О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 150 "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 12 июня 2018 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июня 2018 года № 7879. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 150 "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7462, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Родина города Аркалыка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16322,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3302,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 543,8 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 12477,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16322,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата А. Бекентай
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
___________ А. Мухамбетжанова
12 июня 2018 год
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
___________ И. Хамзина
12 июня 2018 год
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Родина
города Аркалыка
____________ Н. Шалдыбаев
12 июня 2018 год
Приложение
к решению маслихата
от 12 июня 2018 года
№ 186
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 150 "Арқалық қаласы Родина ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 186 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 7879 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 150 "Арқалық қаласы Родина ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7462 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Родина ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16322,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3302,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 543,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12477,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 12477,0 мың теңге;
2) шығындар – 16322,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымы А. Бекентай
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________ А. Мұхамбетжанова
2018 жылғы 12 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
_____________ И. Хамзина
2018 жылғы 12 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
Арқалық қаласы
Родина ауылының әкімі
_____________ Н. Шалдыбаев
2018 жылғы 12 маусым
Мәслихаттың
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 186 шешіміне қосымша
Мәслихаттың