О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 142 "Об утверждении бюджета города Жем на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 181. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-9-191. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 142 "Об утверждении бюджета города Жем на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5844, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы – цифры "62 408,0" заменить цифрами "66 250,0";
в том числе:
неналоговые поступления – цифры "0,0" заменить цифрами "3,0";
поступления трансфертов – цифры "59 899,0" заменить цифрами "63 738,0";
в подпункте 2)
затраты – цифры "62 408,0" заменить цифрами "66 250,0";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, в бюджете города Жем на 2018 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета – 3 839,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима города.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
Секретарь Мугалжарского районного маслихата
К. АймаганбетовН. Калиева
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 142 "2018-2020 жылдарға арналған Жем қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 181 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 9 сәуірде № 3-9-191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 142 "2018-2020 жылдарға арналған Жем қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5844 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер - "62 408,0" сандары "66 250,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдері - "0,0" сандары "3,0" сандарына ауыстырылсын; трансферттер түсімдері - "59 899,0" сандары "63 738,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "62 408,0" сандары "66 250,0" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға арналған Жем қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 3 839,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомасын бөлу қала әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. АймағанбетовМұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы       Н. Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының