О внесении изменений в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2018-2020 годы"
Решение 25 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 5 июля 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2018 года № 4879. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4567, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года, в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" №5 от 3 февраля 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Кушокы на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 166 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 220 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 136 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 54 810 тысяч тенге;
2) затраты – 70 166 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге;
6) субвенция – 36 411 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Доскейского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 678 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 250 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 153 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 4 "2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 шілдедегі 25 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 шілдеде № 4879 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 4 "2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4567 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 24 қаңтарда, 2018 жылғы 3 ақпандағы "Бұқар жырау жаршысы" № 5 аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Қушоқы кенті бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 54 810 мың теңге;
2) шығындар – 70 166 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге;
6) субвенция – 36 411 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Доскей ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;