О переименовании улицы
Решение акима села Баутино Тупкараганского района Мангистауской области от 22 ноября 2018 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 декабря 2018 года № 3726
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Баутино и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 20 марта 2018 года, аким села Баутино РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Тау в населенном пункте Аташ в улицу Акшабай Копешов.
2. Главному специалисту государственного учереждения "Аппарат акима села Баутино" (Ж.Айтова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Д.Меңдіханов

Көшеге қайта атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Баутин ауылы әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 61 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 3726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Баутин ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 наурыздағы қорытындысының негізінде, Баутин ауылының әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аташ елді мекеніндегі Тау көшесі "Ақшабай Көпешов" атымен қайта аталсын.
2. "Баутин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (Ж.Айтова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Д.Меңдіханов