О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №168 "О бюджетах на 2018 – 2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2018 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2018 года № 6284
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 168 "О бюджетах на 2018-2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6128, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 1064494 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 408725 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 88728 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 79552 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 135174 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76145 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 104081 тысяч тенге;
налоговые поступления – 42960 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 26148 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 1306 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 959 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 3623 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 3751 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 3193 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык –1310 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 2670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2490 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 1 983 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 79 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 30 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 86 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 55 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 38 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 53 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1019044 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 380594 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 87343 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 80365 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 75843 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 131368 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 87504 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 74782 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 101245 тысяч тенге.".

"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №168 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 189 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 6284 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 6128 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 1064494 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 408725 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 88728 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 79552 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 135174 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76145 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 104081 мың теңге;
салықтық түсімдер – 42960 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 26148 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 1306 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 959 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 3623 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 3751 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 3193 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –1310 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 2670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2490 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 1 983 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 79 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 30 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 86 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 55 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 38 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 53 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1019044 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 380594 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге
Ақжарма ауылдық округі - 75843 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 131368 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 87504 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 74782 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 101245 мың теңге.".

Приложения 1, 16 и 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
22 сессии районного маслихата:
О.Сейтмуратов
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 18 апреля 2018 года №189
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №168
Бюджет поселка Теренозек на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Аталған шешімнің 1, 16 және 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 22 сессиясының төрағасы:
О.Сейтмуратов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі №189 шешіміне 1қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №168 шешіміне 1 - қосымша
Тереңөзек кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы