О переименовании улиц в селах Тегистик и Сарыбарак Темирбекского сельского округа
Решение акима Темирбекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 7 декабря 2018 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 декабря 2018 года № 4041
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 ноября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Чапаева на улицу Талас в селе Тегистик Темирбекского сельского округа.
2. Переименовать переулок Чапаева на улицу Каратау в селе Сарыбарак Темирбекского сельского округа.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Адилов

Темірбек ауылдық округінің Тегістік және Сарыбарақ ауылдарындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Темірбек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 20 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4041 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылдың 8 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темірбек ауылдық округінің Тегістік ауылындағы Чапаев көшесі Талас көшесі болып өзгертілсін.
2. Темірбек ауылдық округінің Сарыбарақ ауылындағы Чапаев бұрылысы Қаратау көшесі болып өзгертілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Б.Адилов