О повышении ставок земельного налога по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28 ноября 2018 года № 40-245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2018 года № 4916. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21 сентября 2023 года № 11-36
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21.09.2023 № 11-36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирование земель проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Ескельдинскому району на 40 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс).
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 19-64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "Обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Ш. Бозов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев

Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 40-245 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 қарашада № 4916 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 11-36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.09.2023 № 11-36 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 40 пайызға жоғарлатылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 19-64 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ш. Бозов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев