О внесении изменений и дополнений в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 марта 2018 года № 23/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2018 года № 4645.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4523, опубликовано в газете "Семья" от 8 января 2018 года № 1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 430 000 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 919 933 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33 916 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 83 665 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 392 486 тысяч тенге;
2) затраты – 15 960 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 3000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге; поступления от продажи финансовых активов государства – 3 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 527 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 527 602 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 1 527 602 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 2 231 тысяч тенге.";
3 ) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2018 год в сумме 104 656 тысяч тенге.";
4) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:

Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 наурыздағы № 23/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 4645 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4523 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 430 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 919 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 83 665 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 392 486 мың теңге;
2) шығындар – 15 960 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 3 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 527 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 527 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 527 602 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"2018 жылға арналған қалалық бюджетте 2 231 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 104 656 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын: