Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 7 декабря 2018 года № 12-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4941. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 12 октября 2020 года № 10-01
Сноска. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 12.10.2020 № 10-01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Талгарского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе согласно риложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Талгарского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе" от 22 июля 2015 года № 07-22 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3371, опубликован 17 сентября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Талгарского района А. Ашимахун.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талгарского района Р. Сатбаев
Приложение к решению акима Талгарского района от "7" декабря 2018 года № 12-05 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Избирательный участок № 819.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 31, специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках (спорт зал).
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 1 по 35, Айвазовского, Амангельды с № 1 по 33, Байжанова с № 29 по 84, Бекбаева-Крутенко с № 1 по 30, Достоевского с № 1 по 12б, Д. Нурпеисовой с № 1 по 25, Киевская, Клеверная с № 1 по 9, Левитана, Макатаева, Пятигорская, Райымбека с № 1 по 32, Тауке хана с № 1 по 30, Токаева с № 26 по 97б, Торайгырова, Ыкылас с № 30 по 86, Шакарима,.
Избирательный участок № 820.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 31, специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках (фойе). В границах: город Талгар, улицы: Байжанова с № 1 по 28, Береговая с № 1 по 53, Гагарина с № 1 по 44, Глинки с № 60 по 88, Ескельды би, Заречная, Кабанбай батыра с № 2 по 76 (четная сторона), Крылова, Пархоменко, Рыскулова с № 1 по 35, Тимирязева с № 1 по 41, Токаева с № 1 по 25, Ыкылас с № 1 по 29; садоводческое общество "Горный ветерок".
Избирательный участок № 821.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 31, специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках (актовый зал).

Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 12-05 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4941 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 10-01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 12.10.2020 № 10-01 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Талғар ауданы әкімінің "Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 22 шілдедегі № 07-22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3371 тіркелген, 2015 жылдың 17 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар ауданы әкімінің аппарат басшысы А. Әшімахұнға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданының әкімі Р. Сатбаев
Талғар ауданы әкімінің 2018 жылғы "07" желтоқсандағы "Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-05 шешіміне қосымша
Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 819 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 31, Ю. Гагарин атындағы № 8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын арнаулы гимназия (спорт залы).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 1-ден 35-ке дейін, Айвазовский, Амангелді № 1-ден 33-ге дейін, Байжанов № 29-дан 84-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 1-ден 30-ға дейін, Достоевский № 1-ден 12б-ға дейін, Д. Нұрпейісова № 1-ден 25-ке дейін, Киевская, Клеверная № 1-ден 9-ға дейін, Левитан, Мақатаев, Пятигорская, Райымбек № 1-ден 32-ге дейін, Тәуке хан № 1-ден 30-ға дейін, Тоқаев № 26-дан 97б-ға дейін, Торайғыров, Шәкәрім, Ықылас № 30-дан 86-ға дейін.
№ 820 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 31 Ю. Гагарин атындағы № 8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын арнаулы гимназия (фойе).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Байжанов №1-ден 28-ге дейін, Береговая № 1-ден 53-ке дейін, Гагарин № 1-ден 44-ке дейін, Глинка 60-тан 88-ге дейін, Ескелді би, Заречная, Қабанбай батыр № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Крылов, Пархоменко, Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін, Тимирязев № 1-ден 41-ге дейін, Тоқаев № 1-ден 25-ге дейін, Ықылас № 1-ден 29-ға дейін; "Горный ветерок" бағбандық қоғамдастығы.
№ 821 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 31 Ю. Гагарин атындағы № 8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын арнаулы гимназия (акт залы).

В границах: город Талгар, улицы: Алматы, Бульварная, Глинки с № 4 по 57, Грибоедова, Державина, Дружбы, Есенина, О. Бокеева; переулки: О. Бокеева с №1 по 3, Островского с № 1 по 17, И. Байзакова, Колхозная с № 1 по 12а, Лесная, Маяковского, Мечникова, Толстого с № 1 по 9, Щусева с № 1 по 17.
Избирательный участок № 822.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 59, общеобразовательная средняя школа № 9 имени Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Кунаева с № 1 по 61 (нечетная сторона), Леонова, Райымбека с № 33 по 78, Кабанбай батыра с № 1 по 87 (нечетная сторона), Амангельды с № 34 по 88, Гоголя, Мира, Аль-Фараби, Рыскулова с № 36 по 73, Тимирязева с № 42 по 52, Клеверная с № 10 по 26, Восточная, Одесская с № 1 по 25, Бетховена.
Избирательный участок № 823.
Центр: город Талгар, улица Абылайхана № 55, Государственно-коммунальное предприятие "Талгарский межшкольный учебно-производственный комбинат" Государственного учреждения "Отдела образования Талгарского района" Акимата Талгарского района.
В границах: город Талгар, улицы: Д. Нурпеисовой с № 26 по 49, Шишкина, Л. Хамиди, Крымская, Жастар, Кузнецова, Гагарина с № 45 по 71, Н. Тлендиева, Бекбаева-Крутенко с № 31 по 80, Курмангазы, Береговая с № 54 по 82, Абылай хана с № 36 по 80, Тауке хана с № 31 по 62, Достоевского с № 13 по 26.
Избирательный участок № 824.
Центр: город Талгар, улица Пушкина № 28, общеобразовательная средняя школа № 1 имени И. Ф. Халипова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Одесская с № 26 по 46, Казангап, Торе Миразулы с № 1 по 20, Мустафа Шокая с № 1 по 20, Чернышевского с № 1 по 16, Амангельды с № 89 по 128, Бекбаева-Крутенко с № 81 по 114, Абылай хана с № 90 по 99, Гагарина с № 102 по 128, Рыскулова с № 66 по 72 (четная сторона), Кунаева с № 2 по 64 (четная сторона), А. Тажибаева, Пушкина, Богенбай батыра, Айтеке би с № 2 по 68 (четная сторона), Рылеева; переулок Горный с № 1 по 37.
Избирательный участок № 825.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 68, административное здание сельскохозяйственного колледжа агробизнеса и менеджмента имени М. Бейсебаева.
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 100 по 144, Акан сери, Амангельды с № 129 по 152, Береговая с № 83 по 103, Гагарина с № 129 по 150, Бекбаева-Крутенко с № 115 по 140, Айтеке би с № 1 по 61 (нечетная сторона), Ер Ажибай, Торе Миразулы с № 21 по 60, Касым хана, Райымбека с № 79 по 108а, Рыскулова с № 82 по 117, Т. Туякбаева с № 2 по 84 (четная сторона), Чернышевского с № 17 по 52, Мустафа Шокая с № 21 по 68; переулки: Тюленина, Пионерский.
Избирательный участок № 826.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Алматы, Бульварная, Глинка 4-тен 57-ге дейін, Грибоедов, Державин, Дружба, Есенин, О. Бөкеев; тұйық көшелер: О. Бөкеев № 1-ден 3-ке дейін, Островский № 1-ден 17-ге дейін, И. Байзақов, Колхозная № 1-ден 12а-ға дейін, Лесная, Маяковский, Мечников, Толстой № 1-ден 9-ға дейін, Щусев № 1-ден 17-ге дейін.
№ 822 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 59, Т. Рысқұлов атындағы № 9 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қонаев № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Леонова, Райымбек № 33-тен 78-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 34-тен 88-ге дейін, Гоголь, Мира, Әл-Фараби, Рысқұлов № 36-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Тимирязев № 42-ден 52-ге дейін, Клеверная № 10-нан 26-ға дейін, Восточная, Одесская № 1-ден 25-ке дейін, Бетховен.
№ 823 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абылайхан көшесі № 55, Талғар ауданы әкімдігінің "Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талғар қаласындағы мектепаралық оқу-өндірістік комбинаты" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Д. Нұрпейісова № 26-дан 49-ға дейін, Шишкин, Л. Хамиди, Крымская, Жастар, Кузнецов, Гагарин № 45-тен 71-ге дейін, Н. Тілендиев, Бекбаева-Крутенко № 31-ден 80-ге дейін, Құрманғазы, Береговая № 54-тен 82-ге дейін, Абылай хан № 36-дан 80-ге дейін, Тәуке хан № 31-ден 62-ге дейін, Достоевский № 13-тен 26-ға дейін.
№ 824 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пушкин көшесі № 28, И. Ф. Халипов атындағы № 1 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Одесская № 26-дан 46-ға дейін, Қазанғап, Төре Миразұлы № 1-ден 20-ға дейін, Мұстафа Шоқай № 1-ден 20-ға дейін, Чернышевский № 1-ден 16-ға дейін, Амангелді № 89-дан 128-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 81-ден 114-ке дейін, Абылай хан № 90-нан 99-ға дейін, Гагарин № 102-ден 128-ге дейін, Рысқұлов № 66-дан 72-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ә. Тәжібаев, Пушкин, Бөгенбай батыр, Әйтеке би № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Рылеев; тұйық көше Горный № 1-ден 37-ге дейін.
№ 825 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 68, М. Бейсебаев атындағы ауылшаруашылық, агробизнес және менеджмент колледжінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 100-ден 144-ке дейін, Ақан сері, Амангелді № 129-ден 152-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 115-тен 140-қа дейін, Береговая № 83-тен 103-ке дейін, Гагарин № 129-дан 150-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Ер Әжібай, Төре Миразұлы № 21-ден 60-қа дейін, Қасым хан, Райымбек № 79-дан 108а-ға дейін, Рысқұлов № 82-ден 113-ке дейін, Т. Тұяқбаев № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Чернышевский № 17-ден 52-ге дейін, Мұстафа Шоқай № 21-ден 68-ге дейін; тұйық көшелер: Тюленин, Пионерский.
№ 826 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Севастопольская № 2, общеобразовательная средняя школа № 5 имени М. Ауезова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Ленинградская, Рыскулова с № 118 по 199, Некрасова с № 2 по 28 (четная сторона), Т. Туякбаева с № 1 по 91а (нечетная сторона), Береговая с № 104 по 191, Гагарина с № 151 по 182, Бекбаева-Крутенко с № 141 по 188, Абылай хана с № 148 по 219, Кутузова, Карасакал Еримбета, Макаренко, Р. Люксембурга, Биржан сала, Папанина, Жубанова, Б. Шолака, Т. Жарокова, Ауэзова, Солнечная, Торе Миразулы с № 61 по 87, Правды, Пирогова, Толе би, Сурикова, Панфилова, Мичурина, Севастопольская; переулки: Балхаш, Цветочный; садоводческое общество "Урожайная"; Новостройка.
Избирательный участок № 827.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, общеобразовательная средняя школа № 49 с дошкольным мини-центром (актовый зал).
В границах: город Талгар, улицы: Е. Брусиловского, Чайковского, Таттимбета, Некрасова с № 1 по 27 (нечетная сторона), К. Байсеитовой, Клочкова, Дунаевского, Казыбек би, М. Тынышбаева, С. Ковалевской.
Избирательный участок № 828.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, общеобразовательная средняя школа № 49 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: Капчагайская, Б. Майлина, Сатпаева, Рыскулова с № 200 по 234 (четная сторона), Абылай хана с № 220 по 248, Байкальская с № 1 по 7, Бестужева, Баумана, С. Перовской, Промышленная.
Избирательный участок № 829.
Центр: город Талгар, улица Шевцова № 8а, общеобразовательная средняя школа-лицей № 4 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Азизбекова, Байкальская с № 8 по 46, Вавилова, Громовой, Декабристов, Джалиля, Егорова, Иссыкская, Комарова, Мате Залки с № 2 по 18 (четная сторона), Муканова, Овчарова с № 1 по 24а, Нариманова, Пастера, Т. Аубакирова, Полбина, Рыскулова с № 236 по 340 (четная сторона), Т. Токтарова, Н. Абдирова с № 1 по 18, Стрельникова, Суворова, Тургенева, Ш. Жиенкуловой, Чкалова, Шевцова, Шолохова; переулки: Фабричный, Армянский, Ашхабадский, Бакинский, Бугыбаева, Седова, Рудаки.
Избирательный участок № 830.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра № 34/1, общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Менделеева с № 3 по 11 (нечетная сторона), Ш. Руставели, Белинского, Невского, Виноградова, Рабочая, Пржевальского, Доспанбет жырау, М. Маметовой, Маршака, Черняховского, Нахимова, Рыскулова с № 201 по 251а (нечетная сторона), Физкультурная, Алпамыс батыра; переулок: Шалкиз жырау.
Избирательный участок № 831.

Орталығы: Талғар қаласы, Севастопольская көшесі № 2, М. Әуезов атындағы № 5 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Ленинградская, Рысқұлов № 118-тен 199-ға дейін, Некрасов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Т. Тұяқбаев № 1-ден 91а-ға дейін (тақ жағы), Береговая № 104-тен 191-ге дейін, Гагарин № 151-ден 182-ге дейін, Абылай хан № 148-ден 219-ға дейін, Бекбаева-Крутенко № 141-ден 188-ге дейін, Кутузов, Қарасақал Ерімбет, Макаренко, Р. Люксембург, Біржан сал, Папанин, Жұбанов, Б. Шолақ, Т. Жароков, Әуезов, Солнечная, Төре Миразұлы № 61-ден 87-ге дейін, Правда, Пирогов, Төле би, Суриков, Панфилов, Мичурин, Севастопольская; тұйық көшелер: Балхаш, Цветочный; "Урожайная" бағбандық қоғамдастығы; Жаңақұрылыс.
№ 827 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 49 жалпы білім беретін орта мектебі (акт залы).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Е. Брусиловский, Чайковский, Тәттімбет, Некрасов № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), К. Байсеитова, Клочков, Дунаевский, Қазыбек би, М. Тынышбаев, С. Ковалевская.
№ 828 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 49 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Капчагайский, Б. Майлин, Сәтпаев, Рысқұлов № 200-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Абылай хан № 220-дан 248-ге дейін, Байкальская № 1-ден 7-ге дейін, Бестужев, Бауман, С. Перовская, Промышленная.
№ 829 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Шевцов көшесі № 8а, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 4 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Әзізбеков, Байкальская № 7-ден 46-ға дейін, Вавилов, Громова, Декабристов, Джалил, Егоров, Иссыкская, Комаров, Мате-Залка № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Мұқанов, Нариманов, Овчаров № 1-ден 24а-ға дейін, Пастер, Т. Әубәкіров, Полбин, Рысқұлов № 236-дан 340-қа дейін (жұп жағы), Т. Тоқтаров, Н. Әбдіров № 1-ден 18-ге дейін, Стрельников, Суворов, Тургенев, Ш. Жиенқұлова, Чкалов, Шевцов, Шолохов; тұйық көшелер: Фабричный, Армянский, Ашхабадский, Бакинский, Бұғыбаев, Седов, Рудаки.
№ 830 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі № 34/1, Жамбыл Жабаев атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Менделеев № 3-тен 11-ге дейін (тақ жағы), Ш. Руставели, Белинский, Невский, Виноградов, Рабочая, Пржевальский, Доспанбет жырау, М. Мәметова, Маршак, Черняховский, Нахимов, Рысқұлов № 201-ден 251а-ға дейін (тақ жағы), Физкультурная, Алпамыс батыр; тұйық көше: Шалкиіз жырау.
№ 831 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Карасай батыра № 34/1, общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: город Талгар, улицы: Карасай батыра с № 1 по № 54, № 54а, № 54б, № 54в, Менделеева с № 2 по 22 (четная сторона), Шаумяна, Светлова, Циолковского, Ы. Алтынсарина, Н. Абдирова с № 19 по 33, Ногайбаева, Покрышкина, Жандосова с № 1 по 78, Сыргабекова, Поповича с № 1 по 24, Мате Залки с № 1 по 39 (нечетная сторона), Б. Саттарханова с № 1 по 26, Овчарова с № 25 по 40, Ахметова; садоводческие общества: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достык, Жетысу.
Избирательный участок № 832.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 97а, административное здание государственного учреждения "Центр занятости населения акимата Талгарского района".
В границах: город Талгар, улицы: Асан Кайгы, дома Московской экспедиции с № 2 по 22 (четная сторона), Абая с № 2а по 52 (четная сторона), Асфендиярова с № 1 по 44, Кунаева с № 91 по 137, Избакиева с № 1 по 22, Украинская, Талгарская с № 1 по 19 (нечетная сторона), Минская с № 2 по 23, Сенная с № 2 по 8 (четная сторона), Бухар жырау с № 1 по 31, М. Дулатов, Р. Баглановой, Скворцова, Арычная, Озерная, Илийская с № 1 по 15, Столетова, Рижская, Медицинская, А. Карсакбаева, Васнецова; переулки: Кажымукан, Г. Мустафина, Яблочкова, Курганный.
Избирательный участок № 833.
Центр: город Талгар, микрорайон "Акку", административное здание Алматинского природного Государственного заповедника.
В границах: город Талгар, улицы: Центральная, 6 домов без номера, Набережная, Садовая, Новая; микрорайоны: Акку, Мелиоратор; 5 домов бассейна суточного регулирования, 7 домов гидроэлектростанции; садоводческие общества Ардагер, Медик, Радуга; дом контрольно-пропускного пункта Лесного хозяйства.
Избирательный участок № 834.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 201а, административное здание колледжа университета имени Д. Кунаева города Талгар.
В границах: город Талгар, улицы: Абая с № 1 по 69 (нечетная сторона), Б. Сыртанова, Избакиева с № 23 по 44, Илийская с № 17 по 22, А. Маргулан, Кунаева с № 143 по 209 (нечетная сторона), М. Кашкари, Минская с № 24 по 64, Бухар Жырау с № 33 по 77, Орджаникидзе, Репина, Талгарская с № 6 по 32 (четная сторона), Сейфуллина, Ташкентская, Тянь-Шаньская, Р. Кошкарбаева, Чехова, М. Суртибаева.
Избирательный участок № 835.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 209, административное здание Талгарского политехнического колледжа.

Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі № 34/1, Жамбыл Жабаев атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қарасай батыр № 1-ден 54-ке дейін, № 54а, № 54б, № 54в, Менделеев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Шаумяна, Ы. Алтынсарин, Светлов, Циолковский, Н. Әбдіров № 19-дан 33-ке дейін, Ноғайбаев, Покрышкин, Жандосов № 1-ден 78-ге дейін, Сырғабеков, Попович № 1-ден 24-ке дейін, Мате-Залка № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Б. Саттарханов № 1-ден 26-ға дейін, Овчаров № 25-тен 40-қа дейін, Ахметов; бағбандық қоғамдастықтар: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достық, Жетісу.
№ 832 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 97а, "Талғар ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Асан Қайғы, Дома Московской экспедиции № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Абай № 2а-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Асфендияров № 1-ден 44-ке дейін, Қонаев № 91-ден 137-ге дейін, Украинская, Избакиев № 1-ден 22-ге дейін, Талгарская № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Минская № 2-тен 23-ке дейін, Сенная № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Бұқар Жырау № 1-ден 31-ге дейін, М. Дулатов, Р. Бағланова, Скворцов, Арычная, Озерная, Илийская № 1-ден 15-ке дейін, Столетов, Рижская, Медицинская, А. Қарсақбаев, Васнецов; тұйық көшелер: Қажымұқан, Ғ. Мұстафин, Яблочков, Курганный.
№ 833 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, "Аққу" ықшам ауданы, Алматы мемлекеттік табиғи қорығының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Центральная, 6 нөмірі жоқ үйлер, Набережная, Садовая, Новая; ықшам аудандар: Аққу, Мелиоратор; тәуліктік реттеу бассейінінің үйлерінің 5 үйі, гидроэлектростанциясының 7 үйлері; бағбандық қоғамдастықтар: Ардагер, Медик, Радуга; орман шаруашылығының бақылау-өткізу бекітінің үйі.
№ 834 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 201а, Д. Қонаев атындағы университеттің Талғар қаласындағы колледжінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Б. Сыртанов, Избакиев № 23-тен 44-ке дейін, Илийская № 17-ден 22-ге дейін, А. Марғұлан, Қонаев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), М. Қашқари, Минская № 24-тен 64-ке дейін, Бұқар Жырау № 33-тен 77-ге дейін, Орджоникидзе, Репин, Сейфуллин, Талгарская № 6-дан 32-ге дейін (жұп жағы), Ташкентская, Тянь-Шаньская, Р. Қошқарбаев, Чехов, М. Сүртібаев.
№ 835 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 209, Талғар политехникалық колледжінің әкімшілік ғимараты.

В границах: город Талгар, улицы: Керей хана, Уалиханова, Билге каган, Казахская, Кунаева с № 224 по 246, Лобачевского, Нажметдинова с № 12 по 45а, Н. Шаяхметова с № 79 по 85, Суюнбая, Есим хана, Тулебаева, Челюскина, Шевченко, Шопена; переулки: К. Кожамиярова, Щорса.
Избирательный участок № 836.
Центр: город Талгар, улица Пугачева № 1, административное здание Талгарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора.
В границах: город Талгар, улицы: Ш. Айманова, Аманжолова, Алатауская, А. Байтурсынова, Есенберлина, Жангельдина, Жансугурова, Ш. Калдаякова, Майканова, А. Молдагуловой, Б. Момышулы, Хан Танири, Новая.
Избирательный участок № 837.
Центр: город Талгар, улица Абая № 89, общеобразовательная средняя школа № 3 имени Абая.
В границах: город Талгар, улицы: Луговая, Н. Шаяхметова с № 43 по 78, А. Бокейханова, Р. Зорге, Нажметдинова с № 1 по 11, Красина, Бедренко, Терешковой, Кунаева с № 150 по 210 (четная сторона), Абая с № 64 по 87, Нуртазина с № 1 по № 23 (нечетная сторона), Лермонтова с № 45 по 47; переулок: Зеленый.
Избирательный участок № 838.
Центр: город Талгар, улица Г. Мусрепова № 57, общеобразовательная средняя школа-лицей № 7 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Лермонтова с № 52, № 52а, № 54, № 55, Нуртазина № 25, № 25а, Абая № 78а, № 80, № 80а, Г. Мусрепова № 11, № 56, Павлова, пятна: № с 2 по 5, № 7, № 11, № 12.
Избирательный участок № 839.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 1, общеобразовательная средняя школа № 2 имени Сакена Сейфуллина с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Кунаева с № 138 по 144 (четная сторона), Лермонтова с № 1 по 37 (нечетная сторона), Жаханша Досмухамедова, Белорусская, Ломоносова с № 2 по 30, Матросова с № 1 по 23, А. Малькеева с № 3 по 55, О. Кошевого, Космодемьянской, Брюллова, Н. Шаяхметова с № 5 по 42, Жуковского, Асфендиярова № 52, № 54, № 56, Бокина, Гайдара, Нуртазина с № 8 по 24 (четная сторона); переулки: Ер Таргын, Донского, Спутник.
Избирательный участок № 840.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 24а, административное здание Талгарского медицинского колледжа.
В границах: город Талгар, улицы: Матросова с № 24 по 98, Ломоносова с № 32 по 197, Лермонтова с № 2 по 32 (четная сторона), А. Кастеева, Г. Мусрепова с № 1 по 43, Павлова с № 7 по 28а,Суханбердина, Кенесары хана, Атибеева, Алтайская, Исатай Тайманулы, Салкам Жангира, Жамбыла, Г. Муратбаева, Лахути, Курчатова, Хиуаз Доспановой, Трудовая, Авангардная; переулки: Брянского, Заслонова.
Избирательный участок № 841.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 5а, Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница".
В границах: государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница".
Избирательный участок № 842.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Керей хан, Уәлиханов, Білге қаған, Казахская, Қонаев № 224-тен 246-ға дейін, Лобачевский, Нажметдинов № 12-ден 45а-ға дейін, Н. Шаяхметов № 79-дан № 85-ке дейін, Сүйінбай, Есім хан, Төлебаев, Челюскин, Шевченко, Шопен; тұйық көшелер: Қ. Қожамияров, Щорс.
№ 836 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пугачева көшесі № 1, Талғар ауданының аумақтық инспекция Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Ш. Айманов, Аманжолов, Алатауская, А. Байтұрсынов, Есенберлин, Жангелдин, Жансүгіров, Ш. Қалдаяқов, Майқанов, Молдағұлова, Б. Момышұлы, Хан Тәңірі, Новая.
№ 837 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі № 89, Абай атындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Луговая, Ә. Бөкейханов, Н. Шаяхметов № 43-тен 78-ге дейін, Р. Зорге, Нажметдинов № 1-ден 11-ге дейін, Красин, Бедренко, Терешкова, Қонаев № 150-дан 210-ға дейін (тақ жағы), Абай № 64-тен 87-ге дейін, Нұртазин № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Лермонтов № 45-тен 47-ге дейін; тұйық көше: Зеленый.
№ 838 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ғ. Мүсірепов көшесі № 57, № 7 жалпы білім беретін мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар лицей-орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Лермонтов № 52, № 52а, № 54, № 55, Нұртазин № 25, № 25а, Абай № 78а, № 80, № 80а, Ғ. Мүсірепов № 11, № 56, Павлов; нүктелер: № 2-ден 5-ке дейін, № 7, № 11, № 12.
№ 839 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 1, Сакен Сейфуллин атындағы № 2 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қонаев № 138-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Лермонтов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Жаханша Досмұхамедов, Белорусская, Ломоносов № 2-ден 30-ға дейін, Матросов № 1-ден 23-ке дейін, А. Малькеев № 3-тен 55-ке дейін, О. Кошевой, Космодемьянская, Брюллов, Н. Шаяхметов № 5-тен 42-ге дейін, Жуковский, Асфендияров № 52, № 54, № 56, Бокин, Гайдар, Нұртазин № 8-ден 24-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Ер Тарғын, Донской, Спутник.
№ 840 сайлау учаскесі бойынша
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 24а, Талғар медициналық колледждің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Матросов № 24-тен 98-ге дейін, Ломоносов № 32-ден 197-ге дейін, Лермонтов № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Павлов № 7-ден 28а-ға дейін, А. Қастеев, Ғ. Мүсірепов № 1-ден 43-дейін, Суханбердин, Кенесары хан, Әтибеев, Алтайская, Исатай Тайманұлы, Салқам Жәңгір, Курчатов, Жамбыл, Ғ. Мұратбаев, Лахути, Хиуаз Доспанова, Трудовая, Авангардная; тұйық көшелер: Брянский, Заслонов.
№ 841 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлова көшесі № 5а, "Талғар аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы қазыналық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Талғар қаласы, Талғар аудандық орталық ауруханасы шаруашылық жүргізу құқығындағы қазыналық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 842 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Тулебаева № 23, Алматинский региональный туберкулезный диспансер, корпус № 2.
В границах: Алматинский региональный туберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 843.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Панфилово, улицы: Томаровского, Микояна, Суюнбая, Пушкина, Г. Мусрепова, Шакарима, Конаева, Лермонтова, Ыкылас, Рыскулова, Таттимбета, Толе би, С. Муканова, Панфилова, Подстанция, С. Кобеева, Талгарская, Курманова, Курмангазы.
Избирательный участок № 844.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Панфилово, улицы: Ы. Алтынсарина, Ш. Айманова, Беспаева, Т. Бокина, Жетысу, Докучаева, Дружбы, Ш. Калдаякова, Даулеткерея, Гагарина, Кульджинская с № 61 по 132, Б. Майлина, Ж. Аймауытова, Жансугурова, М. Жумабаева, А. Байтурсынова, С. Донентаева, Жамбыла, Амангельды, М. Ауэзова, И. Байзакова, К. Аманжолова.
Избирательный участок № 845.
Центр: село Панфилово, улица Уалиханова № 8, общеобразовательная средняя школа № 33 с дошкольным мини-центром (актовый зал).
В границах: село Панфилово, улицы: К. Сатпаева, Коктальская, Аль-Фараби, А. Кашаубаева, С. Сейфуллина, Б. Момышұлы, Мичурина, М. Горького, 8-Марта, Алатау; село Аркабай; садоводческое товарищество "Янтарь".
Избирательный участок № 846.
Центр: село Панфилово, улица Уалиханова № 8, общеобразовательная средняя школа № 33 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Панфилово, улицы: Абая, Абылай хан, Айтеке би, Бейбитшилик, Уалиханова, Жастар, Кенесары хана, Кульджинская с № 1 по 80, Казыбек би, Л. Хамиди, М. Макатаева, Д. Нурпеисовой, Садовая, М. Сералина, Тауке хана, Н. Тлендиева; село Тузусай.
Избирательный участок № 847.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, общеобразовательная средняя школа № 22 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Карабулак, улицы: 8 – Марта, Р. Кошкарбаева, Балуан Шолак, Ж. Жабаева, М. Кашкари, Абу Али ибн Сина, Н. Тлендиева;
Избирательный участок № 848.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, общеобразовательная средняя школа № 22 с дошкольным мини-центром (актовый зал).
В границах: село Карабулак, улицы: Бейбарыс султана, Аз – Жанибек хана, Чехова, Кажымукана, Балпык би, ПМК – 710.
Избирательный участок № 849.
Центр: село Тонкерис, улица М. Макатаева № 30, общеобразовательная средняя школа № 23 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Тонкерис, Каменское Плато.
Избирательный участок № 850.

Орталығы: Талғар қаласы, Төлебаев көшесі № 23, Алматы аймақтық туберкулез диспансері, № 2-ші корпус.
Шекарасы: Талғар қаласы, Алматы аймақтық туберкулез диспансері.
№ 843 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Томаровский, Микоян, Сүйінбай, Ғ. Мүсірепов, Пушкин, Шәкәрім, Қонаев, Лермонтов, Ықылас, Рысқұлов, Тәттімбет, Төле би, С. Мұқанов, Панфилов, Подстанция, С. Көбеев, Талғар, Құрманов, Құрманғазы.
№ 844 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Ы. Алтынсарин, Ш. Айманов, Беспаев, Т. Бокин, Жетісу, Докучаев, Дружба, Ш. Қалдаяқов, Дәулеткерей, Гагарин, Кульджинская № 61-ден 132-ге дейін, Б. Майлин, Ж. Аймауытов, М. Жұмабаев, І. Жансүгіров, А. Байтұрсынов, Жамбыл, Амангелді, Қ. Аманжолов, С. Дөнентаев, М. Әуезов, И. Байзақов.
№ 845 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Уәлиханов көшесі № 8, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі (акт залы).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Көктал, Әл-Фараби, Қ. Сәтпаев, Ә. Қашаубаев, С. Сейфуллин, Б. Момышұлы, Мичурин, М. Горький, 8-Март, Алатау; Арқабай ауылы; "Янтарь" бағбандық серіктестігі.
№ 846 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Уәлиханов көшесі № 8, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Абай, Абылай хан, Әйтеке би, Бейбітшілік, Уәлиханов, Жастар, Кенесары хан, Кульджинская № 1-ден 80-ге дейін, Қазыбек би, Л. Хамиди, М. Мақатаев, Д. Нұрпейісова, Садовая, М. Сералин, Тәуке хан, Н. Тілендиев; Түзусай ауылы.
№ 847 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н. Тілендиев көшесі № 1, № 22 жалпы білім беретін мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: 8 – Март, Р. Қошқарбаев, Балуан Шолақ, Ж. Жабаев, М. Қашқари, Әбу Әли ибн Сина, Н. Тілендиев;
№ 848 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н. Тілендиев көшесі № 1, № 22 жалпы білім беретін мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі (акт залы).
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Бейбарыс сұлтан, Әз – Жәнібек хан, Чехов, Қажымұқан, Балпық би, ПМК – 710.
№ 849 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төңкеріс ауылы, М. Мақатаев көшесі № 30, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 23 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Төңкеріс, Каменское плато.
№ 850 сайлау учаскесі.

Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, общеобразовательная средняя школа № 24 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Кызылту, улицы: Р. Басибекова, М. Жангазакова, Жастар, Жибек жолы, Куата, М. Сапарова, К. Тарпанова, Д. Нурпеисовой, Бирлика, Береке, Новая-2, Наурызбай батыра, Райымбека, военная часть № 97617.
Избирательный участок № 851.
Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, общеобразовательная средняя школа № 24 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Кызылту, улицы: У. Хамитова, А. Кырбасова, Таттимбета, Суинбая, С. Сейфуллина, Кенесары хана, Северная, Жамбыла, Ауезова, Ынтымака, Бостандык.
Избирательный участок № 852.
Центр: село Киши-Байсерке, улица Абая № 170а, общеобразовательная средняя школа № 40.
В границах: село Киши-Байсерке.
Избирательный участок № 853.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 46, общеобразовательная средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Гулдала, улицы: Толе би, Н. Тлендиева, Жансугурова, Сейфуллина, Б. Майлина, Ауэзова, Кожа Ахмет Яссауи, Бейбитшилик, Жибек Жолы с № 20 по 36, М. Макатаева, Кунаева, Кичикова с № 51 по 129 (нечетная сторона), с № 70 по 130 (четная сторона), Аль-Фараби с № 63 по 129 (нечетная сторона), с № 54 по 130 (четная сторона).
Избирательный участок № 854.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 46, общеобразовательная средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Гулдала, улицы: Касым хана, Акын Сара, Жарокова, Бейбарыс Султана, Байзакова, Ыкыласа, Уалиханова, А. Байтурсынова, Наурызбай батыра, Жамбыла, Новостройка; село Жана Куат.
Избирательный участок № 855.
Центр: село Гулдала, улицы Жибек Жолы № 1, административное здание филиала акционерного общества "Элеватормельстрой".
В границах: село Гулдала, улицы: Кичикова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона), Аль-Фараби с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Жибек Жолы с № 2 по 19, Дитковского, Курмангазы, Казыбек би, Ы. Алтынсарина, М. Маметовой, Абылай хана, Алатауская, Карасай батыра, Панфилова, Суюнбая, Абая, Айтеке би, Кобыланды батыра, Райымбек батыра, А. Молдагуловой, Менделеева, Б. Момышулы, Новостройка.
Избирательный участок № 856.
Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, общеобразовательная средняя школа № 10 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Белбулак, улицы: Грушовая, Яблочная, Курмангазы, Уалиханова, Абылай хана, С. Сейфуллина, Чайковского, Г. Муратбаева, Райымбек батыра, Алатау, Н. Тлендиева, А. Жубанова, Ш. Айманова, Даулеткерей, А. Бейсеуова, К. Рыскулбекова, Бухар жырау, Жибек жолы с № 1 по 15, № 17, пятна: с № 44 по 58, Манько с № 2 по 44, К. Азербаева с № 1 по 12, с № 14 по 34 (четная сторона), Тораманова с № 1 по 46, № 48, Ы. Алтынсарина с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четные номера), пятна: с № 1 по 12, Речная с № 1 по 6, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81 № 83, № 88, с № 152 по 154б, с № 172 по 174, № 192, № 193а, Вишневая, пятна: № 2, № 2а, с № 60 по 212, Заводская № 1, № 2, с № 115 по 117, пятна: с № 227 по 232, Сосновая № 40а, № 53, с № 57 по 60, № 94, № 96, с № 101 по 104.
Избирательный участок № 857.
Центр: село Белбулак, улица Тораманова № 68, административное здание производственного кооператива имени К. Абдыгулова.

Орталығы: Қызылту ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 24 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Қызылту ауылы, көшелер: Р. Басібеков, М. Жанғазақов, Жастар, Жібек жолы, Қуат, М. Сапаров, К. Тарпанов, Бірлік, Береке, Д. Нұрпейісова, Новая -2, Наурызбай батыр, Райымбек; әскери бөлім № 97617.
№ 851 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылту ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 24 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Қызылту ауылы, көшелер: У. Хамитов, А. Қырбасов, Тәттімбет, Сүйінбай, С. Сейфуллин, Кенесары хан, Северная, Жамбыл, М. Әуезов, Ынтымақ, Бостандық.
№ 852 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші-Байсерке ауылы, Абай көшесі № 170 а, жалпы білім беретін № 40 орта мектебі.
Шекарасы: Кіші-Байсерке ауылы.
№ 853 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 46, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Төле би, Н. Тілендиев, І. Жансүгіров, С. Сейфуллин, Б. Майлин, М. Әуезов, Қожа Ахмет Яссауи, Бейбітшілік, Жібек Жолы № 20-дан 36-ға дейін, М. Мақатаев, Қонаев, Кичиков № 51-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 130-ға дейін (жұп жағы).
№ 854 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 46, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Қасым хан, Ақын Сара, Жароков, Бейбарыс Сұлтан, Байзақов, Ықылас, Уәлиханов, А. Байтұрсынов, Наурызбай батыр, Жамбыл, Жаңақұрылыс; ауыл Жаңа Қуат.
№ 855 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Жібек Жолы көшесі № 1, "Элеватормельстрой" акционерлік қоғамы филиалының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Кичиков № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 2-ден 19-ға дейін, Дитковский, Құрманғазы, Ы. Алтынсарин, Қазыбек би, М. Мәметова, Абылай хан, Алатауская, Қарасай батыр, Панфилов, Сүйінбай, Абай, Әйтеке би, Қобыланды батыр, Райымбек батыр, Ә. Молдағұлова, Менделеев, Б. Момышұлы, Жаңақұрылыс.
№ 856 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 16, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 10 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Грушовая, Яблочная, Құрманғазы, Уәлиханов, Абылай хан, С. Сейфуллин, Чайковский, Ғ. Мұратбаев, Райымбек батыр, Алатау, Н. Тілендиев, А. Жұбанов, Ә. Бейсеуов, Ш. Айманов, Қ. Рысқұлбеков, Дәулеткерей, Бұхар Жырау, Жібек Жолы № 1-ден 15-ке дейін, №17, нүктелер: № 44 -тен 58-ге дейін, Манько № 2-ден 44-ке дейін, К. Әзірбаев № 1-ден 12-ге дейін, № 14-тен 34-ке дейін (жұп жағы), Тораманов № 1-ден 46-ға дейін, № 48, Ы. Алтынсарин № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), нүктелер: № 1-ден 12-ге дейін, Речная № 1-ден 6-ға дейін, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, № 152-ден № 154б-ға дейін, № 172-ден 174-ке дейін, № 192, № 193а, Вишневая нүктелер: № 2, № 2а, № 60-тан 212-ге дейін, Заводская № 1, № 2, № 115-тен 117-ге дейін, нүктелер: № 227-ден 232-ге дейін, Сосновая № 40а, № 53, № 57-ден 60-қа дейін, № 94, № 96, № 101-ден 104-ке дейін.
№ 857 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Тораманов көшесі № 68, Қ. Әбдіғұлов атындағы өндірістік кооперативінің ғимараты.

В границах: село Белбулак, улицы: К. Абдыгулова, Рябича, Садовая, Арифова, С. Алиева, Ы. Алтынсарина с № 32 по 66 (четная сторона), Вишневая № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 10, Манько с № 45 по 57, К. Азербаева № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Жибек жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, № 28, № 32, № 34, Полевая № 1, № 3, № 5, Сосновая с № 1 по 8, Тораманова № 47, с № 49 по 69, № 71, № 71а, № 72, № 74, Речная № 7, № 8, № 10, Бригада, Заводская № 3, № 5, № 5а, № 8, Подстанция 2 дома.
Избирательный участок № 858.
Центр: село Белбулак, улица С. Алиева № 54, общеобразовательная средняя школа № 32 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Белбулак, улицы: Абая, Акан сери, А. Байтурсынова, Биржан сала, М. Горького, Пушкина, Шакарима, Керей хана, Комарова, Молдабекова, Шевченко, Заводская с № 9 по 13, К. Азербаева с № 23 по 29 (нечетная сторона), с № 46 по 56 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 47 по 55 (нечетная сторона), с № 66 по 88 (четная сторона), Вишневая № 12, № 18, № 56, № 56а, № 182а, № 315, Жибек жолы с № 36 по 52 (четная сторона), Тораманова № 73, № 73а, с № 75 по 90, Манько с № 61 по 70.
Избирательный участок № 859.
Центр: село Талдыбулак, улица М. Маметовой № 1, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Талдыбулак, улицы: О. Байгазиева, Т. Теберикова, О. Нуржумаулы, С. Муканова, Г. Мусирепова, Л. Хамиди, Д. Нурпейсова; производственный кооператив имени "К. Абдыгулова".
Избирательный участок № 860.
Центр: село Талдыбулак, улица М. Маметовой № 1, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова с дошкольным мини-центром (актовый зал).
В границах: село Талдыбулак, улицы: М. Макатаева, Т. Рыскулова, Улытау, К. Аманжолова, Наурызбай батыра, Б. Момышулы, М. Ауезова, Богенбай батыра, Р. Кошкарбаева, Жибек Жолы, В. Ладушкина, Ж. Жабаева, Толе би; садоводческое товарищество "Водник".
Избирательный участок № 861.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 2, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 35 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок № 862.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М. Маметовой № 101, общеобразовательная средняя школа № 19 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева с № 1 по 117 (нечетная сторона), Ж. Муналбаева, М. Жаханова № 1 по 26, Тулебаева, Турдиева, М. Маметовой, К. Тазабекова, Б. Момышулы, С. Кокымбаева, У. Газиева, Н. Кельменбетовой, Н. Тлендиева, Ж. Хасанова с № 1 по 11, Жамбыла с № 1 по 11, А. Хамитова, М. Ниязова, Райымбек батыра; садоводческое товарищество "Кайрат".
Избирательный участок № 863.

Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Қ. Әбдіғұлов, Рябич, Садовая, Арифов, С. Әлиев, Ы. Алтынсарин № 32-ден 66-ға дейін (жұп жағы), К. Әзірбаев № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Вишневая № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 10, Жібек Жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, № 28, № 32, № 34, Манько № 45-тен 57-ге дейін, Полевая № 1, № 3, № 5, Сосновая №1-ден 8-ге дейін, Тораманова № 47, № 49-дан 69-ға дейін, № 71, № 71а, № 72, № 74, Речная № 7, № 8, № 10, Заводская № 3, № 5, № 5а, № 8; Бригада, Подстанцияның 2 үйі.
№ 858 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, С. Әлиев көшесі № 54, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 32 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Абай, Ақан сері, А. Байтұрсынов, Біржан сал, М. Горький, Пушкин, Шәкәрім, Керей хан, Комаров, Молдабеков, Шевченко, Заводская № 9-дан 13-ке дейін, К. Әзірбаев № 23-тен 29-ға дейін, (тақ жағы), № 46-дан 56-ға дейін (жұп жағы), Ы. Алтынсарин № 47-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 66-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Вишневая № 12, № 18, № 56, № 56а, № 182а, № 315, Жібек Жолы № 36-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Манько № 61-ден 70-ке дейін, Тороманов № 73, № 73а, № 75-тен 90-ға дейін.
№ 859 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, М. Мәметова көшесі № 1, Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы (фойе).
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы, көшелері: Т. Теберіков, О. Байғазиев, О. Нұржұмаұлы, С. Мұқанов, Ғ. Мүсірепов, Л. Хамиди, Д. Нұрпейісова; "Әбдіғұлов атындағы" өндірістік кооперативі.
№ 860 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, М. Мәметова көшесі № 1, Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы (акт залы).
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы, көшелері: М. Мақатаев, В. Ладушкин, Т. Рысқұлов, М. Әуезов, Қ. Аманжолов, Наурызбай батыр, Б. Момышұлы, Бөгенбай батыр, Р. Қошқарбаев, Жібек жолы, Ж. Жабаев, Ұлытау, Төле би; "Водник" бағбандық серіктестігі.
№ 861 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметова көшесі № 2, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 35 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
№ 862 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, Маметова көшесі № 101, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 19 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Малькеев № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), Ж. Мұналбаев, М. Жаханов № 1-ден 26-ға дейін, М. Мәметова, К. Тазабеков, М. Төлебаев, Б. Момышұлы, С. Қоқымбаев, У. Ғазиев, Н. Келменбетова, Н. Тілендиев, Ж. Хасанов № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін, А. Хамитов, М. Ниязов, Тұрдиев, Райымбек батыр; "Қайрат" бағбандық серіктестігі.
№ 863 сайлау учаскесі.

Центр: село Кызыл-Кайрат, улица Маметовой № 101, общеобразовательная средняя школа № 19 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева с № 2 по 184 (четная сторона), М. Жаханова с № 27 по 36, Абая, М. Ауэзова, М. Макатаева, 60 летие Победы, Ш. Калдаякова, А. Молдагуловой, Т. Тохтарова, К. Байсеитовой, Розыбакиева, Н. Кожабековой, Ж. Хасанова с № 12 по 26, Жамбыла с № 12 по 20, Тихая, Д. Кунаева, Темирова, С. Адамбаева, С. Сейфуллина, О. Жандосова, К. Аманжолова, Алатау, Карасай батыра, Астана, Казыбек би.
Избирательный участок № 864.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, общеобразовательная средняя школа № 18 с дошкольным мини-центром (актовый зал).
В границах: села: Алмалык, Амангельды, Байбулак.
Избирательный участок № 865.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, общеобразовательная средняя школа № 18 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: села: Шымбулак, Алтын Дан; санатории: Ак Булак, Березка; Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер; садоводческие товарищества: Горки, Юбилейный, Алмагуль, Ключи, Ивушка, Агропром, Ивушка-2.
Избирательный участок № 866.
Центр: село Рыскулова, улица Бокина № 2, общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Рыскулова, Орман, Береке; 33 дома без номера молочно-товарной фермы № 1; 4 дома без номера молочно-товарной фермы № 2; шестой кордон Государственного Национального парка; садоводческие товарищества: Элерон, Урожай, Горный ветерок, Талгар.
Избирательный участок № 867.
Центр: село Кендала, улица Кабанбай батыра № 2, общеобразовательная средняя школа № 42 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кендала, улицы: Талгарская, Аубакир Миерманова, Строительная, М. Макатаева, К. Аманжолова, Карасай батыра, Наурызбай батыра, Кабанбай батыра, Абая, Валиханова, С. Сейфулина, Д. Нурпеисовой, Новостройка, Б. Майлина; отгонный участок "Кербулак"; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Тегыстык".
Избирательный участок № 868.
Центр: село Кендала, улица Смыкова № 11, общеобразовательная средняя школа № 38 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кендала, улицы: А. Смыкова, Ыкылас, Коркыт ата, Акан Сери, Ж. Жабаева, Жангельдина, Новосельская, Шоссейная, Речная, Школьная, Райымбека, Молодежная, Жибек Жолы, Алматинская; садоводческие товарищества: Береке, Транспортник-Кендала.
Избирательный участок № 869.
Центр: село Акдала, улица Новостройка № 636, общеобразовательная средняя школа № 44 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Акдала, Новостройка.
Избирательный участок № 870.

Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, Маметова көшесі № 101, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 19 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Малькеев № 2-ден 184-ке дейін (жұп жағы), М. Жаханов № 27-ден 36-ға дейін, Абай, М. Әуезов, Д. Қонаев, М. Мақатаев, Ш. Қалдаяқов, Ә. Молдағұлова, Т. Тоқтаров, К. Байсейітова, Н. Қожабекова, Ж. Хасанов № 12-ден 26-ға дейін, Жамбыл № 12-ден 20-ға дейін, Тихая, Теміров, С. Адамбаев, С. Сейфуллин, Розыбакиев, О. Жандосов, Қ. Аманжолов, Алатау, Жеңістің 60 жылдығы, Қарасай батыр, Астана, Қазыбек би.
№ 864 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 18 жалпы білім беретін орта мектебі (акт залы).
Шекарасы: ауылдар: Алмалық, Амангелді, Байбұлақ.
№ 865 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 18 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: ауылдар: Шымбұлақ, Алтын Дән; шипажайлар: Ақ Бұлақ, Березка; Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері; бағбандық серіктестіктер: Горький, Юбилейный, Алмагүл, Ключи, Ивушка, Агропром, Ивушка-2.
№ 866 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Бокин көшесі № 2, Т. Рысқұлов атындағы № 16 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Рысқұлов, Орман, Береке; № 1 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 33 үйі, № 2 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 4 үйі, Мемлекеттік Ұлттық паркінің алтыншы кордоны; бағбандық серіктестіктер: Элерон, Урожай, Горный ветерок, Талғар.
№ 867 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 2, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 42 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Кеңдала ауылы, көшелері: Талгарская, Әубәкір Мейірманов, М. Мақатаев, Қ. Аманжолов, Строительная, Қарасай батыр, Наурызбай батыр, Қабанбай батыр, Абай, Ш. Уәлиханов, С. Сейфуллин, Д. Нұрпейісова, Б. Майлин; Жаңақұрылыс, "Кербұлақ" отар жайлымы; "Тегістік" саяжай бірлестігінің тұтыну кооперативі.
№ 868 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Смыков көшесі № 11, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 38 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Кеңдала ауылы, көшелері: А. Смыков, Ықылас, Қорқыт ата, Ж. Жабаев, Ақан Сері, Ә. Жангелдин, Новосельская, Шоссейная, Речная, Школьная, Райымбек, Молодежная, Жібек Жолы, Алматинская; бау бақша серктестіктері: Береке, Транспортник-Кеңдала, Кеңдала.
№ 869 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 636, № 44 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Ақдала ауылы, Жаңақұрылыс.
№ 870 сайлау учаскесі.

Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Актас; государственное учреждение "Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением Министерства здравоохранения Республики Казахстан"; садоводческие объединения: Вишневый сад, Бүркіт, Аро-2, Ветеран-6, Вирг, Восход, Гвоздика, Гр.Авиация, Колос, Медик, Медик-2, Медик-4, Мехкомбинат, Огонек, Пенсионер-3, Энтузиаст-Талгар, Сэс, Рассвет, Солнечный, Тимирязовец, Геофизик, СШ №52, Талгар-Кок дала, Труженник, Заповедник, Куншыгыс.
Избирательный участок № 871.
Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: садоводческие товарищества; 40 лет Победы, Больница, Авиатор, Аэрофлот, Картограф, Пенсионер-5, Геолог, Горняк, Ю. Гагарин, Даяна, Химик-Талгар, Зефир, Природа, Лесоустроитель, Лоза-Талгар, Абай, КазПИ, Мичуринец-2030, Талгар, Транспортник, Южная, Наука, Эл-Мо, Связист, Пищевик, Кондитер, Заря-Алатау, Дружба, Талгарские дачи, Берекелы су, Детский сад 208, Ромашка-Алатау, потребительские кооперативы: Сахарник-Талгар, Талгар-2012.
Избирательный участок № 872.
Центр: село Енбекши, улица Новостройка № 39, общеобразовательная средняя школа № 39.
В границах: село Енбекши, Новостройка.
Избирательный участок № 873.
Центр: село Бескайнар, улица Мичурина № 34, общеобразовательная средняя школа № 20 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Бескайнар, Котырбулак.
Избирательный участок № 874.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова № 7б, общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини–центром (фойе).
В границах: село Бесагаш, улицы: А. Байтурсынова АКНМ, Терешковой, М. Дулатова, К. Сатпаева, М. Жумабаева Карасай батыра, Жамбасбаева, М. Макатаева; садоводческое общество "Монтажник"; село Акбулак.
Избирательный участок № 875.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова № 7б, общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини–центром (актовый зал).
В границах: село Бесагаш, улицы: А. Молдагуловой, Пушкина, Чехова, Абая, Бельбулак, Курмангазы, Ломоносова, М. Ауэзова, Спатай батыра, Толе би, Т. Аубакирова, С. Сейфуллина, Гагарина.
Избирательный участок № 876.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, общеобразовательная средняя школа № 28 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, садоводческие товарищества: Самал, Луч, Восход-2030, Тюльпан, Асем", Тау-булак, Алма-Тау, Тау-Думан; коттеджные городки: Бесагаш-2, Бригада.
Избирательный участок № 877.
Центр: село Бесагаш, улица Хамраева № 30, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 45 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Бесагаш, улицы: К. Аманжолова, Б. Момышулы, Хамраева, А. Кашаубаева, Ш. Айманова, Ш. Кудайбердиева, Д. Нурпейсовой; производственный кооператив: Луч Восток.
Избирательный участок № 878.
Центр: село Бесагаш, улица Хамраева № 30, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 45 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Бесагаш, улицы: Айтеке би, Амангельды, Бейбитшилик, К. Байсеитовой, Ж. Жабаева, Желтоксан, Казахстан, Казбек би, Л. Хамиди, Науырзбай батыра, Н. Тлендиева, С. Ашимбаева, Богенбай батыра, АРЗ, Мира, Д. Кунаева, Лермонтова, Т. Рыскулова, Райымбек батыра, Ш. Уалиханова, Аэропортная; жилой массив: Орынтай.
Избирательный участок № 879.

Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 70, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 36 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Ақтас ауылы, "Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігінің жіті бақыланатын мамандандырылған үлгідегі республикалық психиатриялық аурухана" мемлекеттік мекемесі; бағбандық қоғамдастықтар: Вишневый сад, Бүркіт, Аро-2, Ветеран-6, Вирг, Восход, Гвоздика, Гр.Авиация, Колос, Медик, Медик-2, Медик-4, Мехкомбинат, Огонек, Пенсионер-3, Энтузиаст-Талгар, Сэс, Рассвет, Солнечный, Тимирязовец, Геофизик, СШ № 52, Талгар-Көк дала, Труженник, Заповедник, Күншығыс.
№ 871 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 70, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 36 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: бау бақша серктестіктері: 40 лет Победы, Больница, Авиатор, Аэрофлот, Картограф, Пенсионер-5, Геолог, Горняк, Ю.Гагарин, Даяна, Химик-Талгар, Зефир, Природа, Лесоустроитель, Лоза-Талгар, Абай атындағы КазПИ, Мичуринец-2030, Талгар, Транспортник, Южная, Наука, Эл-Мо, Связист, Пищевик, Кондитер, Заря-Алатау, Дружба, Талгарские дачи, Берекелі су, Детский сад 208, Ромашка-Алатау; тұтыну кооперативтері: Сахарник-Талгар, Талгар-2012.
№ 872 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Новостройка көшесі № 39, № 39 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекші ауылы, Жаңақұрылыс.
№ 873 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Мичурин көшесі № 34, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 20 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Бесқайнар, Қотырбұлақ.
№ 874 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі № 7б, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: А. Байтұрсынов, АКНМ, Терешкова, М. Дулатов, Жамбасбаев, Қ. Сатпаев, Қарасай батыр, М. Мақатаев, М. Жұмабаев; "Монтажник" бау бақша серіктестігі; Ақ- бұлақ ауылы.
№ 875 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі № 7б, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі (акт залы).
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Ә. Молдағулова, Пушкин, Чехов, Абай, Белбұлак, Құрманғазы, Ломоносов, М. Әуезов, Спатай батыр, Т. Әубәкіров, С. Сейфуллин, Төле би, Гагарин.
№ 876 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, бау-бақша серіктестіктері: Самал, Луч, Восход-2030, Тюльпан, Асем, Тау-булак, Алма-Тау, Тау-Думан; тұрғын жайылар; Бесағаш-2, Бригада.
№ 877 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Хамраев көшесі № 30, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 45 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы (фойе).
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Қ. Аманжолова, Б. Момышұлы, Ә. Қашаубаев, Ш. Айманов, Ш. Құдайбердиев, Хамраев, Д. Нүрпейісова; "Луч Востока" өндірістік кооператив бригадасы.
№ 878 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Хамраев көшесі № 30, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 45 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы (спорт залы).
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Әйтеке би, Амангелді, К. Байсейітова, Бейбітшілік, Ж. Жабаев, Желтоқсан, Қазақстан, Қазбек би, Л. Хамиди, Н. Тілендиев, Наурызбай батыр, С. Әшімбаева, Бөгенбай батыр, АРЗ, Д. Қонаев, Мира, Лермонтова, Т. Рысқұлов, Райымбек батыр, Аэропортная, Ш. Уәлиханов: тұрғын жай: Орынтай.
№ 879 сайлау учаскесі.

Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, общеобразовательная средняя школа № 31 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: А. Жылкыбай, Розыбакиева, Амангельды, Котырбулак, Улан, Мектеп, Д. Базарбаева с № 5 по 34, Н. Жакыпа с № 6 по 19, Б. Жумабекова с № 5 по 12, С. Максутова с № 28 по 74, Алдабергенова с № 17 по 20, К. Ахмадиева с № 21 по 26/2; ущелье: Котырбулак.
Избирательный участок № 880.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, общеобразовательная средняя школа № 31 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Бердыгулова, Жамбыла, Бокина, Мақатаева, Д. Базарбаева с № 1 по 4, Алдабергенова с № 1 по 16, Райымбека, Жібек Жолы, М. Байкушикова, Б. Жумабекова с № 1 по 4, Н. Жакыпа с № 1 по 5.
Избирательный участок № 881.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, общеобразовательная средняя школа № 31 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Алатау, Б. Момышулы, Б. Майлина, Туздыбастау, Ауезов, Абая, А. Искакова; дачное товарищество "Самал-2"
Избирательный участок № 882.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, общеобразовательная средняя школа № 13 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Тауке хана, Алпамыс батыра, Айтеке би, Д. Кунаева, Ш. Уалиханова, Кабанбай батыра, Даулеткерея, Балуан Шолака, С. Муканова, Г. Мустафина, Т. Мергенова, Г. Муратбаева, Актамберди жырау, Д. Нурпеисовой, М. Озтюрка, С. Ашимбаева, О. Бокеева, Алматы, Темирлана, А. Бектасова, А. Тегенбаева, Д. Баржикбаева, С. Кушикбаева, Байтерек, Ш. Каримова, З. Казиева, К. Ахмадиева с № 1 по 20, Б. Сокпакбаева, А. Куралбаева, М. Нурбаева, Р. Сыргабекова, К. Кайсенова, М. Габдуллина, Х. Доспановой.
Избирательный участок № 883.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, общеобразовательная средняя школа № 13 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Кенесары хана, Курмангазы, Астана, А. Молдагуловой, Желтоксан, С. Сейфуллина, О. Жандосова, Карасай батыра, Т. Рыскулова, Т. Токтарова, Ш. Калдаякова, Ертаргын, А. Суюнбая, Акын Сара, М. Маметовой, Ш. Айманова, Биржан сал, К. Нарумова, Аль-Фараби, А. Орынбаева, И. Монтаева, Н. Имангалиева, Б. Чукибасова, А. Мермухамедова, А. Байгарашева, К. Аманжолова, А. Макатова, Наурыз, Самал, Жайлау, Касым хана, С. Максутова с № 1 по 27, К. Сатпаева, Н. Канайя, К. Елибаева, А. Саркеева, Ш. Жаксылыкова, Алмерек Баба, М. Абайдулдаева, Жениса, М. Дулатова, Байдибек Баба, Ж. Аймауытова, Л. Асанова, Тауелсиздик, К. Рыскулбекова, Достык, Р. Кошкарбаева, Т. Бигельдинова, Н. Абдирова, С. Нурмағамбетова, Бирлик; дачное товарищество: Самал-1; потребительский кооператив "Долинка".
Избирательный участок № 884.

Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 31 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: А. Жылқыбай, Розыбакиев, Амангелді, Қотырбұлақ, Ұлан, Мектеп, Д. Базарбаев № 5-тен 34-ке дейін, Н. Жақып № 6-дан 19-ға дейін, Б. Жұмабеков № 5-тен 12-ге дейін, С. Мақсұтов № 28-ден 74-ке дейін, Алдабергенов № 17-ден 20-ға дейін, Қ. Ахмадиев № 21-ден 26/2-ге дейін; "Қотырбұлақ" шатқалы.
№ 880 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 31 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Бердіғұлов, Жамбыл, Д. Базарбаев № 1-ден 4-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 16-ға дейін, Бокин, М. Байкүшіков, Мақатаев, Райымбек, Б. Жұмабеков № 1-ден 4-ке дейін, Н. Жақып № 1-ден 5-ке дейін, Жібек Жолы.
№ 881 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 31 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Алатау, Б. Момышұлы, Б. Майлин, Тұздыбастау, Әуезов, Абай, А. Ысқақов; "Самал-2" бағбандық серіктестігі.
№ 882 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Тәуке хан, Алпамыс батыр, Д. Қонаев, Әйтеке би, Ш. Уәлиханов, Қабанбай батыр, Дәулеткерей, Балуан Шолақ, С. Мұқанов, Ғ. Мұстафин, Т. Мергенов, Ғ. Мұратбаев, Д. Нұрпейісова, М. Өзтүрік, С. Әшімбаев, О. Бөкеев, Ақтамберді жырау, Алматы, А. Бектасов, Ә. Тегенбаев, Д. Баржықбаев, С. Күшікбаев, Темірлан, Ш. Кәрімов, З. Қазиев, Қ. Ахмадиев № 1-ден 20-ға дейін, Б. Соқпақбаев, Бәйтерек, А. Құралбаев, М. Нұрбаев, Р. Сырғабекова, Қ. Қайсенов, М. Ғабдуллин, Х. Доспанова.
№ 883 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Кенесары хан, Құрманғазы, Ә. Молдағұлова, Астана, Желтоқсан, С. Сейфуллин, О. Жандосов, Т. Рысқұлов, Т. Тоқтаров, Қарасай батыр, Ш. Қалдаяқов, Ертарғын, А. Сүйінбай, М. Маметова, Ш. Айманов, Біржан сал, Ақын Сара, К. Нарумов, А. Орынбаев, И. Монтаев, Н. Иманғалиев, Б. Чүкібасов, Ә. Мермұхамедов, Ә. Байғарашев, Қ. Аманжолов, А. Мақатов, Әл-Фараби, Наурыз, Самал, С. Мақсұтов № 1-ден 27-ге дейін, Қ. Сәтпаев, Жайлау, Н. Қанай, К. Елібаев, А. Саркеев, Ш. Жақсылықов, Әлмерек баба, Қасым хан, М. Абайдулдаев, Жеңіс, М. Дулатов, Ж. Аймауытов, Бәйдібек баба, Л. Асанова, Тәуелсіздік, Қ. Рысқұлбеков, Достық, Бірлік, Р. Қошқарбаев, Т. Бигелдинов, Н. Әбдіров, С. Нұрмағамбетов; "Самал-1" бағбандық серіктестігі; "Долинка" тұтынушылық кооперативі.
№ 884 сайлау учаскесі.

Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, общеобразовательная средняя школа № 13 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Отау, Жетысу, Абылай хана, Туркистана, С. Бейбарыса, Сарыарка, Казбек би, Толе би, К. Азирбаева, Богенбай батыра, Шакарима.
Избирательный участок № 885.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, общеобразовательная средняя школа № 26 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Еркин.
Избирательный участок № 886.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, общеобразовательная средняя школа № 26 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: села: Кайнар, Коктал, Достык; садоводческое товарищество "Бетбурыс".
Избирательный участок № 887.
Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Жаналык, Жана-Арна; садоводческие товарищества: Али-1, Али-2, Наурыз, Нур.
Избирательный участок № 888.
Центр: село Даулет, улица Центральная № 34, общеобразовательная средняя школа № 11 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Даулет.
Избирательный участок № 889.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, общеобразовательная средняя школа № 15 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Жалгамыс, Сактан; садоводческое товарищество "Кок Дала".
Избирательный участок № 890.
Центр: село Еламан, улица Зеленая № 12, общеобразовательная средняя школа № 41 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Теренкара, Еламан.
Избирательный участок № 891.
Центр: село Нура, улица Буралкиева Курмангали № 5а, общеобразовательная средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Нура, улицы: Гольчевского, Саудабайулы Беккула, Абдрахима Анарова, А. Бекбосынова, Инкарбека, Жамбыла, К. Ибраева, Бейсентая, Школьная.
Избирательный участок № 892.
Центр: село Нура, улица Буралкиева Курмангали № 5а, общеобразовательная средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром (спорт зал).
В границах: село Нура, улицы: Даулеткул Кантарбаева, Байдыбек, Молдахметова Ыбырайыма; села: Кара-Тоган, Топай.
Избирательный участок № 893.
Центр: село Туганбай, улица Ш. Чаймерденова № 45, общеобразовательная средняя школа № 30 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Туганбай, Кара-Озек; отгонные участки: Кербулак, Шолак.
Избирательный участок № 894.
Центр: село Остемир, улица Ленина № 30а, общеобразовательная средняя школа № 14 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Остемир; Фазанария; дома Талгарского районного государственного коммунального предприятия водного хозяйства "Талгарирригация".

Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Отау, Жетісу, Абылай хан, С. Бейбарыс, Түркістан, Сарыарқа, Қазыбек би, Төле би, К. Әзірбаев, Бөгенбай батыр, Шәкәрім.
№ 885 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 26 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Еркін ауылы.
№ 886 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 26 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: ауылдар: Қайнар, Көктал, Достық; "Бетбұрыс" бағбандық серіктестігі.
№ 887 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Х. Омаров көшесі № 13, Ілияс Жансүгіров атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 37 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Жаңалық, Жаңа-Арна; бағбандық серіктестіктері: Али-1, Али-2, Наурыз, Нұр.
№ 888 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дәулет ауылы, Центральная көшесі № 34, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 11 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Дәулет ауылы.
№ 889 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 15 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Жалғамыс, Сақтан; "Көк Дала" бағбандық серіктестігі.
№ 890 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еламан ауылы, Зеленая көшесі № 12, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 41 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Тереңқара, Еламан.
№ 891 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев Құрманғали көшесі № 5а, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 12 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Нұра ауылы, көшелер: Гольчевский, Саудабайұлы Бекқұл, А. Бекбосынов, Әбдірахым Анаров, Іңкәрбек, Жамбыл, К. Ибраев, Бейсентай, Школьный.
№ 892 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев Құрманғали көшесі № 5а, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 12 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Нұра ауылы, көшелер: Дәулетқұл Қаңтарбаев, Бәйдібек, Молдахметов Ыбырайым; ауылдар: Қара-Тоған, Топай.
№ 893 сайлау учаскесі.
Орталығы: Туғанбай ауылы, Ш. Шәймерденов көшесі № 45, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 30 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Туғанбай, Қара-Өзек; мал жайылым учаскелері: Кербұлақ, Шолақ.
№ 894 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өстемір ауылы, Ленин көшесі № 30а, мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 14 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Өстемір ауылы; Фазанария; "Талгарирригация" су шаруашылығының Талғар аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының үйлері.