Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и состоявших на учете службы пробации на 2018 год
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 11 апреля 2018 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 мая 2018 года № 3807
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2018 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 123 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 мамырда № 3807 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и состоявших на учете службы пробации на 2018 год от общей численности работников организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по Жуалынскому району согласно приложений 1, 2.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы аумағындағы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан барлық ұйымдар үшін 2018 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Жуалынского района Жамбылской области" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и состоявших на учете службы пробации на 2018 год.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.

2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2018 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбара Кунтуовича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жуалынского района
от 11 апреля 2018 года № 123
Квоты рабочих мест по Жуалынскому району для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
% от списочной численности работников
количество рабочих мест (единиц)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл-Жуалы" Коммунального государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района Жамбылской области"
49
2 %
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурненская молочная компания"
93
1 %
1
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жуалы-су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района
58
2 %
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Жуалынского района
от 11 апреля 2018 года № 123
Квоты рабочих мест по Жуалынскому району для трудоустройства лиц и освобожденных из мест лишения свободы и состоявших на учете службы пробации на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (чел)
Размер установленной квоты
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
для лиц, состоявших на учете службы пробации
% от списочной численности работников
количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работников
количество рабочих мест (единиц)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл-Жуалы" Коммунального государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района Жамбылской области"
49
2 %
1
2%
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурненская молочная компания"
93
1 %
1
1 %
1
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жуалы-су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района
58
2 %
1
2 %
1

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "11" сәуірдегі
№ 123 қаулысына 1 қосымша
2018 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін
жұмыскерлердің тізімдік санынан %
жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жасыл-Жуалы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
49
2%
1
2
"Бурный сүт компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
93
1%
1
3
Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жуалы-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
58
2%
1
Жуалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "11" сәуірдегі
№ 123 қаулысына 2 қосымша
2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін
жұмыскерлердің тізімдік санынан %
жұмыс орындарының саны (бірлік)
жұмыскерлердің тізімдік санынан %
жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жасыл-Жуалы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
49
2 %
1
2%
1
2
"Бурный сүт компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
93
1%
1
1%
1
3
Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жуалы-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
58
2%
1
2%
1