О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 22-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 19 марта 2018 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3751
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районного маслихата 13 марта 2018 года № 24-4 "О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 3731) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3655, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 27 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
по Аксускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "22 967" заменить цифрами "28 367";
цифры "17" заменить цифрами "164";
цифры "21 352" заменить цифрами "26 605".
в подпункте 2):
цифры "22 967" заменить цифрами "28 367".
по Алгинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "25 789" заменить цифрами "46 667";
цифры "50" заменить цифрами "866";
цифры "23 055" заменить цифрами "43 117".
в подпункте 2):
цифры "25 789" заменить цифрами "46 667".
по Бирликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "25 726" заменить цифрами "49 908";
цифры "7" заменить цифрами "1753";
цифры "23 336" заменить цифрами "45 772".
в подпункте 2):
цифры "25 726" заменить цифрами "49 908".
по Бирликустемскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "23 344" заменить цифрами "46 628";
цифры "30" заменить цифрами "2126";
цифры "21 661" заменить цифрами "42 849".
в подпункте 2):
цифры "23 344" заменить цифрами "46 628".
по Ескишускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "29 439" заменить цифрами "52 409";
цифры "80" заменить цифрами "5 388";

"2018-2020 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 25-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3751 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 24-4 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінінде № 3655 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
Ақсу ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"22 967" сандары "28 367" сандарымен ауыстырылсын;
"17" сандары "164" сандарымен ауыстырылсын;
"21 352" сандары "26 605" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"22 967" сандары "28 367" сандарымен ауыстырылсын
Алға ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"25 789" сандары "46 667" сандарымен ауыстырылсын;
"50" сандары "866" сандарымен ауыстырылсын;
"23055" сандары "43 117" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"25 789" сандары "46 667" сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"25 726" сандары "49 908" сандарымен ауыстырылсын;
"7" сандары "1 753" сандарымен ауыстырылсын;
"23 336" сандары "45 772" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"25 726" сандары "49 908" сандарымен ауыстырылсын.
Бірлікүстем ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"23 344" сандары "46 628" сандарымен ауыстырылсын;
"30" сандары "2 126" сандарымен ауыстырылсын;
"21 661" сандары "42 849" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"23 344" сандары "46 628" сандарымен ауыстырылсын.
Ескі -Шу ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"29 439" сандары "52 409" сандарымен ауыстырылсын;
"80" сандары "5 388" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "131 192" заменить цифрами "502 418".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"131 192" сандары "502 418" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.