Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жалагашскому району на 2018 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14 мая 2018 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 мая 2018 года № 6296. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жалағаш ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 97 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 мамырда № 6296 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Білім туралы” Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 81) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: