О внесений изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 27 августа 2018 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 сентября 2018 года № 3-5-189
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5785, 16 января 2018 года официально опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 761 306,5" заменить цифрами "3 759 704";
в том числе:
налоговые поступления цифры "409 430" заменить цифрами "431 459";
неналоговые поступления цифры "190 345" заменить цифрами "168 516";
поступления от продажи основного капитала цифры "2 000" заменить цифрами "1 800";
поступления трансфертов цифры "3 159 531,5" заменить цифрами "3 157 929";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 787 473,5" заменить цифрами "3 785 871";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "9 026,5" заменить цифрами "8 798,5";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "18 265,5" заменить цифрами "18 037,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-35 193,5" заменить цифрами "-34 965,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "35 193,5" заменить цифрами "34 965,5";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "1 300" заменить цифрами "1 442";
в пункте 9:
в абзаце седьмом:
цифры "6 448" заменить цифрами "3 509";
в абзаце восьмом:
цифры "7 952" заменить цифрами "5 642";
в абзаце десятом:
цифры "19 280" заменить цифрами "26 980";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "17 099" заменить цифрами "14 979,5";
в абзаце тринадцатом:
цифры "53 033" заменить цифрами "48 900";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "54 084" заменить цифрами "56 813";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "3 420,5" заменить цифрами "2 698,5";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "100" заменить цифрами "150".

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 162 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 қыркүйекте № 3-5-189 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5785 тіркелген, 2018 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 761 306,5" сандары "3 759 704" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде :
салықтық түсімдер "409 430" сандары "431 459" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "190 345" сандары "168 516" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "2 000" сандары "1 800" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "3 159 531,5" сандары "3 157 929" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 787 473,5" сандары "3 785 871" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "9 026,5" сандары "8 798,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "18 265,5" сандары "18 037,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-35 193,5" сандары "-34 965,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "35 193,5" сандары "34 965,5" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
үшінші абзацта:
"1 300" сандары "1 442" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
жетінші абзацта:
"6 448" сандары "3 509" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"7 952" сандары "5 642" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"19 280" сандары "26 980" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"17 099" сандары "14 979,5" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"53 033" сандары "48 900" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"54 084" сандары "56 813" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"3 420,5" сандары "2 698,5" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта:
"100" сандары "150" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.