"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2018 года № 6224. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6074, опубликовано 27 декабря 2017 года в электронном эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 250 314,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 300 995,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 288 363,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 652 655,7 тысяч тенге;
2) затраты – 178 356 854,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 089 548,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10 610 667,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 521 119,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 831 589,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 831 589,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 027 677,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 027 677,5 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 23) нового содержания:
"23) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости.";
пункт 6 дополнить подпунктом 10) нового содержания:
"10) строительство полигона твердо-бытовых отходов";
дополнить пунктом 9-2 нового содержания:

"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 186 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 6224 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6074 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 250 314,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 300 995,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 288 363,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 652 655,7 мың теңге;
2) шығындар – 178 356 854,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 089 548,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10 610 667,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 521 119,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 831 589,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 831 589,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 027 677,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 027 677,5 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) тұрмыстық қатты қалдықтар полигонының құрылысы.";
жаңа мазмұндағы 9-2 тармақпен толықтырылсын:

"9-2. Одобрить заимствование местным исполнительным органом области в виде выпуска ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в пределах установленного лимита долга на 2018 год.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 19 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов

"9-2. 2018 жылға арналған белгіленген борыш лимиті шегінде мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін бағалы қағаздар шығару арқылы облыстың жергілікті атқарушы органымен қарыз алуы мақұлдансын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
19-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов

2 845 247,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 516 056,0
029
Методическая работа
102 914,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
821 276,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
189 271,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
165 500,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 411 708,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 841 942,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 465 903,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
376 039,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 750 754,4
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 557 483,6
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 993 270,8
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
200 000,0
05
Здравоохранение
10 622 219,2
253
Управление здравоохранения области
6 527 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
184 610,0
006
Услуги по охране материнства и детства
166 529,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 363,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
222 342,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 816,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 672,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 743 364,0
029
Областные базы спецмедснабжения
32 070,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 854 656,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

2 845 247,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 516 056,0
029
Әдістемелік жұмыс
102 914,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
821 276,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 271,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
165 500,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 411 708,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 841 942,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 465 903,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
376 039,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 750 754,4
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 557 483,6
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 993 270,8
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
05
Денсаулық сақтау
10 622 219,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 527 579,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
184 610,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
166 529,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 363,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
222 342,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 816,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 672,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 743 364,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 070,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 854 656,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

621 808,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
462 069,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение осуществляемые на основании решения суда
280,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 094 640,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 094 640,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 094 361,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 795 845,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 107,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
256 004,0
003
Социальная поддержка инвалидов
672 532,1
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
781 849,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
548 939,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
340 229,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
245 556,7
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 026 876,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
421 471,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

621 808,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
462 069,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
280,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 094 640,2
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 094 640,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 094 361,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 795 845,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 107,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
256 004,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
672 532,1
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
781 849,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
548 939,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
340 229,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
245 556,7
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 026 876,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
421 471,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

6 560,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 414 993,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
33 600,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 680,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
86 860,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 329,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
795 803,0
261
Управление образования области
201 490,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
148 608,0
037
Социальная реабилитация
52 882,0
263
Управление внутренней политики области
26 780,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 619,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 619,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
65 627,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
65 627,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 012 287,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 782 518,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
140 426,6
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
794 443,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
636 524,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

6 560,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 414 993,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
33 600,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 680,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 860,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
47 329,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
795 803,0
261
Облыстың білім басқармасы
201 490,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
148 608,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 882,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 619,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 619,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
65 627,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
65 627,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 012 287,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 782 518,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 426,6
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
794 443,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
636 524,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

2 013,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 974 127,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
94 956,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
2 040,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
749 505,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
378,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 718 319,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 165,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 456 428,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
17 069,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 248 857,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
624 679,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 213,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 044,0
719
Управление ветеринарии области
233 366,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
40 342,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

2 013,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 974 127,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
94 956,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 040,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
749 505,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
378,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 718 319,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 165,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 456 428,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
17 069,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 248 857,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
624 679,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 213,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 044,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
233 366,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 342,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

902 132,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
402 132,5
008
Расходы на новые инициативы
500 000,0
261
Управление образования области
4 001,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 001,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
90 000,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
90 000,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
100 141,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
100 141,0
285
Управление физической культуры и спорта области
72 127,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
72 127,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 720,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
42 720,8
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 442 760,6
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
200 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 000 238,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
72 439,6
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
119 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
51 083,0
14
Обслуживание долга
16 685,0
257
Управление финансов области
16 685,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
9 335,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 350,0
15
Трансферты
68 820 651,6
257
Управление финансов области
68 820 651,6
007
Субвенции
64 194 855,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
22 661,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств

902 132,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
402 132,5
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
500 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
4 001,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 001,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
90 000,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
90 000,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
100 141,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 141,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
72 127,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
72 127,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 720,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
42 720,8
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 442 760,6
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
200 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 000 238,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
72 439,6
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
119 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
51 083,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16 685,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 685,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
9 335,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 350,0
15
Трансферттер
68 820 651,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
68 820 651,6
007
Субвенциялар
64 194 855,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
22 661,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер