Об образовании избирательных участков по Каркаралинскому району
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 11 декабря 2018 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2018 года № 5074.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и решением Карагандинской областной избирательной комиссии от 3 октября 2018 года № 11 "О нумерации избирательных участков Карагандинской области", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Каркаралинскому району согласно приложению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Каркаралинского района:
1) решение акима Каркаралинского района от 18 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8-13-109, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 ноября 2011 года № 91-92 (11007));
2) решение акима Каркаралинского района от 26 марта 2014 года № 2 "О внесении изменений в решение акима Каркаралинского района от 18 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2573, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 5 апреля 2014 года № 27-28 (11254), в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 апреля 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района Н.А. Ильдебаева.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов
Приложение к решению
акима Каркаралинского
района Карагандинской
области от 11 декабря 2018 года
№ 05
Избирательные участки по Каркаралинскому району
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Каркаралинского района Карагандинской области от 30.12.2022 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ 566 Лесхозовский избирательный участок:
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 44 имени Мади Бапиулы города Каркаралинска", улица Мади, дом 1;
граница: жилые дома улиц Ж.Акбаева, А.Байтурсынова, Сенкибай батыр, М.Бекметова, К.Куанышбаева, Мади, М.Мамыраева, П.Теряева, коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение Каркаралинского района Карагандинской области", "Сосновый Бор", "Тасбулак", "Кооператор", "Каргу", "Жас Даурен", "Кендара", "Аюшат", "Тасбулак", Александровский ключ", Старый питомник, Ущелье Кендары, "Шанкоз";
№ 567 Центральный избирательный участок:
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Каркаралинска имени Шолпан Жандарбековой" акимата Каркаралинского района отдела культуры и развития языков Каркаралинского района", улица Т. Аубакирова, дом 38;

Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 05 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5074 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына және Қарағанды облыстық сайлау комиссиясының 2018 жылғы 3 қазандағы № 11 "Қарағанды облысының сайлау учаскелерін нөмірлеу туралы" шешіміне сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Қарқаралы ауданының әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарқаралы ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-13-109 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашадағы "Қарқаралы" № 91-92 (11007) газетінде жарияланған) шешімі;
2) Қарқаралы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 2 "Қарқаралы ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2573 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 сәуірдегі "Қарқаралы" № 27-28 (11254) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 15 сәуірінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысы Н.А. Ильдебаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Максутов
Қарағанды облысы
Қарқаралы ауданы
әкімінің 2018 жылғы 11
желтоқсандағы № 05
шешіміне қосымша
Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 30.12.2022 № 3 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 566 Орман-тоғай сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Қарқаралы қаласының Мәди Бапиұлы атындағы № 44 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдык мемлекеттік мекемесі, Мәди көшесі, 1 үй;
шекарасы: Ж.Ақбаев, А.Байтұрсынов, Сеңкібай батыр, М.Бекметов, Қ.Қуанышбаев, Мәди, М.Мамыраев, П.Теряев көшелеріндегі тұрғын үйлер, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының психонервологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, " Балқарағай" орам, "Тасбұлақ" орам, "Кооператор" демалыс базасы, "Қарму" демалыс базасы, "Жас Дәурен" орам, "Кендара" орам, "Аюшат" кардон, "Тасбұлақ" орам, "Александр бұлағы" кардон, "Ескі тәлімбағы";
№ 567 Орталық сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Шолпан Жандарбекова атындағы Қарқаралы қаласының Мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Т. Әубәкіров көшесі, 38 үй;

граница: жилые дома улиц М.Ауэзова, А.Ермекова, А.Бокейханова, Т. Аубакирова (за исключением домов с 137 по 159);
№ 568 Жанибековский избирательный участок;
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя общеобразовательная школа № 1 имени академика О.А.Жаутыкова города Каркаралинска" отдела образования Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Жанибекова, дом 38;
граница: жилые дома улиц Кунанбай Кажы, А.Косыбаева, Жанибекова, Асылбекова, К.Сатыбалдина, Г.Игенсартова, дома улицы Т.Аубакирова с 137 по 159 дом, подсобное хозяйство коммунального государственного казенного предприятия "Каркаралинский сельскохозяйственный колледж имени Мынжасара Адекенова" улица Т. Аубакирова 133 Б;
№796 Техникумский избирательный участок;
центр: город Каркаралинск, коммунальное государственное учреждение "Центр детей и юношества", улица В.Рей, дом 50;
граница: жилые дома улиц Жанак акына, В. Рея, Абая, 78 Коммунаров, "Шахтер" база отдыха, "Турбаза" база отдыха, "Каскад" база отдыха, "Оян-ага" база отдыха, "Комиссаровка" кардон, "Кызылтас" кардон, "Линда" кардон, "Пашенное", "Жауыртогай" кардон, "Шолакдара", "Шокпартас" кардон, "Актопрак" кардон, "Барс" база отдыха, "Политехник" квартал, коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Каркаралинского района";
№ 569 Металлургический избирательный участок:
центр: поселок Карагайлы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16 поселка Карагайлы" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, 19 квартал, дом 20А;
граница: жилые дома № 18, № 19, № 21, № 23, № 26, № 27 квартала, улиц А.Ибраева, Өнеркәсіп, К.Сатпаева, Талды, Н. Абдирова, населенный пункт Актерек, кардон "Бидайык";
№ 570 Школьный избирательный участок:
центр: поселок Карагайлы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17 поселка Карагайлы" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Ленина, дом 46;
граница: жилые дома 13 квартала, жилые дома квартала Алматинки, улиц Б. Момышулы, Ж.Жунусова, Н.Толеубаева, А.Машанова, Крайняя, Ленина, А.Байтурсынова, Атақоныс, Абая, Центральная, К.Аманжолова, Кенді өлке;
№797 Актерекский избирательный участок:
центр: Актерек село, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 26 имени Ахмета Байтурсынова села Актерек" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Ленина, дом 46;
граница: село Актерек и зимовки относящиеся к селу Актерек;
№ 571 Егиндыбулакский избирательный участок:
центр: село Егиндыбулак, коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно—досуговый центр села Егиндыбулак", улица Мади, дом 14;
граница: жилые дома улиц Абая, Байжуманова, Балкантау, Айтбаева, Дара, Елебекова, Есжанова, Казыбек би, Мади, Абишева, Нурмакова, Жакешова, Кирова, Советская, Таттимбета, Акаева, Ахметова, Гагарина и зимовки относящиеся к Егиндыбулакскому сельскому округу;
№ 572 Абайский избирательный участок:
центр: село Айнабулак, сельский клуб Абая, улица Таттимбета, дом 15;
граница: село Айнабуалак и зимовки относящиеся к селу Айнабулак;
№ 573 Мыржыкский избирательный участок:
центр: село Мыржык, село Мыржык 16 үй 1
граница: село Мыржык и зимовки относящиеся к селу Мыржык;
№ 574 Акжолский избирательный участок:
центр: село Акжол, сельский клуб Акжол, улица Мамыраева, дом 16;
граница: село Акжол, 9 разъезд и зимовки относящиеся к селу Акжол;
№ 575 Жананегизский избирательный участок:
центр: село Жананегиз, Жананегиз 16, 1
граница: село Жананегиз и зимовки относящиеся к селу Жананегиз;
№ 576 К. Аманжоловский избирательный участок:
центр: село Талды, сельский клуб Талды, улица Жамалиден, дом 12;
граница: село Талды, кардоны "Болпан", "Жалган" и зимовки относящиеся к селу Талды;
№ 577 Акбай – Кызылбайский избирательный участок:
центр: село Акбай – Кызылбай, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 24 села Акбай-Кызылбай" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области;
граница: село Акбай – Кызылбай и зимовки относящиеся к селу Акбай-Кызылбай;
№ 578 Белдеутасский избирательный участок:
центр: село Белдеутас, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 52 села Белдеутас" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области ;
граница: село Белдеутас и зимовки относящиеся к селу Белдеутас;
№ 579 Актайлакский избирательный участок:
центр: село Сарыобалы, сельский клуб Сарыобалы;
граница: село Сарыобалы и зимовки относящиеся к селу Сарыобалы;
№ 580 Аккоринский избирательный участок:

шекарасы: М. Әуезов, А. Ермеков, А. Бөкейханов, Т. Әубәкіров көшелерінің тұрғын үйлері (137-ден 159-ға дейінгі үйлерді қоспағанда);
№ 568 Жәнібеков сайлау учаскесі:
орталығы:Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы білім бөлімінің "Қарқаралы қаласының академик Орынбек Жәутіков атындағы № 1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жәнібеков көшесі, 38 үй;
шекарасы: Құнанбай Қажы, А.Қосыбаев, Жәнібеков, Асылбеков, К. Сатыбалдин, Г.Игенсартов Т.Әубәкіров (137-ден 159-ға дейінгі үйлер) көшелеріндегі тұрғын үйлері, "Мыңжасар Әдекенов атындағы Қарқаралы ауылшаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын, Т.Әубәкіров көшесі 133 Б;
№796 Техникумдық сайлау учаскесі;
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Балалар және жас өспірімдер орталығы", коммуналдық мемлекеттік мекемесі В.Рей көшесі, 50 үй;
шекарасы: Жанақ ақын, В. Рей, Абая, 78 Коммунар, көшелеріндегі тұрғын үйлер, "Шахтер" бөлімшесі, "Турбаза" демалыс базасы, "Каскад", "Оян-аға", "Кімасар" демалыс үйлері, "Қызылтас", "Линда", "Пашенная", "Кімасар", "Жауыртоғай", "Шолақдара", "Шоқпартас" орам, "Ақтопырақ" орман-тоғай үйлері, "Барс", "Политехник" орам, "Қарқаралы аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын;
№ 568 Жәнібеков сайлау учаскесі:
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Қарқаралы қаласының академик О.А. Жаутыков атындағы жалпы білім беретін № 1 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жәнібеков көшесі, 38 үй;
шекарасы: Құнанбай Қажы, А.Қосыбаев, Жәнібеков, Асылбеков, К. Сатыбалдин, Ғ.Игенсартов Т.Әубәкіров (137-ден 159-ға дейінгі үйлер) көшелеріндегі тұрғын үйлері, "Мыңжасар Әдекенов атындағы Қарқаралы ауылшаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын, Т.Әубәкіров көшесі 133 Б;
№796 Техникумдық сайлау учаскесі;
орталығы: Қарқаралы қаласы, "Балалар және жас өспірімдер орталығы", коммуналдық мемлекеттік мекемесі В.Рей көшесі, 50 үй;
шекарасы: Жанақ ақын, В. Рей, Абая, 78 Коммунар, көшелеріндегі тұрғын үйлер, "Шахтер" бөлімшесі, "Турбаза" демалыс базасы, "Каскад", "Оян-аға", "Кімасар" демалыс үйлері, "Қызылтас", "Линда", "Пашенная", "Кімасар", "Жауыртоғай", "Шолақдара", "Шоқпартас" орам, "Ақтопырақ" орман-тоғай үйлері, "Барс", "Политехник" орам, "Қарқаралы аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын;
№ 569 Металлург сайлау учаскесі:
орталығы: Қарағайлы кенті, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарағайлы кентінің жалпы білім беретін № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19-квартал, 20А үй;
шекарасы: № 18, № 19, № 21, № 23, № 26, № 27 кварталдарының тұрғын үйлері, А.Ыбраев, Өнеркәсіп, Қ.Сәтпаев, Талды, Н.Әбдіров көшелерінің тұрғын үйлері, Ақтерек елді мекені, "Бидайық" орман – тоғай үйі;
№ 570 Мектеп сайлау учаскесі:
орталығы: Қарағайлы кенті, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарағайлы кентінің жалпы білім беретін № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 46 үй;
шекарасы: 13 кварталдың тұрғын үйлері, Алматы орамының тұрғын үйлері, Б.Момышұлы, Ж.Жүнісов, Н.Төлеубаев, А.Машанов, Крайняя, Ленин, А.Байтұрсынов, Атақоныс, Абай, Центральная, Қ.Аманжолов, Кенді өлке көшелерінің тұрғын үйлері;
№797 Актерек сайлау учаскесі:
орталығы: Ақтерек ауылы, "Қарағанды ​​облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы, Ақтерек ауылының № 26 Ахмет Байтұрсынов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 46-үй;
шекарасы: Актерек ауылы және Ақтерек ауылына қарасты қыстақтар;
№ 571 Егіндібұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Егіндібұлақ ауылы, Егіндібұлақ ауылының "Мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Мәди көшесі, 14 үй;
шекарасы: Абай, Байжұманов, Балқантау, Айтбаев, Дара, Елебеков, Есжанов, Қазыбек Би, Мәди, Әбішев, Нұрмақов, Жәкешов, Киров, Совет, Тәттімбет, Ақаев, Ахметов, Гагарин көшелерінің тұрғын үйлері және Егіндібұлақ ауылдық округіне қарасты қыстақтар;
№ 572 Абай сайлау учаскесі:
орталығы: Айнабұлақ ауылы, Абай ауылдық клубы, Тәттімбет көшесі, 15 үй;
шекарасы: Айнабұлақ ауылы және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 573 Мыржық сайлау учаскесі:
орталығы: Мыржық ауылы, Мыржық 16 үй 1
шекарасы: Мыржық ауылы және Мыржық ауылына қарасты қыстақтар;
№ 574 Ақжол сайлау учаскесі:
орталығы: Ақжол ауылы, Ақжол ауылының клубы, Мамыраев көшесі, 16 үй;
шекарасы: Ақжол ауылы, 9 разъезд және Ақжол ауылына қарасты қыстақтар;
№ 575 Жаңанегіз сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңанегіз ауылы, Жаңанегіз көшесі 16,1 үй
шекарасы: Жаңанегіз ауылы және Жаңанегіз ауылына қарасты қыстақтар; № 576 Қ. Аманжолов сайлау учаскесі:
орталығы: Талды ауылы, Талды ауылының клубы, Жамалиден көшесі, 12 үй;
шекарасы: Талды ауылы, "Болпан", "Жалған" орман-тоғай үйлері және Талды ауылына қарасты қыстақтар;
№ 577 Ақбай-Қызылбай сайлау учаскесі:
орталығы: Ақбай-Қызылбай ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Ақбай-Қызылбай ауылының № 24 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Ақбай-Қызылбай ауылы және Ақбай-Қызылбай ауылына қарасты қыстақтар;
№ 578 Белдеутас сайлау учаскесі:
орталығы: Белдеутас ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Белдеутас ауылының № 52 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Белдеутас ауылы және Белдеутас ауылына қарасты қыстақтар;
№ 579 Ақтайлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Сарыобалы ауылы, Сарыобалы ауылдық клуб;
шекарасы: Сарыобалы ауылы және Сарыобалы ауылына қарасты қыстақтар;
№ 580 Аққора сайлау учаскесі:

центр: село Аккора, Аккора 12 дом 1 квартира, частный дом
граница: село Аккора и зимовки относящиеся к селу Аккора;
№ 581 Актастинский избирательный участок:
центр: село Актасты, сельский клуб Таттимбет, улица Казыбек би, дом 19;
граница: село Актасты, село Шилдебай и зимовки относящиеся к селу Актасты;
№ 582 Балкантауский избирательный участок:
центр: село Карабулак, Карабулак сельский клуб, улица Казахстана, дом 7;
граница: село Карабулак и зимовки относящиеся к селу Карабулак;
№ 583 Айнабулакский избирательный участок:
центр: село Айнабулак, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 38 села Айнабулак" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области ;
граница: село Айнабулак и зимовки относящиеся к селу Айнабулак;
№ 584 Жанакурылысский избирательный участок:
центр: село Бакты, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 села Бакты" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Тауелсиздик, дом 17;
граница: село Бакты, село Шолаккайын и зимовки относящиеся к селу Бакты;
№ 585 Абызский избирательный участок:
центр: село Абыз, Абыз здание сельского клуба
граница: село Абыз и зимовки относящиеся к селу Абыз;
№ 586 Бесобинский избирательный участок:
центр: село Бесоба, сельский клуб Бесоба, улица Абдрасыл, дом 30;
граница: село Бесоба, село Карашокы и зимовки относящиеся к селу Бесоба;
№ 587 Кызылтуский избирательный участок:
центр: село Кызылту, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 13 села Кызылту" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области;
граница: село Кызылту и зимовки относящиеся к селу Кызылту;
№ 588 Жанатоганский избирательный участок:
центр: село Жанатоган, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14 села Жанатоган" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Ушкын, дом 39;
граница: село Жанатоган и зимовки относящиеся к селу Жанатоган;
№ 589 Ежебайский избирательный участок:
центр: село Ежебай, Ежебай 14 дом квартира 2, частный дом
граница: село Ежебай и зимовки относящиеся к селу Ежебай;
№ 590 Нуркенский избирательный участок:
центр: село Жарлы, сельский клуб Нуркен, улица Машанова, дом 35;
граница: село Жарлы, село Акшокы, село Жекежал, кардоны "Шонай", "Каратока" и зимовки относящиеся к селу Жарлы;
№ 591 Аппазский избирательный участок:
центр: село Аппаз, сельский клуб Аппаз, улица Сейлхана, дом 10;
граница: село Аппаз, село Жалпакшилик, село Саз и зимовки относящиеся к селу Аппаз;
№ 592 Милыбулакский избирательный участок:
центр: село Милыбулак, Милыбұлақ көш 2 частный дом;
граница: село Милыбулак и зимовки относящиеся к селу Милыбулак;
№ 593 Каракольский избирательный участок:

орталығы: Аққора ауылы, Аққора 12 үй 1 пәтер, жеке үй
шекарасы: Аққора ауылы және Аққора ауылына қарасты қыстақтар;
№ 581 Ақтасты сайлау учаскесі:
орталығы: Ақтасты ауылы, Тәттімбет ауылдық клубы, Қазыбек би көшесі, 19 үй;
екарасы: Ақтасты ауылы, Шілдебай ауылы және Ақтасты ауылына қарасты қыстақтар;
№ 582 Балқантау сайлау учаскесі:
орталығы: Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ ауылының клубы, Қазақстан көшесі 4 үй
шекарасы: Қарабұлақ ауылы және Қарабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 583 Айнабұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Айнабұлақ ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Айнабұлақ ауылының № 38 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Айнабұлақ ауылы және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 584 Жаңақұрылыс сайлау учаскесі:
орталығы: Бақты ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Бақты ауылының жалпы білім беретін № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік көшесі, 17 үй;
шекарасы: Бақты ауылы, Шолаққайың ауылы және Бақты ауылына қарасты қыстақтар;
№ 585 Абыз сайлау учаскесі:
орталығы: Абыз ауылы, Абыз ауылының клуб ғимараты
шекарасы: Абыз ауылы және Абыз ауылына қарасты қыстақтар;
№ 586 Бесоба сайлау учаскесі:
орталығы: Бесоба ауылы, Бесоба ауылдық клубы, Әбдірасыл көшесі, 30 үй;
шекарасы: Бесоба ауылы, Қарашоқы ауылы және Бесоба ауылына қарасты қыстақтар;
№ 587 Қызылту сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылту ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қызылту ауылының № 13 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Қызылту ауылы және Қызылту ауылына қарасты қыстақтар;
№ 588 Жаңатоған сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңатоған ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Жаңатоған ауылының жалпы білім беретін № 14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұшқын көшесі, 39 үй;
шекарасы: Жаңатоған ауылы және Жаңатоған ауылына қарасты қыстақтар;
№ 589 Ежебай сайлау учаскесі;
орталығы: Ежебай ауылы, Ежебай 14 үй 2 пәтер, жеке үй
шекарасы: Ежебай ауылы және Ежебай ауылына қарасты қыстақтар;
№ 590 Нүркен сайлау учаскесі:
орталығы: Жарлы ауылы, Нүркен ауылының клубы, Машанов көшесі, 35 үй;
шекарасы: Жарлы ауылы, Ақшоқы ауылы, Жекежал ауылы, "Шонай", "Қаратоқа" орман-тоғай үйлері және Жарлы ауылына қарасты қыстақтар;
№ 591 Аппаз сайлау учаскесі:
орталығы: Аппаз ауылы, Аппаз ауылының клубы, Сейілхан көшесі, 10 үй;
шекарасы: Аппаз ауылы, Жалпақшілік ауылы, Саз ауылы және Аппаз ауылына қарасты қыстақтар;
№ 592 Милыбұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Милыбұлақ ауылы, Милыбұлақ көшесі, 2 жеке үй
шекарасы: Милыбұлақ ауылы және Милыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 593 Қаракөл сайлау учаскесі:

центр: село Караколь, селький клуб Караколь, улица 25 летие Целины, дом 11;
граница: село Караколь, село Атантай и зимовки относящиеся к селу Караколь;
№ 594 Коктасский избирательный участок:
центр: село Коктас, селький клуб Коктас, улица Молодежная, дом 29;
граница: село Коктас и зимовки относящиеся к селу Коктас;
№ 595 Жанажолский избирательный участок:
центр: село Жана жол, жилой дом № 32, квартира 1;
граница: село Жана жол, станция Саумалколь и зимовки относящиеся к селу Жана жол;
№ 596 Киргизский избирательный участок:
центр: село Буркитты, сельский клуб Буркутты, улица Конырбаева, дом 9;
граница: село Буркитты, село Жанибек и зимовки относящиеся к селу Буркитты;
№ 597 Борлыбулакский избирательный участок:
центр: село Борлыбулак, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 42 села Борлыбулак" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области ;
граница: село Борлыбулак, село Кент и зимовки относящиеся к селу Борлыбулак;
№ 598 Темиржолский избирательный участок:
центр: станция Талды, здание станции;
граница: станция Талды;
№ 599 Кояндинский избирательный участок:
центр: село Коянды, Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 Каркаралинского района" управления образования Карагандинской области, улица Алаш, дом 2;
граница: село Коянды и зимовки относящиеся к селу Коянды;
№ 600 Мадиский избирательный участок:
центр: село Айрык, сельский клуб Мади, улица Таттимбета, дом 9;
граница: село Айрык и зимовки относящиеся к селу Айрык;
№ 601 Едирейский избирательный участок:
центр: село Едирей, жилой дом № 13;
граница: село Едирей и зимовки относящиеся к селу Едирей;
№ 602 Осибайский избирательный участок:
центр: село Осибай, сельский клуб Ныгмета Нурмакова, улица Елебекова, дом 6;
граница: село Осибай, село Колбасы и зимовки относящиеся к селу Осибай;
№ 603 Басталский избирательный участок:
центр: село Бастал, здание библиотеки №25;
граница: село Бастал и зимовки относящиеся к селу Бастал;
№ 604 Тегисшилдикский избирательный участок:
центр: село Тегисшилдик, сельский клуб Тегисшилдик, Т. Аубакирова, дом 7;
граница: село Тегисшилдик, кардоны Тонкерис, Коктобе и зимовки относящиеся к селу Тегисшилдик;
№ 605 Жарлинский избирательный участок:
центр: село Жарлы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 села Жарлы" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области;
граница: село Жарлы, кардон Жанабет и зимовки относящиеся к селу Жарлы;
№ 606 Карыншиский избирательный участок:
центр: село Карынши, жилой дом № 20;
граница: село Карынши и зимовки относящиеся к селу Карынши;
№ 607 Татанский избирательный участок:

орталығы: Қаракөл ауылы, Қаракөл ауылының клубы, Тың 25 жылдығы көшесі, 11 үй;
шекарасы: Қаракөл ауылы, Атантай ауылы және Қаракөл ауылына қарасты қыстақтар;
№ 594 Көктас сайлау учаскесі:
орталығы: Көктас ауылы, Көктас ауылының клубы, Молодежный көшесі, 29 үй;
шекарасы: Көктас ауылы және Көктас ауылына қарасты қыстақтар;
№ 595 Жаңажол сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңажол ауылы, тұрғын үй № 32, 1 пәтер;
шекарасы: Жаңажол ауылы, Саумалкөл станциясы және Жаңажол ауылына қарасты қыстақтар;
№ 596 Қырғыз сайлау учаскесі:
орталығы: Бүркітті ауылы, Бүркітті ауылының клубы, Қоңырбаев көшесі, 9 үй.
шекарасы: Бүркітті ауылы, Жәнібек ауылы және Бүркітті ауылына қарасты қыстақтар;
№ 597 Борлыбұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Борлыбұлақ ауылы, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Борлыбұлақ ауылының жалпы білім беретін № 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Борлыбұлақ ауылы, Кент ауылы және Борлыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 598 Теміржол сайлау учаскесі:
орталығы: Талды станциясы, Станция ғимараты;
шекарасы: Талды станциясы;
№ 599 Қоянды сайлау учаскесі:
орталығы: Қоянды, "Қарағанды облысы білім басқармасының Қарқаралы ауданы Қоянды ауылының жалпы білім беретін № 35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алаш көшесі, 2 үй;
шекарасы: Қоянды ауылы және Қоянды ауылына қарасты қыстақтар;
№ 600 Мәди сайлау учаскесі:
орталығы: Айрық ауылы, Мәди ауылының клубы, Тәттімбет көшесі, 9 үй.
шекарасы: Айрық ауылы және Айрық ауылына қарасты қыстақтар;
№ 601 Едірей сайлау учаскесі:
орталығы: Едірей ауылы, Едірей тұрғын үй, № 13;
шекарасы: Едірей ауылы және Едірей ауылына қарасты қыстақтар;
№ 602 Өсібай сайлау учаскесі:
орталығы: Өсібай ауылы, Ныгмета Нурмакова ауылының клубы, Елебеков көшесі, 6 үй;
шекарасы: Өсібай ауылы, Көлбасы ауылы және Өсібай ауылына қарасты қыстақтар;
№ 603 Бастал сайлау учаскесі:
орталығы: Бастал ауылы, кітапхана ғимараты № 25;
шекарасы: Бастал ауылы және Бастал ауылына қарасты қыстақтар;
№ 604 Тегісшілдік сайлау учаскесі:
орталығы: Тегісшілдік ауылы, Тегісшілдік ауылының клубы, Т.Әубәкіров көшесі, 7 үй;
шекарасы: Тегісшілдік ауылы, Төңкеріс, Көктөбе орман-тоғай үйлері және Тегісшілдік ауылына қарасты қыстақтар;
№ 605 Жарлы сайлау учаскесі:
орталығы: Жарлы ауылы, "Қарағанды облысы білім бөлімінің Қарқаралы ауданы Жарлы ауылының жалпы білім беретін № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Жарлы ауылы, Жаңабет орман-тоғай үйі және Жарлы ауылына қарасты қыстақтар;
№ 606 Қарынши сайлау учаскесі:
орталығы: Қарынши ауылы, тұрғын үй № 20;
шекарасы: Қарынши ауылы және Қарынши ауылына қарасты қыстақтар;
№ 607 Татан сайлау учаскесі:

центр: село Татан, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 села Татан" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Центральная, дом 4;
граница: село Татан и зимовки относящиеся к селу Татан;
№ 608 Карагашский избирательный участок:
центр: село Карагаш, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя общеобразовательная школа № 28 села Карагаш" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области;
граница: село Карагаш, село Айнабулак и зимовки относящиеся к селу Карагаш;
№ 609 Томарский избирательный участок:
центр: село Томар, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22 села Томар" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Мади, дом 16;
граница: село Томар и зимовки относящиеся к селу Томар;
№ 610 Угарский избирательный участок:
центр: село Матак, сельский клуб Матак, улица Мәдениет, дом 3А.
граница: село Матак, санаторий "Жосалы", 6 разъезд и зимовки относящиеся к селу Матак;
№ 611 Ынталинский избирательный участок:
центр: село Ынталы, сельский клуб Ынталы, улица Бейбитшилик, дом 13;
граница: село Ынталы, 5 разъезд и зимовки относящиеся к селу Ынталы;
№ 612 Шарыктинский избирательный участок:
центр: село Теректы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 села Теректы" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области, улица Абая, дом 26;
граница: село Теректы и зимовки относящиеся к селу Теректы;
№ 613 Шоптыкольский избирательный участок:
центр: село Шоптыколь, Шоптыколь дом 6, частное здание
граница: село Шоптыколь и зимовки относящиеся к селу Шоптыколь;
№ 614 Кызылшиликский избирательный участок:
центр: село Кызылшилик, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа школа № 41 села Кызылшилик" Каркаралинского района управления образования Карагандинской области;
граница: село Кызылшилик, село Айыр и зимовки относящиеся к селу Кызылшилик.

орталығы: Татан ауылы, "Қарағанды облысы білім бөлімінің Қарқаралы ауданы Татан ауылының жалпы білім беретін № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орталық көшесі, 4 үй;
шекарасы: Татан ауылы және Татан ауылына қарасты қыстақтар;
№ 608 Қарағаш сайлау учаскесі:
орталығы: Қарағаш ауылы, "Қарағанды облысы білім бөлімінің Қарқаралы ауданы Қарағаш ауылының жалпы білім беретін № 28 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Қарағаш ауылы, Айнабұлақ ауылы және Қарағаш ауылына қарасты қыстақтар;
№ 609 Томар сайлау учаскесі:
орталығы: Томар ауылы, "Қарағанды облысы білім бөлімінің Қарқаралы ауданы Томар ауылының жалпы білім беретін № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәди көшесі, 16 үй;
шекарасы: Томар ауылы және Томар ауылына қарасты қыстақтар;
№ 610 Угар сайлау учаскесі:
орталығы: Матақ ауылы, Матақ ауылының клубы, Мәдениет көшесі, 3А үй;
шекарасы: Матақ ауылы, "Жосалы" шипажайы, 6 разъезд және Матақ ауылына қарасты қыстақтар;
№ 611 Ынталы сайлау учаскесі:
орталығы: Ынталы ауылы, Ынталы ауылының клубы, Бейбітшілік көшесі, 13 үй;
шекарасы: Ынталы ауылы, 5 разъезд және Ынталы ауылына қарасты қыстақтар;
№ 612 Шарықты сайлау учаскесі:
орталығы: Теректі ауылы, "Қарағанды облыс білім бөлімінің Қарқаралы ауданы Теректі ауылының жалпы білім беретін № 30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 26 үй;
шекарасы: Теректі ауылы және Теректі ауылына қарасты қыстақтар;
№ 613 Шөптікөл сайлау учаскесі:
орталығы: Шөптікөл ауылы, Шөптікөл 6 үй, жеке ғимарат
шекарасы: Шөптікөл ауылы және Шөптікөл ауылына қарасты қыстақтар;
№ 614 Қызылшілік сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылшілік ауылы, "Қарағанды облысы білім бөлімінің Қарқаралы ауданы Қызылшілік ауылының № 41 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
шекарасы: Қызылшілік ауылы, Айыр ауылы және Қызылшілік ауылына қарасты қыстақтар.