О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 143 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2018 года № 211. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 декабря 2018 года № 3-3-188
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 и статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 143 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5876, опубликованное 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения.
в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "47 445,4" заменить цифрами "48 457,4";
в том числе:
налоговые поступление
цифры "3 006" заменить цифрами "2 696";
неналоговые поступление
цифры "13,4" заменить цифрами "323,4";
поступления трансфертов
цифры "44 426" заменить цифрами "45 438";
в подпункте 2):
затраты

Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 143 "2018-2020 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 211 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 3-3-188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 143 "2018-2020 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5876 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін.
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"47 445,4" сандары "48 457,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"3 006" сандары "2 696" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"13,4" сандары "323,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"44 426" сандары "45 438" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар

цифры "47 445,4" заменить цифрами "48 457,4".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"47 445,4" сандары "48 457,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;