О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 апреля 2018 года № 205. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 3 мая 2018 года № 3-13-192. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "7255959,0" заменить цифрами "7355959,0";
в том числе по:
налоговым поступлениям – цифры "2626187,0" заменить цифрами "2726187,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7684891,0" заменить цифрами "7784891,0";
в абзаце первом пункта 9-1:
цифры "95056,0" заменить цифрами "75056,0";
в абзаце втором:
цифры "89425,0" заменить цифрами "69425,0".
2. Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.

Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018 - 2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 205 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 3 мамырында № 3-13-192 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "7255959,0" сандары "7355959,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – "2626187,0" сандары "2726187,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7684891,0" сандары "7784891,0" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақтың бірінші абзацында:
"95056,0" сандары "75056,0" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацында:
"89425,0" сандары "69425,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.