Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 марта 2018 года № 679. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2018 года № 6251. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 679 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 6251 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год по Кармакшинскому району в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 15 июня 2017 года № 498 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5895, опубликованное 1 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Қосымшаға сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде Қармақшы ауданы бойынша 2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 498 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5895 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 1 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Самитова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С.Макашов
Утвержден постановлением
акимата Кармакшинского
района от 19 марта 2018 года № 679
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкiмiнiң орынбасары М.Самитовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С.Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 19 наурыздағы
№ 679 қаулысымен бекітілген
2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар