О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 44-208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2018 года № 4895
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4478, опубликован от 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 9544379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 426456 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 6554 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9107947 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета 1187 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 1987700 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 828915 тысяч тенге;
субвенции 6290145 тысяч тенге;
2) затраты 9602578 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 35706 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 72150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 36444 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 93905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 93905 тысяч тенге.".

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 44-208 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 қарашада № 4895 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4478 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9544379 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 426456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 6554 мың теңге;
трансферттер түсімі 9107947 мың теңге, оның ішінде:
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері 1187 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 1987700 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 828915 мың теңге;
субвенциялар 6290145 мың теңге;
2) шығындар 9602578 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 35706 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 72150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36444 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 93905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 93905 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата Д. Ерназарұлы
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Д. Ерназарұлы
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 44-208 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-208 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер