316, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24;
улица Ер-Тостик, №1, №2, №4, №6, №5, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20;
улица Саулет, №1, №2, №2А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №22;
улица Кумбезди, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №20, №21, №10А, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37;
улица Манас, №3, №7, №5, №9, №9А, №11, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №15, №13, №20, №22, №24, №26;
улица Уш-Коныр, №2, №3, №4, №6, №8, №10, №12, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №20, №27, №29, №31, №16, №18, №1, №7, №5, №9, №11, №20/1;
улица Табыс, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №9, №11;
улица Саяхат, №1, №2, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №21, №23, №25, №18, №16, №12, №10, №8, №6, №4, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №38, №40, №42, №43, №36, №34, №32, №30, №28, №26, №27, №22, №20;
квартал "Б", №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №136, №137, №138, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №72, №73, №74, №75, №76, №70, №71;
квартал "Жастар 1", №1, №2, №3, №4, 2 квартал, №5, №6, №7, №8, 3-й квартал №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18, №20;
"Жастар", №131, №132, №134, №135, №136, №130, №129, №128, №127, №126, №125, №137, №138, №140, №141;
"Жастар 2", №1, №2, №4, №5, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27А, №27, №29, №30, №31, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №59, №60, №61, №62, №63, №66, №67, №73, №74, №75, №80, №81, №82, №83, №85, №86, №87, №89, №91, №92, №132/14, №146, №147, №148, №150;

М.Әуезов көшесі, №1, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №8А, №8/1, №8/2, №9, №11, №10А, №10/1, №10/2, №11, №11А, №12, №12А, №12/1, №12/2, №13, №15, №15А, №16, №17, №17А, №18, №19, №19А, №20, №20А, №21, №22, №23, №24, №25, №25А, №26, №27, №28, №29;
Базар жырау көшесі, №2, №3, №4, №5, №5А, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №12А, №14, №15, №16, №17, №19, №20, №22, №23, №24, №24/1, №24/2, №25, №25/1, №26, №27, №28, №29, №31;
А.Иманов көшесі, №1, №2, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №10А, №11, №12, №12А, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №24Б, №25, №26, №27, №28, №29, №29А №30;
Ынтымақ көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41;
Дәулет көшесі, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №26А, №28, №30, №32, №34, №36, №91, №35, №33, №31, №29, №27, №25, №23, №21, №19, №17, №15, №13, №11, №9, №7, №5, №3, №1;
Нұрлы көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, 316, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24;
Ер-Төстік көшесі, №1, №2, №4, №6, №5, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20;
Сәулет көшесі, №1, №2, №2А, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №13А, №14, №15, №16, №17, №18, №20, №22;
Күмбезді көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №20, №21, №10А, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37;
Манас көшесі, №3, №7, №5, №9, №9А, №11, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №15, №13, №20, №22, №24, №26;
Үш-Қоңыр көшесі, №2, №3, №4, №6, №8, №10, №12, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №20, №27, №29, №31, №16, №18, №1, №7, №5, №9, №11, №20/1;
Табыс көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №7, №9, №11;
Саяхат көшесі, №1, №2, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №21, №23, №25, №18, №16, №12, №10, №8, №6, №4, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №38, №40, №42, №43, №36, №34, №32, №30, №28, №26, №27, №22, №20;
"Б" кварталы, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №136, №137, №138, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №72, №73, №74, №75, №76, №70, №71;
"Жастар 1" кварталы, №1, №2, №3, №4, 2 кварталы, №5, №6, №7, №8, 3-ші кварталы, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №18, №20;
"Жастар" кварталы, №131, №132, №134, №135, №136, №130, №129, №128, №127, №126, №125, №137, №138, №140, №141;
"Жастар-2" кварталы, №1, №2, №4, №5, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19А, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27А, №27, №29, №30, №31, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №59, №60, №61, №62, №63, №66, №67, №73, №74, №75, №80, №81, №82, №83, №85, №86, №87, №89, №91, №92, №132/14, №146, №147, №148, №150;

улица Алматинская, №62, №64, №66, №68;
многоэтажные жилые дома, №5, №3А, №3Б.
Избирательный участок № 124 город Актобе, район Алматы, улица Т.Шевченко, 34, детский сад № 30 "Урпак", тел. 22-75-33
улица Алма-Атинская, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16;
улица В.Зинченко, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №129А, №129Б, №131, №133, №135, №135А, №135Б, №137, №139, №141, №145, №147, №149, №151, №153, №155, №157, №159, №161, №163, №165, №167, №169, №171, №173, №175, №177, №563;
улица Маяковского, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25,
улица Суворова, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №33, №35;
улица К.Байсеитовой, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32;
улица Н.Гоголя, №41, №42, №42А, №42Б, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №74А, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88А, №89, №89, корпус 1, №89, корпус 2, №90, №92, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №106, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №144;
улица Эмбинская, №51, №53, №55, №55А, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №73А, №74, №74А, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №80А, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88А, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №95А, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №128А, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №164, №166, №168, №170;
улица Турксиба, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №85А, №86, №87, №88, №88А, №89, №90, №90А, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №98А, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №118А, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №128А, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171;

Алматы көшесі, №62, №64, №66, №68;
Көп қабатты тұрғын үйлер №5, №3А, №3Б.
№ 124 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Т.Шевченко көшесі, 34, № 30 "Ұрпақ" балабақшасы , тел. 22-75-33
Алматы көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14, №16;
В.Зинченко көшесі, №87, №89, №91, №93, №95, №97, №99, №101, №103, №105, №107, №109, №111, №113, №115, №117, №119, №121, №123, №125, №127, №129, №129А, №129Б, №131, №133, №135, №135А, №135Б, №137, №139, №141, №145, №147, №149, №151, №153, №155, №157, №159, №161, №163, №165, №167, №169, №171, №173, №175, №177, №563;
Маяковский көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25,
Суворов көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №31, №33, №35;
К.Бәйсеитова көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №32;
Н.Гоголь көшесі, №41, №42, №42А, №42Б, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №74А, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88А, №89, №89, корпус 1, №89, корпус 2, №90, №92, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №106, №108, №110, №112, №114, №116, №118, №120, №122, №124, №126, №128, №130, №132, №134, №136, №138, №140, №142, №144;
Ембі көшесі, №51, №53, №55, №55А, №57, №59, №61, №63, №65, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №73А, №74, №74А, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №80А, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №88А, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №95А, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №128А, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №164, №166, №168, №170;
Түрксіб көшесі, №67, №69, №71, №73, №75, №77, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №85А, №86, №87, №88, №88А, №89, №90, №90А, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №98А, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №118А, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №128А, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171;

улица Т.Шевченко, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №22, №24, №24А, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №36А;
улица Абая, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13; №15, №17, №19, №21, №23, №25, №29, №31, №33, №35, №37, №37А, №39,
улица В.Дубинина, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №36;
улица С.Лазо, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №9;
улица Н.Гастелло, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49.
Избирательный участок № 125 город Актобе, район Алматы, улица Нефтяников, 25, Дом интернат для престарелых и инвалидов, тел. 40-12-06
В границах корпусов Дома интерната для престарелых и инвалидов.
Избирательный участок № 522 город Актобе, район Алматы, с.Каргалинское, жилой массив Каргала, детский сад № 50 "Алтын бесик", тел. 21-07-37
В границах жилого массива "Каргалы" (микрорайон "Нур-Актобе"), №10В, №11В, №12В, №15В, №15Д, №16В, №39В,
Избирательный участок № 523 город Актобе, район Алматы, жилой массив Акжар-2, участок 1608 А, средняя школа № 49, тел. 25-21-06
В границах жилого массива "Акжар-2":
участки, №365, №366, №367, №368, №369, №370, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №377, №378, №379, №380, №381, №382, №383, №384, №385, №386, №387, №388, №389, №390, №391, №392, №393, №394, №395, №396, №397, №398, №399, №400, №401, №402, №403, №404, №405, №406, №407, №408, №409, №410, №411, №412, №413, №414, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №425, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №434, №435, №436, №437, №438, №439, №440, №441, №442, №443, №444, №445, №446, №447, №448, №449, №450, №451, №452, №453, №454, №455, №456, №457, №458, №459, №460, №461, №462, №463, №464, №465, №466, №467, №468, №469, №470, №471, №472, №473, №474, №475, №476, №477, №478, №479, №480, №481, №482, №483, №484, №485, №486, №487, №488, №489, №490, №491, №492, №493, №495, №496, №497, №498, №499, №500, №501, №502, №503, №504, №505, №506, №507, №508, №509, №510, №511, №512, №513, №514, №515, №516, №517, №518, №519, №520, №521, №522, №523, №524, №525, №526, №527, №528, №529, №530, №531, №532, №533, №534, №535, №536, №537, №538, №539, №540, №541, №542, №543, №544, №545, №546, №547, №548, №549, №550, №551, №552, №553, №554, №555, №556, №557, №558, №559, №560, №561, №562, №563, №564, №565, №566, №567, №568, №569, №570, №571, №572, №573, №574, №575, №576, №577, №578, №579, №580, №581, №582, №583, №584, №585, №586, №587, №588, №589, №590, №591, №592, №593, №594, №595, №596, №597, №598, №599, №600, №601, №602, №603, №604, №605, №606, №607, №608, №609, №610, №611, №612, №613, №614, №615, №616, №617, №618, №619, №620, №621, №622, №623, №624, №625, №626, №627, №628, №629, №630, №631, №632, №633, №634, №635, №636, №637, №638, №639, №640, №641, №642, №643, №644, №645, №646, №647, №648, №649, №650, №651, №652, №653, №654, №655, №656, №657, №658, №659, №660, №661, №662, №663, №664, №665, №666, №667, №668, №669, №670, №671, №672, №673, №674, №675, №676, №677, №678, №679, №680, №681, №682, №683, №684, №685, №686, №687, №688, №689, №690, №691, №692, №693, №694, №695, №696, №697, №698, №699, №700, №701, №702, №703, №704, №705, №706, №707, №708, №709, №710, №711, №712, №713, №714, №715, №716, №717, №718, №719, №720, №721, №722, №723, №724, №725, №726, №727, №728, №729, №730, №731, №732, №733, №734, №735, №736, №737, №738, №739, №740, №741, №742, №743, №744, №745, №746, №747, №748, №749, №750, №751, №752, №753, №754, №755, №756, №757, №758, №759, №760, №761, №762, №763, №764, №765, №766, №767, №768, №769, №770, №771, №772, №773, №774, №775, №776, №777, №778, №779, №780, №781, №782, №783, №784, №785, №786, №787, №788, №789, №790, №791, №792, №793, №794, №795, №796, №797, №798, №799, №800, №801, №802, №803, №804, №805, №806, №807, №808, №809, №810, №811, №812, №813, №814, №815, №816, №817, №818, №819, №820, №821, №822, №823, №824, №825, №826, №827, №828, №829, №830, №831, №832, №833, №834, №835, №836, №837, №838, №839, №840, №841, №842, №843, №844, №845, №846, №847, №848, №849, №850, №851, №852, №853, №854, №85, №856, №857, №858, №859, №860, №861, №862, №863, №864, №865, №866, №867, №868, №869, №870, №871, №872, №873, №874, №875, №876, №877, №878, №879, №880, №881, №882, №883, №884, №885, №886, №887, №888, №889,№890, №890, №891, №892, №893, №894, №895, №896, №897, №898, №899, №900, №901, №902, №903, №904, №905, №906, №907, №908, №909, №910, №911, №912, №913, №914, №915, №916, №917, №918, №919, №920, №921, №922, №923, №925, №926, №927, №928, №929, №930, №931, №932, №933, №934, №935, №936, №937, №938, №939, №940, №941, №942, №943, №944, №945, №946, №947, №948, №949, №950, №951, №952, №953, №954, №955, №956, №957, №958, №959, №960, №961, №962, №963, №964, №965, №966, №967, №968, №969, №970, №971, №972, №973, №974, №975, №976, №977, №978, №979, №980, №981, №982, №983, №984, №985, №986, №987, №988, №989, №990, №991, №992, №993, №994, №995, №996, №997, №998, №999, №1000 №1001, №1002, №1003, №1004, №1005, №1006, №1007, №1008, №1009, №1010, №1011, №1012, №1013, №1014, №1015, №1016, №1017, №1018, №1019, №1020, №1021, №1022, №1023, №1024, №1025, №1026, №1027, №1028, №1029, №1030, №1031, №1032, №1033, №1034, №1035, №1036, №1037, №1038, №1039, №1040, №1041, №1042, №1043, №1044, №1045, №1046, №1047, №1048, №1049, №1050, №1051, №1052, №1053, №1054, №1055, №1056, №1057, №1058, №1059, №1060, №1061, №1062, №1063, №1064, №1065, №1066, №1067, №1508, №1509, №1510, №1511, №1512, №1513, №1514, №1515, №1516, №1517, №1518, №1519, №1520, №1521, №1522, №1523, №1524, №1525, №1526, №1527, №1528, №1529, №1530, №1531, №1532, №1533, №1534, №1535, №1536, №1537, №1538, №1539, №1540, №1541, №1542, №1543, №1544, №1545, №1546, №1547, №1548, №1549, №1550, №1551, №1552, №1553, №1554, №1555, №1556, №1557, №1558, №1559, №1560, №1561, №1562, №1563, №1564, №1565, №1566, №1567, №1568, №1569, №1570, №1571, №1572, №1573, №1574, №1575, №1576 №1577, №1578, №1579, №1580, №1581, №1582, №1583, №1584, №1585, №1586, №1587, №1588, №1589, №1590, №1591, №1592, №1593, №1594, №1595, №1596, №1597, №1598, №1599, №1600, №1601, №1602, №1603, №1604, №1605, №1606, №1607, №1608, №1609, №1610, №1611, №1612, №1613, №1614, №1615, №1616, №1617, №1618, №1619, №1620, №1621, №1622, №1623, №1624, №1625, №1626, №1627, №1628, №1629, №1630, №1631, №1632, №1633, №1634, №1635, №1636, №1637, №1638, №1639, №1640, №1641, №1642, №1643, №1644, №1645, №1646, №1647, №1648, №1649, №1650, №1651, №1652, №1653, №1654, №1655, №1656, №1657, №1658, №1659, №1660, №1661, №1662, №1663, №1664, №1665, №1666, №1667, №1668, №1669, №1670, №1671, №1672, №1673, №1674, №1675, №1676, №1677, №1678, №1679, №1680, №1681, №1682, №1683, №1684, №1685, №1686, №1687, №1688, №1689, №1690, №1691, №1692, №1693, №1694, №1695, №1696, №1697, №1698, №1698, №1699, №1700, №1701, №1702, №1703, №1704, №1705, №1706;
садоводческий коллектив "Акжар плюс".

Т.Шевченко көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №22, №24, №24А, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №36А;
Абай көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №29, №31, №33, №35, №37, №37А, №39;
В.Дубинин көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №36;
С.Лазо көшесі, №1, №2, №3, №3А, №4, №5, №5А, №6, №7, №9;
Н.Гастелло көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49.
№ 125 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нефтяников көшесі, 25, қарттар және мүгедектер интернат Үйі, тел. 40-12-06
Қарттар және мүгедектер интернат Үйінің корпустары шекарасында.
№ 522 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Қарғалы тұрғын үй алабы, № 50 "Алтын бесік" балабақшасы, тел. 21-07-37
"Қарғалы" тұрғын үй алабының шекарасында ("Нұр-Ақтөбе" шағын аудан), №10В, №11В, №12В, №15В, №15Д, №16В, №39В7
№ 523 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 1608А учаскесі № 49 орта мектеп, тел. 25-21-06
"Ақжар-2" тұрғын үй алабының шекарасында:
учаскелер, №365, №366, №367, №368, №369, №370, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №377, №378, №379, №380, №381, №382, №383, №384, №385, №386, №387, №388, №389, №390, №391, №392, №393, №394, №395, №396, №397, №398, №399, №400, №401, №402, №403, №404, №405, №406, №407, №408, №409, №410, №411, №412, №413, №414, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №425, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №434, №435, №436, №437, №438, №439, №440, №441, №442, №443, №444, №445, №446, №447, №448, №449, №450, №451, №452, №453, №454, №455, №456, №457, №458, №459, №460, №461, №462, №463, №464, №465, №466, №467, №468, №469, №470, №471, №472, №473, №474, №475, №476, №477, №478, №479, №480, №481, №482, №483, №484, №485, №486, №487, №488, №489, №490, №491, №492, №493, №495, №496, №497, №498, №499, №500, №501, №502, №503, №504, №505, №506, №507, №508, №509, №510, №511, №512, №513, №514, №515, №516, №517, №518, №519, №520, №521, №522, №523, №524, №525, №526, №527, №528, №529, №530, №531, №532, №533, №534, №535, №536, №537, №538, №539, №540, №541, №542, №543, №544, №545, №546, №547, №548, №549, №550, №551, №552, №553, №554, №555, №556, №557, №558, №559, №560, №561, №562, №563, №564, №565, №566, №567, №568, №569, №570, №571, №572, №573, №574, №575, №576, №577, №578, №579, №580, №581, №582, №583, №584, №585, №586, №587, №588, №589, №590, №591, №592, №593, №594, №595, №596, №597, №598, №599, №600, №601, №602, №603, №604, №605, №606, №607, №608, №609, №610, №611, №612, №613, №614, №615, №616, №617, №618, №619, №620, №621, №622, №623, №624, №625, №626, №627, №628, №629, №630, №631, №632, №633, №634, №635, №636, №637, №638, №639, №640, №641, №642, №643, №644, №645, №646, №647, №648, №649, №650, №651, №652, №653, №654, №655, №656, №657, №658, №659, №660, №661, №662, №663, №664, №665, №666, №667, №668, №669, №670, №671, №672, №673, №674, №675, №676, №677, №678, №679, №680, №681, №682, №683, №684, №685, №686, №687, №688, №689, №690, №691, №692, №693, №694, №695, №696, №697, №698, №699, №700, №701, №702, №703, №704, №705, №706, №707, №708, №709, №710, №711, №712, №713, №714, №715, №716, №717, №718, №719, №720, №721, №722, №723, №724, №725, №726, №727, №728, №729, №730, №731, №732, №733, №734, №735, №736, №737, №738, №739, №740, №741, №742, №743, №744, №745, №746, №747, №748, №749, №750, №751, №752, №753, №754, №755, №756, №757, №758, №759, №760, №761, №762, №763, №764, №765, №766, №767, №768, №769, №770, №771, №772, №773, №774, №775, №776, №777, №778, №779, №780, №781, №782, №783, №784, №785, №786, №787, №788, №789, №790, №791, №792, №793, №794, №795, №796, №797, №798, №799, №800, №801, №802, №803, №804, №805, №806, №807, №808, №809, №810, №811, №812, №813, №814, №815, №816, №817, №818, №819, №820, №821, №822, №823, №824, №825, №826, №827, №828, №829, №830, №831, №832, №833, №834, №835, №836, №837, №838, №839, №840, №841, №842, №843, №844, №845, №846, №847, №848, №849, №850, №851, №852, №853, №854, №85, №856, №857, №858, №859, №860, №861, №862, №863, №864, №865, №866, №867, №868, №869, №870, №871, №872, №873, №874, №875, №876, №877, №878, №879, №880, №881, №882, №883, №884, №885, №886, №887, №888, №889,№890, №890, №891, №892, №893, №894, №895, №896, №897, №898, №899, №900, №901, №902, №903, №904, №905, №906, №907, №908, №909, №910, №911, №912, №913, №914, №915, №916, №917, №918, №919, №920, №921, №922, №923, №925, №926, №927, №928, №929, №930, №931, №932, №933, №934, №935, №936, №937, №938, №939, №940, №941, №942, №943, №944, №945, №946, №947, №948, №949, №950, №951, №952, №953, №954, №955, №956, №957, №958, №959, №960, №961, №962, №963, №964, №965, №966, №967, №968, №969, №970, №971, №972, №973, №974, №975, №976, №977, №978, №979, №980, №981, №982, №983, №984, №985, №986, №987, №988, №989, №990, №991, №992, №993, №994, №995, №996, №997, №998, №999, №1000 №1001, №1002, №1003, №1004, №1005, №1006, №1007, №1008, №1009, №1010, №1011, №1012, №1013, №1014, №1015, №1016, №1017, №1018, №1019, №1020, №1021, №1022, №1023, №1024, №1025, №1026, №1027, №1028, №1029, №1030, №1031, №1032, №1033, №1034, №1035, №1036, №1037, №1038, №1039, №1040, №1041, №1042, №1043, №1044, №1045, №1046, №1047, №1048, №1049, №1050, №1051, №1052, №1053, №1054, №1055, №1056, №1057, №1058, №1059, №1060, №1061, №1062, №1063, №1064, №1065, №1066, №1067, №1508, №1509, №1510, №1511, №1512, №1513, №1514, №1515, №1516, №1517, №1518, №1519, №1520, №1521, №1522, №1523, №1524, №1525, №1526, №1527, №1528, №1529, №1530, №1531, №1532, №1533, №1534, №1535, №1536, №1537, №1538, №1539, №1540, №1541, №1542, №1543, №1544, №1545, №1546, №1547, №1548, №1549, №1550, №1551, №1552, №1553, №1554, №1555, №1556, №1557, №1558, №1559, №1560, №1561, №1562, №1563, №1564, №1565, №1566, №1567, №1568, №1569, №1570, №1571, №1572, №1573, №1574, №1575, №1576 №1577, №1578, №1579, №1580, №1581, №1582, №1583, №1584, №1585, №1586, №1587, №1588, №1589, №1590, №1591, №1592, №1593, №1594, №1595, №1596, №1597, №1598, №1599, №1600, №1601, №1602, №1603, №1604, №1605, №1606, №1607, №1608, №1609, №1610, №1611, №1612, №1613, №1614, №1615, №1616, №1617, №1618, №1619, №1620, №1621, №1622, №1623, №1624, №1625, №1626, №1627, №1628, №1629, №1630, №1631, №1632, №1633, №1634, №1635, №1636, №1637, №1638, №1639, №1640, №1641, №1642, №1643, №1644, №1645, №1646, №1647, №1648, №1649, №1650, №1651, №1652, №1653, №1654, №1655, №1656, №1657, №1658, №1659, №1660, №1661, №1662, №1663, №1664, №1665, №1666, №1667, №1668, №1669, №1670, №1671, №1672, №1673, №1674, №1675, №1676, №1677, №1678, №1679, №1680, №1681, №1682, №1683, №1684, №1685, №1686, №1687, №1688, №1689, №1690, №1691, №1692, №1693, №1694, №1695, №1696, №1697, №1698, №1698, №1699, №1700, №1701, №1702, №1703, №1704, №1705, №1706;
"Акжар плюс" бау-бақшы ұжымы.

Избирательный участок № 524 город Актобе, район Алматы, жилой массив Заречный-2, участок 421 Б, средняя школа № 46, тел. 98-22-88
В границах жилого массива "Заречный-2":
улица Алмат-Самырат,
улица Н.Имашева,
улица О.Кудайбергенова,
улица К.Медетова,
улица Б.Омирулы,
улица В.Мощенского,
улица Ескендирова,
улица Н.Тапаловой,
участки, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №189А, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №227, №228, №229, №230, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №242, №243, №244, №245, №246, №247, №248, №249, №250, №251, №252, №253, №254, №255, №255А, №256, №257, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №268, №269, №270, №271, №272, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №299А, №300, №301, №302, №303, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №315, №316, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №323, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350, №351, №352, №353, №354, №355, №355А, №356, №357, №358, №359, №360, №361, №362, №363, №364, №365, №366, №367, №368, №369, №370, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №376А, №377, №377А, №378, №379, №380, №381, №382, №385, №386, №387, №388, №389, №390, №391, №392, №393, №394, №395, №396, №397, №398, №399, №400, №401, №402, №403, №404, №405, №406, №407, №408, №408А, №409, №409А, №410, №410А, №411, №411А, №412, №412А, №413, №414, №414А, №415, №415А, №416, №416А, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №425, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №434, №435, №436, №437, №438, №439, №440, №441, №442, №443, №444, №444А, №445, №446, №447, №448, №449, №450, №451, №452, №453, №454, №455, №456, №457, №458, №459, №460, №461, №462, №463, №464, №465, №466, №466А, №467, №468, №469, №470, №471, №472, №473, №474, №475, №476, №477, №478, №479, №480, №481, №482, №483, №484, №485, №486, №487, №488, №489, №490, №491, №492, №493, №494, №495, №496, №497, №498, №499, №500, №501, №502, №503, №504, №505, №506, №507, №508, №509, №510, №511, №512, №513, №514, №515, №516, №517, №518, №519, №520, №521, №522, №523, №524, №525, №526, №527, №528, №529, №530, №531, №532, №533, №534, №535, №536, №537, №538, №539, №540, №541, №542, №543, №544, №545, №546, №547, №548, №549, №550, №551, №552, №553, №554, №555, №556, №557, №558, №559, №560, №561, №562, №563, №564, №565, №566, №567, №574, №590, №594, №595, №596, №602, №608, №608Г, №614, №615, №617, №618, №620, №621, №622, №623, №624, №625, №629, №630, №631, №633, №634, №636, №637, №638, №640, №641, №641Б, №642, №643, №644, №645, №646, №647, №648, №649, №650, №651, №652, №653, №654, №655, №658, №659, №662, №663, №676, №678, №681, №684, №685, №686, №687, №688, №689, №690, №692, №693, №695, №697, №699, №700, №702, №703, №705, №706, №713, №717, №718, №719, №720, №721, №722, №723, №724, №725, №726, №727, №730, №732, №733, №734, №736, №737, №738, №739, №740, №741, №743, №744, №745, №746, №747, №748, №749, №750, №751, №755, №756, №757, №760, №761, №768, №769, №771, №762, №765, №766, №767, №770, №772, №782, №785, №788, №789, №851, №865, №904, №923.

№ 524 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, "Заречный-2" тұрғын үй алабы, 421 Б учаске, № 46 орта мектеп, тел. 98-22-88
"Заречный-2" тұрғын үй алабының шекарасында:
Алмат-Самырат көшесі;
Н.Имашев көшесі;
Ө.Құдайбергенов көшесі;
Қ.Медетов көшесі;
Б.Өмірұлы көшесі;
В.Мощенский көшесі;
Ескендіров көшесі;
Н.Тапалова көшесі;
учаскелер, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №7А, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №18А, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №189А, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №227, №228, №229, №230, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №242, №243, №244, №245, №246, №247, №248, №249, №250, №251, №252, №253, №254, №255, №255А, №256, №257, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №268, №269, №270, №271, №272, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №299А, №300, №301, №302, №303, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №315, №316, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №323, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350, №351, №352, №353, №354, №355, №355А, №356, №357, №358, №359, №360, №361, №362, №363, №364, №365, №366, №367, №368, №369, №370, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №376А, №377, №377А, №378, №379, №380, №381, №382, №385, №386, №387, №388, №389, №390, №391, №392, №393, №394, №395, №396, №397, №398, №399, №400, №401, №402, №403, №404, №405, №406, №407, №408, №408А, №409, №409А, №410, №410А, №411, №411А, №412, №412А, №413, №414, №414А, №415, №415А, №416, №416А, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №425, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №434, №435, №436, №437, №438, №439, №440, №441, №442, №443, №444, №444А, №445, №446, №447, №448, №449, №450, №451, №452, №453, №454, №455, №456, №457, №458, №459, №460, №461, №462, №463, №464, №465, №466, №466А, №467, №468, №469, №470, №471, №472, №473, №474, №475, №476, №477, №478, №479, №480, №481, №482, №483, №484, №485, №486, №487, №488, №489, №490, №491, №492, №493, №494, №495, №496, №497, №498, №499, №500, №501, №502, №503, №504, №505, №506, №507, №508, №509, №510, №511, №512, №513, №514, №515, №516, №517, №518, №519, №520, №521, №522, №523, №524, №525, №526, №527, №528, №529, №530, №531, №532, №533, №534, №535, №536, №537, №538, №539, №540, №541, №542, №543, №544, №545, №546, №547, №548, №549, №550, №551, №552, №553, №554, №555, №556, №557, №558, №559, №560, №561, №562, №563, №564, №565, №566, №567, №574, №590, №594, №595, №596, №602, №608, №608Г, №614, №615, №617, №618, №620, №621, №622, №623, №624, №625, №629, №630, №631, №633, №634, №636, №637, №638, №640, №641, №641Б, №642, №643, №644, №645, №646, №647, №648, №649, №650, №651, №652, №653, №654, №655, №658, №659, №662, №663, №676, №678, №681, №684, №685, №686, №687, №688, №689, №690, №692, №693, №695, №697, №699, №700, №702, №703, №705, №706, №713, №717, №718, №719, №720, №721, №722, №723, №724, №725, №726, №727, №730, №732, №733, №734, №736, №737, №738, №739, №740, №741, №743, №744, №745, №746, №747, №748, №749, №750, №751, №755, №756, №757, №760, №761, №768, №769, №771, №762, №765, №766, №767, №770, №772, №782, №785, №788, №789, №851, №865, №904, №923.

Избирательный участок № 525 город Актобе, район Алматы, улица Кунаева, 3 Д, средняя школа № 8, тел. 40-87-84
улица Кунаева, №1, №1А, №1Б, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №1/7;
улица Горпитомник, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №58;
улица Набережная, №2, №4, №6, №8, №10, №10А, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №30, №32, №34, №36, №36А, №38, №40, №42;
улица Асау Барака, №2, №4, №4А, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №24А, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №44А,№46, №46А, №48;
Прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 526 город Актобе, район Астана, 12 микрорайон, 37 В, общеобразовательная средняя школа № 56, тел. 41-89-70
Жилые дома и коттеджи 12 ВГ микрорайона,12 Б микрорайона, улица Бөкенбай батыра, №22, №22А, №32, корпус 1, 2, 3, (жилой комплекс "Кен Дала");
улица Аль-Фараби, все дома;
улица Алмас Кылыш, все дома;
улица Аксуат, все дома;
улица Актан Керейулы, все дома;
улица Алаш, все дома;
улица Биржан Сала, все дома;
улица Отырар, все дома;
улица Алпамыс Батыра, все дома;
улица Магжана Жумабаева, все дома;
улица Жусипбека Аймауытова, все дома;
улица Шакарима Кудайбердыулы, все дома;
улица Ахмета Байтурсынова, все дома.
Избирательный участок № 527 город Актобе, район Астана, микрорайон "Батыс-2", 24 Б ОДЮСШ по водным видам спорта "Достык", тел. 41-60-74
В границах микрорайона "Батыс-2", №8, корпус 1, №8, корпус 2, №8, корпус 4, №8Б, №9, корпус 1, №13Б, №13Б, корпус 1, №14В, корпус 1, №17В, №20В, №20Д;
проспект Тауелсиздик, №2, №4, №8;
улица Ораза Татеулы, №2, №2, корпус 1, №2А (пр.А.Молдагуловой, №61А), №4 (Батыс-2, №9);
улица Мангелик Ел, №5 (Батыс-2, №8), №7 (Батыс-2, №8, корпус 3), №10 (Батыс-2, №17Б), №10, корпус 1 (Батыс-2, №16).
Избирательный участок № 528 город Актобе, район Астана, жилой массив Юго-Запад-1, улица Х.Мамановой, 9, средняя школа № 10, тел. 53-46-76
В границах жилого массива "Юго-Запад-2", жилые дома по проспекту А.Молдагуловой, 56 Б, 56 В, 56 Д/1, 56 Д/2, 56 Е;
В границах жилого массива "Батыс-2", №1Г, №10Б, №12А, №16А, №17А, №18А, №19А, №21А;
улица С.Баишева, №7/1, №7А, корпус 1, №7А, корпус 2, №7А, корпус 3, №7А, корпус 4.
Избирательный участок № 529 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, улица Кургулова, 19 Б, Каргалинская городская больница, тел. 99-60-03
В границах лечебных корпусов Каргалинской городской больницы.
Избирательный участок № 530 город Актобе, район Алматы, село Кызылжар, уч.730А, средняя школа № 73

№ 525 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Д. Қонаев көшесі, 3Д № 8 орта мектеп, тел. 40-87-84
Д.Қонаев көшесі, №1, №1А, №1Б, №1/1, №1/2, №1/3, №1/4, №1/5, №1/6, №1/7;
Горпитомник көшесі, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №48А, №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №58;
Набережный көшесі, №2, №4, №6, №8, №10, №10А, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №30, №32, №34, №36, №36А, №38, №40, №42;
Асау-Барақ көшесі, №2, №4, №4А, №6, №8, №10, №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №24А, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №44А,№46, №46А, №48;
Жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 526 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12 шағын аудан, 37 В № 56 жалпы білім беретін орта мектебі, тел. 41-89-70
12 ВГ шағын ауданның, 12 Б шағын ауданының тұрғын үйлері мен коттедждері, Бөкенбай батыр көшесі, №22, №22А, №32, №32, корпус 1, 2, 3, ("Кең Дала" тұрғын кешені) ;
Әл-Фараби көшесі, барлық үйлер;
Алмас Қылыш көшесі, барлық үйлер;
Ақсуат көшесі, барлық үйлер;
Ақтан Керейұлы көшесі, барлық үйлер;
Алаш көшесі, барлық үйлер;
Біржан Сал көшесі, барлық үйлер;
Отырар көшесі, барлық үйлер;
Алпамыс Батыр көшесі, барлық үйлер;
Мағжан Жұмабаев көшесі, барлық үйлер;
Жүсіпбек Аймауытов көшесі, барлық үйлер;
Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі, барлық үйлер;
Ахмет Байтұрсынов көшесі, барлық үйлер.
№ 527 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, "Батыс -2" шағын ауданы, 24 Б "Достық" су спорты түрлерінен ОБЖСМ, тел. 41-60-74
"Батыс-2" шағын ауданының шекарасында, №8, корпус 1, №8, корпус 2, №8, корпус 4, №8Б, №9, корпус 1, №13Б, №13Б, корпус 1, №14В, корпус 1, №17В, №20В, №20Д;
Тәуелсіздік даңғылы, №2, №4, №8;
Ораз Татеұлы көшесі, №2, №2, корпус 1, №2А (Ә.Молдағұлов даңғылы, №61А), №4(Батыс-2, №9);
Мәңгілік Ел көшесі, №5(Батыс-2, №8), №7(Батыс-2, №8 корпус 3), №10(Батыс-2, №17Б), №10, корпус 1(Батыс-2, №16).
№ 528 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, "Оңтүстік-Батыс-1" тұрғын үй алабы, Х.Маманова көшесі, 9, № 10 орта мектеп, тел. 53-46-76
"Оңтүстік-Батыс-2" тұрғын үй алабының шекараларында, Ә.Молдағұлова даңғылындағы тұрғын үйлер, 56 Б, 56 В, 56 Д/1, 56 Д/2, 56 Е;
"Батыс-2" тұрғын үй алабының шекараларында, №1Г, №10Б, №12А, №16А, №17А, №18А, №19А, №21А;
С.Бәйішев көшесі, №7/1, №7А, корпус 1, №7А, корпус 2, №7А, корпус 3, №7А, корпус 4.
№ 529 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Құрғұлов көшесі, 19 Б Қарғалы қалалық ауруханасы, тел. 99-60-03
Қарғалы қалалық ауруханасының емдеу корпустарының шекарасында.
№ 530 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қызылжар-2 ауылы, уч.730А, № 73 орта мектеп

В границах жилого массива "Каргалы", – 3 микрорайон, 4 микрорайон, №13Г, №14Г, №19Г, №20Г, №20Г, корпус 1, №22, №23Г;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 531 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, жилой массив Каргалы, уч. 12А,
общеобразовательная средняя школа №60, тел. 24-61-65
В границах жилого массива "Каргалы", – №18В, №19В, №20А, №21В, №22В, №23В, №24В, №26В, №36В, №38В.
Избирательный участок № 532 город Актобе, район Алматы, село Каргалинское, жилой массив Каргалы, уч.12А, общеобразовательная средняя школа № 60, тел. 24-61-65
В границах жилого массива "Каргалы", – №4В, №5В, №25В, №28В, №1К, №2К, №3К, №6К, №8К, №10К, №14К, №15К, №16К, №27К, №33К, №34К, №35К, №36К, №37К, №41К, №54К, №55К, №56К, №57К, №65К, №66К, №200, №200 корпус 1, №35Л, №40Л, №42Л, №44Л, №46Л, №48Л, №50Л, №51Л, №58Л, №60Л, №68Л, №110Л, №112Л, №141Л, №150Л, 165Л, №185Л, №194Л;;
вновь построенные коттеджи.
Избирательный участок № 533 город Актобе, район Алматы, Жилой массив Акжар-2, уч.451А, средняя школа № 45, тел. 41-01-84
В границах жилого массива "Акжар-2":
участки, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, 122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №151А, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №227, №228, №229, №230, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №243, №244, №245, №246, №247, №248, №249, №250, №251, №252, №253, №254, №255, №256, №257, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №268, №269, №270, №271, №272, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №300, №301, №302, №303, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №315, №316, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350, №1068, №1069, №1070, №1071, №1072, №1073, №1074, №1075, №1076, №1076А №1077, №1078, №1079, №1080, №1081, №1082, №1083, №1084, №1085, №1086, №1087, №1088, №1089, №1090, №1091, №1092, №1093, №1094, №1095, №1096, №1097, №1098, №1099, №1100, №1101, №1102, №1103, №1104, №1105, №1106, №1107, №1108, №1109, №1110, №1111, №1112, №1113, №1114, №1115, №1116, №1117, №1118, №1119, №1120, №1121, №1122, №1123, №1124, №1125, №1126, №1127, №1128, №1129, №1130, №1131, №1132, №1133, №1134, №1135, №1136, №1137, №1138, №1139, №1140, №1141, №1142, №1143, №1144, №1145, №1146, №1147, №1148, №1149, №1150, №1151, №1152, №1153, №1154, №1155, №1156, №1157, №1158, №1159, №1160, №1161, №1162, №1163, №1164, №1165, №1166, №1167, №1168, №1169, №1170, №1171, №1172, №1173, №1174, №1175, №1176, №1178, №1179, №1180, №1181, №1182, №1183, №1184, №1185, №1186, №1187, №1188, №1189, №1190, №1191, №1192, №1193, №1194, №1195, №1196, №1197, №1198, №1199, №1200, №1201, №1202, №1203, №1204, №1205, №1206, №1207, №1208, №1209, №1210, №1211, №1212, №1213, №1214, №1215, №1216, №1217, №1218, №1219, №1220, №1221, №1222, №1223, №1224, №1225, №1226, №1227, №1228, №1229, №1230, №1231, №1232, №1233, №1234, №1235, №1236, №1237, №1238, №1239, №1240, №1241, №1242, №1243, №1244, №1245, №1246, №1247, №1248, №1249, №1250, №1251, №1252, №1253, №1254, №1255, №1256, №1257, №1258, №1259, №1260, №1261, №1262, №1263, №1264, №1265, №1266, №1267, №1268, №1269, №1270, №1271, №1272, №1273, №1274, №1275, №1276, №1277, №1278, №1279, №1280, №1281, №1282, №1283, №1284, №1285, №1286, №1287, №1288, №1289, №1290, №1291, №1292, №1293, №1294, №1295, №1296, №1297, №1298, №1299, №1300, №1301, №1302, №1303, №1304, №1305, №1306, №1307, №1308, №1309, №1310, №1311, №1312, №1314, №1315, №1316, №1317, №1318, №1319, №1320, №1321, №1322, №1323, №1324, №1325, №1326, №1327, №1328, №1329, №1330, №1331, №1332, №1333, №1334, №1335, №1336, №1337, №1338, №1339, №1340, №1341, №1342, №1343, №1344, №1345, №1346, №1347, №1348, №1349, №1350, №1351, №1352, №1353, №1354, №1355, №1356, №1357, №1358, №1359, №1360, №1361, №1362, №1363, №1364, №1365, №1366, №1367, №1368, №1369, №1370, №1371, №1372, №1373, №1374, №1375, №1376, №1377, №1378, №1379, №1380, №1381, №1382, №1383, №1384, №1385, №1386, №1387, №1388, №1389, №1390, №1391, №1392, №1393, №1394, №1395, №1396, №1397, №1398, №1399, №1400, №1401, №1402, №1403, №1404, №1405, №1406, №1407, №1408, №1409, №1410, №1411, №1412, №1413, №1414, №1415, №1416, №1417, №1418, №1419, №1420, №1421, №1422, №1423, №1424, №1425, №1426, №1427, №1428, №1429, №1430, №1431, №1432, №1433, №1434, №1435, №1436, №1437, №1438, №1439, №1440, №1441, №1442, №1443, №1444, №1445, №1446, №1447, №1448, №1449, №1450, №1451, №1452, №1453, №1454, №1455, №1456, №1457, №1458, №1459, №1460, №1461, №1462, №1463, №1464, №1465, №1466, №1467, №1468, №1469, №1470, №1471, №1472, №1473, №1474, №1475, №1476, №1477, №1478, №1479, №1480, №1481, №1482, №1483, №1484, №1485, №1486, №1487, №1488, №1489, №1490, №1491, №1492, №1493, №1494, №1495, №1496, №1497, №1498, №1499, №1500, №1501, №1502, №1503, №1504, №1505, №1506, №1507.

"Қарғалы" тұрғын үй алабының шекарасында – 3 шағын ауданы, 4 шағын ауданы, №13Г, №14Г, №19Г, №20Г, №20Г, корпус 1, №22, №23Г;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 531 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Карғалы тұрғын үй алабы, уч.12А, № 60 жалпы білім беретін орта мектебі, тел. 24-61-65
"Қарғалы" тұрғын үй алабының шекарасында – №18В, №19В, №20А, №21В, №22В, №23В, №24В, №26В, №36В, №38В.
№ 532 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы ауылы, Карғалы тұрғын үй алабы, уч.12А, № 60 жалпы білім беретін орта мектебі, тел. 24-61-65
"Қарғалы" тұрғын үй алабының шекарасында – №4В, №5В, №25В, №28В, №1К, №2К, №3К, №6К, №8К, №10К, №14К, №15К, №16К, №27К, №33К, №34К, №35К, №36К, №37К, №41К, №54К, №55К, №56К, №57К, №65К, №66К, №200, №200 корпус 1, №35Л, №40Л, №42Л, №44Л, №46Л, №48Л, №50Л, №51Л, №58Л, №60Л, №68Л, №110Л, №112Л, №141Л, №150Л, 165Л, №185Л, №194Л;
жаңа салыңған коттедждер.
№ 533 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Акжар-2 тұрғын үй алабы, уч.451А, № 45 орта мектеп, тел. 41-01-84
"Ақжар-2" тұрғын үй алабының шекарасында:
учаскелер, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, 122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №151А, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №227, №228, №229, №230, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №243, №244, №245, №246, №247, №248, №249, №250, №251, №252, №253, №254, №255, №256, №257, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №268, №269, №270, №271, №272, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №300, №301, №302, №303, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №315, №316, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350, №1068, №1069, №1070, №1071, №1072, №1073, №1074, №1075, №1076, №1076А №1077, №1078, №1079, №1080, №1081, №1082, №1083, №1084, №1085, №1086, №1087, №1088, №1089, №1090, №1091, №1092, №1093, №1094, №1095, №1096, №1097, №1098, №1099, №1100, №1101, №1102, №1103, №1104, №1105, №1106, №1107, №1108, №1109, №1110, №1111, №1112, №1113, №1114, №1115, №1116, №1117, №1118, №1119, №1120, №1121, №1122, №1123, №1124, №1125, №1126, №1127, №1128, №1129, №1130, №1131, №1132, №1133, №1134, №1135, №1136, №1137, №1138, №1139, №1140, №1141, №1142, №1143, №1144, №1145, №1146, №1147, №1148, №1149, №1150, №1151, №1152, №1153, №1154, №1155, №1156, №1157, №1158, №1159, №1160, №1161, №1162, №1163, №1164, №1165, №1166, №1167, №1168, №1169, №1170, №1171, №1172, №1173, №1174, №1175, №1176, №1178, №1179, №1180, №1181, №1182, №1183, №1184, №1185, №1186, №1187, №1188, №1189, №1190, №1191, №1192, №1193, №1194, №1195, №1196, №1197, №1198, №1199, №1200, №1201, №1202, №1203, №1204, №1205, №1206, №1207, №1208, №1209, №1210, №1211, №1212, №1213, №1214, №1215, №1216, №1217, №1218, №1219, №1220, №1221, №1222, №1223, №1224, №1225, №1226, №1227, №1228, №1229, №1230, №1231, №1232, №1233, №1234, №1235, №1236, №1237, №1238, №1239, №1240, №1241, №1242, №1243, №1244, №1245, №1246, №1247, №1248, №1249, №1250, №1251, №1252, №1253, №1254, №1255, №1256, №1257, №1258, №1259, №1260, №1261, №1262, №1263, №1264, №1265, №1266, №1267, №1268, №1269, №1270, №1271, №1272, №1273, №1274, №1275, №1276, №1277, №1278, №1279, №1280, №1281, №1282, №1283, №1284, №1285, №1286, №1287, №1288, №1289, №1290, №1291, №1292, №1293, №1294, №1295, №1296, №1297, №1298, №1299, №1300, №1301, №1302, №1303, №1304, №1305, №1306, №1307, №1308, №1309, №1310, №1311, №1312, №1314, №1315, №1316, №1317, №1318, №1319, №1320, №1321, №1322, №1323, №1324, №1325, №1326, №1327, №1328, №1329, №1330, №1331, №1332, №1333, №1334, №1335, №1336, №1337, №1338, №1339, №1340, №1341, №1342, №1343, №1344, №1345, №1346, №1347, №1348, №1349, №1350, №1351, №1352, №1353, №1354, №1355, №1356, №1357, №1358, №1359, №1360, №1361, №1362, №1363, №1364, №1365, №1366, №1367, №1368, №1369, №1370, №1371, №1372, №1373, №1374, №1375, №1376, №1377, №1378, №1379, №1380, №1381, №1382, №1383, №1384, №1385, №1386, №1387, №1388, №1389, №1390, №1391, №1392, №1393, №1394, №1395, №1396, №1397, №1398, №1399, №1400, №1401, №1402, №1403, №1404, №1405, №1406, №1407, №1408, №1409, №1410, №1411, №1412, №1413, №1414, №1415, №1416, №1417, №1418, №1419, №1420, №1421, №1422, №1423, №1424, №1425, №1426, №1427, №1428, №1429, №1430, №1431, №1432, №1433, №1434, №1435, №1436, №1437, №1438, №1439, №1440, №1441, №1442, №1443, №1444, №1445, №1446, №1447, №1448, №1449, №1450, №1451, №1452, №1453, №1454, №1455, №1456, №1457, №1458, №1459, №1460, №1461, №1462, №1463, №1464, №1465, №1466, №1467, №1468, №1469, №1470, №1471, №1472, №1473, №1474, №1475, №1476, №1477, №1478, №1479, №1480, №1481, №1482, №1483, №1484, №1485, №1486, №1487, №1488, №1489, №1490, №1491, №1492, №1493, №1494, №1495, №1496, №1497, №1498, №1499, №1500, №1501, №1502, №1503, №1504, №1505, №1506, №1507.

Избирательный участок № 534 город Актобе, район Алматы, жилой массив Кирпичный, улица Кирпичная, 5, средняя школа № 18, тел. 40-30-78
В границах жилого массива "Кирпичный":
Жилые дома "Новый кирпичный", № 1, № 1А, №2, № 3, № 3А, №4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № ,34 № 35, № 35Б, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49, № 50, № 51, № 51А, № 51Б, № 53, № 53А, № 55, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 66, № 67, № 69, № 70, № 72, № 74, № 75, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 89, № 90, № 92, № 121, № 391Г;
В границах улиц Атамекен, Аламан, Маралды, Булакты, Айбын;
Жилые дома акционерного общество "Взрывпром", № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 10А, № 11Б, № 15, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 35А, № 39, № 40;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 535 город Актобе, район Алматы, жилой массив Заречный-3, уч.784А, общеобразовательная средняя школа № 61, тел. 24-16-15
В границах жилого массива "Заречный-3":
участки, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, 161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173 ,№174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №227, №228, №229, №230, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №242, №243, №244, №245, №246, №247, №248, №249, №250, №251, №252, №253, №254, №255, №256, №257, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №268, №269, №270, №271, №272, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №300, №301, №302, №303, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №315, №316, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №323, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350, №351, №352, №353, №354, №355, №356, №357, №358, №359, №360, №361, №362, №363, №364, №365, №366, №367, №368, №369, №370, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №377, №378, №379, №380, №381, №382, №383, №384, №385, №386, №387, №388, №389, №390, №391, №392, №393, №394, №395, №396, №397, №398, №399, №400, №401, №402, №403, №404, №405, №406, №407, №408, №409, №410, №411, №412, №413, №414, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №425, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №434, №435, №436, №437, №438, №439, №440, №441, №442, №443, №444, №445, №446, №447, №448, №449, №450, №451, №452, №453, №454, №455, №456, №457, №458, №459, №460, №461, №462, №463, №464, №465, №466, №467, №468, №469, №470, №471, №472, №473, №474;

№ 534 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичная көшесі, 5, № 18 орта мектеп, тел. 40-30-78
"Кірпішті" тұрғын үй алабының шекарасында:
"Новый кирпичный" тұрғын үйлері, №1, №1А, №2, №3, №3А, №4, №4А, №5, №6, №7, №8, №9, №9А, №10, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №26, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №35Б, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №49, №50, №51, №51А, №51Б, №53, №53А, №55, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №66, №67, №69, №70, №72, №74, №75, №77, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №89, №90, №92, №121, №391Г;
Атамекен, Аламан, Маралды, Бұлақты, Айбын көшелерінің шекарасында;
"Взрывпром" АҚ тұрғын үйлері, №1, №2, №2А, №3, №4, №10А, №11Б, №15, №28, №28А, №29, №30, №32, №32А, №34, №35А, №39, №40;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 535 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Заречный-3 тұрғын үй алабы, уч.784А, № 61 жалпы білім беретін орта мектебі, тел. 24-16-15
"Заречный-3" тұрғын үй алабының шекарасында:
учаскелер, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №58, №59, №60, №61, №61А, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №148, №149, №150, №151, №152, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, 161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173 ,№174, №175, №176, №177, №178, №179, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №212, №213, №214, №215, №216, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №227, №228, №229, №230, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №242, №243, №244, №245, №246, №247, №248, №249, №250, №251, №252, №253, №254, №255, №256, №257, №258, №259, №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, №268, №269, №270, №271, №272, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №300, №301, №302, №303, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №315, №316, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №323, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350, №351, №352, №353, №354, №355, №356, №357, №358, №359, №360, №361, №362, №363, №364, №365, №366, №367, №368, №369, №370, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №377, №378, №379, №380, №381, №382, №383, №384, №385, №386, №387, №388, №389, №390, №391, №392, №393, №394, №395, №396, №397, №398, №399, №400, №401, №402, №403, №404, №405, №406, №407, №408, №409, №410, №411, №412, №413, №414, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №425, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №434, №435, №436, №437, №438, №439, №440, №441, №442, №443, №444, №445, №446, №447, №448, №449, №450, №451, №452, №453, №454, №455, №456, №457, №458, №459, №460, №461, №462, №463, №464, №465, №466, №467, №468, №469, №470, №471, №472, №473, №474;

улица А.Биекенова, №55, №74, №90, №96, №100, №102, №104, №106, №108, №110;
улица И.Жансугурова, №1, №2, №3, №4, №6, №10, №12, №13, №15, №18, №19, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №32, №33, №35, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59.
Избирательный участок № 536 город Актобе, район Алматы, жилой массив Заречный-3, уч.784А, общеобразовательная средняя школа № 61, тел. 24-16-15
В границах жилого массива "Заречный-3":
участки, №476, №477, №478, №479, №480, №481, №482, №483, №484, №485, №486, №487, №488, №489, №490, №491, №492, №493, №494, №495, №496, №497, №498, №499, №500, №501, №502, №503, №504, №505, №506, №507, №508, №509, №510, №511, №512, №513, №514, №515, №516, №517, №518, №519, №520, №521, №522, №523, №524, №525, №526, №527, №528, №529, №530, №531, №532, №533, №534, №535, №536, №537, №538, №539, №540, №541, №542, №543, №544, №545, №546, №547, №548, №549, №550, №551, №552, №553, №554, №555, №556, №557, №558, №559, №560, №561, №562, №563, №564, №565, №566, №567, №568, №569, №570, №571, №572, №573, №574, №575, №576, №577, №578, №579, №580, №581, №582, №583, №584, №585, №586, №587, №588, №589, №590, №591, №592, №593, №594, №595, №596, №597, №598, №599, №600, №601, №602, №603, №604, №605, №606, №607, №608, №609, №610, №611, №612, №613, №614, №615, №616, №617, №618, №619, №620, №621, №622, №623, №624, №625, №626, №627, №628, №629, №630, №631, №632, №633, №634, №635, №636, №637, №638, №639, №640, №641, №642, №643, №644, №645, №646, №647, №648, №649, №650, №651, №652, №653, №654, №655, №656, №657, №658, №659, №660, №661, №662, №663, №664, №665, №666, №667, №668, №669, №670, №671, №672, №673, №674, №675, №676, №677, №678, №679, №680, №681, №682, №683, №684, №685, №686, №687, №688, №689, №690, №691, №692, №693, №694, №695, №696, №697, №698, №699, №700, №701, №702, №703, №704, №705, №706, №707, №708, №709, №710, №711, №712, №713, №714, №715, №716, №717, №718, №719, №720, №721, №722, №723, №724, №725, №726, №727, №728, №729, №730, №731, №732, №733, №734, №735, №736, №737, №738, №739, №740, №741, №742, №743, №744, №745, №746, №747, №748, №749, №750, №751, №752, №753, №754, №755, №756, №757, №758, №759, №760, №761, №762, №763, №764, №765, №766, №767, №768, №769, №770, №771, №772, №773, №774, №775, №776, №777, №778, №779, №780, №781, №782, №783, №784, №785, №786, №787, №788, №789, №790, №791, №792, №793, №794, №795, №796, №797, №798, №799, №800, №801, №802, №803, №804, №805, №806, №807, №808, №809, №810, №811, №812, №813, №814, №815, №816, №817, №818, №819, №820, №821, №822, №823, №824, №825, №826, №827, №828, №829, №830, №831, №832, №833, №834, №835, №836, №837, №838, №839, №840, №841, №842, №843, №844, №845, №846, №847, №848, №849, №850, №851, №852, №853, №854, №855, №856, №857, №858, №859, №860, №861, №862, №863, №864, №865, №866, №867, №868, №869, №870, №871, №872, №873, №874, №875, №876, №877, №878, №879, №880, №881, №882, №883, №884, №885, №886, №887, №888, №889, №890, №891, №892, №893, №894, №895, №896, №897, №898, №899, №900, №901, №902, №903, №904, №905, №906, №907, №908, №909, №910, №911, №912, №913, №914, №915, №916, №917, №918, №919, №920, №921, №922, №923, №924, №925, №926, №927, №928, №929, №930, №931, №932, №933, №934, №935, №936, №937, №938, №939, №940, №941, №942, №943, №944, №945, №946, №947, №948, №949, №950, №951, №952, №953, №954, №955, №956, №957, №958, №959, №960, №961, №962, №963, №964, №965, №966, №967, №968, №969, №970, №971, №972, №973, №974, №975, №976, №977, №978, №979, №980, №981, №982, №983, №984, №985, №986, №987, №988, №989, №990, №991, №992, №993, №994, №995, №996, №997, №998, №999, №1000, №1001, №1002, №1003, №1004, №1005, №1006, №1007, №1008, №1009, №1010, №1011, №1012, №1013, №1014, №1015, №1016, №1017, №1018, №1019, №1020, №1021, №1022, №1023, №1024, №1025, №1029, №1056А, №1056Б, №1056Г, №1057, №1058А, №1058В, №1058Г, №1058Е, №1058Ж, №1080А, №1086, №1088, №1089, №1090, №1091, №1092, №1093, №1094, №1095, №1096, №1097, №1098, №1099, №1100, №1101, №1102, №1103, №1104, №1105, №1106, №1107, №1108, №1109, №1110, №1111, №1112, №1113, №1114, №1115, №1116, №1117, №1118, №1119, №1120, №1121, №1122, №1123, №1124, №1125, №1126, №1127, №1128, №1129, №1130, №1131, №1132, №1133, №1134, №1135, №1136, №1137, №1138, №1139, №1140, №1141, №1142, №1143, №1144, №1145, №1146, №1147, №1148, №1149, №1150, №1151, №1152, №1153, №1154, №1155, №1156, №1157, №1158, №1159, №1160, №1161, №1162, №1163, №1164, №1165, №1166, №1167, №1168, №1169, №1170, №1171, №1172, №1173, №1174, №1175, №1176, №1177, №1178, №1179, №1180, №1181, №1182, №1183, №1184, №1185, №1186, №1187, №1188, №1189, №1190, №1191, №1192, №1193, №1194, №1195, №1196, №1197, №1198, №1199, №1200, №1201, №1202, №1203, №1204, №1205, №1206, №1207, №1208, №1209, №1210, №1211, №1212, №1213, №1214, №1215, №1216, №1217, №1218, №1219, №1220, №1221, №1222, №1223, №1224, №1225, №1226, №1227, №1228, №1229, №1230, №1231, №1232, №1233, №1234, №1235, №1236, №1237, №1238, №1239, №1240;

Ә.Биекенов көшесі, №55, №74, №90, №96, №100, №102, №104, №106, №108, №110;
І.Жансүгіров көшесі, №1, №2, №3, №4, №6, №10, №12, №13, №15, №18, №19, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №32, №33, №35, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57, №59.
№ 536 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Заречный-3 тұрғын үй алабы, уч.784А, № 61 жалпы білім беретін орта мектебі, тел. 24-16-15
"Заречный-3" тұрғын үй алабының шекарасында:
учаскелер, №476, №477, №478, №479, №480, №481, №482, №483, №484, №485, №486, №487, №488, №489, №490, №491, №492, №493, №494, №495, №496, №497, №498, №499, №500, №501, №502, №503, №504, №505, №506, №507, №508, №509, №510, №511, №512, №513, №514, №515, №516, №517, №518, №519, №520, №521, №522, №523, №524, №525, №526, №527, №528, №529, №530, №531, №532, №533, №534, №535, №536, №537, №538, №539, №540, №541, №542, №543, №544, №545, №546, №547, №548, №549, №550, №551, №552, №553, №554, №555, №556, №557, №558, №559, №560, №561, №562, №563, №564, №565, №566, №567, №568, №569, №570, №571, №572, №573, №574, №575, №576, №577, №578, №579, №580, №581, №582, №583, №584, №585, №586, №587, №588, №589, №590, №591, №592, №593, №594, №595, №596, №597, №598, №599, №600, №601, №602, №603, №604, №605, №606, №607, №608, №609, №610, №611, №612, №613, №614, №615, №616, №617, №618, №619, №620, №621, №622, №623, №624, №625, №626, №627, №628, №629, №630, №631, №632, №633, №634, №635, №636, №637, №638, №639, №640, №641, №642, №643, №644, №645, №646, №647, №648, №649, №650, №651, №652, №653, №654, №655, №656, №657, №658, №659, №660, №661, №662, №663, №664, №665, №666, №667, №668, №669, №670, №671, №672, №673, №674, №675, №676, №677, №678, №679, №680, №681, №682, №683, №684, №685, №686, №687, №688, №689, №690, №691, №692, №693, №694, №695, №696, №697, №698, №699, №700, №701, №702, №703, №704, №705, №706, №707, №708, №709, №710, №711, №712, №713, №714, №715, №716, №717, №718, №719, №720, №721, №722, №723, №724, №725, №726, №727, №728, №729, №730, №731, №732, №733, №734, №735, №736, №737, №738, №739, №740, №741, №742, №743, №744, №745, №746, №747, №748, №749, №750, №751, №752, №753, №754, №755, №756, №757, №758, №759, №760, №761, №762, №763, №764, №765, №766, №767, №768, №769, №770, №771, №772, №773, №774, №775, №776, №777, №778, №779, №780, №781, №782, №783, №784, №785, №786, №787, №788, №789, №790, №791, №792, №793, №794, №795, №796, №797, №798, №799, №800, №801, №802, №803, №804, №805, №806, №807, №808, №809, №810, №811, №812, №813, №814, №815, №816, №817, №818, №819, №820, №821, №822, №823, №824, №825, №826, №827, №828, №829, №830, №831, №832, №833, №834, №835, №836, №837, №838, №839, №840, №841, №842, №843, №844, №845, №846, №847, №848, №849, №850, №851, №852, №853, №854, №855, №856, №857, №858, №859, №860, №861, №862, №863, №864, №865, №866, №867, №868, №869, №870, №871, №872, №873, №874, №875, №876, №877, №878, №879, №880, №881, №882, №883, №884, №885, №886, №887, №888, №889, №890, №891, №892, №893, №894, №895, №896, №897, №898, №899, №900, №901, №902, №903, №904, №905, №906, №907, №908, №909, №910, №911, №912, №913, №914, №915, №916, №917, №918, №919, №920, №921, №922, №923, №924, №925, №926, №927, №928, №929, №930, №931, №932, №933, №934, №935, №936, №937, №938, №939, №940, №941, №942, №943, №944, №945, №946, №947, №948, №949, №950, №951, №952, №953, №954, №955, №956, №957, №958, №959, №960, №961, №962, №963, №964, №965, №966, №967, №968, №969, №970, №971, №972, №973, №974, №975, №976, №977, №978, №979, №980, №981, №982, №983, №984, №985, №986, №987, №988, №989, №990, №991, №992, №993, №994, №995, №996, №997, №998, №999, №1000, №1001, №1002, №1003, №1004, №1005, №1006, №1007, №1008, №1009, №1010, №1011, №1012, №1013, №1014, №1015, №1016, №1017, №1018, №1019, №1020, №1021, №1022, №1023, №1024, №1025, №1029, №1056А, №1056Б, №1056Г, №1057, №1058А, №1058В, №1058Г, №1058Е, №1058Ж, №1080А, №1086, №1088, №1089, №1090, №1091, №1092, №1093, №1094, №1095, №1096, №1097, №1098, №1099, №1100, №1101, №1102, №1103, №1104, №1105, №1106, №1107, №1108, №1109, №1110, №1111, №1112, №1113, №1114, №1115, №1116, №1117, №1118, №1119, №1120, №1121, №1122, №1123, №1124, №1125, №1126, №1127, №1128, №1129, №1130, №1131, №1132, №1133, №1134, №1135, №1136, №1137, №1138, №1139, №1140, №1141, №1142, №1143, №1144, №1145, №1146, №1147, №1148, №1149, №1150, №1151, №1152, №1153, №1154, №1155, №1156, №1157, №1158, №1159, №1160, №1161, №1162, №1163, №1164, №1165, №1166, №1167, №1168, №1169, №1170, №1171, №1172, №1173, №1174, №1175, №1176, №1177, №1178, №1179, №1180, №1181, №1182, №1183, №1184, №1185, №1186, №1187, №1188, №1189, №1190, №1191, №1192, №1193, №1194, №1195, №1196, №1197, №1198, №1199, №1200, №1201, №1202, №1203, №1204, №1205, №1206, №1207, №1208, №1209, №1210, №1211, №1212, №1213, №1214, №1215, №1216, №1217, №1218, №1219, №1220, №1221, №1222, №1223, №1224, №1225, №1226, №1227, №1228, №1229, №1230, №1231, №1232, №1233, №1234, №1235, №1236, №1237, №1238, №1239, №1240;

улица Ж.Ташенова, №1, №2, №3, №5, №7, №7А, №7Б, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №31А, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55;
улица Е.Котибарулы, №1, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №32, №34, №36, №36А, №38, №40;
улица Т.Каленкызы, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42;
улица А.Биекенова, №18, №20, №22, №24, №26, №27, №28, №31А, №32, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №41А, №42, №43, №44, №46, №48, №48А, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №66, №68.
Избирательный участок № 537 город Актобе, район Алматы, улица А.Смагулова, 11А, "Актюбинская областная территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в агропромышленном комплексе министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", тел. 25-37-76
улица А.Смагулова, №1А, №1В, №7В;
улица Д.Кунаева, №202;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 538 город Актобе, район Алматы, улица Саги Жиенбаева, 129, средняя школа № 71
улица С.Жиенбаева, №112, №114, №116;
улица Мичурина, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35;
улица Рентгензаводская, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №44А;
улица Коктем, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №47А;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 539 город Актобе, район Астана, улица Темирказык, 79, средняя школа № 68, тел. 41-81-16
Микрорайон "Сельмаш", участки, №13, №14, №15, №18,
улица Бокенбай батыра, №129Д, №129Е, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, корпус 1, №153, корпус 2, №153, корпус 3, №153, корпус 4, №153, корпус 5, №153, корпус 6, №155, корпус 1, №155, корпус 2, №155, корпус 3, №155, корпус 4, №155, корпус 5, №155, корпус 6, №155, корпус 7;
улица Шалгынды, №46, №48, №50, №50А, №55, №57, №59, №61, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №86А, №87, №88, №88Б, №89, №90, №90А, №91, №92, №93, №95, №95А, №97, №99, №101;

Ж.Тәшенов көшесі, №1, №2, №3, №5, №7, №7А, №7Б, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №31А, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51, №53, №55;
Е.Көтібарұлы көшесі, №1, №2, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №21, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №30, №32, №34, №36, №36А, №38, №40;
Т.Қаленқызы көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42;
Ә.Биекенов көшесі, №18, №20, №22, №24, №26, №27, №28, №31А, №32, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №39А, №40, №41, №41А, №42, №43, №44, №46, №48, №48А, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №66, №68.
№ 537 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов көшесі, 11А, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі Мемлекеттік инспекциясы Комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы", тел. 25-37-76
Ә.Смағұлов көшесі, №1А, №1В, №7В;
Д.Қонаев көшесі, №202;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 538 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129, № 71 орта мектеп
С.Жиенбаев көшесі, №112, №114, №116;
Мичурин көшесі, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №18, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35;
Рентгензаводская көшесі, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №42, №44, №44А;
Көктем көшесі, №1, №3, №5, №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №47А;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 539 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79, № 68 орта мектеп, тел. 41-81-16
"Сельмаш" шағын ауданының учаскелері, №13, №14, №15, №18;
Бөкенбай батыр көшесі, №129Д, №129Е, №139, №141, №143, №145, №147, №149, №151, №153, корпус 1, №153, корпус 2, №153, корпус 3, №153, корпус 4, №153, корпус 5, №153, корпус 6, №155, корпус 1, №155, корпус 2, №155, корпус 3, №155, корпус 4, №155, корпус 5, №155, корпус 6, №155, корпус 7;
Шалғынды көшесі, №46, №48, №50, №50А, №55, №57, №59, №61, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №86А, №87, №88, №88Б, №89, №90, №90А, №91, №92, №93, №95, №95А, №97, №99, №101;

улица Островского, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
улица Темирказык (бывшая Екпинди), №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №45А, №47, №47А, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №67, №67А, №69, №71, №71А, №71Б, №71В, №71Г, №71Д, №73, №73А, №73Б, №73В, №73Г, №75, №77;
улица Мухтара Ауэзова (бывшая Пугачева), №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №63А, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №83А, №84, №84А, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109;
улица Дины Нурпеисовой (бывшая Р.Люксембург), №50, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №60А, №61, №62, №62А, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №76А, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №94А, №94Б, №95, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №101, №102, №103, №105.
Избирательный участок № 540 город Актобе, район Астана, проспект Санкибай батыра, 249, здание Народной канцелярии, тел. 41-60-01
проспект Санкибай батыра, №253/1, №253/2, №253/3, №253/4, №253/5, №253/6, вновь построенные дома;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 541 город Актобе, район Астана, проспект Тауелсиздик, 4А, средняя школа № 64, тел. 41-60-64
В границах микрорайона "Батыс-2", №1Д, №2Г, №4Г, №4Е, №14Б, №24В;
проспект А.Молдагуловой, №57В, №57В, корпус 1, №57В, корпус 2, №57Г, №57Д;
проспект Санкибай батыра, №36Б, корпус 1, №36Б, корпус 2, №36Б, корпус 3, №38А, №38Б, №38В, №38Д, №40, №40, корпус 2, №40, корпус 3, №48А, №72К, №72К, корпус 1, №72К, корпус 2, №72К, корпус 3;
проспект Тауелсиздик, №9, №9, корпус 1, №9, корпус 2.
Избирательный участок № 542 город Актобе, район Астана, улица Ораза Татеулы, 3Б, средняя школа № 63, тел. 90-63-53
В границах микрорайона "Батыс-2", №3Г, №5В, №5Д, №5К, №8Г(корпус 4), №8Г, корпус 1, №8Г, корпус 2, №8Г, корпус 3, №9/1(проспект Тауелсиздик, №16), №9/3, №9/3, корпус 1, №9/4, №9/4, корпус 1, №9/5, №9/5, корпус 1, №9/6, №10Г, №10Г, корпус 1, №10Г, корпус 2, №10Г, корпус 3, №18Б, №18В, №18Г, №18Г, корпус 1, №18Г, корпус 2, №48В;
проспект Тауелсиздик, №13, корпус 1 (Батыс-2, №6Г, корпус 1), №13, корпус 2 (Батыс-2, №6Г, корпус 2), №13, корпус 3 (Батыс-2, №6Г, корпус 3), №13, корпус 4 (Батыс-2, №6Г, корпус 4), №22, №22, корпус 1, №22, корпус 2.

Островский көшесі, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №39, №40;
Темірқазық көшесі (бұрынғы Екпінді), №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №45А, №47, №47А, №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №67, №67А, №69, №71, №71А, №71Б, №71В, №71Г, №71Д, №73, №73А, №73Б, №73В, №73Г, №75, №77;
Мұхтар Әуезов көшесі (бұрынғы Пугачев), №49, №50, №50А, №51, №52, №53, №54, №54А, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №63А, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №83А, №84, №84А, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №94А, №95, №96, №96А, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №106, №107, №108, №109;
Дина Нұрпейісова көшесі (бұрынғы Р.Люксембург), №50, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №60А, №61, №62, №62А, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №76А, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №90, №91, №92, №93, №94, №94А, №94Б, №95, №96, №97, №98, №99, №99А, №100, №101, №102, №103, №105.
№ 540 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 249, Халықтық кеңсе ғимараты, тел. 41-60-01
Сәңкібай батыр даңғылы, №253/1, №253/2, №253/3, №253/4, №253/5, №253/6, жаңа салынған үйлер;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 541 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А, № 64 орта мектеп, тел. 41-60-64
"Батыс-2" шағын ауданының шекарасында – №1Д, №2Г, №4Г, №4Е, №14Б, №24В;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №57В, №57В, корпус 1, №57В, корпус 2, №57Г, №57Д;
Сәңкібай батыр даңғылы, №36Б, корпус 1, №36Б, корпус 2, №36Б, корпус 3, №38А, №38Б, №38В, №38Д, №40, №40, корпус 2, №40, корпус 3, №48А, №72К, №72К, корпус 1, №72К, корпус 2, №72К, корпус 3;
Тәуелсіздік даңғылы, №9, №9, корпус 1, №9, корпус 2.
№ 542 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б, № 63 орта мектеп, тел. 90-63-53
"Батыс-2" шағын ауданының шекарасында – №3Г, №5В, №5Д, №5К, №8Г(корпус 4), №8Г, корпус 1, №8Г, корпус 2, №8Г, корпус 3, №9/1(Тәуелсіздік даңғылы, №16), №9/3, №9/3, корпус 1, №9/4, №9/4, корпус 1, №9/5, №9/5, корпус 1, №9/6, №10Г, №10Г, корпус 1, №10Г, корпус 2, №10Г, корпус 3, №18Б, №18В, №18Г, №18Г, корпус 1, №18Г, корпус 2, №48В;
Тәуелсіздік даңғылы, №13, корпус 1 (Батыс-2, №6Г, корпус 1), №13, корпус 2 (Батыс-2, №6Г, корпус 2), №13, корпус 3 (Батыс-2, №6Г, корпус 3), №13, корпус 4 (Батыс-2, №6Г, корпус 4), №22, №22, корпус 1, №22, корпус 2.

Избирательный участок № 543 город Актобе, район Астана, улица Ораза Татеулы, 3Б, средняя школа № 63, тел. 90-63-53
В границах микрорайона "Батыс-2", №10, №30В, корпус 1, №37В, №38В, №42В, №43В, №44Д, №45В, №51Б, №338, №338А, №338А, корпус 1, №364, №372;
проспект А.Молдагуловой, №63А;
проспект Тауелсиздик, №12, №12, корпус 1, №12, корпус 2;
улица Мангилик Ел, №7, корпус 1 (Батыс-2, №32В, корпус 1), №7, корпус 2 (Батыс-2, №32В, корпус 2), №7, корпус 3 (Батыс-2, №32В, корпус 3), №7, корпус 4 (Батыс-2, №32В, корпус 4), №12 (Батыс-2, №15А), №14 (Батыс-2, №15Б);
улица Ораза Татеулы, №11 (Батыс-2, №30В), №6 (Батыс-2, №14Б), №8 (Батыс-2, №12Б);
жилой массив "Береке".
Избирательный участок № 544 город Актобе, район Астана, проспект Победы, 5, средняя школа № 47, тел. 50-06-24
проспект Победы, №1, №1А, №2, №3, №4, №6, №7, №9, №10, №12, №14;
проспект Мира, №22, №24, №26, №30, №32;
улица Есет батыра, №1, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14, №16, №18;
улица Алтынемел (бывшая Земледельческая), №1, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
улица Мухамеджана Тынышбаева (бывшая Ленинградская), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №25А, №26, №27, №27А, №28, №29, №29А, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №42, №44;
улица Чернышевского, №15, №17, №19, №21, №21А, №23, №25, №25А, №27, №29, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №39А, №40, №40А, №42, №42А, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70;
улица Олега Кошевого, №6, №8, №9, №10, №10Б, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26А, №27, №28, №28А, №29, №29А, №30, №30А, №31, №31А;
улица Ватутина, №5, №7, №7А, №9, №10, №11, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18;
улица Парковая, №2, №4, №6, №8;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 545 город Актобе, район Астана, село Жанаконыс, квартал Бирлик, уч.397Б, средняя школа № 69
В границах села Жанаконыс:
Квартал "В";
улица Толагай, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №8А, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25;
улица Дастур, №1, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №15, №17, №18, №19, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35;
улица Ынтымак, №45, №47, №49, №51, №55, №57, №59, №63, №65, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89;
улица Таншолпан, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №15, №16;

№ 543 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б, № 63 орта мектеп, тел. 90-63-53
"Батыс-2" шағын ауданының шекарасында - №10, №30В, корпус 1, №37В, №38В, №42В, №43В, №44Д, №45В, №51Б, №338, №338А, №338А, корпус 1, №364, №372;
Ә.Молдағұлова даңғылы, №63А;
Тәуелсіздік даңғылы, №12, №12, корпус 1, №12, корпус 2;
Мәңгілік Ел көшесі, №7, корпус 1(Батыс-2, №32В, корпус 1), №7, корпус 2 (Батыс-2, №32В, корпус 2), №7, корпус 3(Батыс-2, №32В, корпус 3), №7, корпус 4 (Батыс-2, №32В, корпус 4), №12(Батыс-2, №15А), №14(Батыс-2, №15Б);
Ораз Тәтеұлы көшесі, №11(Батыс-2, №30В), №6(Батыс-2, №14Б), №8(Батыс-2, №12Б);
"Береке" тұрғын үй алабы.
№ 544 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 5, № 47 орта мектеп, тел. 50-06-24
Жеңіс даңғылы, №1, №1А, №2, №3, №4, №6, №7, №9, №10, №12, №14;
Бейбітшілік даңғылы, №22, №24, №26, №30, №32;
Есет батыр көшесі, №1, №2, №2А, №2Б, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №10, №12, №14, №16, №18;
Алтынемел көшесі (бұрынғы Земледельческая), №1, №3, №5, №6, №7, №8, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25, №27, №29, №31, №33;
Мұхамеджан Тынышбаев көшесі (бұрынғы Ленинградская), №1, №2, №3, №4, №5, №6, №6А, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №19А, №20, №21, №22, №23, №23А, №24, №25, №25А, №26, №27, №27А, №28, №29, №29А, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №38, №40, №42, №44;
Чернышевский көшесі, №15, №17, №19, №21, №21А, №23, №25, №25А, №27, №29, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №37А, №38, №39, №39А, №40, №40А, №42, №42А, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70;
О.Кошевой көшесі, №6, №8, №9, №10, №10Б, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №16А, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №26А, №27, №28, №28А, №29, №29А, №30, №30А, №31, №31А;
Ватутин көшесі, №5, №7, №7А, №9, №10, №11, №13, №14, №14А, №15, №16, №17, №18;
Парковая көшесі, №2, №4, №6, №8;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 545 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс ауылы, Бірлік кварталы, уч.397Б, № 69 орта мектеп
Жаңақоныс ауылының шекарасында:
"В" кварталы;
Толағай көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №8А, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №23, №25,
Дәстүр көшесі, №1, №2А, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №15, №17, №18, №19, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №35;
Ынтымақ көшесі, №45, №47, №49, №51, №55, №57, №59, №63, №65, №73, №75, №77, №79, №81, №83, №85, №87, №89;
Таңшолпан көшесі, №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №15, №16;

жилой массив "Шестихатка", №1, №2, №3, №4, №5, №6;
квартал "А", №14А, №35А, №37А, №43А, №45А, №31А, №22А, №29А, №20, №23А, №27А, №18Б, №16А, №15А, №17А, №19А, №21А, №4А, №3А, №2, №5А, №13А, №12А, №11А, №10А, №9А, №8А, №7А, №8А/2, №8А/1, №49А, №50А, №51А, №53А, №28А, №30А, №26А, 32А, №136;
квартал "Бирлик", №32Б, №468, №467, №473, №186/8, №186/10, №186/12, №132/2, №132/4, №132/5, №132/6, №132/8, №132/9, №132/10, №132/11, №132А/12, №132/13, №126Б, №386/1, №386/2, №386/3, №386/5, №86, №88, №85, №87, №100, №100А, №129, №130, №131, №132, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №229, №230, №231, №232, №234, №235, №236, №271, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №406, №407, №408, №409, №410, №411, №413, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №423, №424, №425, №426, №427, №429, №431, №433, №435, №436, №437, №438, №441, №444, №445, №449, №450, №451, №455, №456, №457, №458, №460, №461, №462, №463, №466, №467, №468, №469, №470, №471, №48, №49, №50, №70, №71, №72, №97, №185, №292, №301, №302, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №316, №318, №319, №320, №321, №322, №323, №325, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №334, №336, №337, №338, №340, №341, №342, №345, №346, №348, №349, №351, №352А, №354, №354В, №354/1, №355, №356, №357, №358, №373, №375, №396, №394Б, №394В.
Избирательный участок № 546 город Актобе, район Астана, село Сазды, Бауырластар-2, уч.170А средняя школа № 66, тел. 92-02-02
В границах села Сазды:
жилой массив"Бауырластар-1", №1, №2, №3, №4, №5, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №36, №37, №38, №39, №40, №42, №44, №45, №46, №47, №50, №54, №55, №56, №57, №59, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70, №71, №72, №76, №80, №83, №86, №92, №94, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №121, №122, №124, №128, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №138, №139, №140, №143, №144, №146, №147, №149, №152, №153, №155, №156, №157, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №167, №168, №169, №170, №171, №176, №182, №183, №184, №185, №191, №192, №194, №196, №197, №198, №200, №201, №202, №203, №204, №206, №207, №208, №210, №212, №213, №214, №216, №217, №217А, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №311;
жилой массив "Бауырластар-2", №2, №15, №18, №19, №20, №22, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №35, №36, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №45, №47, №48, №50, №52, №53, №54, №56, №58, №59, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №91, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №101, №103, №104, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №113, №114, №116, №117, №118, №119, №122, №123, №124, №126, №127, №128, №129, №132, №133, №134, №135, №136, №150, №151, №152, №155, №157, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №178, №179, №180, №180, №182, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №193, №194, №195, №196, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №212, №215, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №228, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №241, №242, №243, №244, №246, №247, №249, №250, №254, №256, №258, №259, №261, №262, №263, №265, №267, №268, №271, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №284, №285, №286, №288, №289, №290, №291, №292, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №301, №302, №303, №306, №307, №309, №310, №313, №314, №315, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №324, №325, №327, №329, №330, №331, №332, №333, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №351, №352, №353, №354, №355, №356, №357, №358, №359, №361, №363, №364, №365, №367, №368, №369, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №377, №378А, №379, №380, №381, №382, №383, №384, №386, №389, №390, №391, №394, №399, №400, №401, №402, №403, №405, №407, №409, №410, №411, №412, №413, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №437, №438, №439;

"Шестихатка" тұрғын үй алабы, №1, №2, №3, №4, №5, №6;
"А" кварталы, №14А, №35А, №37А, №43А, №45А, №31А, №22А, №29А, №20, №23А, №27А, №18Б, №16А, №15А, №17А, №19А, №21А, №4А, №3А, №2, №5А, №13А, №12А, №11А, №10А, №9А, №8А, №7А, №8А/2, №8А/1, №49А, №50А, №51А, №53А, №28А, №30А, №26А, 32А, №136;
"Бірлік" кварталы, №32Б, №468, №467, №473, №186/8, №186/10, №186/12, №132/2, №132/4, №132/5, №132/6, №132/8, №132/9, №132/10, №132/11, №132А/12, №132/13, №126Б, №386/1, №386/2, №386/3, №386/5, №86, №88, №85, №87, №100, №100А, №129, №130, №131, №132, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №229, №230, №231, №232, №234, №235, №236, №271, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №406, №407, №408, №409, №410, №411, №413, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №423, №424, №425, №426, №427, №429, №431, №433, №435, №436, №437, №438, №441, №444, №445, №449, №450, №451, №455, №456, №457, №458, №460, №461, №462, №463, №466, №467, №468, №469, №470, №471, №48, №49, №50, №70, №71, №72, №97, №185, №292, №301, №302, №304, №305, №306, №307, №308, №309, №310, №311, №312, №313, №314, №316, №318, №319, №320, №321, №322, №323, №325, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №334, №336, №337, №338, №340, №341, №342, №345, №346, №348, №349, №351, №352А, №354, №354В, №354/1, №355, №356, №357, №358, №373, №375, №396, №394Б, №394В.
№ 546 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сазды ауылы, Бауырластар-2, уч.170А № 66 орта мектеп, тел. 92-02-02
Сазды ауылының шекарасында:
"Бауырластар-1" тұрғын үй алабы, №1, №2, №3, №4, №5, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №24, №25, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №36, №37, №38, №39, №40, №42, №44, №45, №46, №47, №50, №54, №55, №56, №57, №59, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №70, №71, №72, №76, №80, №83, №86, №92, №94, №97, №98, №99, №100, №101, №102, №103, №104, №105, №107, №108, №109, №110, №111, №112, №113, №114, №115, №116, №117, №118, №119, №121, №122, №124, №128, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №138, №139, №140, №143, №144, №146, №147, №149, №152, №153, №155, №156, №157, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №167, №168, №169, №170, №171, №176, №182, №183, №184, №185, №191, №192, №194, №196, №197, №198, №200, №201, №202, №203, №204, №206, №207, №208, №210, №212, №213, №214, №216, №217, №217А, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №311;
"Бауырластар-2" тұрғын үй алабы, №2, №15, №18, №19, №20, №22, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №34, №35, №36, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №45, №47, №48, №50, №52, №53, №54, №56, №58, №59, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №71, №72, №73, №74, №75, №76, №77, №78, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86, №87, №88, №89, №91, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №101, №103, №104, №106, №107, №108, №109, №110, №111, №113, №114, №116, №117, №118, №119, №122, №123, №124, №126, №127, №128, №129, №132, №133, №134, №135, №136, №150, №151, №152, №155, №157, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №167, №168, №169, №170, №171, №172, №173, №174, №175, №176, №178, №179, №180, №180, №182, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №193, №194, №195, №196, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №212, №215, №217, №218, №219, №220, №221, №222, №223, №224, №225, №226, №228, №231, №232, №233, №234, №235, №236, №237, №238, №241, №242, №243, №244, №246, №247, №249, №250, №254, №256, №258, №259, №261, №262, №263, №265, №267, №268, №271, №273, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №281, №282, №284, №285, №286, №288, №289, №290, №291, №292, №294, №295, №296, №297, №298, №299, №301, №302, №303, №306, №307, №309, №310, №313, №314, №315, №317, №318, №319, №320, №321, №322, №324, №325, №327, №329, №330, №331, №332, №333, №335, №336, №337, №338, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №351, №352, №353, №354, №355, №356, №357, №358, №359, №361, №363, №364, №365, №367, №368, №369, №371, №372, №373, №374, №375, №376, №377, №378А, №379, №380, №381, №382, №383, №384, №386, №389, №390, №391, №394, №399, №400, №401, №402, №403, №405, №407, №409, №410, №411, №412, №413, №415, №416, №417, №418, №419, №420, №421, №422, №423, №424, №426, №427, №428, №429, №430, №431, №432, №433, №437, №438, №439;

жилой массив "Сазды-2", №1, №3, №4, №5, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №34, №36, №37, №38, №39, №43, №44, №47, №49, №51, №52, №53, №56, №57, №58, №59, №66, №67, №69, №70, №71, №73, №74, №75, №77, №78, №79, №80, №81, 382, №83, №84, №85, №86, №89, №90, №92, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №103, №104, №106, №108, №109, №110, №113, №114, №155А, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №123, №126, №127, №128, №129, №131, №132, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №142, №144, №145, №146, №147, №148, №151, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №169, №170, №173, №174, №175, №176, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №192, №193, №194, №195, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №209, №211, №213, №214, №216, №217, №217А, №218, №220, №221, №223, №224, №225, №226, №227, №229, №230, №232, №233, №234, №240, №241, №242, №243, №244, №245, №246, №249, №250, №251, №253, №254, №255, №260, №261, №262, №265, №268А, №269, №270, №271, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №295, №296, №299, №300, №301, №303, №305, №308, №309, №310, №311, №317, №319, №320, №322, №324, №325, №331, №332, №333, №334, №337, №338, №339, №340, №342, №343, №344, №345, №348, №349, №352, №353, №355, №356, №362, №364, №365, №367, №368, №369, №375, №376, №377, №378, №382, №384, №385, №386, №387, №388, №389, №395, №398, №399, №400, №407, №448, №450, №455, №478, №480, №481, №493, №620, №621, №630, №632, №633, №635, №638, №639, №639/1, №640, №641, №642, №644, №664, №665, №668, №670, №671, №1015.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО – Акционерное общество,
ФАО – Филиал акционерного общества,
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью,
ГККП – Государственное КазҰнное Коммунальное Предприятие,
ГКП – Государственное коммунальное предприятие,

"Сазды-2" тұрғын үй алабы, №1, №3, №4, №5, №8, №10, №11, №12, №13, №14, №16, №17, №18, №19, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №34, №36, №37, №38, №39, №43, №44, №47, №49, №51, №52, №53, №56, №57, №58, №59, №66, №67, №69, №70, №71, №73, №74, №75, №77, №78, №79, №80, №81, 382, №83, №84, №85, №86, №89, №90, №92, №94, №95, №96, №97, №98, №99, №100, №103, №104, №106, №108, №109, №110, №113, №114, №155А, №116, №117, №118, №119, №120, №121, №123, №126, №127, №128, №129, №131, №132, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №142, №144, №145, №146, №147, №148, №151, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №169, №170, №173, №174, №175, №176, №180, №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №192, №193, №194, №195, №197, №198, №199, №200, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №209, №211, №213, №214, №216, №217, №217А, №218, №220, №221, №223, №224, №225, №226, №227, №229, №230, №232, №233, №234, №240, №241, №242, №243, №244, №245, №246, №249, №250, №251, №253, №254, №255, №260, №261, №262, №265, №268А, №269, №270, №271, №274, №275, №276, №277, №278, №279, №280, №282, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №295, №296, №299, №300, №301, №303, №305, №308, №309, №310, №311, №317, №319, №320, №322, №324, №325, №331, №332, №333, №334, №337, №338, №339, №340, №342, №343, №344, №345, №348, №349, №352, №353, №355, №356, №362, №364, №365, №367, №368, №369, №375, №376, №377, №378, №382, №384, №385, №386, №387, №388, №389, №395, №398, №399, №400, №407, №448, №450, №455, №478, №480, №481, №493, №620, №621, №630, №632, №633, №635, №638, №639, №639/1, №640, №641, №642, №644, №664, №665, №668, №670, №671, №1015.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚ – Акционерлік қоғамы,
АҚФ – Акционерлік қоғамының филиалы,
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестік,
МКҚК – Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны,
МКК – Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны,