О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 6 июня 2018 года № 153. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-7-170. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5797 опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 257 460,0" заменить цифрами "4 373 314,5";
в том числе по:
налоговым поступлениям - цифры "394 165,0" заменить цифрами "406 640,0";
неналоговым поступлениям - цифры "10 842,0" заменить цифрами "8 867,0";
поступлениям от продажи основного капитала - цифры "19 993,0" заменить цифрами "9 493,0";
поступлениям трансфертов - цифры "3 832 460,0" заменить цифрами "3 948 314,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 271 440,9" заменить цифрами "4 391 469,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "- 24 073,9" заменить цифрами "-28 247,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "24 073,9" заменить цифрами "28 247,8".
в пункте 5:
в абзаце третьем:
цифры "31 762,0" заменить цифрами "32 484,0";
в абзаце шестом:
цифры "4 548,0" заменить цифрами "6 968,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов – 82 889,0 тысяч тенге";
"на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 15 355,0 тысяч тенге";
в пункте 7:
в абзаце третьем:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 153 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-7-170 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5797 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 257 460,0" сандары "4 373 314,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша "394 165,0" сандары "406 640,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "10 842,0" сандары "8 867,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша "19 993,0" сандары "9 493,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "3 832 460,0" сандары "3 948 314,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 271 440,9" сандары "4 391 469,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "- 24 073,9" сандары "- 28 247,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "24 073,9" сандары "28 247,8" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
үшінші абзацта:
"31 762,0" сандары "32 484,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"4 548,0" сандары "6 968,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 82 889,0 мың теңге";
"ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 15 355,0 мың теңге";
7 тармақта:
үшінші абзацта:

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Б. Толыбаев
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного маслихата от 06 июня 2018 года № 153
Приложение 1 к решению
Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119
Кобдинский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Б. Толыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2018 жылғы 06 маусымдағы № 153 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Қобда аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер

101038,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
101038,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22525,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34369,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3100,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9323,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31721,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279088,5
1
Социальное обеспечение
47153,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42927,0
005
Государственная адресная социальная помощь
42927,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4226,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4226,0
2
Социальная помощь
206503,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
206503,5
002
Программа занятости
121327,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11840,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27959,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5835,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11517,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28025,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25432,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25432,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16060,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
398,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8974,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

101038,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
101038,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22525,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34369,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3100,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9323,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31721,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279088,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
47153,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42927,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
42927,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4226,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4226,0
2
Әлеуметтiк көмек
206503,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
206503,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121327,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11840,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27959,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5835,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11517,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28025,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25432,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25432,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16060,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
398,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8974,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық