О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 26-144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4566
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 22-123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 и 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7 086 533 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 228 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15 465 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 700 тысяч тенге;
поступление трансфертов 6 829 430 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 185 273 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 911 397 тысяч тенге;
субвенции 4 732 760 тысяч тенге;
2) затраты 7 108 312 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 973 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 57 720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 51 752 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 51 752 тысячи тенге.";
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 17 680 тысяч тенге, согласно приложению 4 к настоящему решению.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.";
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельского округов, в сумме 157 239 тысяч тенге, в том числе:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 26-144 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4566 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3 және 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 086 533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 228 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12 700 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 829 430 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 185 273 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 911 397 мың теңге;
субвенциялар 4 732 760 мың теңге;
2) шығындар 7 108 312 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29 973 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 57 720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 51 752 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 51 752 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, 17 680 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.";
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 157 239 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

Талдыбулакскому сельскому округу 10 540 тысяч тенге;
Алтынемелскому сельскому округу 13 543 тысячи тенге;
Когалинскому сельскому округу 13 047 тысяч тенге;
Коксускому сельскому округу 15 477 тысяч тенге;
Шубарскому сельскому округу 12 592 тысячи тенге;
Карашокинскому сельскому округу 37 811 тысяч тенге;
Басшиискому сельскому округу 22 076 тысяч тенге;
Шанханайскому сельскому округу 15 376 тысяч тенге;
Жайнак батырскому сельскому округу 16 777 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Талдыбұлақ ауылдық округіне 10 540 мың теңге;
Алтынемел ауылдық округіне 13 543 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округіне 13 047 мың теңге;
Көксу ауылдық округіне 15 477 мың теңге;
Шұбар ауылдық округіне 12 592 мың теңге;
Қарашоқы ауылдық округіне 37 811 мың теңге;
Басши ауылдық округіне 22 076 мың теңге;
Шанханай ауылдық округіне 15 376 мың теңге;
Жайнақ батыр ауылдық округіне 16 777 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата К. Толыбаев
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков

3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Толыбаев
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков

13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
87460
012
Капитальные расходы государственного органа
370
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
391618
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
191190
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
423639
1
Социальное обеспечение
77577
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76051
005
Государственная адресная социальная помощь
76051
464
Отдел образования района (города областного значения)
1526
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1526
2
Социальная помощь
314282
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
314282
002
Программа занятости
112634
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29379
006
Оказание жилищной помощи
20696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11208
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2914
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43996
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54099
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39356
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31780
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31780
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25269
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2301
021
Капитальные расходы государственного органа
518
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
87460
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
370
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
17600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
391618
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
191190
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
423639
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
77577
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76051
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
76051
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1526
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1526
2
Әлеуметтiк көмек
314282
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
314282
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
112634
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29379
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11208
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2914
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43996
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
54099
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39356
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31780
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31780
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25269
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2301
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
518
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

27 747
Приложение 2 к решению Кербулакского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 26-144 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018 -2020 годы"
Приложение 4 утвержденное решением Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018 -2020 годы"
Распределение трансферты органам местного самоуправления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

27747
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпанындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" №22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №26-144 шешіміне 2-қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" №22-123 шешімімен бекітілген 4-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер бөлу
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы