О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Алга на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2018 года № 159. Зарегистрировано Управлением юстиции Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-3-158
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Алга на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5877, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "310 399" заменить цифрами "316 114,1";
в том числе:
дополнить абзацем следующего содержания:
неналоговые поступления – 4 200,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов
цифры "247 825" заменить цифрами "249 339,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "310 399" заменить цифрами "316 114,1";
в пункте 5:
в абзаце третьем: цифры "13 935" заменить цифрами "16 349,5";
и дополнить абзацами следующего содержания:
благоустройство и озеленение населенных пунктов – 27 900 тысяч тенге;
освещение улиц в населенных пунктов – 19 800 тысяч тенге;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах
районного значения, селах, поселках, сельского округа - 700 тысяч тенге;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 200 тысяч тенге;
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 500 тысяч тенге;
в пункте 6:
второй абзац исключить.

Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 159 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 9 сәуірде № 3-3-158 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5877 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"310 399" сандары "316 114,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
салықтық емес түсімдер – 4 200,6 мың теңге;
трансферттер түсімі
"247 825" сандары "249 339,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"310 399" сандары "316 114,1" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
үшінші абзацтағы "13 935" сандары "16 349,5" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
елді мекендерді абаттандыру және жасылдандыруға – 27 900 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 19 800 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 700 мың теңге;
елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 200 мың теңге;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 500 мың теңге.
6 тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын.