О переименовании некоторых сел Шиелийского района
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 29 марта 2018 года № 1079 и решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2018 года № 6258
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года № 1 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые села Шиелийского района:
1) село Бирлестик аульного округа Сулутобе Шиелийского района в село "Жаназар батыр";
2) село Ботабай аульного округа Когалы Шиелийского района в село "Тұрсынбай датқа".
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области ______________К. Кушербаев
Председатель очередной
19 сессии Кызылординского
областного маслихата,
секретарь областного маслихата _______________Н. Байкадамов

Шиелі ауданының кейбір ауылдарын қайта атау туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 1079 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 194 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 6258 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 1 қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданының кейбір ауылдары:
1) Шиелі ауданының Сұлутөбе ауылдық округінің Бірлестік ауылы "Жаназар батыр" ауылы;
2) Шиелі ауданының Қоғалы ауылдық округінің Ботабай ауылы "Тұрсынбай датқа" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі ____________ Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезекті
19-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы _____________ Н. Байқадамов