О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2018 года № 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 января 2019 года № 6643. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 342 401,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 062 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 1 272 339,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 343 694,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1292,8 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет поселка Жалагаш на 2019 год предусмотрены в сумме 375 791 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2019 № 49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 913 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 368 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 157 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 111 388 тысяч тенге;
2) затраты – 114 409,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;

2019–2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6643 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6бабына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 342 401,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 69 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 272 339,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 343 694,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1292,8 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 375 791 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 49-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 111 388 мың теңге;
2) шығындар – 114 409,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 496,6 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Аккум на 2019 год предусмотрены в сумме 88 884 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.11.2019 № 47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 657 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 595 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 405 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 129 657 тысяч тенге;
2) затраты – 132 840,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 183,9 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2019 год предусмотрены в сумме 104 287 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.11.2019 № 47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 268 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 740 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 61 428 тысяч тенге;
2) затраты – 63 501 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 233 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Енбек на 2019 год предусмотрены в сумме 53 566 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 496,6 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 88 884 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.11.2019 № 47-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 – 2021 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132 657 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 2 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 129 657 мың теңге;
2) шығындар – 132 840,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 183,9 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 104 287 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.11.2019 № 47-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 – 2021 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 268 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 61 428 мың теңге;
2) шығындар – 63 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 233 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 53 566 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2019 № 49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 025 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 636 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 111 289 тысяч тенге;
2) затраты – 116 351,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 326,6 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Мадениет на 2019 год предусмотрены в сумме 66 755 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.11.2019 № 47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить бюджет сельского округа Аксу на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 16, 17.
7. Утвердить бюджет сельского округа Аккыр на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 18, 19.
8. Утвердить бюджет сельского округа Аламесек на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 20, 21.
9. Утвердить бюджет сельского округа Жанаталап на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 22, 23.
10. Утвердить бюджет сельского округа Жанадария на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 24, 25.
11. Утвердить бюджет сельского округа Каракеткен на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 26, 27.
12. Утвердить бюджет сельского округа Макпалкол на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 28, 29.
13. Утвердить бюджет сельского округа Мырзабай ахун на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 30, 31.
14. Утвердить бюджет сельского округа М.Шаменов на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 32, 33.
15. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2020 – 2021 годы согласно приложениям 34, 35.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 49-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 – 2021 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 025 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 111 289 мың теңге;
2) шығындар – 116 351,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 326,6 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 66 755 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.11.2019 № 47-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 – 2021 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округі бюджеті 16, 17- қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
7. 2020 – 2021 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округі бюджеті 18, 19-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 – 2021 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округі бюджеті 20, 21қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. 2020 – 2021 жылдарға арналған Жаңаталап ауылдық округі бюджеті 22, 23қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
10. 2020 –2021 жылдарға арналған Жаңадария ауылдық округі бюджеті 24, 25қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
11. 2020 – 2021 жылдарға арналған Қаракеткен ауылдық округі бюджеті 26, 27қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
12. 2020 – 2021 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округі бюджеті 28, 29қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
13. 2020 – 2021 жылдарға арналған Мырзабай ахун ауылдық округі бюджеті 30, 31қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
14. 2020 – 2021 жылдарға арналған М.Шаменов ауылдық округі бюджеті 32, 33қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
15. 2020 – 2021 жылдарға арналған Таң ауылдық округі бюджеті 34, 35- қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 35 сессии Жалагашского
районного маслихата
ЖАМАНОВ М.
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
М. ЕСПАНОВ
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “27” декабря 2018 года №35-1
Бюджет поселка Жалагаш на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2019 № 49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

16. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
35-сессиясының төрағасы
М.ЖАМАНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “27” желтоқсандағы №35-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 49-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

2000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2000
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 10 к решению Жалагашского районного маслихата от “27” декабря 2018 года №35-1
Бюджет сельского округа Енбек на 2019 год
Сноска. Приложение 10 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2019 № 49-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2000
Бюджет тапшылығы (профициті )
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “27” желтоқсандағы №35-1 шешіміне 10-қосымша
2019 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 49-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер