О переименовании улицы
Решение акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 12 ноября 2018 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2018 года № 6546
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года №3, аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Орталық" именем "Шоманбай Абжалов" поселка Шалхия Жанакорганского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Шалхия
Садыков А.

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 119 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 6546 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 09 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес, Шалқия кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы Шалқия кентіндегі "Орталық" көшесі "Шоманбай Абжалов" есімімен қайта берілсін.
2. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқия кенті әкімінің
міндетін атқарушы
А. Садыков