О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 ноября 2018 года № 45-212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2018 года № 4978
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 30-148 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4481, опубликован 16 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения дополнения:
пункты 3, 10, 11, 12, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 70807 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 796 тысяч тенге;
поступления трансфертов 65055 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48820 тысяч тенге;
субвенции 16235 тысяч тенге;
2) затраты 70807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 144710 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов 121078 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 113811 тысяч тенге;
субвенции 7267 тысяч тенге;
2) затраты 144710 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 45-212 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 желтоқсанда № 4978 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 30-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген, 2018 жылдың 16 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3, 10, 11, 12, 13-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70807 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 796 мың теңге;
трансферттер түсімдері 65055 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48820 мың теңге;
субвенциялар 16235 мың теңге;
2) шығындар 70807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 144710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 121078 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 113811 мың теңге;
субвенциялар 7267 мың теңге;
2) шығындар 144710 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 35894 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7358 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28536 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10000 тысяч тенге;
субвенции 18536 тысяч тенге;
2) затраты 35894 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 28120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8314 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19806 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5737 тысяч тенге;
субвенции 14069 тысяч тенге;
2) затраты 28120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"13. Утвердить бюджет Текесского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 69808 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8027 тысяч тенге;
поступления трансфертов 61781 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49170 тысяч тенге;
субвенции 12611 тысяч тенге;
2) затраты 69808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
дополнить пунктами 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24:
"18. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 114266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21374 тысячи тенге;
поступления трансфертов 92892 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 53801 тысяча тенге;
субвенции 39091 тысяча тенге;
2) затраты 114266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"19. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 35894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7358 мың теңге;
трансферттер түсімдері 28536 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10000 мың теңге;
субвенциялар 18536 мың теңге;
2) шығындар 35894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8314 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19806 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5737 мың теңге;
субвенциялар 14069 мың теңге;
2) шығындар 28120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"13. 2018–2020 жылдарға арналған Текес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69808 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8027 мың теңге;
трансферттер түсімдері 61781 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49170 мың теңге;
субвенциялар 12611 мың теңге;
2) шығындар 69808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
18,19,20,21,22,23,24-тармақтарымен толықтырылсын:
"18. 2018-2020 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107012 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17613 мың теңге;
трансферттер түсімдері 89399 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 50308 мың теңге;
субвенциялар 39091 мың теңге;
2) шығындар 107012 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"19. 2018-2020 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 41260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34460 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26280 тысяч тенге;
субвенции 8180 тысяч тенге;
2) затраты 41260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"20. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 12991 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 2109 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10882 тысячи тенге, в том числе:
субвенции 10882 тысячи тенге;
2) затраты 12991 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"21. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 12831 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 2469 тысяч тенге;
неналоговые поступления 581 тысяча тенге;
поступления трансфертов 9781 тысяча тенге, в том числе:
субвенции 9781 тысяча тенге;
2) затраты 12831 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"22. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 12570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2255 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10315 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 10315 тысяч тенге;
2) затраты 12570 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"23. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 43, 44, 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 39427 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2516 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1626 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35285 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23750 тысяч тенге;
субвенции 11535 тысяч тенге;

1) кірістер 39528 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6575 мың теңге;
трансферттер түсімдері 32953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24773 мың теңге;
субвенциялар 8180 мың теңге;
2) шығындар 39528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"20. 2018-2020 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 мың теңге;
трансферттер түсімдері 10882 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 10882 мың теңге;
2) шығындар 12991 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"21. 2018-2020 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 576 мың теңге;
трансферттер түсімдері 9781 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 9781 мың теңге;
2) шығындар 12810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"22. 2018-2020 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2039 мың теңге;
трансферттер түсімдері 10315 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 10315 мың теңге;
2) шығындар 12354 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"23. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44, 45-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44297 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1748 мың теңге;
трансферттер түсімдері 40285 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28750 мың теңге;
субвенциялар 11535 мың теңге;

2) затраты 39427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"24. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 49, 50, 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 70306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2578 тысяч тенге;
поступления трансфертов 67728 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23750 тысяч тенге;
субвенции 43978 тысяч тенге;
2) затраты 70306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.

2) шығындар 44297 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"24. 2018-2020 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50, 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69787 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2059 мың теңге;
трансферттер түсімдері 67728 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23750 мың теңге;
субвенциялар 43978 мың теңге;
2) шығындар 69787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 25-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 28-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 31-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 34-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 37-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 43-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 49-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Д. Ерназарұлы
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 ноября 2018 года № 45-212 "О внесении изменений и дополнений Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
15. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Ерназарұлы
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
№ 45-212 шешіміне 1-қосымша Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 ноября 2018 года № 45-212 "О внесении изменений и дополнений Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
№ 45-212 шешіміне 2-қосымша Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 3 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 ноября 2018 года № 45-212 "О внесении изменений и дополнений Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 7 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-212 шешіміне 3-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 7-қосымша
2018 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер