О внесении изменений в постановление акимата Жуалынского района от 13 марта 2017 года № 65 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 14 июня 2018 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июля 2018 года № 3889. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 2 июня 2022 года № 210

"Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 65 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 355 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 3889 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 210 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 02.06.2022 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 02.06.2022 № 210 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Жуалынского района от 13 марта 2017 года № 65 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3368, опубликовано в газете "Жаңа өмір – Новая жизнь" от 7 апреля 2017 года) следующие изменения:
приложения указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 65 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3368 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 сәуірде "Жаңа өмір - Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Жуалынского района Жамбылской области" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.

2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбара Кунтуовича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 14 июня 2018 года № 355
Квоты рабочих мест в организациях Жуалынского района для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты (% численности рабочих)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1" отдела образования акимата Жуалынского района Жамбылской области

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 маусымдағы
№ 355 қаулысына қосымша
Жуалы ауданы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерлеріндегі квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
1
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№1 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі