Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14 февраля 2018 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 марта 2018 года № 3722. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 19 апреля 2019 года № 150
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 19.04.2019 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 91 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 наурыздағы № 3722 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 150 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 19.04.2019 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6), статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабы 6) тармақшасына, 27 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Т.Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына қосымшаға сәйкес квота белгiленсін.

2. Признать утратившим силу постановления акимата района Т.Рыскулова от 10 февраля 2017 года № 37 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3316, опубликовано в газете "Кулан Таны" 17 февраля 2017 года № 17 (7291).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алпеисова Бейсенбека Ашималиевича.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 37 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3316 болып тіркелген, "Құлан таңы" газетінде 2017 жылы 27 ақпанда № 17 (7291) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлпеисов Бейсенбек Әшімалыұлына жүктелсін.