О бюджете сельского округа Сулутобе на 2019-2021 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 34/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2018 года № 6631. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сулутобе на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) Доходы - 78396 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1819 тысяч теңге;
поступления трансфертов - 76577 тысяча тенге;
2) расходы - 78396 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0;

Сұлутөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/20 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6631 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Сұлутөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 78396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1819 мың теңге;
трансферттер түсімі - 76577 мың теңге;
2) шығындар - 78396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 0;

2. Предусмотреть на 2019 год субвенции бюджету сельского округа Сулутобе из районного бюджета в сумме 76577 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
М. Салкынбаев
Секретарь Шиелийского районного
маслихата
Б. Сыздык
Приложение 1 к решению Шиелийнского районного маслихата от "28" декабря 2018 года №34/20
Бюджет сельского округа Сулутобе на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен Сұлутөбе ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 76577 мың теңге сомасында көзделсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
М. Салқынбаев
Шиелі аудандық мәслихат
хатшысы:
Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "28" желтоқсандағы №34/20 шешіміне 1-қосымша
Сұлутөбе ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы