О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 181 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2018 – 2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 6 декабря 2018 года № 274. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 11 декабря 2018 года № 3-10-223. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 181 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5853, опубликованное 22 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в преамбуле указанного решения номера "№ 95" и "№ 148" исключить;
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "251 975,2" заменить цифрами "255 975,2";
налоговые поступления – цифры "56 387" заменить цифрами "56 859";
неналоговые поступления – цифры "5 519,2" заменить цифрами "5 119,2";
поступления трансфертов – цифры "189 997" заменить цифрами "193 997";
в подпункте 2):
расходы – цифры "251 975,2" заменить цифрами "255 975,2";
пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "3 753" заменить цифрами "7 753".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в
эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "2018 – 2020 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 274 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 3-10-223 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "2018 – 2020 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "№ 95" және "№ 148" нөмірлері алынып тасталсын;
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "251 975,2" сандары "255 975,2" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "56 387" сандары "56 859" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "5 591,2" сандары "5 119,2" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "189 997" сандары "193 997" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "251 975,2" сандары "255 975,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"3 753" сандары "7 753" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;