О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27 августа 2018 года № 224. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 сентября 2018 года № 3-2-159. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года №162 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5794, опубликованное 11, 18 января 2018 года в районной газете "Жаңалық Жаршысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 774 570,1" заменить цифрами "4 792 146,1";
поступления трансфертов
цифры "3 880 284,1" заменить цифрами " 3 897 860,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 780 422,0" заменить цифрами "4 797 998,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Айтекебийского района;
2) направление настоящего решения на опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 224 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 3-2-159 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162 "2018-2020 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 тіркелген, 2018 жылғы 11, 18 қаңтарында аудандық "Жаңалық Жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 774 570,1" сандары "4 792 146,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 880 284,1" сандары "3 897 860,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 780 422,0" сандары "4 797 998,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата Б.Д. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е.Б. Тансыкбаев
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 27 августа 2018 года № 224
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 12 декабря 2017 года № 162
Бюджет Айтекебийского района на 2018 год
Категория
Уточненный бюджет на 2018 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы
Б.Д. СейлхановЕ.Б. Таңсықбаев
2018 жылғы 27 тамыздағы № 224
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 162
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
2018 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

20251,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3750,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53102,4
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2516,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8820,0
023
Методическая работа
10426,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72436,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283294,5
1
Социальное обеспечение
51390,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51390,0
005
Государственная адресная социальная помощь
51390,0
2
Социальная помощь
204113,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
741,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
741,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
203372,5
002
Программа занятости
111041,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19485,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32474,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17563,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22809,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27791,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27791,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26540,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450,0
021
Капитальные расходы государственного органа
240,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

20251,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3750,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53102,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2516,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8820,0
023
Әдістемелік жұмыс
10426,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
72436,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
283294,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51390,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51390,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51390,0
2
Әлеуметтiк көмек
204113,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
741,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
741,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
203372,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111041,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19485,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32474,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17563,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22809,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27791,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27791,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26540,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары