Об установлении ограничительных мероприятий на территории поселка Шалгинский
Решение акима поселка Шалгинский Карагандинской области от 3 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2018 года № 4632. Утратило силу решением акима поселка Шалгинский Карагандинской области от 2 июля 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Шалгинский Карагандинской области от 02.07.2018 № 2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким поселка Шалгинский РЕШИЛ:
1. В связи с болезнью крупного рогатого скота (бешенство), установить ограничительные мероприятия на территории поселка Шалгинский.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Шалгинский С. Малтиков

Шалғы кентінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шалғы кентінің әкімінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 4632 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шалғы кентінің әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шалғы кентінің әкімінің 02.07.2018 № 2 (оны алғаш жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Шалғы кентінің әкiмi ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың ауруына байланысты (құтырма), Шалғы кентінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күніннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалғы кентінің әкiмi С. Малтиков