О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 7 марта 2018 года № 25-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2018 года № 4611
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018- 2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 23-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4495, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 41194 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 38194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 3000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 41194 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 68230 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23403 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 44827 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 44827 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 25-22 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 наурызда № 4611 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4495 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 3000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 41194 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 44827 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44827 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

"9. Утвердить бюджет города Есик на 2018-2020 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 430173 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 430173 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 0 тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 430173 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Жанашарского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 55334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 49334 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 55334 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каратурукского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 52246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 40264 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 11982 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11982 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 52246 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Каракемерского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

"9. 2018-2020 жылдарға арналған Есік қаласының бюджеті тиісінше осы шешімінің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 430173 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 430173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 0 теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 430173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Жанашар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 49334 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 6000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 55334 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Қаратұрық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 40264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 11982 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11982 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 52246 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Қаракемер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 33544 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13253 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 20291 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20291 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 33544 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"26. Утвердить бюджет Шелекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 76, 77 и 78 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 217056 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 207056 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 10000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 217056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"27. Предусмотреть в бюджетах города Есик и сельских округов на 2018 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 420900 тысяч тенге, в том числе:
Аватский сельский округ
Сельский округ Байдибек бия
Байтерекский сельский округ
Есикский городской округ
Жанашарский сельский округ
Каракемерский сельский округ
Казахстанский сельский округ
Рахатский сельский округ
Саймасайский сельский округ
Тургенский сельский округ
Шелекский сельский округ
9312 тысяч тенге;
26713 тысяч тенге;
7479 тысяч тенге;
168128 тысяч тенге;
20713 тысяч тенге;
24230 тысяч тенге;
9196 тысяч тенге;
23090 тысяч тенге;
12063 тысячи тенге;
29923 тысячи тенге;
90053 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".

1) кірістер 33544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 20291 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20291 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 33544 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"26. 2018-2020 жылдарға арналған Шелек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 76, 77 және 78-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 217056 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 207056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 10000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 217056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"27. 2018 жылға арналған Есік қаласы мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 420900 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Ават ауылдық округі
Бәйдібек би ауылдық округі
Бәйтерек ауылдық округі
Есік қалалық округі
Жанашар ауылдық округі
Қаракемер ауылдық округі
Қазақстан ауылыдқ округі
Рахат ауылдық округі
Саймасай ауылдық округі
Түрген ауылдық округі
Шелек ауылдық округі
9312 мың теңге;
26713 мың теңге;
7479 мың теңге;
168128 мың теңге;
20713 мың теңге;
24230 мың теңге;
9196 мың теңге;
23090 мың теңге;
12063 мың теңге;
29923 мың теңге;
90053 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата М. Искаков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Согласование к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "7" марта 2018 года № 25-22 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района" Жакеев Ермек Ильянович

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Искаков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 7 " наурыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-22 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Еңбекшіқазақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Ермек Ильянович Жакеев

Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "7" марта 2018 года № 25-22 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Аватского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "7" наурыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-22 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер