О районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4057.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17970551 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1413177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10324 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16476747 тысяч тенге;
2) затраты – 17982591 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18432 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -26932 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 26932 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 02.04.2019 № 44-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 08.05.2019 № 46-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 14.06.2019 № 48-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 30.07.2019 № 51-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.11.2019 № 56-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 19.12.2019 №59-7 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год установлено в размере 8453700 тысяч тенге.
Установить на 2019 – 2021 годы норматив распределения в районный бюджет по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет аппаратов акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов на 2019 год установить в размере 216497 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019 – 2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравоохранении, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах финансируемых из местных бюджетов в размере двадцать пять процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4057 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17970551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1413177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 324 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –70303 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 16483721 мың теңге;
2) шығындар – 17982591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18 432 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 868 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26 932 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 26 932 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 02.04.2019 № 44-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 08.05.2019 № 46-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 14.06.2019 № 48-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) 30.07.2019 № 51-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 22.11.2019 №56-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 19.12.2019 № 59-7 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 8453700 мың теңге белгіленген.
2019 – 2021 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. 2019 жылы ауданық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 216497 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2019-2021 жылдары облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере 17000 тысяч тенге.
6. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год утвердить согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ Сазтерекского сельского округа на 2019 год согласно приложению 5.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.

5. Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 17000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған Сазтерек селолық округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Р. Сарсенов Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 19.12.2019 №59-7 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1. Доходы

9. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Сарсенов Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 59-7 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы

315084
13
Прочие
819488
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1566
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
1566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3450
076
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3450
452
Отдел финансов района (города областного значения)
133758
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
436
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
110184
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
23138
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
32900
051
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13211
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19689
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
400795
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
338403
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
62392
464
Отдел образования района (города областного значения)
202215
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
188777
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13438
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

315084
13
Басқалар
819488
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1566
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3450
076
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3450
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
133758
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
436
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110184
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23138
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
32900
051
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13211
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
19689
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
400795
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
338403
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
62392
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
202215
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188777
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
13438
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

591306
464
Отдел образования района (города областного значения)
641379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16523
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
171997
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21863
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
43499
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
384497
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
916237
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
254995
005
Государственная адресная социальная помощь
254995
464
Отдел образования района (города областного значения
3121
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3121
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
658121
002
Программа занятости
335633
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27500
006
Оказание жилищной помощи
4000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25005
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6870
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37785
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
133144
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38139
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2256
021
Капитальные расходы государственного органа
550
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
583993
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

591306
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
641379
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16523
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
171997
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21863
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
43499
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің мен ұйымдарының күрделі шығыстары
384497
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
916237
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
254995
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
254995
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3121
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3121
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
658121
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
335633
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25005
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6870
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37785
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
133144
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47239
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38139
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2256
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
583993
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

10845
010
Капитальные расходы государственного органа
450
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
62793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18642
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
43979
006
Капитальные расходы государственного органа
172
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
219442
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21811
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
165835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14031
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2578
006
Организация санитарного убоя больных животных
3156
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4764
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
7305
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
22112
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1769
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110120
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22124
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13200
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8924
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9672
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9672
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17781
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17781
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17726
015
Капитальные расходы государственного органа
55
12
Транспорт и коммуникации
125000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10845
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
62793
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18642
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
43979
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
172
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
219442
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21811
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21811
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
165835
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14031
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2578
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
3156
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4764
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7305
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
22112
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1769
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110120
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22124
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13200
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8924
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9672
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9672
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17781
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17781
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17726
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55
12
Көлiк және коммуникация
125000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

005
Государственная адресная социальная помощь
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года №38-3
Перечень бюджетных программ Сазтерекского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 24.10.2019 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование сельских округов
001 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
022 Капитальные расходы государственных органов
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған Сазтерек ауылдық округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 24.10.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
мың теңге
Ауылдық округтердің атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
022 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі