Об установлении границ сельских округов Илийского района Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата от 6 марта 2018 года № 28-148 и постановление акимата Алматинской области от 6 марта 2018 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2018 года № 4591
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить границы сельских округов Илийского района Алматинской области, согласно прилагаемым схематическим картам:
общей площадью 5003,0404 гектар границы КазЦИКовского сельского округа;
общей площадью 82212,972 гектар границы Байсеркенского сельского округа;
общей площадью 46547,097 гектар границы Ащибулакского сельского округа;
общей площадью 2295,7829 гектар границы Энергетического сельского округа;
общей площадью 120523,87 гектар границы Караойского сельского округа;
общей площадью 151218,29 гектар границы Жетыгенского сельского округа;
общей площадью 72166,465 гектар границы Междуреченского сельского округа;
общей площадью 3508,8608 гектар границы Чапаевского сельского округа;
общей площадью 294606,20 гектар границы Куртинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
3. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алматинского
областного маслихата А.Кыдырманов
Аким Алматинской области А. Баталов
Секретарь Алматинского областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облысы Іле ауданының ауылдық округтерінің шекараларын белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 наурыздағы № 28-148 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 104 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 наурызда № 4591 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Алматы облысының мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес Алматы облысы Іле ауданының ауылдық округтерінің шекаралары белгіленсін:
жалпы алаңы 5003,0404 гектар болып КазЦИК ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 82212,972 гектар болып Байсерке ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 46547,097 гектар болып Ащыбұлақ ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 2295,7829 гектар болып Энергетик ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 120523,87 гектар болып Қараой ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 151218,29 гектар болып Жетіген ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 72166,465 гектар болып Междуреченск ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 3508,8608 гектар болып Чапаев ауылдық округінің шекарасы;
жалпы алаңы 294606,20 гектар болып Күрті ауылдық округінің шекарасы.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Бескемпіровке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облысы мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшiне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ә. Қыдырманов
Алматы облысының әкімі А. Баталов
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов