О переименовании улиц в селе Есенгельды
Решение акима Есенгельдинского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 28 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 марта 2018 года № 4641
На основании подпункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Есенгельды, Есенгельдинского сельского округа, Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Октябрская на улицу Наурыз;
2) улицу Грейдерная на улицу Нұрлы жол.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Григорьян А.Л.

Есенгелді ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Есенгелді ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 4641 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңынын негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Есенгелді ауылдық округі, Есенгелді ауылындағы көшелер келесідей болып қайта аталсын:
1) Октябрская көшесін Наурыз көшесіне;
2) Грейдерная көшесін Нұрлы жол көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Л. Григорьян