О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 168. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 сентября 2018 года № 3-7-177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 119 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5797 опубликованное 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "4 373 314,5" заменить цифрами "4 407 949,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов - цифры "3 948 314,5" заменить цифрами "3 982 949,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 391 469,3" заменить цифрами "4 426 104,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "10 093,0" заменить цифрами "9 584,5";
в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "25 494,0" заменить цифрами "24 985,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета - цифры "- 28 247,8" заменить цифрами "- 27 739,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "28 247,8" заменить цифрами "27 739,3".
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "89 911,0" заменить цифрами "88 516,0";
в абзаце четвертом:
цифры "42 886,0" заменить цифрами "39 147,0";
в абзаце пятом:
цифры "87 564,0" заменить цифрами "134 107,0".
в пункте 8:
в абзаце пятом:
цифры "4 960,0" заменить цифрами "3 191,0";
в абзаце девятом:
цифры "20 792,0" заменить цифрами "18 646,5";
в абзаце десятом:
цифры "17 758,0" заменить цифрами "17 075,5";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "9 000,0" заменить цифрами "7 000,0";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "3 420,5" заменить цифрами "3 254,5";
в абзаце семнадцатом:
цифры "5 600,0" заменить цифрами "5 589,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 қыркүйекте № 3-7-177 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 "2018-2020 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5797 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 373 314,5" сандары "4 407 949,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "3 948 314,5" сандары "3 982 949,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "4 391 469,3" сандары "4 426 104,3" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру – "10 093,0" сандары "9 584,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "25 494,0" сандары "24 985,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "- 28 247,8" сандары "- 27 739,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "28 247,8" сандары "27 739,3" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
үшінші абзацта:
"89 911,0" сандары "88 516,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"42 886,0" сандары "39 147,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"87 564,0" сандары "134 107,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
бесінші абзацта:
"4 960,0" сандары "3 191,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"20 792,0" сандары "18 646,5" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"17 758,0" сандары "17 075,5" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"9 000,0" сандары "7 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"3 420,5" сандары "3 254,5" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"5 600,0" сандары "5 589,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж. Атамұратова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев